لطفا چند لحظه صبر کنید ...
از اینجا از سرویس جدید وام‌چی استفاده کنید

وام مسکن

نسخه صوتی متن

چطور بدون سپرده گذاری وام مسکن دریافت کنیم ؟

وام مسكن یکی از پرطرفدارترین وام هاست؛‌ اين وام صرفاً برای تسهيل خانه‌دار شدن افراد ارائه می شود. بديهی است كه مسكن يكی از نيازهای اساسی انسان بوده، و وام مسکن یکی از راه هایی است که مسیر خرید مسکن را برای ما هموار می کند.

دلیل رونق بازار مسکن

به دلیل نیاز به سرپناه، همواره باعث رونق بازار وام مسكن بوده است، در هيچ دوره‌ای نبوده كه مردم نياز به مسكن يا تعويض آن نداشته باشند. با اين حال می بينيم كه بسياری از خانوارها با گذشت ساليان دراز از زندگی مشترك، موفق به خريد خانه و ملك شخصی نشده‌اند.

راه کار دولت برای مسکن خانوار جامعه

يكی از تدابيری كه دولت‌ها برای كاهش مسائل و مشكلات مربوط به مسكن انديشيده‌اند، ارائه تسهيلاتی در قالب وام مسكن به متقاضيان است. وام مسكن در انواع مختلف و با شرايط خاصی (چه در نحوه پرداخت وام و چه برای وام‌گيرنده) ارائه می شود.

وام مسکن

اخذ وام مسکن

خانواده‌های زيادی هستند كه به دلايل مختلف از جمله ناآشنایی با شرايط اخذ وام مسكن، نداشتن شرايط لازم جهت دريافت وام مسكن، قوانين و مقررات سختگيرانه جهت پرداخت وام مسكن و… با گذشت سال‌ها از آغاز زندگي مشترك و داشتن چند فرزند،‌ هنوز موفق به تهيه مسكن شخصی نشده‌اند.

ازدواج و رابطه مستقیم با مسکن

بسياری از جوانان نيز به خاطر نداشتن مسكن، جرأت اقدام به ازدواج را از دست می دهند. با اين حال افراد زياد ديگری نيز هستند كه با اطلاع به موقع از وام‌های ارائه‌شده از سوی بانك‌ها جهت تهيه مسكن و نيز احراز شرايط مورد نياز بانك‌ها و مؤسسات وام‌دهنده، به سرعت موفق به دريافت وام مسكن می شوند.

تغییر اولویت

گاه در بين واجدين شرايط دريافت وام مسكن، افرادی به دلايلی از جمله مهاجرت يا تغيير اولويت‌های مالی و سرمايه‌ای، نيازی به وام مسكن خود ندارند؛ از طرفی افراد زيادی هم هستند كه متقاضی دريافت اين وام‌ها هستند اما به دلايلی مانند از دست دادن زمان جهت ثبت نام وام مسكن، موفق به دريافت اين وام نشده‌اند.

وام چی پل ارتباطی بین فروشنده و خریدار

وام چی؛ پل ارتباطی ميان خریداران و فروشندگان وام مسکن و همچنین سایر وام ها می باشد؛ به صورتی که شما بدون واسطه و حضور دلال مستقیما با صاحب وام وارد معامله می شوید. وام چی با فراهم نمودن آموزش های ۳۶۰ درجه در خصوص انواع وام ها، و تدوین راه کارهای معاملات امن، همواره سعی بر آن داشته تا فضايی كه برای معاملات وام مسکن و سایر وام ها در بستر وام چی صورت میپذیرد، فضايی امن و مطمئن باشد.

مبادلات وام مسكن در وام چی به چه صورت است؟

وام چی به‌عنوان اولين و بزرگترين مرجع تخصصی خريد و فروش وام، ارائه ضمانت و سرمايه‌گذاري؛ فهرستي از صدها وام مسكن آماده به واگذاری در كمتر از ۱۰ روز را برای متقاضيان تهيه كرده است. كافی است متقاضیان، ضمانت های مورد نیاز آگهی های وام مسکن ثبت شده موجود در سایت وام چی را تامین نموده و بدون سپرده گذاری اقدام به دریافت این وام ها نمایند.

آگهی های وام مسكن در وام چی

صاحبان وام مسكن كه قصد فروش وام خود را دارند، بنا به دلايلی از جمله نداشتن ضامن، نياز به وجه نقد، عدم توانايی پرداخت اقساط، تغيير اولويت‌های زندگی، مهاجرت و… امكان دريافت وام مسكن خود را ندارند؛‌ به همين دليل وام خود را جهت فروش، بر روی سايت وام چی آگهی كرده و بر اساس جدولي كه وام چی فراهم كرده، اطلاعات كامل وام خود را به همراه نحوه واگذاري، در قسمت جزئيات هر وام درج نموده‌اند.

درج آگهی 

امكان درج آگهی واگذاری و فروش وام مسكن برای تمامی فروشندگان به صورت رايگان فراهم است. كافی است متقاضيان، فهرست آگهی های وام مسكن موجود در وام چی را بررسی كرده و با آگهی دهندگان تماس بگيرند.

تقاضای وام مسكن در وام چی

متقاضيان و خريداران وام مسكن با توجه به فهرستی كه از سوی عرضه‌كنندگان اين وام در وام چی تهيه شده است، می توانند وام مورد نظر خود را خريداری كنند. همچنين اين امكان برای متقاضيان وجود دارد كه آگهی وام موردنظر خود را بر اساس اولويت‌های خود در جدولی كه وام چی بدين منظور تهيه كرده، به صورت رايگان ثبت كنند.

وام مسکن

نحوه بررسی آگهی های وام مسكن در وام چی

ابتدا وارد فهرست وام ها در وام چی شده، فهرست وام‌های مسكن را باز كرده و از ميان آگهی های درج‌شده، آگهی مورد نظر خود را پيدا كنيد. جزئيات آگهی و همچنين راهنمای معامله امن را به دقت مطالعه نموده و در انتها با متقاضي يا فروشنده وام مسكن تماس بگيريد.

کسب اطلاعات تکمیلی

پس از كسب اطلاعات تكميلي وام مسكن از فروشنده، حتما اين اطلاعات را از طريق شعب بانكي ارائه‌دهنده وام مطابقت داده و موجوديت وام را استعلام كنيد. بعد از استعلام، حتما يك قرارداد محضری بين خريدار و فروشنده وام امضا نموده و از فروشنده بابت ضمانت اجرای تعهد، چك به همراه سفته دريافت كنيد.

ضمانت وام بانکی 

در اين مرحله ضمانت‌های موردنظر برای دريافت وام موردنظر را به بانك ارائه نموده تا فروشنده وام، بتواند وام را دريافت كند. در انتها طبق توافق مورد امضا با فروشنده، درصد مورد توافق را به ايشان پرداخته و مابقی وام را دريافت نماييد. ازآنجاكه ضمانت‌ها از جانب شماست، بديهی است پرداخت اقساط وام نيز بر عهده شما خواهد بود.

نحوه تهیه قراردادهای خرید و فروش انواع وام بانکی:

تیم حقوقی وام چی برای حفظ امنیت معاملات كاربران، قراردادهایی جهت خرید و فروش وام تنظیم نموده است به گونه‌ای كه اين قراردادها تمام منافع كاربران برای انجام يك معامله امن را تأمين می كند. برای دسترسی به لیست قراردادها می توان از دو طریق اقدام نمود :

 • انتخاب گزینه بانک قراردادها در قسمت ناحیه کاربری .
 • مطالعه راهنمای معامله امن در انتهای هر آگهی .

در انتها برای دسترسی به فهرست وام‌های مسكن موجود در سایت وام چی، بر روی دکمه زیر کلیک نموده و با صاحبین آگهی‌های وام مسكن ثبت‌شده برای فروش در سایت، تماس حاصل نموده و با آنها وارد معامله شوید.

سوالات متداول

آیا اگر وام مسکن از بانک دیگر بگیریم دیگر نمی شود وام بانک مسکن بگیریم ؟

خیر مشکلی وجود ندارد برای گرفتن وام از بانک مسکن هم می توانید اقدام کنید.

سقف وام مسکن در سال ۹۹ افزایش یافت ؟

سقف وام مسکن در سال ۹۹ افزایش داشته و مربوط به وام اوراق می باشد و رقم وام مسکن یکمی تغییر نکرد

چند نوع وام مسکن داریم ؟

بانک مسکن خانه یکمی ها که به فردی که سند ملکی به نامش نباشد با افتتاح حساب و خواب سپرده، تعلق می گیرد و نوع دیگر وام مسکن با خرید اوراق می باشد که مهم نیست که قبلاً سند ملکی به نامتان بوده یا نبوده است.

سقف وام چه مسکنی در سال ۹۹ افزایش یافت ؟

سقف وام مسکن در سال ۹۹ افزایش داشته و مربوط به وام اوراق می باشد و رقم وام مسکن یکمی تغییر نکرد.

مدت زمان تسویه وام های بانک مسکن چند وقت است ؟

بانک مسکن برای تسویه وام هایش ۱۲ سال زمان گذاشته است.

دیدگاه خود را بیان نمایید

برای ثبت دیدگاه تکمیل بخش های ستاره دار الزامی میباشد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • برازنده 29 دسامبر 2020 در 1:35 ب.ظ

  باسلام خدمت شما و تشکر از مطالب و توضیحات خوبتون،من نیازمند یک وام ۴۰۰میلیون تومانی برای خرید مسکن میباشم،آیا این مبلغ وام با قیمت و شرایط منصفانه در این سایت موجود هست تا خریداری کنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید خدا خیرتون بده?

  • سردبیر تحریریه 29 دسامبر 2020 در 1:48 ب.ظ

   سلام.
   خواهش می کنیم.
   کاربر گرامی
   مبالغ واگذاری وام در سایت آگهی شده است. در منو وام ها زیر دسته وام مسکن هم وجود دارد. امیدواریم قیمتی باب میلتان با واگذار کننده ای مذاکره کنید و مشکلتان رفع شود.
   باتشکر تیم وام چی

 • جمال 19 ژانویه 2021 در 11:32 ب.ظ

  سلام من نیاز ب وام ۱۰۰میلیونی دارم واسه خرید خانه لطفا هرکس دارد تماس بگیره قست وام تمام کمال خودم میدم

  • پشتیبان 20 ژانویه 2021 در 9:23 ق.ظ

   درود بر شما
   وقتتون بخیر
   بررسی لیست وام های فروشی وام چی میتواند برای شما مفید واقع شود
   https://vamchi.com/loans
   خدمت شما
   هم چنین میتوانید نیازتان را در سایت آگهی کنید
   با احترام

 • امید 30 ژانویه 2021 در 5:44 ب.ظ

  با سلام من نیاز مند ۵۰میلیون وام هستم قسطم برجی ۱۲۰۰میتونم بدم هرکس داشت لطفا خبر بده ممنون خدا امداتونو بیامرزه

  • پشتیبان 31 ژانویه 2021 در 10:08 ق.ظ

   درود بر شما
   وقتتون بخیر
   دوست عزیز بررسی لیست وام های فروشی وام چی میتواند برای شما مفید واقع شود
   هم چنین میتوانید نیازتان را در سایت آگهی کنید تا درخواستتون دامنه دید وسیع تری داشته باشد و افراد هدف با شما تماس بگیرند
   با احترام

 • میلاد 18 آوریل 2021 در 9:09 ق.ظ

  سلام برای نصب وام چی کد ورود برایم ارسال نمیشه

  • سردبیر تحریریه 20 آوریل 2021 در 3:03 ب.ظ

   سلام. بله چون وام چی فیلتر شده است و برای ادامه فعالیت منو وام، ضامن و سرمایه هم اکنون فعالیت ندارد.