لطفا چند لحظه صبر کنید ...

وام هزینه درمان

وام کمک هزینه درمان پزشکی چیست؟

ارائه تسهیلات ارزان قیمت بانک ها و موسسات، نقش به سزایی در درمان اقشار نیازمند جامعه که به بیماری های خاص مبتلا هستند ایفا می نماید.
بانک قرض الحسنه مهر ایران می تواند در کمک به هزینه درمان بیماری های خاص موثر باشد.
ارائه تسهیلات ارزان قیمت و تنها با اخذ کارمزد ۴ درصد می تواند نقش موثری در ارتقاء دو بخش معیشت کارکنان و درمان بیماران بستری داشته باشد.
دستاوردهای تحول نظام بهداشت در جامعه غیر قابل انکار است و بانک قرض الحسنه مهر ایران به عنوان اولین بانک تخصصی در زمینه قرض الحسنه می تواند کمک شایانی به تعالی شبکه بهداشت و درمان کشور ارائه نماید.
سرمایه گذاری و مشارکت بانک ‌ها در حوزه سلامت و توانمند سازی نیازمندان جامعه در برخورداری از امکانات پزشکی بسیار حائز اهمیت است.
به منظور حضور و سرمایه گذاری بانک ‌ها در حوزه سلامت، در پیشنهاد مشترک قرار شد صندوق توسعه سلامت کشور راه اندازی شود تا زمینه حضور هر چه بیشتر بانک‌ها در این حوزه فراهم شود.
ارائه تسهیلات ارزان قیمت به منظور درمان بیماری های خاص اقشار نیازمند جامعه، در طرح های تسهیلاتی این بانک، خدمت به مردم و کسب رضای خداوند است.

اصل و رونوشت نسخه اول صورت حساب بیمارستان، گواهی پزشک مربوطه در خصوص عمل جراحی، گواهی بیهوشی، معرفی نامه سازمان و موسسات مربوط به بیماری های خاص (تالاسمی، هموفیلی، کلیوی، سرطانی و …) حسب مورد (در خصوص قرض الحسنه بیماری )
مدت باز پرداخت: حداکثر ٣ سال برای اشخاص حقیقی جهت رفع نیازهای شخصی