لطفا چند لحظه صبر کنید ...

درباره ما

کاربر عزیز و محترم وام چی،

درود و شادباش

وام چی یک سامانه ی اینترنتی با کد شامد 1-1-737634-65-0-1 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (سامانه ملی ثبت رسانه های دیجیتال) به نام ایرج میرزایی کردلر ، جهت معرفی فروشندگان وام، ضامن ها و سرمایه گذاران می باشد، توجه داشته باشید که وام چی  پرداخت کننده ی هیچ وام یا سرمایه ای نیست بلکه سامانه ای برای معرفی افراد در این ضمینه است.

وام چی بر خلاف شیوه های مرسوم هیچگونه کمیسیونی از معاملات کاربران دریافت نمی کند، ما به شما صدها وام بانکی آماده به خرید، ضامن برای بانک و دادگاه و سرمایه گذار با چک و سفته، سند ملکی، سند خودرو و طلا معرفی می کنیم.

در واقع وام چی یک راهکار هوشمندانه و خلاقانه است که به شما کمک می کند مشکلات مالی و بانکی خود را به سادگی برطرف نمایید.

وام چی اولین و تنها سامانه ی معتبر معرفی وام، ضامن و سرمایه گذار در سراسر کشور است، لطفا مراقب افراد و وبسایت های جعلی باشید.

سعی ما همواره تلاش برای ارائه ی خدمتی نوین به مشترکین وام چی است تا بتوانند به صورت امن و سریع مشکلات مالی و بانکی خود را برطرف کنند.

وام چی هیچگونه دخالت و مسئولیتی در مشارکت افراد ندارد و هیچگونه کمیسیونی از هیچکدام از طرفین  معامله دریافت نمی کند.

ضمنا توجه داشته باشید وام چی در هیچ شهری فعالیت دفتری ندارد و ما در حال حاضر از طریق وبسایت و ایمیل های مرتبط با وام چی به شما عزیزان خدمات ارائه می دهیم.

شما با خرید هر یک از طرح های پیشنهادی ما با توجه به توضیحات طرح، از امکانات وبسایت وام چی بهره مند می شوید.

در وام چی شما به طور مستقیم با اشخاص دیگر در ارتباط هستید و وام چی هیچگونه دخالت و مسئولیتی در معامله شما ندارد، لطفا نکات امنیتی را در معاملات خود رعایت نمایید، خرید اشتراک وام چی به منزله ی قبول این شرایط و قوانین است.

از شما بزرگواران خواهشمندیم انتقادات مثبت و منفی همچنین پیشنهادات خود را از طریق کانال های ارتباطی وام چی با ما در میان بگذارید.

info@vamchi.com

از همراهی شما سپاسگزاریم.

مدیریت سامانه وام چی