لطفا چند لحظه صبر کنید ...

واگذاری امتیاز وام

واگذاری امتیاز وام به معنای انتقال حق پرداخت وام به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری است، یعنی دارنده ی امتیاز وام با دریافت مبلغی از وام آن را به شخص دیگری واگذار می نماید که به سه روش قابل انجام است.

1- انتقال امتیاز به حساب شخص دیگر: در این روش امتیاز وام به طور کامل و از طریق بانک عامل به حساب شخص دیگری منتقل می شود.

2- امتیاز وام در حساب شخص باقی می ماند: اما ضمانت وام بر عهده ی خریدار وام است همچنین یک قرارداد و چک ضمانت نیز از خریدار دریافت می گردد.

3- مشارکت در دریافت وام : در این روش ضمانت دریافت وام به عهده ی یکی از طرفین و امتیاز وام به عهده ی طرف دیگر است هرکدام از طرفین سهم دریافتی خود را با اقساط آن پرداخت نمی کند در حالی که در سایر شیوه ها، شخص فروشنده هیچ قسطی پرداخت نمی کند.

در نظر داشته باشید خرید و فروش بعضی از وام ها غیر قانونی می باشد.

تیم مشاوره ی وام چی به شما مشتری گرامی توصیه می کند، هیچگاه بابت خرید وام تا زمان قطعی شدن آن و آگاه شدن از شرایط وام در بانک، هیچگونه مبلغی بابت آن به فروشنده ی وام پرداخت نکنید.

مراقب باشید در دام کلاهبرداران گرفتار نشوید.روش های زیادی برای کلاهبرداری از این طریق وجود دارد، بعضی از به اصطلاح شرکت های مشاوره ی وام در ازای پرداخت مبلغی به عنوان پیش پرداخت با وعده ی دریافت وام از سیستم بانکی، شما را فریب می دهند.

اکثر این شرکت ها کاغذی بوده و بعد از مدتی دفتر خود را جمعاوری می کنند.

همیشه از اینگونه افراد یا شرکت ها بخواهید با مراجعه به بانک و مطمئن شدن از وجود مصوبه در بانک اطمینان حاصل کنید و باز هم هیچگونه چک یا وجه نقدی در اختیار افراد قرار ندهید.

تنها زمانی که وام کاملا آماده بود و قرار شد ضامن ها امضای نهایی را بزنند چک ضمانت به طرف مقابل ارائه دهید.

توجه داشته باشید وام چی به طور مستقیم هیچگاه کمیسیون دریافت نمی کند چه بعد از انجام کار و چه قبل از آن، سهم وام چی در خرید و فروش وام ها فقط از طریق واگذاریاطلاعات فروشنده وام میباشد که ضمانت صد درصد بازگشت وجه را دارد.

در صورتی که نتوانستید وام مورد نظر خود را پیدا کنید از طریق ایمیل زیر و یا بخش تماس با ما، با وام چی در ارتباط باشید.

info@vamchi.com