لطفا چند لحظه صبر کنید ...

برای دریافت جدیدترین مقالات مشابه مقاله‌ای که خواندید، ایمیل خود را وارد کنید.

وام بانک ملت با دانستن تاریخچه بانک ملت شروع می شود

 • 71,059
 • 42
 • ۹۸/۰۴/۰۳
 • خواندن: 42 دقیقه
وام بانک ملت؛ نیز وامی است که مانند وام‌های سایر بانک‌ها به منظور جذب مشارکت مشتریان و با هدف رونق‌بخشی به بخش‌های تولیدی و کارگاهی و یا خرید قسطی کالا به افراد اعطا می‌شود.
bank melat

وام بانک ملت با تاریخچه بانک ملت شروع می شود

وام بانک ملت یا هر وامی محبوب زندگی مردم است برای آشنایی با وام ملت اول باید تاریخچه اش را بدانید. در سال ۱۳۵۹ بانک‌های داریوش، تهران، عمران، بیمه ایران، ایران و عرب، پارس،‌ بیین المللی ایران، اعتبارات تعاونی و توزیع، تجارت خارجی و فرهنگیان با یکدیگر ادغام شده و با نام بانک ملت فعالیت بانکی خود را ادامه دادند. شخصیت حقوقی بانک ملت طی مصوبات هیئت وزیران به سهامی عام تبدیل شد.

راهبردهای بانک ملت

بانک ملت؛ گسترش فنآوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت ارتباطات با مشتریان، گسترش منابع انسانی و بهبود در کیفیت ارائه خدمات و شاخص‌های عملکرد را به عنوان راهبردهای بانکی خود انتخاب است.

تسهیلات اعطایی بانک ملت

بانک ملت خدمات بانکی خود را در قالب سپرده‌ها و خدمات ریالی، تسهیلات ریالی، سپرده‌ها و خدمات ارزی؛ و تسهیلات ارزی ارائه می‌نماید.

تسهیلات ریالی بانک ملت

در بخش تسهیلات ریالی؛ انواع قراردادهای وام قرض‌الحسنه، جعاله، فروش اقساطی، مضاربه، مشارکت مدنی، اجاره به شرط تملیک، خدمات بانکی ویژه بازار سرمایه،‌­ تسهیلات ویژه مددجویان بدهکار، تسهیلات ویژه متخصصان، کارت اعتباری پرنیان (ویژه بانوان) و قراردادهای تسهیلات بانکی به چشم می‌خورد.

ریفاینانس بانک ملت

در بخش تسهیلات ارزی؛ قراردادهایی مانند قرارداد تسهیلات کوتاه‌مدت (ریفاینانس) ما بین بانک ملت و ECO بانک ترکیه، قرارداد تسهیلات میان‌مدت  تسهیلات مالی میان‌مدت بانک توسعه و تجارت ECO، تسهیلات ارزی جهت تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی از محل حساب ذخیره ارزی، تسهیلات صادراتی در قالب اعتبار خریدار از محل منابع داخلی بانک، تسهیلات ارزی بانک‌های توسعه‌ای (شامل کوتاه‌مدت بانک توسعه و تجارت اکو و میان‌مدت بانک توسعه و تجارت اکو)، تسهیلات ارزی از محل منابع داخلی بانک، تسهیلات ارزی صادراتی میان‌مدت در قالب اعتبار خریدار BUYER’s CREDIT.

وام بانک ملت- وام قرض‌الحسنه

وام قرض‌الحسنه از وام‌های بسیار پرمتقاضی است و متأسفانه به دلیل محدودیت منابع مالی پشتیبان صندوق‌های قرض‌الحسنه، عرضه این وام‌ها به سختی و با اهداف بسیار محدودی انجام می‌شود. ساز و کار وام قرض‌الحسنه به این صورت است که قراردادی بین بانک و اشخاص حقیقی یا حقوقی منعقد شده که بانک به عنوان قر‌ض‌دهنده؛ مبلغ وجه پولی معینی را بر اساس شرایط و ضوابط خاصی به طرفین قرارداد به عنوان قرض‌گیرنده می‌پردازد.

وامی بدون سود در بانک ملت

در این نوع وام،‌ فرد وام‌گیرنده صرفا موظف به بازپرداخت اصل پول است و وظیفه‌ای در قبال پرداخت سود ندارد؛ البته بانک‌ها به عنوان واسطه‌ای که ساز و کاری اداری دارند؛ جهت چرخاندن امور جاری بانک، بر هر قرارداد وام قرض‌الحسنه‌ای، مبلغ ۴ درصد به عنوان کارمزد وضع می‌کنند. اینکه هر بانک تا چه سقفی مجاز به پرداخت وام و تسهیلات به متقاضیان است؛ و همچنین تعیین کارمزد این قراردادها؛ بر عهده بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است و سایر شعب بانکی نقشی در این موارد ندارند.

سقف مجاز وا قرض الحسنه

سقف مجاز برای عقد قراردادهای وام قرض‌الحسنه هر بانک، برابر با مجموع سپرده‌های پس‌انداز قرض‌الحسنه نزد بانک بعد از کس مبلغ سپرده و اعمال الزامات قانونی است.

تعداد اقساط ماهیانه وام قرض الحسنه ملت

اقساط ماهیانه بازپرداخت وام‌های قرض‌الحسنه اعطایی از سوی بانک، با در نظر گرفتن نوع و محل مصرف وام، معمولا بین ۲۴ تا ۶۰ ماهه متغیر است.

روند دریافت وام بانک ملت

روند دریافت این وام بانک ملت مانند سایر وام‌ها، شامل فراهم کردن مدارک و طی نمودن روال اداری است؛ درخواست کتبی وام از سوی متقاضی، ارائه معرفی‌نامه و فراهم نمودن سایر مدارک توسط متقاضی؛ و اخذ و بررسی درخواست کتبی متقاضی و تأیید و تصویب آن توسط مسئولین ذیربط، دریافت وثیقه و ضمانت‌های مورد نظر بانک، عقد قرارداد وام قرض‌الحسنه و اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه مراحلی است که برای دریافت وام قر‌ض‌الحسنه باید طی شود.

bank melat

وام بانک ملت؛ تسهیلات نقدی

بانک ملت در راستای رفع نیاز مالی مشتریان خود؛ اقدام به پرداخت وامی به مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال معادل ۱۰ میلیون تومان نموده است. این وام با سود ۱۸ درصد و با اقساط بازپرداخت مساوی ۳۶ ماهه (۳ ساله) به متقاضیان پرداخت می‌شود.

ضامن وام بانک ملت

جهت دریافت این وام لازم است متقاضی وام یک ضامن معتبر به بانک معرفی نماید. از شروط اعطای این وام؛ عدم بدهکاری متقاضی و نداشتن وام تصفیه‌نشده به بانک است. همچنین عدم سابقه چک برگشتی در مورد وام‌گیرنده از شروط اعطای این وام است.

طرح اوج ملت طرحی در راستای برخورداری از تسهیلات و وام بانک ملت

در این سپرده لازم است سپرده‌گذار حداقل مبلغ یک میلیون ریال معادل ۱۰۰ هزار تومان را در حساب‌های ویژه طرح اوج ملت شامل دو حساب بدون دسته چک و حساب کوتاه‌مدت عادی؛ سپرده‌گذاری نماید. بعد از سپری شدن حداقل زمان تعیین‌شده برای حداقل مبلغ سپرده‌گذاری به مدت ۱۲۰ روز و بر اساس امتیازی که به حساب وی اختصاص یافته؛ در فهرست اولویت برای دریافت تسهیلات و وام بانک ملت با نرخ‌های خاص و ویژه قرار گیرد.

طرح اوج ملت بانک ملت

در این طرح این امکان برای سپرده‌گذار با شخصیت حقیق وجود دارد که امتیاز حساب خود را به یکی از بستگان درجه یک خود شامل پدر، مادر،‌ همسر و فرزند انتقال دهد.

ویژگی دیگر طرح اوج ملت

ویژگی دیگر این طرح مربوط به امکان سپرده‌گذاری به روش‌های متنوع (تدریجی و یکجا) است. سپرده متقاضی بعد از دریافت تسهیلات مسدود نخواهد شد. شخصیت‌های حقوقی نیز علاوه بر اشخاص حقیقی می‌توانند در طرح اوج ملت سپرده‌گذاری نموده و کارکنان مجموعه خود را از مزایای طرح اوج ملت بهره‌مند سازند.

ضمانت مورد نیاز در طرح ملت

وثیقه‌های مورد نظر این طرح را کمیته اعتباری شعبه تعیین می‌نماید. حداقل مبلغ تسهیلات وام بانک ملت در این طرح ۲۰ میلیون ریال معادل ۲ میلیون تومان است .

حداکثر سقف وام در اوج ملت

حداکثر مبلغ تسهیلات وام بانک ملت در طرح اوج ملت ۴۰۰ میلیون ریال است. مدت زمان در نظر گرفته شده برای بازپرداخت این تسهیلات؛ برای کارت اعتباری حداکثر ۳۶ ماه و برای فروش اقساطی خرید کالا حداکثر ۴۸ ماه می‌باشد.

نرخ بهره وام اوج ملت

همچنین نرخ سودی که برای اعطای تسهیلات در طرح اوج ملت در نظر گرفته شده برای دارندگان حساب جاری بدون دسته‌چک معادل ۱۰ درصد و برای دارندگان حساب کوتاه‌مدت عادی ۱۶ درصد است.

وام گرفتن سختی هایی دارد

با همه توضیحات فوق و با اینکه در مرحله نوشتن و خواندن انجام مراحل اداری بسیار آسان جلوه می‌کند؛ قابل ذکر است که در عمل، طی مراحل اداری برای دریافت وام بانک ملت کار آسانی نیست! بسیاری از افراد -از جمله اینجانب- علیرغم داشتن صلاحیت برای دریافت وام بانکی به دلایل متعدد و دست و پاگیر، مجبور به انصراف یا چشم‌پوشی از وام خود می‌شوند؛ در حالی که عده دیگری نیاز مبرم به وجوه وام بانکی در انواع مختلفش را دارند. در این بین واسطه‌هایی در فضای مجازی و واقعی، انجام عرضه و خرید انواع وام بانکی را برای صاحبان وام و متقاضیان آن آسان نموده‌اند. با وام چی همراه باشید.

در انتها برای دسترسی به فهرست وام‌های فروشی موجود در سایت وام‌چی، بر روی دکمه زیر کلیک نموده و با صاحبین آگهی‌های وام ثبت‌شده برای فروش در سایت، تماس حاصل نموده و با آنها وارد معامله شوید.

سوالات متداول

اقساط وام های بانک ملت چند ماه است ؟

معمولاً با توجه به نوع عقد و نرخ بهره اقساط وام های بانک ملی بین ۲۴ تا ۶۰ ماه باید تسویه شود.

منظور از مشتری مهان بانک ملت چیست ؟

افرادی که ویژگی هایی مانند مبلغ سپرده و کارکرد ماهیانه حسابشان در حد نصاب جدول ارائه شده از سمت بانک ملت باشد جز مشتریان خاص و بانک ملت شناخته می شود.

خدمات بانک ملت چیست ؟

بانك ملت خدمات بانكی خود را در قالب سپرده‌ها و خدمات ریالی، تسهیلات ریالی، سپرده‌ها و خدمات ارزی؛ و تسهیلات ارزی ارائه می‌ نماید.

آیا بانک ملت وام قرض الحسنه ایی دارد ؟

بانک ملت در زمینه قرض الحسنه وامی دارد که به آن وام نقدی اطلاق می شود که ۱۰ میلیون تومان است و نهایت تا ۱۵ میلیون سقف آن می تواند افزایش بیابد. با نرخ سود ۱۸ درصد می باشد که جز وام هایی است با منشا قرض الحسنه ایی که به فرد وام گیرنده داده می شود.

دیدگاه خود را بیان نمایید

برای ثبت دیدگاه تکمیل بخش های ستاره دار الزامی میباشد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • پریسا ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۵ ق٫ظ

  سلام وقتتون بخیر
  چندتا سوال از خدمتتون داشتم

  ۱) برای گرفتن کارت مانی بانک ملت نیاز به ضامن هست یا خیر؟ و اینکه بنده شاغل هستم و فیش حقوقی دارم ایا همین کافیه ؟
  ۲) ۴۰ میلیون در حساب ملت دارم اگر بخوام وام بگیرم چقدر از مبلغ مسدود میشه و ایا نیاز به ضامن هست یا خیر؟ و سود چنددرصد ؟

  • سردبیر تحریریه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۲:۱۲ ب٫ظ

   سلام
   کاربر گرامی
   در شرایط مانی کارت بانک ملت مطالعه شد صحبتی از ضامن نبود چون شما با افتتاح حساب چند برابر معدل حسابتان را تا سقف ده تومان اعتبار می گیرید. به نوعی حسابتان هم نقش ضمانتی می تواند ایفا کند.
   در مورد سوال دوم که مسدودی حساب را پرسیدید اگر طرح وام انتخابی شماف وام فوری ملت باشد معادل ۸۰ درصد موجودی وام می گیرید و مبلغ را با اصل و فرع نرخ یهره وام مسدود می کنند که می شود کل مبلغ موجودی شما. اگر نه طرح یا شیوه دیگری از وام باشد که شما توضیحی در مورد آن نداده اید باید از کارشناسان خود بانک جویا شوید.
   باتشکر تیم وام چی

 • میلاد زرین ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ در ۶:۲۸ ب٫ظ

  سلام خسته نباشی وامه مضاربیی اقساطی میشه من یه وام ۱۵ میلیونی گرفتم بعد کرونا امد حالا نمیتونم پرداخت کنم اقساتی میشه

  • سردبیر تحریریه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ در ۸:۵۳ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی از تنفس تعویق وام ها در کرونا اگر نمی توانید استفاده کنید به بانک مراجعه و بخواهید دوباره قسز بندی شود. ربح مرکب هم سالیانه اتفاق می افند.
   باتشکر تیم وام چی

 • مهدی ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ در ۰:۲۹ ق٫ظ

  اگه ۴۰ میلیون وام بگیرم باید بعدن ماهی چند پرداخت کنیم

  • پشتیبان ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ در ۲:۱۵ ب٫ظ

   درود بر شما
   نسبت به نوع وام متفاوت هستش. لطفا اطلاعات دقیق را از شعب بانک مربوطه جویا شوید.

 • محمد ۰۸ شهریور ۱۳۹۹ در ۶:۵۰ ب٫ظ

  من اگه ۱۰۰ میلیون سپرده گذاری کنم باید چند ماه پولم بخوابه که بعلاوه صد میلیون خودم صد میلیون هم وام بهم بدن؟ و اینکه برای ضمانت چه چیزهایی نیازه؟

  • سردبیر تحریریه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ در ۱:۱۷ ق٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   با جزییات مطلب توضیح داده است.
   باتشکر تیم وام چی

 • محمد ۰۸ شهریور ۱۳۹۹ در ۶:۴۸ ب٫ظ

  سلام

  • سردبیر تحریریه ۰۸ شهریور ۱۳۹۹ در ۶:۵۱ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی.
   برای پاسخ گویی در خدمت شما هستیم.
   سوالتان را مطرح کنید.
   باتشکر تیم وام چی

 • مهران ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۰ ق٫ظ

  سلام عذرمیخوام برای دریافت وام ۳۰میلیون چند ضامن لازم داره

 • موسوی ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ در ۳:۴۹ ب٫ظ

  سلام
  ببخشید سودی که برای وام میگیره بانک ملت، خیلی زیاده ، ناجوانمردانه است،
  خواهشاً میزان درصد سود وام را پایین بیاورید که بتونیم وام gبگیریم ، کشورهای دیگر اینطوری نیست، مثلاً عربستان فقط ۲ درصد سود وام میگیره، نه ۱۸ درصد مثل بانک ملت ایران، سودِ وام خونه خرابکنه، بعد حتی سپرده ای که مردم میذارن در بانک هم سود ناچیزی بهش تعلق می‌گیرد، پ شورای فقهی در بانک برای چی تشکیل شده؟

  • سردبیر تحریریه ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ در ۴:۵۴ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   سیاست های بانک ملت یا هر بانکی در دست ما نیست.
   باتشکر تیم وام چی

 • یونس شبگرد ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ در ۲:۴۰ ق٫ظ

  سلام من میخوام از روی حسابم که کار میکنه وام بگیرم و اینجوری وام میدن … درضمن چقد وام گیدن چون میگن سرمایه در گردش داشته باشین با حسابتون کار کنید وام میدن و بانکای دولتی ۶ برابر کارکرد ۶ ماهه قبلا رو بهتون وام میدن این درسته

  • سردبیر تحریریه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ در ۴:۰۹ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   و اینجوری وام میدن… مفهومش واضح نیست.
   هر بانک شرایط خودش را دارد و منوط به دولتی و غیر دولتی بودنش نیست. حداقل کارگرد هم در حالت متداول بین سه تا شش ماه می باشد. سه ماه که بتواند ۶ ماه اقساط تا ۱۲ ماه زمان برکشت را شکل دهد.
   کار کردن با حساب هم واریز و برداشت دارد که در مدت مشخص از آن معدل گرفته می شود. شما اگر یک ماه در حسابتان مبلغ بالایی نگه دارید و آن را برداشت کنید؛ معدل حساب محسوب نمی شود. حداقل سرمایه در گردش در مدت معلوم شرط است.
   باتشکر تیم وام چی

 • مهدی تولایی ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۶ ب٫ظ

  سلام برادر . وقت بخیر. من برای خرید خودرو ۱۰۰ تومن وام میخوام. حقوق حدود ۷ تومن میگیرم. ۱۵ سالم سابقه کاری دارم. پرستارم هستم. لطفا راهنماییم کنید

  • سردبیر تحریریه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ در ۸:۲۹ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   مبلغ وام خودرو های ساهت داخل نهایت ۲۵ میلیون با بهره بالاست. اگر خودرو خارجی قصد خرید دارید فروشنده های خودرو وارداتی خودشان شخصاً با همکاری بانک های عاملشان که معرفی می کنند وام می دهند. این مبلغ را باید در طرح هایی که مبلغ وام در این حد است اقدام کنید.
   وام فروشی بخرید.
   باتشکر تیم وام چی

 • علی ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ در ۶:۱۲ ب٫ظ

  سلام من میخواستم وام با سند ملکی از بانک ملت بگیرم اما سند به اسم پدر و مادرم هست و کارمند هستم و حسابه حقوقیم از بانک ملت هست ایا میتونم با سند خونه خودمون که به اسم من نیست وام بگیرم ۵۰ میلیون میخواستم

  • سردبیر تحریریه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ در ۷:۰۷ ب٫ظ

   سلام.
   بله کاربر گرامی بانک ضمانت سند را به نام هر کسی که ضمانت شما می کند را می پذیرد و فیش حقوقی خودتان هم حکم ضمانت و ضامن خودتان می توانید بشوید.
   باتشکر تیم وام چی

 • مهران ۳۱ تیر ۱۳۹۹ در ۱۲:۲۷ ب٫ظ

  سلام چجورشرایطی باید باشه

 • مهران ۲۹ تیر ۱۳۹۹ در ۹:۲۹ ب٫ظ

  سلام من میخواستم یه وام ۱۰۰میلیونی بگیرم میتونم اقدام کنم شرایطش چه جوریه میشه بفرمائید ممنون میشم

  • سردبیر تحریریه ۲۹ تیر ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۷ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   اول شرایط شما چیست؟
   باتشکر تیم وام چی

 • ناشناس ۲۹ تیر ۱۳۹۹ در ۶:۱۱ ب٫ظ

  سلام همکارم از بانک ملت درخواست وام کرده باتوجه به اینکه ضامن ایشون شخص دیگری میباشد ولی بانک گفته ک چون وام گیرنده دربانک ملی ضمانت شخص دیگر ک اصلا درگرفتن این وام بانک ملت هم هیچ دخلی ندارد شده وایشون بدهکار به بانک ملی میباشد تا تسویه نکنه وام به شما تعلق نمیگیرد خواستم بدونم همچین چیزی امکان داره ممنون

  • سردبیر تحریریه ۲۹ تیر ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۱ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   ضمانت در هر بانکی باشد به بانک بعدی ربطی ندارد به دو شرط:
   ۱- سقف اعتبار ضمانت ضامن پر نباشد.
   ۲- ضامن، ضمانت وامی نکرده باشد و وام گیرند در پرداخت اقساط کوتاهی کرده و ضامن درگیر شده باشد.
   در غیر این صورت بهانه است.
   باتشکر تیم وام چی

 • Vahid ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۳ ق٫ظ

  سلام من حساب کوتاه مدت بانک ملت دلرم شیش ساله پول درگردشه آیا میتونم باهاش وام بگیرم

  • سردبیر تحریریه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ در ۷:۲۷ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز
   به بانک مراجعه کنید به شما وام تعلق می گیرد.
   باز نظر نهایی باید بانک بدهد و نوع حساب و گردش مالی شما را مشخص کنند.
   باتشکرتیم وام چی

 • حسن ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ در ۴:۰۰ ب٫ظ

  سلام من دریک شرکت معتبر کارمیکنم که حقوقم از بانک ملت میگیرم میشه وام گرفت باتشکر

  • سردبیر تحریریه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ در ۴:۳۱ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   اگر استخدام رسمی هستید و فیش حقوقی برایتان صادر می شود می توانید وام بگیرید. از همان بانک ملت هم می توانید اقدام کنید.
   باتشکر تیم وام چی

 • احمد ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۲:۳۸ ب٫ظ

  سلام من اشتباها به جای سیصد و چهل هزار تومان سه میلیون و چهارصد هزار تومان قسط پرداخت کردم و به بانک رفتم و درخواست دادم که رسیدگی کنن آیا بنظرتان پولم رو پس میدن؟ ممنون

  • سردبیر تحریریه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۳:۴۶ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   اگر حساب خودتان را شارژ کرده اید که مبلغ قسط سیستمی کم می شود مابقی پول شما را بانک کار ندارد. اگر نه از موسسه های خصوصی وام گرفتید و قسط آن را پرداخت می کنید. منطقی موسسه با بررسی اختلاف پولتان را باز خواهد گرداند.
   اما بانک نمی تواند کاری انجام دهد.
   می توانید در بلاگ مطلبی که در مورد اشتباه جا به جایی و شرایطش مکتوب شده است را در پوشه آموزش مطالعه کنید.
   باتشکر تیم وام چی

 • مرجان مظاهری ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ در ۳:۰۷ ب٫ظ

  سلام من از قبل از عید درخواست وام دادم بانک ملت چون از طریق شرکت انجام دادم تا الان هم به دستم نرسیده هی این هفته اون هفته میکنن من الان باید چه کار کنم

  • سردبیر تحریریه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ در ۸:۴۹ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   اگر تمام مدارکتان کانل بوده جویای علت دیر کردن واگذاری وام شوید.
   حتما دلیل منطقی وجود دارد.
   باتشکر تیم وام چی

 • رسول ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۳:۲۰ ب٫ظ

  سلام بخشش سود تسهیلات اگر یکجا پرداخت شود در شعب بانک ملت قابل اجراست

  • پشتیبان ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۰ ب٫ظ

   درود بر شما
   کاربر عزیز اطلاعات اینچنینی را از شعبه بانکی مربوطه و یا از قسمت بلاگ سایت مطالعه فرماییدو
   با تشکر

 • قاسم ابراهیمی ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱:۰۴ ب٫ظ

  سلام
  وام‌های سال ۹۹ کی باز میشود

  • پشتیبانی وام چی ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱:۵۶ ب٫ظ

   درود بر شما وقتتون بخیر،
   معمولا از ۱۵ فروردین دریافت وام ها امکان پذیر می شود.

 • مهدی ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۶ ق٫ظ

  سلام روی حساب جار یبانک ملت هم میشه وام گرفت؟

  • پشتیبان ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۲:۳۷ ب٫ظ

   درود بر شما
   دوست عزیز این موضوع رو لازمه از شعبه بانک مد نظر جویا شوید
   با احترام.

 • بانو ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ در ۲:۲۱ ق٫ظ

  آیا وام های بانک ملت بیمه بدهکار دارند؟؟؟

  • پشتیبان ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ در ۲:۱۹ ب٫ظ

   درود بر شما

   این موضوع رو لازمه از بانک مربوطه جویا شوید

   با احترام

 • رضا خاکسار ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ در ۱:۳۵ ب٫ظ

  سلام من حدود به شانزده سال هست تراشکاری کار میکنم و سابقه تراشکاری دارم و درسال ۲۹ دوازده ۹۸ از کار بیکار شدم و خواستاربیمه بیکاری هستم ولی بخاطره اینکه میخوام برای خودم کار کنم نیاز به وام دارم چگونه میتونم با سند خونه که بنام همسرم هست وام پنجاه میلیونی بگیدم که خودم فیش حقوقی ندارم چون میخوام بیمه بیکاری بگیرم خواستم بدونم برای وام باسند میتونم کسد حقوق کسی دیگر رو اراعه بدهم

  • پشتیبانی وام چی ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ در ۱:۱۰ ق٫ظ

   درود بر شما.

   مشاهده ی لیست ضامنین می تونه بهتون کمک کنه.

   با احترام