لطفا چند لحظه صبر کنید ...

وام جانبازی

نسخه صوتی متن

وام جانبازی چیست و چه افرادی واجد شرایط دریافت این وام هستند؟

وام جانبازی که یک نوع از تسهیلات بانکی ( وام اشتغال زایی جانباز هم وجود دارد.) می باشد صرفا به افراد جانباز تعلق می گیرد. البته برای دریافت این وام شرایط بسیاری لازم است. در کل وام جانبازی فقط به جانبازان بالای ۲۵ درصد جانبازی به بالا تعلق می گیرد. علاوه بر خود جانبازان، فرزندان آنها، ایثارگران، خانواده های شهدا و جانبازانی که معلولیت آنها بالای ۷۰ درصد باشد می توانند از این مزیت برخوردار شوند.

وام جانبازی

وام جانبازی به چه كسانی تعلق مي‌گيرد؟

همانند ساير وام‌ها،‌ اين وام نيز شرايط و مقرراتی دارد. بخشي از اين شرايط مربوط به دريافت‌كنندگان اين وام است؛ براساس مصوبات مجلس شورای اسلامی، بانك مركزی در سال ۱۳۹۵ موظف به پرداخت وام خريد يا ساخت مسكن به واجدين شرايط مي‌باشد؛ اين وام‌ها از طريق بانك‌های عامل قابل پيگيری و پرداخت است.

شرایط اخذ وام جانبازی

از جمله شرايط اخذ وام جانبازی برای جانبازان و خانواده‌های آنان، در نظر گرفتن اولويت درصد جانبازی در جانبازان ۲۵درصد به بالاتر، فرزندان جانبازان ۵۰% و بالاتر، وراث تحت كفالت جانبازان ۲۵% و بالاتر و وراث تحت كفالت آزادگان متوفی است. اين شرايط برای ايثارگران، در نظر گرفتن سابقه حضور در جبهه، به مدت حداقل دو سال و نيم است. همچنين این وام برای آزادگان و‌ خانواده شهدا شامل همسر، والدين و فرزندان نيز قابل پرداخت است. چنین وامی در قالب تنها يك فقره تسهيلات مسكن به واجدين شرايط اعطا می شود.

مبالغ وام جانبازی  در سال ۹۸ به چه ميزان است؟

بر طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی؛ بانك مركزی از طريق بانك‌های عامل، موظف به پرداخت مبلغ ۱۰۰ ميليون تومان در شهرهايی با جمعيت بيش از ۱ ميليون نفر، مبلغ ۷۷ ميليون تومان در شهرهای مركز استان، مبلغ ۵۷ ميليون و ۵۰۰ هزار تومان در شهرهای ديگر، مبلغ ۳۵ ميليون تومان در شهرهای ديگر و معادل سقف تسهيلات مركز هر استان در شهرهای جديد الاحداث است. تسهيلات بازپرداخت وام جانبازی كه موجب محبوبيت اين وام شده است شامل بهره ۴ درصدی بر اقساط بلندمدت ۲۰ ساله آن است. وام‌های كارمندی و شركتی، وام مسكن مهر، وام خود مالكی و ساير وام‌های حمايتی غيرجانبازی نمی توانند مانع دريافت تسهيلات این وام شوند؛ بنابراين افراد واجد شرايط قانوناً مجازند از همه تسهيلات به صورت مشترك و همزمان برای يك واحد مسكونی استفاده كنند.

*مبلغ وام در سال ۹۹

در شهرهای بالای یک میلیون نفر، ۱۳۰ میلیون تومان، مراکز استان ها ۱۰۰ میلیون تومان، سایر شهرها ۸۵ میلیون تومان و روستاها ۵۰ میلیون تومان تعیین شده است.

نرخ بهره وام جانبازی

همان طور که از نامش معلوم است وام جانبازی است و به وام ها کارمزد ۴ درصدی از نوع قرض الحسنه ایی تعلق می گیرد.

مبادلات وام جانبازی در وام‌چی به چه صورت است؟

وام‌چي؛ پل ارتباطی ميان صاحبان وام بنیاد شهید و خريداران اين وام و ساير وام‌ها در سراسر كشور است؛ به گونه‌ای كه خريدار قادر به معامله مستقيم و بدون واسطه با صاحب وام خواهد بود. وام‌چی با ارائه آموزش‌های ۳۶۰ درجه در مورد انواع وام و نيز گردآوری راهكارهای معاملات امن، فضايی مطمئن و قابل اعتماد به منظور انجام خريد و فروش وام جانبازی و ساير وام‌ها به وجود آورده است.

وام چی؛ پيشرو در ارائه ضمانت وام، خريد و فروش وام و سرمايه‌گذاری؛ فهرستی از صدها وام بنیاد شهید آماده جهت واگذاری در كمتر از ۱۰ روز را مطابق با نياز خريداران تهيه كرده است. كافی است متقاضیان، ضمانت‌های مورد نیاز آگهی‌های وام جانبازی ثبت‌شده در سایت وام‌چی را تأمین نموده و اقدام به دریافت این وام‌ها نمایند.

وام جانبازی

آگهي‌های وام جانبازی در وام‌چی

صاحبان اين وام كه به هر دليل قصد استفاده از وام خود را ندارند، می توانند وام خود را با در نظر گرفتن شرايط وام، جهت فروش بر روی سايت وام‌چی آگهی كنند. فروشندگان، اطلاعات آگهی های وام بنیاد شهید را بر اساس جدولی كه وام‌چی طراحی نموده، به همراه نحوه واگذاری، در قسمت جزئيات هر وام درج مي‌نمايند. همچنين خريداران وام بنیاد نيز با توجه به نوع وامی كه خواهان‌اند، مي‌توانند شرايط وام مورد نظر خود را در جدول مربوطه ثبت نمايند. درج و نمايش آگهي واگذاری و خريد وام بنیاد در وام‌چی، مانند ساير آگهي‌های وام به صورت رايگان است.

به منظور اطلاع از فهرست وام های جانبازی در وام‌چی، خريداران و فروشندگان مي‌توانند ابتدا وارد لیست وام‌ها شده؛ فهرست وام جانبازی را گشوده و از ميان انواع آگهي‌های مرتبط، آگهی مورد نظر خود را بيابند. لازم است جزئيات آگهی و راهنمای معامله امن، جهت انجام معامله‌ای قانونی و با حداقل خطا، توسط خريدار و فروشنده به دقت مطالعه شود.

نكات جانبی مرتبط با خريد و فروش وام بنیاد شهید یا جانبازی

نكته در خور توجه اينكه بر طبق قانون؛ املاكی كه به واسطه وام جانبازی و به نام فرد جانباز خريداری شده‌اند، تا زمانی كه اقساط وام مربوطه، تصفيه كامل نشود، قابليت انتقال به غير را ندارند. براي حل اين مشكل خريدار ملك مي‌تواند با انعقاد قرارداد مبايعه و دريافت وكالت فروش بلاعزل از فروشنده (مالك اصلی)، در خصوص خريد و فروش ملك اقدام نمايد.

ممكن است مالكی كه وام خود را فروخته است،‌ در طول مدت پرداخت اقساط وام،‌ يا بعد از تصفيه وام و يا قبل از انتقال سند به خريدار، فوت شود و از آنجاكه طبق قانون، تمام وكالت‌های فرد در صورت فوت، فاقد اعتبار قانونی است؛ خريدار بايد درخواست الزام به سند را از دادگاه يا از ورثه بخواهد. از ديگر موارد مرتبط با خريد و فروش وام بنیاد شهید، بدهكاری فروشنده سند به اشخاص حقيقی يا حقوقی است؛ چراكه طلبكاران قانوناً‌ اجازه توقيف يا مزايده‌گذاری ملك معامله‌شده را دارند. به منظور پيشگيری از بروز احتمالاتی از اين دست كه خريدار را گرفتار رفت‌ و آمدهای درازمدت به دادگاه‌ها و تحميل هزينه‌های اضافی می كند؛ لازم است خريدار و فروشنده وام جانبازی، جزئيات آگهی و همچنين راهنمای معامله امن درج‌شده در وام‌چی را پيش از انجام معامله، به دقت مطالعه كنند.

مراحل انتقال سند به نام جانباز به هنگام خرید وام جانبازی :

اگر می خواهید وام جانبازی خریداری کنید به این نکته توجه داشته باشید که سند شما به نام جانباز زده شده و در نهایت در رهن بانک می رود. برای انتقال سند به نام جانباز شما باید از فرد جانباز یک وکالت نامه بلاعزل فروش دریافت کنید. و حتما از فروشنده وام ( جانباز ) قول نامه ای جهت فروش ملک به نام خودتان در دفترخانه تنظیم نمایید. اگر این دو مورد را انجام دهید حتی در صورت فوت جانباز شما با قول نامه ای که در دست دارید می توانید ملک را مجدد به نام خودتان دربیاورید. ( در صورت فوت یکی از طرفین، وکالت نامه باطل شده اما ارزش و مفاد قولنامه همچنان پابرجاست.)

فریب افرادی که می گویند بعد از چند قسط ملک رو به نام خودتان برمی گردانیم را نخورید چون به هیچ عنوان چنین امری قابل انجام نیست. و ملک تا پایان آخرین قسط وام در رهن بانک می ماند. برای محکم کاری می توانید از ورثه ی جانباز نیز بخواهید تا قراردادی را تنظیم نمایند که تایید کنند این سند به خاطر خرید وام انتقال پیدا کرده و پس از فوت جانباز ورثه هیچگونه ادعایی نسبت به ملک یاد شده ندارند. البته چون ورثه مالک ملک نیستند این قرارداد مدنی که شما بین خودتان و ورثه جانباز امضا می کنید فعلا ارزش قانونی ندارد اما به عنوان مدرک در تکمیل قولنامه به شما اطمینان خاطر می دهد.

نحوه تهیه قراردادهای خرید و فروش انواع وام بانکی:

تیم حقوقی وام‌چی برای حفظ امنیت معاملات كاربران، قراردادهایی جهت خرید و فروش وام تنظیم نموده است به گونه‌اي كه اين قراردادها تمام منافع كاربران براي انجام يك معامله امن را تأمين مي‌كند. برای دسترسي به لیست قراردادها مي‌توان از دو طریق اقدام نمود :

در انتها برای دسترسی به فهرست وام‌های جانبازی فروشی موجود در سایت وام‌چی، بر روی دکمه زیر کلیک نموده و با صاحبین آگهی‌های وام جانبازی ثبت‌شده برای فروش در سایت، تماس حاصل نموده و با آنها وارد معامله شوید.

 

دیدگاه خود را بیان نمایید

برای ثبت دیدگاه تکمیل بخش های ستاره دار الزامی میباشد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • 0937***7248 ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ در ۹:۳۲ ب٫ظ

  سلاک
  شرایط سند ملکی چیه؟
  منزل قدیمی مثلا ۵۰سال ساخت قبول میکنند؟
  سند تک برگه

  • سردبیر تحریریه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۲ ق٫ظ

   سلام.
   بله کاربر گرامی. اگر بنای ملک هم ارزش نداشته باشد، زمینش را کارشناسی خواهند کرد. بستگی به نظر نهایی کارشناس بانک دارد.
   باتشکر تیم وام چی

  • سردبیر تحریریه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۲ ق٫ظ

   سلام.
   بله کاربر گرامی. اگر بنای ملک هم ارزش نداشته باشد، زمینش را کارشناسی خواهند کرد. بستگی به نظر نهایی کارشناس بانک دارد.
   باتشکر تیم وام چی

 • فرشته ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۱ ق٫ظ

  سلام ممنون از مطالب و توضیحاتتون. من فرزند جانباز ۳۵ درصد هستم و متاهلم. برای خرید مسکن مبلغ ۵۰ میلیون تومان کم داریم. میتونم از بنیاد شهرمون وام بگیرم؟ چون در متن توضیحی شما خوندم فرزندان جانباز بالای ۵۰ درصد میتونن این وام رو دریافت کنن. پیشاپیش ممنون از پاسخگویی تون

  • سردبیر تحریریه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ در ۶:۰۸ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   به بنیاد شهید مراجعه کنید اگر پدرتان از این امتیاز استفاده نکرده باشند. می توانند پدربزرگوارتان اقدام کنند و شما با گرفتن مبلغ و پرداخت اقساط مشکلتان را مرتفع کنید.
   باتشکر تیم وام چی

 • 0911***3242 ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ در ۱:۵۱ ق٫ظ

  سلام با تشکر از اپلیکیشن وگروه وام چی مطالب شما بسیار شفاف وعالی میباشد و اگر بتوان وامهای معرفی شده را دریافت کرد کارسازی بسیار عالی برای بهبود کسب و کار حلال میگردد

  ضمناً موفق به خرید عضویت نشدم

  • سردبیر تحریریه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۱ ب٫ظ

   سلام.
   با سپاس از تعریف شما که خستگی کار را از همه اعضا دور می کند.
   انشاالله
   برای خرید اشتراک با پشتیبان آنلاین سایت گفتگو کنید.
   باتشکر تیم وام چی

 • مجتبی ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ در ۱:۴۸ ب٫ظ

  سلام
  جانباز یک درصد هم میتونه از تسهیلات استفاده کنه
  پدر من ۱۰ درصد هست و بهش تعلق گرفت
  نیازی نیست بالای ۲۵ درصد باشه

  • سردبیر تحریریه ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۷ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی. مدتی است که این قاعده درصد جانبازی لغو شده است اما در بعضی موارد جزیره ایی هم عمل می شود. در بعضی وام ها بدون شک درصد جانبازی ملاک است مانند وام خودرو جانبازی.
   با تشکر از شما
   تیم وام چی

 • محمدی ۳۰ تیر ۱۳۹۹ در ۴:۳۰ ب٫ظ

  سلام ما سال قبل وام خرید مسکن ۱۲۰ تومن برداشتیم
  و سند هم رهن بانک هستش
  میشه دوباره برای اونجا یدونه وام جانبازی هم بگیریم

  • سردبیر تحریریه ۳۰ تیر ۱۳۹۹ در ۹:۰۳ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   وام جانبازی هیچ مشکلی ندارد با وام مسکن و تداخلی ندارد. اقدام کنید.
   باتشکر تیم وام چی

 • ali h ۲۰ تیر ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۴ ق٫ظ

  سلام
  الان که وام ۱۳۰۰۰۰۰۰۰ شده من هم باید ۱۳۰۰۰۰۰۰۰ پول از خودم رویش بگذارم تا بتونم خونه بگیرم؟(ینی خونه ۲۶۰۰۰۰۰۰۰ پیدا کنم )
  نمیشه کمتر پول بذارم؟
  مرسی

  • سردبیر تحریریه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ در ۸:۴۹ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   این در حیطه تخصص ما نیست.
   باتشکر تیم وام چی

 • حدیث ۱۴ تیر ۱۳۹۹ در ۸:۲۳ ب٫ظ

  فرزند جانباز۵۵ درصد هستم آیا وام مسکن به بنده تعلق میگیرد هیچ گونه زمین یا ملکی هم ندارم

  • سردبیر تحریریه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۶ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   وام مسکن به خود جانباز یعنی پدر بزرگوار و از جان گذشته شما تعلق می گیرد.
   باتشکر تیم وام چی

 • یزدانی ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ در ۸:۲۴ ب٫ظ

  سلام.میخواهم وام جانبازی بمبلغ ۱۳۰ میلیون تومان را خریداری کنم. منزل فعلی خودمان کلنگی هست و سند شش دانگ قدیمی بالای ۴۰ سال ساخت.ارزش زمین بالای یک میلیارد تومن هست.از آنجا که اکثر خانه های قدیمی پایان کار ندارند راهی برای خرید این وام وجود دارد؟گویا بانک برای تحویل وام به پایان کار نیاز دارد.ممنون از پاسخگویی شما…

  • سردبیر تحریریه ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ در ۹:۲۰ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز
   باید به شهرداری مراجعه کنید و وضعیت مسکنتان با توجه به سالش مشخص شود تا بانک بتواند با شما همکاری کند.
   باتشکر تیم وام چی

 • طاهری ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ در ۲:۳۲ ب٫ظ

  سلام پدر من جانباز ۱۵درصدهستند
  الان طبقه چهارم بدون اسانسور زندگی میکنند میخواهیم خونشون رو عوض کنیم وبیان مسکن مهر طبقه اول
  چه جوری میشه وام و بگیرن

  • سردبیر تحریریه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ در ۷:۲۵ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   مسکن مهر خودش وام مسکن دارد.
   در مطالب وام مسکن به آن اشاره کرده ایم مطالعه کنید.
   باتشکرتیم وام چی

 • یعقوب کریم زاده ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۸ ق٫ظ

  یکوام یکصدوسی میلیون تومن باسود۴درصدبازپرداخت ۲۴۴ماهه باشدضامن وام سندحونه روستایی وفیشحقوق بنده چون سنقرمرد مجرددرخانه هست میخاهیم سرو سامان بگیریم همسرم بعلت بیماری سرطان بزحمت خدا رفتن من ماندن تمام مشکلات زندگی

 • 0913***6616 ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۶:۳۸ ب٫ظ

  با سلام
  میتواند وام جانبازی را شخصی که جانباز نیست بخرد
  ویا میتواند وام ازدواج را به غیر از زوج تازه ازدواج کرده فروخت و آیا در شهرستانهای دیکر میشود استفاده کرد.

  • سردبیر تحریریه ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۴ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   سالهاست وام جانبازی بین دارنده و خواهان معامله می شود. امتیاز قابل انتقال نیست یک قرارداد داخلی بین فرد و صاحب امتیاز مکتوب می شود. وام ازدواج هم باز امتیازش قابل انتقال نمی باشد اما با قرارداد فی مابین دو نفر مبادله می شود. اگر در پیدا کردن ضامن و معرفیش مشکل نباشد می تواند از شهر دیگر هم وام بگیرید.
   باتشکر تیم وام چی

 • 0913***6616 ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۶:۲۹ ب٫ظ

  با سلام
  وام را میشود از استان تهران به استان یزد و شهرستانهای تابعه انتقال داد.

  • سردبیر تحریریه ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۶ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   با توجه به این که چه بانکی باشد یک فاکتور مهم است. اگر خودتان هم خواهید وام بگیرید قانون کلی این است که وام در شهر و همان شعبه افتتاح حساب باید اتفاق بیفتد. اما بانک رسالت مدتی است برای انتقال وام و گرفتن ضامن از شهر دیگر ظاهراً مشکلی ندارد.
   باتشکر تیم وام چی

 • حیدرزاده ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱:۲۸ ب٫ظ

  سلام
  در مورد اون قسمتی که گفتین وام مسکن مهر تداخلی ایجاد نمیکنه، من از هر کسی پرسیدم میگن نمیشه که خونه وام مسکن مهر داشته باشه وام جانبازی هم بتونه بگیره لطفا توضیح میدین منظور از این بند چیه؟
  «وام‌های كارمندی و شركتی، وام مسكن مهر، وام خود مالكی و ساير وام‌های حمايتی غيرجانبازی نمی توانند مانع دريافت تسهيلات این وام شوند؛ بنابراين افراد واجد شرايط قانوناً مجازند از همه تسهيلات به صورت مشترك و همزمان برای يك واحد مسكونی استفاده كنند.»

  • سردبیر تحریریه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۰:۴۴ ق٫ظ

   سللم‌
   کاربرعزیز.
   منظور این بند کخ مرقوم کرده اید این است که موازی تسهیلات عادی از تسهیلات ویژه هم می توان بهره برد. قانون وام مسکن مهر که حتمن بنیادشهید زیر نظر خودش با شرایط متفاوت به اعضایش پرداخت کرده همان امتیاز وام مسکن جانبازی محتملن برایش تلقی شده است.
   بلتشکرتیم وام‌ چی

 • پونه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۲:۵۳ ب٫ظ

  سلام
  من هم پدرم هم مادرم جانبازه
  مامانم نوبت وامش رسیده
  اما خونه با سند به نامش تو شهری که ساکن هستیم نداریم
  در شهر دیگه هم که مامان و بابا هر دو سند به نام دارن نوبت بابا نرسیده و مامان هم ک کلا پروندش تو اون شهر نیست.
  الان اصن راهی نیست ما بتونیم یک از این دو تا وامو برای خودمون بگیرم؟ا
  برا ی جهیزیه من نیاز داریم پولو

  • سردبیر تحریریه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱:۰۷ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   طبق نظر همیار بانک رسالت و اینترنتی شدن وام معقوله شهر دیگر بودن منتفی شده است. اگر والدین شما حقوق گیر هستند در سامانه مرات اعتبار سنجی حقوقی انجام دهید تا به عنوان ضمانت قرار دهید. در نزدیکانتان یک کسبه آزاد معرفی کنید. فردی که دسته چک دارد. راه های دیگر ضمانت را بررسی و انتخاب کنید
   باتشکرتیم وام چی

 • شادی ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱:۰۸ ق٫ظ

  سلام
  من همسر جانباز متوفی هستم برای وام درخواست دادم و موافقت شد ۱۵ روز زمان دادن که قلنامه کنم خونه و بعد وام رو بپردازند که با این اوضاع روزانه تورم هیچکس حاضر نمیشه اینکار رو انجام بده و برای من تو این زمان محدود مقدور نیست آیا با مراجعه میتوان تاریخ گرفتن وام را چند ماه به تعویق انداخت یا امتیازم از بین میرود؟
  ممکنه لطفا راهنماییم کنید

  • سردبیر تحریریه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۱ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   در شرایط بحرانی در حال حاضر به تعویق انداختن می تونه ممکن باشه و با حمایت خوبی که بنیاد شهید از اعضاش داره، با بنیاد هماهنگ کنید. انشالا که مشکلتان حل شود. مشکل شما با همکاری بنیاد شهیدمی تونه حل شه.
   باتشکر تتیم وام چی

 • سید اسماعیل فاطمی نسب ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۴:۴۵ ب٫ظ

  باعرض سلام من فرزند جانباز ۲۵/ هستم وام خود اشتغالی برای دامداری میخوام لطفا مرا راهنمایی کنید برای وام خود اشتغالی ۵۰ملیونی درخواست داده ام ولی به ما که رسید بوجه تمام شد و باعث شد تمام برنامه هایم را بهم ریخت لطفا مرا کمک کنید.

  • سردبیر تحریریه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۵:۲۲ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   در مطلبی در مورد وام های جانبازی توضیح دادیم، امتیازهای بالاتر از اولویت دریافت وام برخوردار هستند چون بودجه محدودی دارند. شما می توانید به بانک کشاورزی محل سکونتتان مراجعه کنید زیرا دامداری از شغل هاییست که این بانک در جدول مشاغلش اعلام و به آن در صورت نظر کارشناسان بانک وام خواهد داد. خوبی بیشتر وام های کشاورزی تنفس دار بودن وام هایش هم می باشد.
   امیدواریم در کسب خود موفق باشید.
   باتشکرتیم وام چی

 • فریدون شمسیان ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۴:۳۶ ب٫ظ

  با سلام : اکنون وام جانبازی به کلیه در صد ها تعلق میگیرد . جهت اطلاع اعلام گردید . با سپاس

  • سردبیر تحریریه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۶:۳۰ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر عزیز. وام ها با شرایط ویژه که در مطلب اعلام شده به جانبازهای بزرگوار با درصدهایی که بنیاد شهید در فرم اطلاعات عنوان کرده تعلق می گیرد. بدون شک برای تمام درصدهای جانبازی با شرایط خودشان وام واگذار می شود. این وام ها در فرم شروط برای جانبازان بالای ۲۵ درصد اعلام شده بود و با توجه به محدودیت، اولویت هم گذاشته بودند.
   باتشکرتیم وام چی

 • خسروی ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۲:۴۸ ق٫ظ

  سلام.برای جانبازان ۱۵ درصد چه نوع وام هایی هست؟

  • سردبیر تحریریه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۲:۰۸ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر عزیز.
   در بخشنامه های بنیاد شهید جانبازان ۲۵ درصد به بالا ملاک صندوق تسهیلات قرار گرفته اند
   با تشکر تیم. وام چی

 • 0935***1552 ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۰:۰۶ ق٫ظ

  با سلام و احترام برای خرید وام جانبازی هم باید سند ارائه بشه و هم دوتا ضامن؟یا یکی از این دو کفایت میکنه؟

  • پشتیبان ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱:۰۱ ب٫ظ

   درود بر شما.
   این اطلاعات رو از شغبات بانکی و یا قسمت بلاگ سایت جویا شوید.
   با تشکر

 • سعید ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱:۲۶ ق٫ظ

  سلام‌منظورم وام مسکن بود برای فرزندان جانباز
  ک‌شرط تاهل یا مجرد بودن توش هس یا خیر؟

  • سردبیر تحریریه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۲:۲۰ ق٫ظ

   سلام مجدد به شما کاربر عزیز
   پدر بزرگوار شما چون جانباز بالای ۷۰ درصد می باشند شما می توانید از وام مسکن جانبازی بهره ببرید.
   شرایط وام مسکن را دوباره در سایت بنیاد شهید وایثارگران مرور کردم گزینه ای دال بر تاهل یا تجرد وجود نداشت. ملاک عدم استفاده قبلی از وام مسکن جانبازی بوده است که شرط مهمی می باشد. در حالت عادی در مورد وام های مسکن، آخرین طرح؛ وام مسکن در طرح ملی یکی از شروط اعطای وام، متاهل بودن تلقی شده بود اما در زمینه وام ویژه جانبازی چنین گزینه ایی رویت نشد. شما می توانید با تماس به بنیاد شهید شهر سکونتتان از واحد تسهیلات برای اطمینان بیشتر سوال بپرسید.
   با تشکر تیم وام چی

 • سعید ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۹:۰۵ ب٫ظ

  سلام
  برای دریافت وام‌جانبازی حتما باید متاهل بود؟؟؟
  من‌پدرم ۷۰درصد هس میتونم و خودم‌مجرد.. دریافت کنم؟

  • سردبیر تحریریه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۹:۴۸ ب٫ظ

   سلام کاربر عزیز
   وام جانبازی به پدر شما تعلق می گیرد. مهم ترین وام جانبازی وام مسکن است که طرفداران زیادی دارد و ربطی به متاهل و مجرد بودن شما ندارد. وام هایی که به وابستگان درجه یک فرد جانباز تعلق می گیرد مانند فرزندانشان، وام تحصیل یا اشتغال با مزیت جانبازی با سود کمتر و بدون نوبت می باشد. این که شما در چه موردی که در ذهنتان است و در طرح سوال بیان نکرده اید و می خواهید وام بگیرید که ضروریت متاهل بودن یا نبودن ملاک است را برای پاسخگویی درک نکردیم. در سایت بنیاد شهید و قوانینی که در مورد واگذاری تسهیلات به جانبازان و خانواده می باشد؛ قوانینش مطالعه شد موضوعی دال بر مجرد و متاهل فرزندان در زمینه گرفتن وام تحصیل و اشتغال مشاهده نکردیم، وام ازدواج هم که دیگر برای تاهل و ازدواج می باشد.
   با تشکر تیم وام چی

 • مجدی ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ در ۲:۳۰ ب٫ظ

  سلام ،سهمیه جانبازی نداریم،ولی نیاز به وام هست ،برای گرفتن وام چکار باید انجام بدیم میشه راهنمایی کنیدلطفا،خیلی شرایط سختی داریم،ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • پشتیبان ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ در ۲:۴۴ ب٫ظ

   درود بر شما
   دوست عزیز از طریق چت پشتیبانی زنده وام چی با پشتیبانان ما در ارتباط باشید تا شما رو به صورت کاملا تخصصی راهنمایی کنند
   با احترام.

 • 0919***7522 ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ در ۶:۰۰ ب٫ظ

  سلام وامچی عزیز
  بنده خونه ای قولنامه کرده ام و کسری پرداخت دارم وام مسکن شرایط پرداختش وحشتناکه
  دنبال خرید وام جانبازی ۲۶۰ تومنی هستم اگر موردی داری که سریع قابل پرداخت هست لطفا معرفی و حق الزحمه خود را دریافت نمایید
  لطفا به کارشناس مالی یا مشاوره ارجاع نفرمایید
  با سپاس

  • پشتیبان ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ در ۹:۳۶ ق٫ظ

   درود بر شما
   دوست عزیز وام چی صرفا پایگاهی بیواسط برای آگهی افراد هست تو حوزه وام،ضمانت و سرمایه.
   بنابراین وام چی به هیچ عنوان شرایط گذار نیست،شخصی رو معرفی نمیکنه و حق الزحمه ای هم دریافت نمیکنه.
   صرفا برای شما شرایطی رو فراهم کردیم با افراد بیواسط در ارتباط باشید.
   با بررسی لیست وام های وام چی میتونید آگهی های زیادی روزانه مشاهده کنید و با افراد فروشنده مستقیما وارد معامله شوید.

 • فرید ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ در ۲:۰۴ ب٫ظ

  سلام.جانبازی ک بخواد وام جانبازی بگیره..بعدا از نوشتن قول نامه.وامه ب حساب خریدار میره با فروشنده؟

  • پشتیبان ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ در ۲:۲۸ ب٫ظ

   درود بر شما
   وام جانبازی وام قابل انتقالی نیست و خرید و فروش آن یک معامله بین دونفر هست
   از این رو وام به حساب خود فرد جانباز داده میشود و طی قرارداد و معامله ای که انجام دادند به خریدار وام واگذار میشود.

 • یونس داور بالابگلو ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ در ۸:۵۳ ب٫ظ

  سِلام بنده جانباز ۲۵درصد سالهاست دنبال وام مسکن هستم هر وقت به بنیاد تبریز مراجعه میکنم میگویند فعلا وام مسکن بودجه ندارد اجاره نشین هستم از مسولین محترم تبریز تقاضا دارم وام مسکن اینجانب را لطف فرمایند

  • پشتیبان ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ در ۹:۲۳ ب٫ظ

   درود بر شما
   بررسی لیست وام های وام چی میتونه بهتون کمک کنه
   با احترام

 • سیامک اصغرخواه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ در ۷:۰۹ ب٫ظ

  ممنون از راهنمایی عالی شما آدمک اصغرخواه هستم املاک دار استان گیلان لنگرود جاده لیلاکوه ۱۲متری شهدا املاک سایه بان

  • پشتیبانی وام چی ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ در ۷:۲۳ ب٫ظ

   درود بر شما.

   خواهش می کنم.

   برقرار باشید.

 • محمدی ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ در ۶:۰۴ ب٫ظ

  سلام من فرزند جانباز ۲۵ درصد هستم پدرم ساکن شهر دیگری است و وام ۸۵ تومنی نوبتش شده است چه راهکاری برای اینکه وام رو دریافت کنیم هست
  میشه من خانه خودم را به نام همسرم کنم و بعد پدرم از همسرم خریداری کنه که وام رو بتونیم بگیریم و یک وکالت نامه تنظیم کنیم ؟ آخه شنیدم نباید از وابستگان درجه یک خریداری کنه

 • 0937***9979 ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ در ۶:۵۹ ب٫ظ

  با سلام بنده اشتراک خریداری کردم تاییدیه هم داد سایت ولی الان واسه من هنوز پیغام اینکه شما اشتراکی ندارین میاد

  • پشتیبانی وام چی ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ در ۷:۴۳ ب٫ظ

   درود بر شما وقتتون بخیر، لطفا از چت آنلاین پایین سمت راست استفاده نمایید. پیغامتان را آنجا بگذارید تا همکاران بنده سریعا به شما پاسخ بدهند.

 • 0911***0920 ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۵ ب٫ظ

  سلام با خرید وام جانبازی فقط در مورد خرید مسکن میشه اقدام کرد ؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ در ۲:۲۰ ب٫ظ

   درود بر شما

   با وام جانبازی خرید مسکن بله.

   با احترام.

 • زهرا حمیدی اصل ۰۳ دی ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۸ ب٫ظ

  سلام من فرزند جانباز ۵۰درصدو ایثارگر با ۱۰ سال اسارت هستم.تاکنون از هیچ تسهیلاتی استفاده نکردم.و از اون اطلاعی ندارم.پدرم چند سال هست که فوت شدن.من متاهل هستم .آیا تسهیلاتی شامل حال من میشه.من ساکن اهواز هستم.

 • صادق ۲۸ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۰ ب٫ظ

  باعرض،سلام وخسته نباشید من پدرم ۲۵درصد جانبازه وفرزندچهارم خوانواده هستم وخواهرم که فرزنددوم خوانواده ازدواج کرده ویکی ازبرادرام که فرزندسوم خونواده ازدواج کرده.. وپدرم وام جانبازی به اسم خودش گرفته ولی برادرام ن ……. الان من میخوام بدونم آیا به من که فرزندشم وام تعلق میگیره،چه وامی،چجوری،چکاری باید انجام بدم،شرایطم اینه که ی منزل بزرگ باحیاطی بزرگ ویک مغازه خالی که جزعی ازخونه درمحدوده روستاهای شهرکرد داریم،،موندم ازطریق این که اون جارا دامداری یا کمپ ترک اعتیاد یا میشه وام ازطریقش گرفت که کار و کاسبی راه بندازم،،یابدون انجام کاریم وام میتونم بگیرم،مدرکم دیپلم ناغص هستم،لطفا هرکی ازهرطریقی راهی بلده بهم بگه خیلی مشکل دارم،اگرسوالی یا هرچیزی این تلفنمه۰۹۱۴۰۳۳۵۳۸۹صادق؛؛؛؛ایمیل دردسترس نیست

 • حمید رضا قربانی ۰۱ آبان ۱۳۹۸ در ۹:۳۴ ب٫ظ

  درود بر شما و شبتون خوش
  من نیاز شدید به وام جانبازی دارم برای ثبت نام اقدام کردم ولی شماره موبایلم ثبت نشد.

  • پشتیبانی وام چی ۰۱ آبان ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۴ ب٫ظ

   درود بر شما آقای قربانی
   لطفا مشکل خود را با پشتیبانی مطرح نمایید.

 • دنیا موسوی ۱۵ مهر ۱۳۹۸ در ۳:۳۷ ب٫ظ

  سلام وقت بخیر من شدیدا به وام نیاز دارم کسی از دوستان هست که وام جانبازیشو نخواد و بتونه به من بده و بقیه مراحل رو طی کنیم؟

  • پشتیبانی وام چی ۱۵ مهر ۱۳۹۸ در ۳:۴۷ ب٫ظ

   درود بر شما.

   ممنون از اینکه با وبسایت وام چی در تعامل هستید.
   می تونید لیست وام ها رو بررسی نموده و با آگهی دهندگان وارد معامله شوید.
   با احترام.

  • پشتیبانی وام چی ۱۵ مهر ۱۳۹۸ در ۳:۴۷ ب٫ظ

   درود بر شما وقتتون بخیر، لیست وام های جانبازی رو مشاهده نمایید، در انتهای همین مطلب میتوانید لینک آگهی ها را مشاهده نمایید.

 • 0910***4177 ۱۰ مهر ۱۳۹۸ در ۷:۴۱ ب٫ظ

  سلام و عرض ادب ؛
  وبنده بخاطر زحماتی که کارشناسان حقوقی و فنی برای تمامی اقشار جامعه خصوصا طیف ایثارگران کشیده اند دستشان را صمیمانه می فشارم واز خداوند متعال طلب توفیق و موفقیت دارم، خیلی راضیم، خداوند ازتون راضی باشه انشاالله، تشکر و قدردانی از زحمات در پناه حق باشید.

  • پشتیبانی وام چی ۱۰ مهر ۱۳۹۸ در ۷:۵۴ ب٫ظ

   با درود، از این که خدمتگذار شماییم افتخار میکنیم و امیدواریم که مفید واقع شده باشیم

 • 0936***7307 ۰۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۱ ب٫ظ

  خسته نباشين
  به افراد ايثار گر وام جانبازي تعلق ميگيره؟

  • پشتیبانی وام چی ۰۴ مهر ۱۳۹۸ در ۸:۴۹ ب٫ظ

   درود بر شما، طبق این مقاله بالای ۷۰ درصد بله.

 • عباس نویدی ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ در ۵:۴۴ ب٫ظ

  باسلام من باهفتادوسه ماه حضوردرجبهه وبیست درصد جانبازی تاکنون هیچگونه تسهیلات دریافت نکردم باتوجه به اینکه حاصل سی سال خدمتم یک خودروهشتادودوبودان هم بسرقت رفته چکارمیتونم بکنم؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ در ۹:۴۱ ب٫ظ

   درود بر شما.

   امیدواریم بتوانیم برای شما دوست عزیزمان مفید واقع شویم.
   لیست وام ها را بررسی کنید حتما، و وام مورد نظر خودتون رو از لیست وام ها جستجو نمایید.

   با احترام

 • هاشم حسين زاده صراف ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ در ۴:۱۸ ب٫ظ

  سلام
  من يك جوان متاهل هستم و كسي رو هم ندارم بتونم به وسيله اون وام از بانك بگيرم تا ايجاد سرمايه كنم براي شغلم،
  الان دنبال يك وام جانبازي براي راه اندازي شغل ميخوام،چيكار ميتونم بكنم؟!!

 • 0911***2658 ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ در ۳:۰۳ ب٫ظ

  یک ضامن کارمند با فیش حقوقی و گواهی کسر از حقوق نیازمندم.
  جهت وام ۵۰میلیون تومانی
  با اقساط ماهانه ۱۲۷۰۰۰۰هزار تومان
  بازپرداخت ۵ ساله
  یک ضامن کارمند خودم دارم.

  • پشتیبانی وام چی ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ در ۴:۱۳ ب٫ظ

   درود بر شما.

   لطفا لیست ضامنین را بررسی نمایید.

   لینک لیست ضامنین : https://vamchi.com/warranties

   پیش از هر معامله ای مطالعه ی راهنمای معامله امن لازم و ضروریست.

   لینک مطالعه ی راهنمای معامله امن : https://vamchi.com/help-safe-contract/

   با احترام

 • 0912***8467 ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ در ۹:۳۴ ق٫ظ

  یک قرارداد ومعاهده قانونی نی باشد از نظر من
  چون متاسفانه اعتماد خیلی در کشور ما کم شده وهرکسی میخواهد منافع خودش رو پیش ببرد وانسانهای نیازمند وصالح زیر پا له می شوند .

  • پشتیبانی وام چی ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ در ۱:۴۳ ب٫ظ

   درود بر شما

   بله، کاملا حق با شماست.

   حتما باید این قرارداد منعقد بشه و حتما مفاد و تبصره های آن طوری باشد که یک معامله برد برد را حاصل شود.

   در متن توضیح داده شده که به چه صورت اقدام به معامله نمایید.

   با احترام

 • صدر ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ در ۶:۳۸ ب٫ظ

  سلام و خسته نباشید
  وام جانبازی دارید که سند نخواد و با قولنامه باشه؟؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۱ ق٫ظ

   درود
   خیر وام هایی که روی وام چی قراردارد تماما بانکی هستند و نیاز به این دارد که تمام ضمانت های مربوطه به بانک ارائه شود.

 • Zohre ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ در ۹:۲۳ ب٫ظ

  با عرض سلام کسی که سال ۸۵ وام مسکن گرفته دیگه نمیتونه از وام مسکن استفاده کنه؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۱ ب٫ظ

   درود بر شما، بعد از گذشت یک دوره زمانی مشخص و همچنین تصفیه حساب مشخص تمام اقساط میتونید مجدد دریافت کنید، از بانک سوال بفرمایین.

 • 0935***6973 ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۶ ق٫ظ

  وقت بخیر،دریافت وام جانبازی مسکن،تقریبا چقدر زمان میبرد؟آیا بجز سند ملکی که در رهن قرار میگیره نیاز به ضامن یا ضمانت دیگری هم هست یا خیر؟و اینکه برای ملکی که خودش وام مسکن دارد و به همان دلیل در رهن بانک قرار گرفته می توان تقاضا وام مسکن جانبازی داد؟

  • پشتیبانی وام چی ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۶ ق٫ظ

   درود بر شما، وقت شما هم بخیر
   اکثر کارهای اداری آگهی های درج شده در وبسایت انجام شده است و شما تنها می بایست ضمانت وام هارو فراهم نمایید، برای دریافت این وام ها یک سند ملکی و یک ضامن کسر از حقوق می بایست به بانک ارائه نمایید.
   خیر با سندی که در رهن بانک هست نمیشه ضمانت وام دیگری رو بر عهده بگیرید.

 • 0936***2422 ۱۹ تیر ۱۳۹۸ در ۵:۰۳ ب٫ظ

  سلا م کار بسیار عالی انجام داده اید

  • پشتیبانی وام چی ۱۹ تیر ۱۳۹۸ در ۵:۰۸ ب٫ظ

   با تشکر از حسن توجه شما، خوشحالیم که مفید واقع شدیم

 • 0902***6039 ۱۲ تیر ۱۳۹۸ در ۴:۰۴ ب٫ظ

  سلام آیا برای خرید وام جانبازی در هر شهر باید حتما سندملک در همون شهر ر وداشته باشیم ؟ چون اکثرا تو توضیحات نوشتن که فقط از تهران تماس بگیرید یا فقط با سند ملکی تهران
  یعنی امکانش نیست که من مثلا با سند از قزوین اقدام به خرید این نوع وام تو تهران بکنم ؟

  • پشتیبانی وام چی ۱۲ تیر ۱۳۹۸ در ۴:۱۱ ب٫ظ

   درود بر شما.
   از آنجایی که این وام ها بانکی هستند، بانک برای اعطای وام قطعا سند همون شهر رو دریافت می کنه.
   به همین خاطر شما باید سند همون شهری که وام در اون موجوده رو ارائه بدید.

 • 0937***3701 ۰۵ تیر ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۰ ب٫ظ

  سلام من اشتراک خریدم ولی نمیتونم باز اطلاعات اگهی ببینم،و پول از حسابم کم شده.
  نکنه کلاهبرداری باشه

  • پشتیبانی وام چی ۰۵ تیر ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۲ ب٫ظ

   درود بر شما، از نوار بالای وبسایت اقدام به ورود کنید.

 • لاله ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ در ۲:۵۰ ق٫ظ

  آیا فقط وام جانبازی ب درد خرید خونه میخوره? نمیشه کار دیگه ایش کرد؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ در ۹:۱۶ ق٫ظ

   با سلام، فقط وام جانبازی از نوع مسکن جانبازی برای خرید مسکن هست، وام های جانبازی معمولی صرفا برای خرید مسکن نیست.

 • haniye ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ در ۹:۰۱ ق٫ظ

  مشکل داره هرکاری میکنم نمیتونم اطلاعات اگهی رو بردارم

  • پشتیبانی وام چی ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۴ ق٫ظ

   درود بر شما، برای مشاهده ی اطلاعات تماس آگهی دهندگان نیازمند تهیه ی اشتراک وام چی هستید.

   از این لینک برای تهیه اشتراک اقدام نمایید :

   خرید اشتراک وام چی