وام های بدون ضامن بانک صادرات در قالب سه طرح

125

خبر معاون بانک صادرات

معاون اعتباری بانک صادرات ایران در سایت رسمی بانک صادرات اعلام کرد: «متقاضیان تسهیلات می‌توانند در قالب ٣ طرح، بدون وثیقه تا ٨٠ درصد سپرده خود را در کمترین زمان، با نرخ‌های ترجیحی از این بانک وام دریافت کنند.»

دلیل ایجاد چنین تسهیلات بانکی

امیر یوسفیان معاون بانک صادرات ایران اعلام کرد: «برای پاسخگویی به نیاز‌های مختلف مشتریان و هموطنان در بانک صادرات ایران شرایط دریافت وام با نرخ سود کمتر از نرخ سود مصوب شورای پول و اعتبار در قالب طرح‌هایی به وجود آمده که توسط شورای سیاست گذاری بانک در نظر گرفته شده است.»

سه طرح قابل استفاده در بانک صادرات

سه طرح «اعتبار سپهر»، «سپرده کوتاه‌مدت طرح ٦٧» و «حساب جاری طلایی بدون دسته چک» در بانک صادرات، می‌توان بدون معطلی تا ٨٠ درصد موجودی خود را به صورت تسهیلات با نرخ سود ترجیحی دریافت کرد.

سود ترجیحی چیست ؟

طبق ماده (۹۲) قانون برنامه پنج سال پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران، بانکها در صورتی ملزم به پرداخت تسهیلات در قالب عقود غیرمشارکتی با نرخی کمتر از نرخ اعلام شده توسط شورای پول و اعتبار می باشند که علاوه بر تائید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، مابه التفاوت سود از طریق یارانه یا وجوه اداره شده توسط دولت تامین می شود.

تسهیلات بدون ضامن چیست ؟

بدون هیچ شکی نمی توانیم بدون ضمانت از بانک وام بگیریم. وقتی که بانک ها برای هر ده میلیون تومان یک ضامن می گیرند چطور می شود که بانک صادرات ادعا می کند بدون ضامن به شما وام می دهد. منظور بانک صادرات از ضامن، نیاز به آوردن افراد آشنا کارمند با فیش حقوقی و دسته چک نیست، شما با حساب خودتان که در زمان اعطای وام؛ مبلغ مشخصی از آن مسدود می شود خودتان، ضمانت وامتان می کنید.

طرح اعتباری سپهر

طرح اعتباری سپهر در اوایل مرداد ماه سال 97 آغاز شد. در قالب این طرح مشتریان می‌توانند با افتتاح حساب سپرده سرمایه‌گذاری یک‌ ساله اعتبار سپهر، از سود سپرده بلندمدت مطابق با نرخ‌ های اعلام ‌شده شورای پول و اعتبار بهره‌ مند شوند و در قالب عقد مرابحه تسهیلات دریافت کنند.

سقف وام طرح اعتباری سپهر

سقف دریافتی وام با توجه به استقبال و درخواست مشتریان، اکنون از ۷۰ درصد مبلغ سپرده، به ۸۰ درصد افزایش‌یافته است. تا سقف ۲ میلیارد ریال می توان وام گرفت. این رقم عملاً توان پولی مشتری را دو برابر می کند و درعین‌ حال، سود ۱۵ درصدی سالانه هم تا اعطای وام به حساب تعلق می گیرد.

مدت زمان بازگشت طرح سپهر

مدت‌ زمان بازپرداخت تسهیلات طرح اعتباری سپهر حداکثر ۳۶ ماه است و برای دریافت این تسهیلات به وثیقه‌ و ضامنی غیر از خود سپرده نیاز نیست.

طرح 67 بانک صادرات

با افتتاح «سپرده کوتاه‌مدت طرح ۶۷»، منابع خود را با نرخ سود ۷ درصد سالانه در شعب بانک صادرت ایران سپرده‌گذاری و در شرایط نیاز، حداکثر ظرف ۴۸ ساعت، ۸۰ درصد آن را با نرخ ۶ درصد، تسهیلات دریافت کنند. به همین علت طرح 6 و 7(67) نامیده شده، 7 درصد سود می گیرید 6 در صد سود در صورت گرفتن وام بر می گردانید.

جزئیات طرح 67 بانک صادرات

حداقل مبلغ جهت افتتاح این نوع حساب ۵۰ میلیون ریال و حداکثر سقف تسهیلات پرداختی ۲ میلیارد ریال است. این طرح در قالب عقد مرابحه با اقساط ۳۶ ماه اجرا می‌شود و نیازی به وثیقه و ضامنی جز مسدودی حساب ندارد.

طرح سوم بانک صادرات برای اعطای وام بدون ضامن

با افتتاح حساب «جاری طلایی بدون دسته چک» در شعب بانک صادرات ایران، تا دو برابر معدل موجودی با نرخ سود ترجیحی، تسهیلات دریافت کنید.

مزیت این سه طرح بانک صادرات

از مزیت های این طرح امکان انتقال امتیازات کسب شده به اعضای خانواده ( فقط همسر و فرزندان) است. همچنین شرکت ها می توانند از آن برای پرداخت وام های خرد به کارکنان خود، استفاده کنند.

شرط اعطای تسهیلات از بانک صادرات را بدانید

شرط اصلی اعطای تسهیلات به دارندگان این حساب، داشتن معدل موجودی حساب حداقل ٦ ماه و حداکثر ١٢ ماه است که بر این اساس می توان از نرخ های سود ترجیحی بین ٢ تا ١٣ درصد برخوردار شوند. همچنین امکان افزایش و برداشت از مانده این حساب تا زمان ایجاد معدل لازم، وجود دارد. کمترین نرخ سود مصوب برای دریافت این تسهیلات، سود ٢ درصد است که با افتتاح حساب جاری طلایی بدون دسته چک در شعب این بانک، می‌توان تسهیلاتی ریالی، معادل ٨٠ درصد معدل موجودی در بازه زمانی حداقل ٦ ماهه را دریافت کرد.

ویژگی این طرح ها

شما حسابی دارید که در حال فعالیت می باشد. واریز و برداشت از آن صورت می گیرد و البته هر ماه سود آن را هم می گیرید و همانطور که فعالیت های روزانه خود را انجام می دهید با گذر زمان تسهیلات هم دریافت می کنید.

سوالات متداول

طرح67 بانک صادرات چیست ؟

در طرح 67 بانک صادرات؛ مشتریان می‌توانند با افتتاح حساب سپرده کوتاه‌مدت به مبلغ حداقل 50 میلیون ریال، معادل 5 میلیون تومان؛ علاوه بر بهره‌مندی از سود سپرده 7 درصدی از تسهیلات استفاده می کنند.

سقف تسهیلات در طرح67 چه مبلغ است ؟

با توجه به میزان مبلغ سپرده‌گذاری شده در طرح 67 بانک صادرات؛ می‌توان معادل 80% از مبلغ سپرده را دریافت نمود. سقف تسهیلات اعطایی در این طرح 2000.000.000 ریال، معادل 200 میلیون تومان است.

آیا طرح67 مسدودی حساب دارد ؟

حساب سپرده کوتاه‌مدتی که توسط مشتری نزد بانک افتتاح می‌شود؛‌ تا زمانی که اقساط بازپرداخت تسهیلات به طور کامل تصفیه نشود، بلوکه خواهد شد.

طرح سپهر بانک صادرات چیست ؟

مشتریان بانک صادرات می‌توانند با افتتاح حساب سپرده در طرح سپهر، ظرف 48 ساعت کاری؛ از تسهیلات این طرح بدون ارائه ضامن و سایر وثایق جهت ضمانت بهره‌مند شوند. تسهیلات اعطایی در این طرح به میزان 80% از مبلغ سپرده‌ای است که نزد بانک افتتاح نموده‌اند.

طرح طلایی بدون دسته چک چیست ؟

مشتریان با افتتاح حساب جاری طلایی بدون دسته چک؛ در یکی از شعب بانک صادرات می‌توانند به میزان 2 برابر میانگین موجودی خود تسهیلاتی این طرح را با نرخ سود ترجیحی دریافت نمایند.

125 نظرات
 1. ابراهیم می گوید

  اگه همچین چیزی وجود داشته باشه خیلی عالیه از نظر من اگه این جوری باشهو بدون ضامن یا با چک و سفته بشه وامگرفت میشهگفت بهترین بانک ایران بانک صادراته

  1. مریم داوریان می گوید

   سلام.
   فراموش نکنید که سپرده مسدود می کند!

 2. امیر می گوید

  سلام الان از کدوم بانک میتونم بدون گذاشتن پول یا گردش مالی خوب ۵۰میلیون وام بگیرم
  ضامن کسر از حقوق هم دارم هرچند تا که بخان البته دولتی نیستن

  1. مریم داوریان می گوید

   سلام.
   باید امتیاز وام بخرید با این شرایط

 3. سجاد می گوید

  سلام و‌عرض ادب.میشه وامی دریافت مرد و در قبالش چک یا سفته داد؟یا همچین چیزی امکان نداره

  1. مریم داوریان می گوید

   سلام.
   بله وام بانک رسالت چک و سفته می پذیرد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.