لطفا چند لحظه صبر کنید ...
از اینجا از سرویس جدید وام‌چی استفاده کنید

برای دریافت جدیدترین مقالات مشابه مقاله‌ای که خواندید، ایمیل خود را وارد کنید.

ویژگی‌های طرح ۶۷ بانک صادرات

 • 6
 • 19/07/27
 • خواندن: 36 دقیقه
طرح 67 بانک صادرات به منظور برخورداری متقاضیان وام از تسهیلات اعطایی این طرح با نرخ سود پایین 6 درصدی ارائه شده است. افراد می‌توانند به پشتوانه حساب سپرده خود از مزایای تسهیلاتی این طرح با نرخ سود پایین بهره‌مند شوند.

شرایط بهره‌مندی از تسهیلات طرح ۶۷ بانک صادرات

در طرح ۶۷ بانک صادرات؛ مشتریان می‌توانند با افتتاح حساب سپرده کوتاه‌مدت به مبلغ حداقل ۵۰ میلیون ریال، معادل ۵ میلیون تومان؛ علاوه بر بهره‌مندی از سود سپرده ۷ درصدی از تسهیلات ارائه‌شده بر اساس این موجود حساب بهره‌مند شوند. مشتریان می‌توانند بعد از سپری شدن ۴۸ ساعت کاری؛ نسبت به ارائه درخواست و اخذ تسهیلات طرح ۶۷ بانک صادرات اقدام نمایند.

معادل ۸۰ درصد موجودی سپرده

با توجه به میزان مبلغ سپرده‌گذاری شده در طرح ۶۷ بانک صادرات؛ می‌توان معادل ۸۰% از مبلغ سپرده را دریافت نمود. سقف تسهیلات اعطایی در این طرح ۲۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال، معادل ۲۰۰ میلیون تومان است و سود دریافتی از تسهیلات ۶% یعنی کمتر از سود سپرده خواهد بود.

طرح ۶۷ با اقساطی سه ساله یا ۳۶ ماه

تعداد اقساط بازپرداخت تسهیلات اعطایی در طرح ۶۷ بانک صادرات؛ ۳۶ ماه (۳ سال) در نظر گرفته شده است. با توجه به اینکه حساب سپرده‌ کوتاه‌ مدتی که توسط مشتری نزد بانک افتتاح می‌شود؛ به عنوان وثیقه بازپرداخت وام نزد بانک مسدود خواهد شد، دیگر نیازی به ارائه وثیقه‌های دیگری چون معرفی ضامن جهت ضمانت نخواهد بود.

مسدودی در حساب در طرح۶۷

لازم به ذکر است که حساب سپرده کوتاه‌مدتی که توسط مشتری نزد بانک افتتاح می‌شود؛‌ تا زمانی که اقساط بازپرداخت تسهیلات به طور کامل تصفیه نشود، بلوکه خواهد شد و مشتری اجازه دخل و تصرف در حساب خود را نخواهد  داشت.

طرح ۶۷ صادرات وام فوری است

نرخ سود ۷ درصدی که برای سپرده طرح ۶۷ بانک صادرات در نظر گرفته شده؛ تأمین مالی اقساط بازپرداخت این وام را برای صاحب این تسهیلات آسان نموده است. سرعت در ارائه تسهیلات اعطایی در طرح ۶۷ بانک صادرات، این تسهیلات را در زمره وام‌های فوری قرار داده است.

مشتریانی که کمبود نقدینگی ندارند

بر اساس گزارش‌ های اولیه؛ با گذشت مدت زمان اندکی از آغاز طرح ۶۷ بانک صادرات (حدود ۱ ماه)؛ تعداد زیادی از مشتریان بانک صادارت (بیش از ۷ هزار نفر) از این طرح استقبال نموده و نسبت به افتتاح حساب سپرده کوتاه‌مدت در این طرح اقدام نموده‌اند. طی گزارش‌های بعدی نسبت به موفقیت این طرح؛ بعد از گذشت ۴ ماه از آغاز این طرح، حدود ۱۸ هزار نفر نسبت به برخورداری از تسهیلات این طرح اقدام نموده‌اند و این آمار گویای موفقیت نسبی این طرح در اهداف تعریف‌شده خود است.

سایر طرح‌های تسهیلاتی بانک صادرات

علاوه بر طرح ۶۷ بانک صادرات؛ این بانک،‌ دو طرح تسهیلاتی دیگر نیز برای حوایج مالی عموم مشتریان خود در نظر گرفته است؛‌ طرح اعتبار سپهر و طرح حساب جاری طلایی بدون دسته چک؛ دو طرح دیگری است که در کنار طرح ۶۷ این بانک؛ اقدام به پرداخت فوری تسهیلات ۸۰ درصدی بر اساس مبلغ سپرده‌گذاری شده نزد بانک می‌نمایند.

طرح سپهر بانک صادرات

در طرح سپهر، مشتریان بانک صادرات می‌توانند با افتتاح حساب سپرده در طرح سپهر، ظرف ۴۸ ساعت کاری؛ از تسهیلات این طرح بدون ارائه ضامن و سایر وثایق جهت ضمانت بهره‌مند شوند. تسهیلات اعطایی در این طرح به میزان ۸۰% از مبلغ سپرده‌ای است که نزد بانک افتتاح نموده‌اند. مشتریان می‌توانند در کنار دریافت سود سپرده خود به میزان سالانه ۱۵%، تا سقف ۲ میلیارد ریال به نسبت مبلغ سپرده خود استفاده کنند.

بانک صادرات

طرح حساب جاری طلایی بدون دسته چک

در طرح حساب جاری طلایی بدون دسته چک؛‌ نیز که طرح تسهیلاتی کارآمدی است؛ مشتریان با افتتاح حساب جاری طلایی بدون دسته چک؛ در یکی از شعب بانک صادرات؛‌ می‌توانند به میزان ۲ برابر میانگین موجودی خود تسهیلاتی این طرح را با نرخ سود ترجیحی دریافت نمایند. در این طرح؛ لازم است سپرده‌گذار حداقل ۶ ماه و حداکثر ۱۲ ماه، میانگین موجودی حساب داشته باشد؛ بر اساس این معدل موجودی حساب، سپرده‌گذار می‌تواند از ۳% تا ۱۲% نرخ سود ترجیحی برخوردار شود.

معدل حساب و افزایش رقم سپرده

تا زمان ایجاد معدل لازم جهت بهره‌مندی از تسهیلات این طرح، امکان افزایش یا کاهش مانده این حساب برای سپرده‌گذار وجود دارد. برخورداری از سود ۲% جهت تسهیلات که معادل کمترین نرخی است که از سوی بانک مرکزی جهت دریافت تسهیلات تعیین شده است؛ یکی از ویژگی‌های طرح حساب جاری طلایی بدون دسته چک است؛‌ که در این صورت ۸۰% میانگین موجودی را ظرف مدت حداقل ۶ ماه پس از افتتاح حساب دریافت نمود. در این طرح سپرده‌گذار می‌تواند امتیاز کسب‌شده سپرده خود را به یکی از اعضای درجه یک خود انتقال دهد. اشخاص حقوقی نیز می‌توانند جهت تشویق کارکنان منتخب خود؛ آنان را جهت برخورداری از امتیاز این تسهیلات به بانک معرفی نمایند.

تسهیلات اعطایی به صادرکنندگان و واردکنندگان کالا و خدمات

تسهیلات اعطایی صادرات و واردات به منظور کمک به ایجاد فرصت‌های شغلی، توسعه اقتصادی و گسترش صادرات اعطا می‌شود. این تسهیلات به صورت ارزی بوده و محل تأمین مالی آن، سپرده‌های ارزی مشتریان این بانک، امکانات ارزی شعب خارج کشور،‌ ذخایر ارزی بانک و کارگزاران بانک است.

جامعه هدف تسهیلات بانک صادرات

جامعه هدف در این طرح تسهیلاتی عمدتا صادرکنندگان کالا (به غیر از کالاهای نفتی) و خدمات هستند. در وهله بعدی با اولویت طرح‌های نیمه‌تمام طرح‌های خودگردان،‌ تولیدکنندگان و مجریان این طرح‌ها، دومین جامعه هدف جهت ارائه این تسهیلات می‌باشند.

زمان باز گردان هم متفاوت است

جهت دریافت این تسهیلات لازم است اشخاص حقیقی و حقوقی نسبت به افتتاح اعتبار اسنادی یا حواله در وجه ذی‌نفع اقدام نمایند. اعطای تسهیلات در این طرح در بخش واردات ۱ تا ۴ سال در نظر گرفته شده و برای بخش صادرات ۲ تا ۷ سال. این تسهیلات برای اشخاص حقیقی در بخش واردات تا سقف ۵ میلیون دلار قابل حصول است و برای اشخاص حقوقی تا سقف ۲۰ میلیون دلار؛ دریافت مبالغ بیشتر نیاز به تأیید بانک مرکزی دارد. در بخش صادرات نیز مبلغ اعتبار اسنادی صادراتی که به بانک ارائه می‌شود تعیین‌کننده میزان دریافت تسهیلات خواهد بود (این تسهیلات تا حداکثر ۹۰% مبلغ این اعتبار قابل اخذ است)؛ همچنین این مبلغ برای انعقاد قرارداد با کارفرمای غیرایرانی تا سقف ۷۰% مبلغ قرارداد خواهد بود.

نقش وام‌چی در تعاملات طرح‌های تسهیلاتی بانک صادرات

وام‌چی به منظور بهره‌مندی حداکثری کاربران خود از انواع آگهی‌های وام، کلیه اطلاعات مربوط به طرح‌های تسهیلاتی و اعطای وام بانک‌ها از جمله بانک صادرات را جمع‌آوری نموده و در اختیار کاربران قرار داده است. همچنین امکان معامله امتیاز وام‌های بانکی برای فروشندگان و متقاضیان این وام‌ها در وام‌چی فراهم است.

در انتها برای دسترسی به فهرست وام‌های فروشی موجود در سایت وام‌چی، بر روی دکمه زیر کلیک نموده و با صاحبین آگهی‌های وام ثبت‌شده برای فروش در سایت، تماس حاصل نموده و با آنها وارد معامله شوید.

سوالات متداول

طرح ۶۷ بانک صادرات چیست ؟

طرح ۶۷ بانک صادرات در واقع حساب سپرده کوتاه‌مدتی است که امکان دریافت تسهیلات به پشتوانه موجودی این حساب را برای مشتریان بانک صادرات در ۴۸ ساعت به وجود آورده است.

مبلغ وام در سپرده ۶۷ بانک صادرات چه مبلغی است ؟

مشتریانی که اقدام به افتتاح حساب سپرده کوتاه‌مدت ۶۷ بانک صادرات می‌کنند، می‌توانند تا ۸۰ درصد میزان سپرده حساب خود تسهیلات بگیرند. حداقل تسهیلات دریافتی در این طرح ۵ میلیون و سقف تسهیلات طرح ۶۷ بانک صادرات ۲۰۰ میلیون تومان تعیین‌شده است

مدت زمان و اقساط وام ۶۷ بانک صادرات چگونه است ؟

مدت‌زمان بازپرداخت و تعداد اقساط طرح ۶۷ بر اساس میزان سرمایه‌گذاری و تسهیلات دریافتی متقاضی مشخص می‌شود که طبق اعلام بانک صادرات حداکثر زمان بازپرداخت آن ۳۶ ماهه خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان نمایید

برای ثبت دیدگاه تکمیل بخش های ستاره دار الزامی میباشد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • سجاد 30 نوامبر 2019 در 1:54 ق.ظ

  این چه وامیه مثلا سی میلیون باید سپرده بذاری که بیست میلیون با سود شیش درصد بهت بدن بعد سی میلیونت مسدود میشه تا بیست میلیون وامت رو بدی خب طرف از سی میلیونه خودش استفاده کنه که بهتره مریضه بیاد سیمیلیونو بده بانک که بانک باش سهام بخره و سالی صد درصد تو این تومر کار کنه و بیست میلیون بده به مردم بیستو پنج میلیون ازشون بگیره

  • پشتیبانی وام چی 30 نوامبر 2019 در 9:56 ق.ظ

   درود بر شما.

   وظیفه ی ما منتشر کردن تمامی مقالات در خصوص وام در این حوزه هست. با تشکر از اینکه با وام چی در تعامل هستید.

   با احترام

 • مینا 01 فوریه 2020 در 7:00 ق.ظ

  اخه چه فایده داره شما پول خودم ب من وام میدی من اگه پول داشتم ک نمیامدم. برای وام این طرح شما بدرد خودتان میخورد چرا ک از پول خودم می خواهید ب من همان رو بصورت وام بهم برگردانید .

  • پشتیبانی وام چی 01 فوریه 2020 در 9:01 ق.ظ

   درود بر شما.

   مقاله ای که پیشتر مطالعه نمودید، مربوط به بانک صادرات می باشد و ما صرفا این مقاله را برای شما جهت تکمیل اطلاعاتتان منتشر نموده ایم.

   با احترام

 • علی 24 ژانویه 2021 در 7:27 ب.ظ

  با عرض سلام.
  میخوام بدونم برای ۱۰۰میلیون تومان وام در طرح ۶۷ چقدر سالیانه سود باید بدیم.و
  با ۱۳میلیون تومان اصلا میشه ۱۰۰میلیون وام ظرح۶۷ برداشت

  • سردبیر تحریریه 24 ژانویه 2021 در 9:35 ب.ظ

   سلام.
   کاربر گرامی در متن که مشخص شده است. و اسم طرح هم به خاطر هم ۶ و ۷ است. هفت درصد سود و ۶ درصد بهره می دهید. با همین اعداد و مدت بازگشت از محاسبه گر آنلاین اقساط و سود در وام چی بهره ببرید.
   باتشکر تیم وام چی