لطفا چند لحظه صبر کنید ...

وام جانبازی

نسخه صوتی متن

وام جانبازی چیست و چه افرادی واجد شرایط دریافت این وام هستند؟

وام جانبازی که یک نوع از تسهیلات بانکی می باشد صرفا به افراد جانباز تعلق می گیرد. البته برای دریافت این وام شرایط بسیاری لازم است. در کل وام جانبازی فقط به جانبازان با ۱۵ درصد جانبازی به بالا تعلق می گیرد. علاوه بر خود جانبازان، فرزندان آنها، ایثارگران، خانواده های شهدا وجانبازانی که معلولیت آنها بالای ۷۰ درصد باشد می توانند از این مزیت برخوردار شوند.

وام جانبازی

وام جانبازی به چه كسانی تعلق مي‌گيرد؟

همانند ساير وام‌ها،‌ اين وام نيز شرايط و مقرراتی دارد. بخشي از اين شرايط مربوط به دريافت‌كنندگان اين وام است؛ براساس مصوبات مجلس شورای اسلامی، بانك مركزی در سال ۱۳۹۵ موظف به پرداخت وام خريد يا ساخت مسكن به واجدين شرايط مي‌باشد؛ اين وام‌ها از طريق بانك‌های عامل قابل پيگيری و پرداخت است.

از جمله شرايط اخذ وام جانبازی برای جانبازان و خانواده‌های آنان، در نظر گرفتن اولويت درصد جانبازی در جانبازان ۱۵% و بالاتر، فرزندان جانبازان ۵۰% و بالاتر، وراث تحت كفالت جانبازان ۲۵% و بالاتر و وراث تحت كفالت آزادگان متوفی است. اين شرايط برای ايثارگران، در نظر گرفتن سابقه حضور در جبهه، به مدت حداقل دو سال و نيم است. همچنين این وام برای آزادگان و‌ خانواده شهدا شامل همسر، والدين و فرزندان نيز قابل پرداخت است. چنین وامی در قالب تنها يك فقره تسهيلات مسكن به واجدين شرايط اعطا می شود.

مبالغ وام جانبازی به چه ميزان است؟

بر طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی؛ بانك مركزی از طريق بانك‌های عامل، موظف به پرداخت مبلغ ۱۰۰ ميليون تومان در شهرهايی با جمعيت بيش از ۱ ميليون نفر، مبلغ ۷۷ ميليون تومان در شهرهای مركز استان، مبلغ ۵۷ ميليون و ۵۰۰ هزار تومان در شهرهای ديگر، مبلغ ۳۵ ميليون تومان در شهرهای ديگر و معادل سقف تسهيلات مركز هر استان در شهرهای جديد الاحداث است. تسهيلات بازپرداخت وام جانبازی كه موجب محبوبيت اين وام شده است شامل بهره ۴ درصدی بر اقساط بلندمدت ۲۰ ساله آن است. وام‌های كارمندی و شركتی، وام مسكن مهر، وام خود مالكی و ساير وام‌های حمايتی غيرجانبازی نمی توانند مانع دريافت تسهيلات این وام شوند؛ بنابراين افراد واجد شرايط قانوناً مجازند از همه تسهيلات به صورت مشترك و همزمان برای يك واحد مسكونی استفاده كنند.

مبادلات وام جانبازی در وام‌چی به چه صورت است؟

وام‌چي؛ پل ارتباطی ميان صاحبان وام بنیاد شهید و خريداران اين وام و ساير وام‌ها در سراسر كشور است؛ به گونه‌ای كه خريدار قادر به معامله مستقيم و بدون واسطه با صاحب وام خواهد بود. وام‌چی با ارائه آموزش‌های ۳۶۰ درجه در مورد انواع وام و نيز گردآوری راهكارهای معاملات امن، فضايی مطمئن و قابل اعتماد به منظور انجام خريد و فروش وام جانبازی و ساير وام‌ها به وجود آورده است.

وام چی؛ پيشرو در ارائه ضمانت وام، خريد و فروش وام و سرمايه‌گذاری؛ فهرستی از صدها وام بنیاد شهید آماده جهت واگذاری در كمتر از ۱۰ روز را مطابق با نياز خريداران تهيه كرده است. كافی است متقاضیان، ضمانت‌های مورد نیاز آگهی‌های وام جانبازی ثبت‌شده در سایت وام‌چی را تأمین نموده و اقدام به دریافت این وام‌ها نمایند.

وام جانبازی

آگهي‌های وام جانبازی در وام‌چی

صاحبان اين وام كه به هر دليل قصد استفاده از وام خود را ندارند، می توانند وام خود را با در نظر گرفتن شرايط وام، جهت فروش بر روی سايت وام‌چی آگهی كنند. فروشندگان، اطلاعات آگهی های وام بنیاد شهید را بر اساس جدولی كه وام‌چی طراحی نموده، به همراه نحوه واگذاری، در قسمت جزئيات هر وام درج مي‌نمايند. همچنين خريداران وام بنیاد نيز با توجه به نوع وامی كه خواهان‌اند، مي‌توانند شرايط وام مورد نظر خود را در جدول مربوطه ثبت نمايند. درج و نمايش آگهي واگذاری و خريد وام بنیاد در وام‌چی، مانند ساير آگهي‌های وام به صورت رايگان است.

به منظور اطلاع از فهرست وام های جانبازی در وام‌چی، خريداران و فروشندگان مي‌توانند ابتدا وارد لیست وام‌ها شده؛ فهرست وام جانبازی را گشوده و از ميان انواع آگهي‌های مرتبط، آگهی مورد نظر خود را بيابند. لازم است جزئيات آگهی و راهنمای معامله امن، جهت انجام معامله‌ای قانونی و با حداقل خطا، توسط خريدار و فروشنده به دقت مطالعه شود.

نكات جانبی مرتبط با خريد و فروش وام بنیاد شهید یا جانبازی

نكته در خور توجه اينكه بر طبق قانون؛ املاكی كه به واسطه وام جانبازی و به نام فرد جانباز خريداری شده‌اند، تا زمانی كه اقساط وام مربوطه، تصفيه كامل نشود، قابليت انتقال به غير را ندارند. براي حل اين مشكل خريدار ملك مي‌تواند با انعقاد قرارداد مبايعه و دريافت وكالت فروش بلاعزل از فروشنده (مالك اصلی)، در خصوص خريد و فروش ملك اقدام نمايد.

قابل ذكر است كه تمامی واجدين شرايط كه پيش از اين برشمرده شدند، در صورتی مي‌توانند این وام را دريافت كنند كه صاحب خانه نباشند و يا مسكن مناسبی نداشته باشند؛ و همچنين سابقه دريافت تسهيلات مسكن ايثارگری را نداشته باشند. با اين حال با تأييد بنياد شهيد و امور ايثارگران نسبت به اوضاع جسمانی جانبازان ۷۰ درصد و بالاتری كه محل سكونت نامناسبی دارند، اين جانبازان مي‌توانند پس از تصفيه حساب تسهيلات قبلی مسكن ايثارگری، از وام جانبازی مجدداً استفاده كنند.

ممكن است مالكی كه وام خود را فروخته است،‌ در طول مدت پرداخت اقساط وام،‌ يا بعد از تصفيه وام و يا قبل از انتقال سند به خريدار، فوت شود و ازآنجاكه طبق قانون، تمام وكالت‌های فرد در صورت فوت، فاقد اعتبار قانونی است؛ خريدار بايد درخواست الزام به سند را از دادگاه يا از ورثه بخواهد. از ديگر موارد مرتبط با خريد و فروش وام بنیاد شهید، بدهكاری فروشنده سند به اشخاص حقيقی يا حقوقی است؛ چراكه طلبكاران قانوناً‌ اجازه توقيف يا مزايده‌گذاری ملك معامله‌شده را دارند. به منظور پيشگيری از بروز احتمالاتی از اين دست كه خريدار را گرفتار رفت‌وآمدهای درازمدت به دادگاه‌ها و تحميل هزينه‌های اضافی می كند؛ لازم است خريدار و فروشنده وام جانبازی، جزئيات آگهی و همچنين راهنمای معامله امن درج‌شده در وام‌چی را پيش از انجام معامله، به دقت مطالعه كنند.

مراحل انتقال سند به نام جانباز به هنگام خرید وام جانبازی :

اگر می خواهید وام جانبازی خریداری کنید به این نکته توجه داشته باشید که سند شما به نام جانباز زده شده و در نهایت در رهن بانک می رود. برای انتقال سند به نام جانباز شما باید از فرد جانباز یک وکالت نامه بلاعزل فروش دریافت کنید. و حتما از فروشنده وام ( جانباز ) قول نامه ای جهت فروش ملک به نام خودتان در دفترخانه تنظیم نمایید. اگر این دو مورد را انجام دهید حتی در صورت فوت جانباز شما با قول نامه ای که در دست دارید می توانید ملک را مجدد به نام خودتان دربیاورید. ( در صورت فوت یکی از طرفین، وکالت نامه باطل شده اما ارزش و مفاد قولنامه همچنان پابرجاست.)

فریب افرادی که می گویند بعد از چند قسط ملک رو به نام خودتان برمی گردانیم را نخورید چون به هیچ عنوان چنین امری قابل انجام نیست. و ملک تا پایان آخرین قسط وام در رهن بانک می ماند. برای محکم کاری می توانید از ورثه ی جانباز نیز بخواهید تا قراردادی را تنظیم نمایند که تایید کنند این سند به خاطر خرید وام انتقال پیدا کرده و پس از فوت جانباز ورثه هیچگونه ادعایی نسبت به ملک یاد شده ندارند. البته چون ورثه مالک ملک نیستند این قرارداد مدنی که شما بین خودتان و ورثه جانباز امضا می کنید فعلا ارزش قانونی ندارد اما به عنوان مدرک در تکمیل قولنامه به شما اطمینان خاطر می دهد.

نحوه تهیه قراردادهای خرید و فروش انواع وام بانکی:

تیم حقوقی وام‌چی برای حفظ امنیت معاملات كاربران، قراردادهایی جهت خرید و فروش وام تنظیم نموده است به گونه‌اي كه اين قراردادها تمام منافع كاربران براي انجام يك معامله امن را تأمين مي‌كند. برای دسترسي به لیست قراردادها مي‌توان از دو طریق اقدام نمود :

در انتها برای دسترسی به فهرست وام‌های جانبازی فروشی موجود در سایت وام‌چی، بر روی دکمه زیر کلیک نموده و با صاحبین آگهی‌های وام جانبازی ثبت‌شده برای فروش در سایت، تماس حاصل نموده و با آنها وارد معامله شوید.

 

دیدگاه خود را بیان نمایید

برای ثبت دیدگاه تکمیل بخش های ستاره دار الزامی میباشد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • یونس داور بالابگلو ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ در ۸:۵۳ ب.ظ

  سِلام بنده جانباز ۲۵درصد سالهاست دنبال وام مسکن هستم هر وقت به بنیاد تبریز مراجعه میکنم میگویند فعلا وام مسکن بودجه ندارد اجاره نشین هستم از مسولین محترم تبریز تقاضا دارم وام مسکن اینجانب را لطف فرمایند

  • پشتیبان ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ در ۹:۲۳ ب.ظ

   درود بر شما
   بررسی لیست وام های وام چی میتونه بهتون کمک کنه
   با احترام

 • سیامک اصغرخواه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ در ۷:۰۹ ب.ظ

  ممنون از راهنمایی عالی شما آدمک اصغرخواه هستم املاک دار استان گیلان لنگرود جاده لیلاکوه ۱۲متری شهدا املاک سایه بان

  • پشتیبانی وام چی ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ در ۷:۲۳ ب.ظ

   درود بر شما.

   خواهش می کنم.

   برقرار باشید.

 • محمدی ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ در ۶:۰۴ ب.ظ

  سلام من فرزند جانباز ۲۵ درصد هستم پدرم ساکن شهر دیگری است و وام ۸۵ تومنی نوبتش شده است چه راهکاری برای اینکه وام رو دریافت کنیم هست
  میشه من خانه خودم را به نام همسرم کنم و بعد پدرم از همسرم خریداری کنه که وام رو بتونیم بگیریم و یک وکالت نامه تنظیم کنیم ؟ آخه شنیدم نباید از وابستگان درجه یک خریداری کنه

 • 0937***9979 ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ در ۶:۵۹ ب.ظ

  با سلام بنده اشتراک خریداری کردم تاییدیه هم داد سایت ولی الان واسه من هنوز پیغام اینکه شما اشتراکی ندارین میاد

  • پشتیبانی وام چی ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ در ۷:۴۳ ب.ظ

   درود بر شما وقتتون بخیر، لطفا از چت آنلاین پایین سمت راست استفاده نمایید. پیغامتان را آنجا بگذارید تا همکاران بنده سریعا به شما پاسخ بدهند.

 • 0911***0920 ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۵ ب.ظ

  سلام با خرید وام جانبازی فقط در مورد خرید مسکن میشه اقدام کرد ؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ در ۲:۲۰ ب.ظ

   درود بر شما

   با وام جانبازی خرید مسکن بله.

   با احترام.

 • زهرا حمیدی اصل ۰۳ دی ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۸ ب.ظ

  سلام من فرزند جانباز ۵۰درصدو ایثارگر با ۱۰ سال اسارت هستم.تاکنون از هیچ تسهیلاتی استفاده نکردم.و از اون اطلاعی ندارم.پدرم چند سال هست که فوت شدن.من متاهل هستم .آیا تسهیلاتی شامل حال من میشه.من ساکن اهواز هستم.

 • صادق ۲۸ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۰ ب.ظ

  باعرض،سلام وخسته نباشید من پدرم ۲۵درصد جانبازه وفرزندچهارم خوانواده هستم وخواهرم که فرزنددوم خوانواده ازدواج کرده ویکی ازبرادرام که فرزندسوم خونواده ازدواج کرده.. وپدرم وام جانبازی به اسم خودش گرفته ولی برادرام ن ……. الان من میخوام بدونم آیا به من که فرزندشم وام تعلق میگیره،چه وامی،چجوری،چکاری باید انجام بدم،شرایطم اینه که ی منزل بزرگ باحیاطی بزرگ ویک مغازه خالی که جزعی ازخونه درمحدوده روستاهای شهرکرد داریم،،موندم ازطریق این که اون جارا دامداری یا کمپ ترک اعتیاد یا میشه وام ازطریقش گرفت که کار و کاسبی راه بندازم،،یابدون انجام کاریم وام میتونم بگیرم،مدرکم دیپلم ناغص هستم،لطفا هرکی ازهرطریقی راهی بلده بهم بگه خیلی مشکل دارم،اگرسوالی یا هرچیزی این تلفنمه۰۹۱۴۰۳۳۵۳۸۹صادق؛؛؛؛ایمیل دردسترس نیست

 • حمید رضا قربانی ۰۱ آبان ۱۳۹۸ در ۹:۳۴ ب.ظ

  درود بر شما و شبتون خوش
  من نیاز شدید به وام جانبازی دارم برای ثبت نام اقدام کردم ولی شماره موبایلم ثبت نشد.

  • پشتیبانی وام چی ۰۱ آبان ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۴ ب.ظ

   درود بر شما آقای قربانی
   لطفا مشکل خود را با پشتیبانی مطرح نمایید.

 • دنیا موسوی ۱۵ مهر ۱۳۹۸ در ۳:۳۷ ب.ظ

  سلام وقت بخیر من شدیدا به وام نیاز دارم کسی از دوستان هست که وام جانبازیشو نخواد و بتونه به من بده و بقیه مراحل رو طی کنیم؟

  • پشتیبانی وام چی ۱۵ مهر ۱۳۹۸ در ۳:۴۷ ب.ظ

   درود بر شما.

   ممنون از اینکه با وبسایت وام چی در تعامل هستید.
   می تونید لیست وام ها رو بررسی نموده و با آگهی دهندگان وارد معامله شوید.
   با احترام.

  • پشتیبانی وام چی ۱۵ مهر ۱۳۹۸ در ۳:۴۷ ب.ظ

   درود بر شما وقتتون بخیر، لیست وام های جانبازی رو مشاهده نمایید، در انتهای همین مطلب میتوانید لینک آگهی ها را مشاهده نمایید.

 • 0910***4177 ۱۰ مهر ۱۳۹۸ در ۷:۴۱ ب.ظ

  سلام و عرض ادب ؛
  وبنده بخاطر زحماتی که کارشناسان حقوقی و فنی برای تمامی اقشار جامعه خصوصا طیف ایثارگران کشیده اند دستشان را صمیمانه می فشارم واز خداوند متعال طلب توفیق و موفقیت دارم، خیلی راضیم، خداوند ازتون راضی باشه انشاالله، تشکر و قدردانی از زحمات در پناه حق باشید.

  • پشتیبانی وام چی ۱۰ مهر ۱۳۹۸ در ۷:۵۴ ب.ظ

   با درود، از این که خدمتگذار شماییم افتخار میکنیم و امیدواریم که مفید واقع شده باشیم

 • 0936***7307 ۰۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۱ ب.ظ

  خسته نباشين
  به افراد ايثار گر وام جانبازي تعلق ميگيره؟

  • پشتیبانی وام چی ۰۴ مهر ۱۳۹۸ در ۸:۴۹ ب.ظ

   درود بر شما، طبق این مقاله بالای ۷۰ درصد بله.

 • عباس نویدی ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ در ۵:۴۴ ب.ظ

  باسلام من باهفتادوسه ماه حضوردرجبهه وبیست درصد جانبازی تاکنون هیچگونه تسهیلات دریافت نکردم باتوجه به اینکه حاصل سی سال خدمتم یک خودروهشتادودوبودان هم بسرقت رفته چکارمیتونم بکنم؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ در ۹:۴۱ ب.ظ

   درود بر شما.

   امیدواریم بتوانیم برای شما دوست عزیزمان مفید واقع شویم.
   لیست وام ها را بررسی کنید حتما، و وام مورد نظر خودتون رو از لیست وام ها جستجو نمایید.

   با احترام

 • هاشم حسين زاده صراف ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ در ۴:۱۸ ب.ظ

  سلام
  من يك جوان متاهل هستم و كسي رو هم ندارم بتونم به وسيله اون وام از بانك بگيرم تا ايجاد سرمايه كنم براي شغلم،
  الان دنبال يك وام جانبازي براي راه اندازي شغل ميخوام،چيكار ميتونم بكنم؟!!

 • 0911***2658 ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ در ۳:۰۳ ب.ظ

  یک ضامن کارمند با فیش حقوقی و گواهی کسر از حقوق نیازمندم.
  جهت وام ۵۰میلیون تومانی
  با اقساط ماهانه ۱۲۷۰۰۰۰هزار تومان
  بازپرداخت ۵ ساله
  یک ضامن کارمند خودم دارم.

  • پشتیبانی وام چی ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ در ۴:۱۳ ب.ظ

   درود بر شما.

   لطفا لیست ضامنین را بررسی نمایید.

   لینک لیست ضامنین : https://vamchi.com/warranties

   پیش از هر معامله ای مطالعه ی راهنمای معامله امن لازم و ضروریست.

   لینک مطالعه ی راهنمای معامله امن : https://vamchi.com/help-safe-contract/

   با احترام

 • 0912***8467 ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ در ۹:۳۴ ق.ظ

  یک قرارداد ومعاهده قانونی نی باشد از نظر من
  چون متاسفانه اعتماد خیلی در کشور ما کم شده وهرکسی میخواهد منافع خودش رو پیش ببرد وانسانهای نیازمند وصالح زیر پا له می شوند .

  • پشتیبانی وام چی ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ در ۱:۴۳ ب.ظ

   درود بر شما

   بله، کاملا حق با شماست.

   حتما باید این قرارداد منعقد بشه و حتما مفاد و تبصره های آن طوری باشد که یک معامله برد برد را حاصل شود.

   در متن توضیح داده شده که به چه صورت اقدام به معامله نمایید.

   با احترام

 • صدر ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ در ۶:۳۸ ب.ظ

  سلام و خسته نباشید
  وام جانبازی دارید که سند نخواد و با قولنامه باشه؟؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۱ ق.ظ

   درود
   خیر وام هایی که روی وام چی قراردارد تماما بانکی هستند و نیاز به این دارد که تمام ضمانت های مربوطه به بانک ارائه شود.

 • Zohre ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ در ۹:۲۳ ب.ظ

  با عرض سلام کسی که سال ۸۵ وام مسکن گرفته دیگه نمیتونه از وام مسکن استفاده کنه؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۱ ب.ظ

   درود بر شما، بعد از گذشت یک دوره زمانی مشخص و همچنین تصفیه حساب مشخص تمام اقساط میتونید مجدد دریافت کنید، از بانک سوال بفرمایین.

 • 0935***6973 ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۶ ق.ظ

  وقت بخیر،دریافت وام جانبازی مسکن،تقریبا چقدر زمان میبرد؟آیا بجز سند ملکی که در رهن قرار میگیره نیاز به ضامن یا ضمانت دیگری هم هست یا خیر؟و اینکه برای ملکی که خودش وام مسکن دارد و به همان دلیل در رهن بانک قرار گرفته می توان تقاضا وام مسکن جانبازی داد؟

  • پشتیبانی وام چی ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۶ ق.ظ

   درود بر شما، وقت شما هم بخیر
   اکثر کارهای اداری آگهی های درج شده در وبسایت انجام شده است و شما تنها می بایست ضمانت وام هارو فراهم نمایید، برای دریافت این وام ها یک سند ملکی و یک ضامن کسر از حقوق می بایست به بانک ارائه نمایید.
   خیر با سندی که در رهن بانک هست نمیشه ضمانت وام دیگری رو بر عهده بگیرید.

 • 0936***2422 ۱۹ تیر ۱۳۹۸ در ۵:۰۳ ب.ظ

  سلا م کار بسیار عالی انجام داده اید

  • پشتیبانی وام چی ۱۹ تیر ۱۳۹۸ در ۵:۰۸ ب.ظ

   با تشکر از حسن توجه شما، خوشحالیم که مفید واقع شدیم

 • 0902***6039 ۱۲ تیر ۱۳۹۸ در ۴:۰۴ ب.ظ

  سلام آیا برای خرید وام جانبازی در هر شهر باید حتما سندملک در همون شهر ر وداشته باشیم ؟ چون اکثرا تو توضیحات نوشتن که فقط از تهران تماس بگیرید یا فقط با سند ملکی تهران
  یعنی امکانش نیست که من مثلا با سند از قزوین اقدام به خرید این نوع وام تو تهران بکنم ؟

  • پشتیبانی وام چی ۱۲ تیر ۱۳۹۸ در ۴:۱۱ ب.ظ

   درود بر شما.
   از آنجایی که این وام ها بانکی هستند، بانک برای اعطای وام قطعا سند همون شهر رو دریافت می کنه.
   به همین خاطر شما باید سند همون شهری که وام در اون موجوده رو ارائه بدید.

 • 0937***3701 ۰۵ تیر ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۰ ب.ظ

  سلام من اشتراک خریدم ولی نمیتونم باز اطلاعات اگهی ببینم،و پول از حسابم کم شده.
  نکنه کلاهبرداری باشه

  • پشتیبانی وام چی ۰۵ تیر ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۲ ب.ظ

   درود بر شما، از نوار بالای وبسایت اقدام به ورود کنید.

 • لاله ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ در ۲:۵۰ ق.ظ

  آیا فقط وام جانبازی ب درد خرید خونه میخوره? نمیشه کار دیگه ایش کرد؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ در ۹:۱۶ ق.ظ

   با سلام، فقط وام جانبازی از نوع مسکن جانبازی برای خرید مسکن هست، وام های جانبازی معمولی صرفا برای خرید مسکن نیست.

 • haniye ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ در ۹:۰۱ ق.ظ

  مشکل داره هرکاری میکنم نمیتونم اطلاعات اگهی رو بردارم

  • پشتیبانی وام چی ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۴ ق.ظ

   درود بر شما، برای مشاهده ی اطلاعات تماس آگهی دهندگان نیازمند تهیه ی اشتراک وام چی هستید.

   از این لینک برای تهیه اشتراک اقدام نمایید :

   خرید اشتراک وام چی