لطفا چند لحظه صبر کنید ...

وام بانک رسالت

نسخه صوتی متن

دریافت وام قرض‌الحسنه از محل صندوق وام بانک رسالت

وام بانک رسالت در قالب وام قرض‌الحسنه به متقاضیان پرداخت می‌شود. همه ما می‌دانیم که وجوه نقد همواره مورد نیاز همگان است. تمام فعالیت‌های اقتصادی روزانه به منظور افزایش نقدینگی است؛ اکثر خرید و فروش‌ها در بازار امروز با پول نقد انجام می‌شود. پشتوانه اعتباری تمامی دسته‌چک‌ها، پول نقدی است که صاحب دسته‌چک دارد. با این اوصاف انجام برخی پروژه‌ها با موجودی در دسترس افراد حقیقی و حقوقی، امکان‌پذیر نیست.

راه اندازی کسب و کار

راه‌اندازی یک کارگاه تولیدی و به تبع آن اشتغال‌زایی، ازدواج و تهیه جهیزیه، تعمیر و تهیه مسکن و برخی امور درمانی با هزینه‌های گزاف، مواردی نیست که افراد قادر باشند به تنهایی و ظرف مدت زمان اندکی، از پس هزینه‌های آن برآیند. به همین دلیل است که یکی از وظایف دولت‌ها اختصاص بودجه‌هایی است که مردم بتوانند به کمک این بودجه‌ها به کسب و کارشان رونقی بدهند؛ امر ازدواج تسهیل شود؛ همگان از مسکن بهره‌مند شوند و هزینه‌های درمانی بیماران کاهش یابد. این بودجه‌ها به همراه بخشی از نقدینگی‌های سرگردان مردم توسط بانک‌ها مدیریت شده و در مجاری فوق سرمایه‌گذاری می‌شوند.

بانک های دولتی و وام بدون ربا

بانک‌های دولتی پیشرو در ارائه وام‌های بانکی بوده‌اند. در کنار وام‌های دولتی؛ مؤسسات، صندوق‌های قرض‌الحسنه و بانک‌های خصوصی هم به اعتبار اعتمادی که اشخاص حقیقی و حقوقی به این نهادها داشته‌اند و وجوه نقد خود را در این مراکز سپرده‌گذاری نموده‌اند، اقدام به پرداخت وام و تسهیلات به مشتریان نموده‌اند. بانک رسالت در راستای تحقق سیستم بانکداری اسلامی بدون ربا به متقاضیان واجد شرایط، وام پرداخت می‌نماید.

وام بانک رسالت

بانک قرض‌الحسنه رسالت

بانک رسالت که جزء شرکت‌های سهامی عام می‌باشد؛ به عنوان صندوق قرض الحسنه ماهیت و فعالیت اولیه خود را با مالکیت غیردولتی، آغاز می کند. این بانک با فراخوان بانک مرکزی در سال ۱۳۸۹ به اولین بانک قرض الحسنه ایی خصوصی ایران تبدیل می شود.

ترویج فرهنگ قرض الحسنه

بانک قرض‌الحسنه رسالت با هدف ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه و در جهت رفع حوائج ضروری مشتریان (ازدواج، اشتغال، درمان،‌ تولید و…) و با رعایت مقررات و قوانین مصوب بانکی اقدام به انجام فعالیت‌های بانکی نموده است.

بانکی بدون سود سپرده

از دیگر اهداف بانک رسالت، ارائه خدمات نوین بانکی و افزایش تعداد تسهیلات به سپرده‌گذاران است. در اساسنامه بانک قرض‌الحسنه رسالت آمده است که بانک در پرداخت وام بانک رسالت هیچ شرط و تعهدی را وضع ننموده و متقابلا هیچ شرط و تعهدی را از جانب مشتریان نمی‌پذیرد و پرداخت وام بانک رسالت صرفا منوط به آیین‌نامه و ضوابط داخلی بانک خواهد بود.

بانکداری اجتماعی

همچنین این بانک از نوع اجتماعی و خدماتی است و بابت تسهیلات اعطایی به متقاضیان، سودی دریافت نمی‌کند و به سپرده‌های مشتریان نیز سودی اختصاص نمی‌دهد. نمونه‌ای از قرارداد این وام قرض‌الحسنه را می‌توان اینـــــــــجا  مشاهده نمود.

وامی با کارمزد

در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه بانک رسالت،‌ به صور مختلف (ارزی، ریالی، سکه و طلا) در هنگام بازپرداخت، درست به همان صورت ریالی، ارزی، سکه و طلا انجام خواهد شد. این وام صرفا در قالب قرض‌الحسنه اعطا می‌شود.

وام بانک رسالت

بانک رسالت در کنار بانک مهر ایران، بانکی است که به طور تخصصی در زمینه اعطای وام قرض‌الحسنه فعالیت می‌کند. علیرغم مراحل سخت و پیچیده بانکی برای دریافت وام قرض‌الحسنه، دریافت این وام آسان تر از سایر بانک‌هاست.

سقف وام در سال ۹۹

وام بانک رسالت در قالب قرارداد قرض‌الحسنه منعقد شده و تا سقف ۶۰ میلیون قابال دریافت و کارمزد این وام  ۲ درصد است که این وام به وامی اشتهابرانگیز برای متقاضیان جلوه می‌دهد؛ البته قابل ذکر است که مبلغ وام بانک رسالت به نسبت میزان سپرده و مدتی که سپرده نزد بانک بوده است،‌ متغیر خواهد بود.

بازپرداخت اقساط بانک رسالت

زمان بازپرداخت اقساط این وام ها نسبت به معدل و امتیاز موجودی می تواند بین ۱ تا ۵ سال است و حداقل مدت زمانی که سپرده باید نزد بانک بماند ۳ ماه متوالی می‌باشد. هر ماه خواب اضافه سپرده دو ماه به تعداد اقساط اضافه می شود.

در سال ۹۹ضمانت وام بانک رسالت

برای ضمانت وام بانک رسالت با سیاست بانک رسالت می توان برگه چک، سفته ارائه کرد و خود فرد در صورت داشتن فیش کسر حقوق می تواند ضمانت وام خود را انجام دهد.

انتقال امتیاز وام

هر فرد بعد از گرفتن امتیاز وام خود از پیشخوان الکترونیکی بانک رسالت می تواند امتیاز وام خود را به بستگان درجه یک انتقال دهد.

واجدین وام در بانک رسالت

اگر دوست دارید از بانک رسالت وام بگیرید باید هیچ قسط عقب مانده در هیچ بانکی نداشته باشید. برگه چک برگشتی هم در پرونده فعالیت های اقتصادیتان نباشد.

راه دومی برای گرفتن وام

با اینکه تجربه نشان داده که دریافت وام قرض‌الحسنه از بانک رسالت نسبت به سایر بانک‌ها آسانتر است؛‌ با این حال اینکه اعطای وام در این بانک صرفا منوط به آیین‌نامه و ضوابط داخلی بانک است؛ کار را باز هم برای متقاضیان وام قرض‌الحسنه سخت می‌کند. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود با ما همراه باشید تا از راهی به مراتب آسانتر بتوانید وام مورد نظر خود را تهیه کنید.

اولین بانکداری اینترنتی

بانک قرض الحسنه رسالت، اولین بانکداری اینترنتی ایران است که با حذف شعبه های فیزیکی در شهرستان ها و حضور یک بانک در مراکز استان به پیشخوان بانک رسالت تبدیل شده است. این که بانک ورشکست شده و در حال جمع شدن است؛ شایعه ایی بیش نیست.

نحوه خرید وام قرض‌الحسنه بانک رسالت

وام‌چی که ابداع کننده طرح خرید و فروش انواع وام در فضای مجازی است؛ ضمن طراحی تخصصی سایت وام‌چی به منظور آگاهی‌بخشی از انجام معاملات و مبادلات امن انواع وام، اقدام به طراحی صفحاتی مربوط به درج آگهی توسط خریداران و فروشندگان وام نموده است.

در وام چی بدون نگرانی از کمبود زمان

در وام‌چی می‌توانید بدون نگرانی بابت ضیق وقت اداری، گردش نموده و انواع آگهی‌های وام را در همه شهرهای کشور زیر و رو کنید تا به آگهی مورد نظرتان دست یابید. شما می‌توانید با سر زدن به منوهای پیشنهادی وام‌چی، از شرایط انواع وام،‌ ضامنین و سرمایه‌گذاران مطلع شده و با آگاهی کامل نسبت به خرید یا فروش وام رسالت خود اقدام کنید.

از وام چی مشاوره مالی بگیرید

همچنین امکان بهره‌مندی از خدمات مشاوره، درج رایگان آگهی و آشنایی با سیستم معاملات امن از دیگر ویژگی‌های وام‌چی است.

مراحل خرید وام قرض‌الحسنه 

کافی است سری به فهرست آگهی‌های وام در وام‌چی بزنید و از میان انبوه آگهی‌های درج‌شده، آگهی‌های مورد نظر خود را انتخاب نموده و با مطالعه جزئیات آگهی، با خریدار یا فروشنده وام درج‌شده، تماس بگیرید. پیشنهاد وام‌چی به شما این است که صرفا با اطلاعات درج‌شده در آگهی جهت عقد قرارداد خرید و فروش اکتفا نکنید؛ بلکه حتما اطلاعات موجود در آگهی را از طریق شعب بانک رسالت استعلام نمایید.

قدم بعد از مطالعه

بعد از مطالعه دقیق قسمت‌های مختلف وام‌چی جهت انجام معامله‌ای امن،‌ می‌توانید از مشاوران وام‌چی نیز برای جلوگیری از هرگونه ضرر احتمالی، کمک بگیرید. در نهایت با توافق بر سر شروط معامله، می‌توانید نسبت به خرید یا فروش وام اقدامات نهایی را انجام دهید. وام های بانک رسالت عموما قابلیت انتقال امتیاز به غیر (حساب های دیگر ) را دارا می باشند به شرطی که شخص دوم دارای حساب بانک رسالت باشد و  مدیر شعبه با انتقال امتیاز وام موافقت کند.

نحوه تهیه قراردادهای خرید و فروش انواع وام بانکی:

تیم حقوقی وام‌چی برای حفظ امنیت هر چه بیشتر معاملات شما قراردادهایی جهت خرید و فروش وام تنظیم نموده است که تمام منافع شما را در قالب یک معامله امن در برگیرد. شما برای دسترسی به لیست قراردادها از دو طریق می‌توانید اقدام نمایید:

لینک آگهی وام ها

در انتها شما برای دسترسی به لیست وام‌‌های قرض‌الحسنه بانک رسالت موجود در سایت وام‌چی، بر روی دکمه زیر کلیک نموده و با صاحبان آگهی‌های وام ثبت‌شده برای خرید یا فروش در سایت تماس حاصل نموده و با آنها وارد معامله شوید.

دیدگاه خود را بیان نمایید

برای ثبت دیدگاه تکمیل بخش های ستاره دار الزامی میباشد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • رضایی ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ در ۸:۱۸ ب٫ظ

  به نظرم گرفتن وام تو بانک رسالت خیلی دشوار شده. من ۲۲ میلیون می تونم با بازپرداخت یکساله وام بگیرم. ولی وقتی تقاضا رو تو اینترنت بانک ثبت کردم باز دوباره تقاضا رو رد کردن. شعبه هم اصلا تلفن جواب نمیده ببینم چه مشکلی وجود داره. خودمم بخاطر اینکه منتقل شهر دیگه ای شدم نمی تونم حضوری مراجعه کنم. خلاصه واسه ما که خیلی سخت شده یکی به دادمون برسه لطفا

  • سردبیر تحریریه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۸ ق٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   احتمال اینکه وام تسویه نشده دارید ؟ ۳۰۰۰۰۴۷۴۷ بانک رسالت ۲۴ ساعت جوابگو است.
   باتشکر تیم وام چی

 • م،ز ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ در ۶:۵۹ ب٫ظ

  سلام چرا بانک تدبیر ی اتخاذ نکرده است که فقط نیاز مندان بتوانند وام بگیرند . واقعا آنچه دیده میشود انباشت نقدینگی و پول فروشی توسط مشتریان بانک رسالت است . و بعد شرایط سخت افتتاح حساب برای نیاز مندان وکسانی که وام نیاز دارند. وام های فروشی کلان با باز پرداخت وحشت ناک یک ساله من که پاک گیج شدم !!!!!!!؟؟؟؟؟؟ممم

  • سردبیر تحریریه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۶ ق٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   پیشنهاد شما باید با روابط عمومی بانک رسالت در میان بگذارید.
   باتشکر تیم وام چی

 • 0910***7403 ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۴ ب٫ظ

  سلام بنده چک دارم ونهایتا دو هفته دیگه باید چکم پاس کنم نیاز به وام دارم ایا امتیاز وام بگیریم دوهفته بهم وام میدن؟

  • سردبیر تحریریه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۴ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   امتیاز های وام های که برای فروش هستند آماده تحویل هستند. با بررسی آگهی ها یک آگهی مطابق با شرایط را انتخاب بعد از خرید اشتراک مذاکره کنید.
   باتشکر تیم وام چی

 • Danie ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ در ۹:۴۹ ق٫ظ

  باسلام
  آیا وامی وجود داره که به فرهنگیان تعلق بگیره؟

  • سردبیر تحریریه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ در ۷:۴۲ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   وام فرهنگیان بازنشسته و وام بانک ملی با مبلغ ۵۰ میلیونی
   باتشکر تیم وام چی

 • مهسا ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ در ۲:۵۱ ب٫ظ

  با سلام
  من میخوام ۵۰م وام سه ساله دریافت کنم اما اطلاعات برای چگونگی گرفتن امتیاز و محاسبه قسط ندارم بانک هم درست توضیح نمیدن ممنون میشم راهنمایی دقیق بفرمایید

  • سردبیر تحریریه ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ در ۶:۱۸ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی.
   وام چی محاسبه آنلاین اقساط و مبلغ نرخ سود یا کارمزد را دارد از آن استفاده کنید.
   باتشکر تیم وام چی

 • زینب ۰۳ مرداد ۱۳۹۹ در ۱:۵۸ ب٫ظ

  سلام، به ۱۰۰ تومان وام بانک رسالت احتیاج فوری دارم با اقساط بلند مدت

  • سردبیر تحریریه ۰۳ مرداد ۱۳۹۹ در ۸:۴۶ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   به آگهی های در سایت سر بزنید.
   باتشکر تیم وام چی

 • فهیمه ۳۰ تیر ۱۳۹۹ در ۶:۵۰ ب٫ظ

  سلامو وقت بخیر
  وام خاصی مخصوص پزشکان و کادر درمان دارین برای معرفی؟ممنون میشم

  • سردبیر تحریریه ۳۰ تیر ۱۳۹۹ در ۹:۰۱ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   وام بانک ملت، بانک تجارت برای گروه های هدف وجود دارد در مطالب بلاگ مطالعه کنید.
   باتشکز تیم وام چی

 • سردبیر تحریریه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ در ۹:۵۵ ب٫ظ

  سلام.
  کاربر گرامی واگذاری امتیاز اولیه وام در هر بانک امکان ندارد. این قاعده در توافقی داخلی اتفاق می افتد وارد مطالب حقوقی شوید.
  باتشکر تیم وام چی

 • اڪرم همتے ۱۳ تیر ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۷ ق٫ظ

  سلام عرض میکنم خدمت شمابزرگواران””من واقعا به این وام احتیاج دارم البته همه محتاج هستند اما همه مشکل من راندارند خواهشــا به مشــکــل من رسیدگـــــــے کنید🙏🙏🙏 تــــــوجــــــــــــہ👋👋 تــــــــوجــــــــــه کـــــــــنـــــــیــــــد لـــطـــــفــــــأ من دختر۴ساله ای دارم البته ۲۹تیر۵ساله میشه مادری بدبخت تر ازمن تودنیاپیدانمیشه چون نتونستم تواین ۵سال یه جشن تولدبرای دخترم بگیرم بدترازاینا{ ڪـہ یڪ سال ندیدمش} اگه مادری داره این پیام من میخونه ازش التماس میکنم🙏🙏🙏🙏یه خورده دلش بزاره جای دل من ببینه که چه عذابی کشیدم تواین ســه سال که بچم ازم گرفتن

  • پشتیبان ۱۳ تیر ۱۳۹۹ در ۱۲:۵۱ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   به آگهی های وام در سایت رجوع کنید
   باتشکر تیم وام چی

 • مشتری خوش حساب ۱۳ تیر ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۰ ق٫ظ

  سلام دوست عزیزی که این مطلب رو گذاشتین احتمالا یک ساله نرفتی رسالت…. سقف وام شصت میلیون تومنه. کلا یه دونه ضامن میگیره تمام مراحل اینترنتیه، در صورت خوش حسابی کلا ضامن نمیگیره، هیچ شرطی نداره یعنی بعد ده روزم بسته به میانگین میتونی وام بگیری….. لطفا اطلاعات درست بذارین روی سایت………..

  • سردبیر تحریریه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ در ۹:۵۳ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی.
   این مطلب ۲۱ خرداد ۹۸ بیش از یکسال منتشر شده است. بهتر است بگوییم شما یکسال دیر برای مطالعه آمده اید. بله سال ۹۹ سقف وام افزایش یافته در مطالب در مورد ثبت اینترنتی امتیاز و.. صحبت کرده ایم. قبل از قضاوت به تاریخ سال انتشار مطلب هم توجه کنید و مطالب به رور را بخوانید. چون ما نمی توانیم مطالب سال های قبل را پا ک کنیم فقط لینک به روز و جدیدش را در مطلب قدیمی قرار می دهیم.
   باتشکر تیم وام چی

 • یزدان ۱۲ تیر ۱۳۹۹ در ۹:۴۹ ق٫ظ

  سقف وام ۲۰ میلیون، ۲۰ میلیون بدرد چی می خوره

  • سردبیر تحریریه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ در ۱۲:۱۵ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر عزیز.
   اگر به کار شما نمی خورد شاید به کار افراد دیگر بیاید. وظیفه وام چی خبررسانی در مورد طرح و وام های هر بانکی است. از میلیون تا میلیارد.
   باتشکر تیم وام چی

 • نیما ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۲:۰۳ ب٫ظ

  سلام
  برای انتقال اعتبار دریافت وام به شخص دیگه ازطریق اینترنتی چکار باید کرد؟
  میشه لطفا توضیح بدید

  • سردبیر تحریریه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۳:۴۷ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   اگر در مراکز استان زندگی می کنید به خود بانک اگر نه به کافی نت معین بانک رسالت مراجعه کرده تا شما را راهنمایی کنند.
   باتشکر تیم وام چی

 • عباس ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۲ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید
  چکی که باید به بانک بدیم حتما باید به نام وام گیرنده یا ضامن باشه یا اقوام درجه یک هم قبول میکنن؟

  • سردبیر تحریریه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ در ۹:۴۹ ق٫ظ

   سلام. کاربرعزیز.
   برگه چک به نام افراد درجه یک هم تا الان بانک قبول کرده است، ولی چون شرایط و قوانین بانکی منعطف است نمی توانیم با قطعیت نظر دهیم.
   باتشکر تیم وام چی

 • علی برات پور ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ در ۵:۴۶ ب٫ظ

  سلام
  من اعتبارسنجی انجام داده ام دو هفته پیش درخواست وام هم دادم ولی خبری نیست حضوری مراجعه می کنم می فرمایند اینترنتی یا مراجعه کنید به سامانه بانک رسالت لطفا بفرماید وضعیت وا م ما چی می شود وکی باید به بانک مراجعه کنم برای دریافت وام/سامانه بانک همباز نمی شود چطور باید درخواست وام بدهم/

  • سردبیر تحریریه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ در ۶:۱۶ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   سایت ما ارتباطی برای اختصاص وام به مشتریان بانک رسالت ندارد. وظیفه ما اطلاع رسانی به وسیله محتواهای وبلاگ و قبول آگهی برای ارتیاط خریدار و فروشنده بدون هیچ دخالتی می باشد.
   باتشکر تیم وام چی

 • سجی ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱:۱۵ ق٫ظ

  من اگر سی میلیون بزارم برا ۶ماه هم میتونم سی تومن وام بگیرم هم سپردم رو بردارم؟ یعنی ۶۰میلیون میشه یا سپرده میمونه تا تسویه؟

  • سردبیر تحریریه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۱ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   شما زمان و معدل را که کسب کنید وام به شما تعلق می گیرد و اصل سپرده را هم می توانید بردارید. بانک رسالت ضامن می گیرد و مسدودی حساب ندارد.
   باتشکرتیم وام چی

 • 0912***5074 ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۸:۵۶ ب٫ظ

  بانک رسالت بسیار عالی است

  • سردبیر تحریریه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۲:۲۹ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   بانک رسالت در بانکداری بدون ربا نمونه عملی است.
   باتشکرتیم وام چی

 • صادقیان ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۲:۲۸ ب٫ظ

  سلام وقت بخیر عرف قیمت فروش وام ها چه مبلغ هست؟

  بنده خریدار وام مهر ایران
  و رسالت هستم
  تا ۲۵ خرداد هم فرصت. دارم
  مبلغ بین ۴۰ تا ۵۵ میلیون تومان

  • پشتیبان ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۴:۵۸ ب٫ظ

   درود بر شما
   وقت شما هم بخیر کاربرگرامی
   مبالغ فروش وام ها بسته به شرایط وام ها متفاوت هست
   قانون و قاعده خاصی برای فروش وام ها وجود نداره معمولا مبالغ به صورت توافقی و مذاکره ای با خود افراد اگهی دهنده هست
   بااحترام.

 • مهدی ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۴:۰۱ ب٫ظ

  سلام وقت بخیر.
  من یک وام معدل حساب قرض الحسنه مهر خریدم از ینفر.و ۵ تومن پول بهش دادم و خودش هم ضامنم شده و یک ضامن دیگه هم بردم.امتیاز رو انتقال داد و پرونده را کامل کردم.روز دوشنبه همه چی انجام شد و امروز که جمعس ۴ روز گذشته.ولی فردی که وام رو ازش خریدم فردا میخواد به بانک مراجعه کنه و امتیاز رو لغو. کنه.ایا ممکن هست؟

 • پانا ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۸ ق٫ظ

  سلام… من از شخصی میخوام وام بخرم.. گفته ۱۷۰ میلیون وام ده ساله… بانک رسالت.. وام اشتغال هستس…با دو تاضامن کارمند رسمی.
  آیا چنین چیزی صحت داره؟

  • پشتیبان ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۰ ق٫ظ

   درود بر شما
   بهترین راه این هست که با فرد فروشنده تشریف ببرید بانک و استعلام موجودیت وام رو از بانکی که فرد ادعا داره بگیرید
   هم چنین قبل از انجام معامله مطالعه ی راهنمای معامله امن رو فراموش نکنید
   با احترام.

 • میثم ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۶:۱۵ ب٫ظ

  سلام سقف وام بانک رسالت امسال چقدر هستش ممنون؟

  • پشتیبان ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۹ ب٫ظ

   درود بر شما
   دوست عزیز این موضوع رو لازمه از شعبه بانک مد نظر جویا شوید و یا به قسمت بلاگ اخبار مربوط به بانک ها و وام ها رو مطالعه بفرمایید.
   با احترام.

 • 0919***6975 ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۲ ب٫ظ

  با سلام و احترام
  بنده کارمند یکی از سازمان های دولتی هستم سوال بنده حقیر اینست که آیا با مراجعه به یکی از شعب بانک رسالت می توان لیست مربوط به فروشندگان وام را مشاهده و ازبین لیست های بررسی شده بهترین گزینه را جهت دریافت وام با مبلغ مد نظر انتخاب کرد؟

  • پشتیبان ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ در ۱:۰۷ ب٫ظ

   درود بر شما
   دوست عزیز در مورد بانک رسالت بنده اطلاع دقیقی ندارم اما فکر میکنم چون بانک ها در خرید و فروش وام ها دخیل نیستند چنین امکانی وجود نداشته باشد
   شما با بررسی لیست وام های وام چی میتونید وام های فروشی رو بررسی کنید روزانه آگهی های زیادی اضافه میشود که شما از بین اون ها میتونید بهترین گزینه رو انتخاب کنید
   با احترام.

 • احمد ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ در ۸:۳۷ ب٫ظ

  سلام من ۲ ماهه حساب قرض الحسنه مبلغ ۸ میلیون باز کردم و ۴ روز قبل هم ۲ میلیون به اون اضافه کردم چطوری میشه وام وچه مبلغی میتونم وام بگیرم

  • پشتیبانی وام چی ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۵ ب٫ظ

   درود بر شما

   در مورد معدل حساب خود با شعبه ی مورد نظر مداکره نمایید.

   با احترام

 • 0916***4749 ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ در ۴:۵۹ ق٫ظ

  سلام من تازه بانک رسالت حساب باز کردم و امتیاز وام خریداری کردم اعتبار سنجیم موفق بوده چن روز زمان میبره وام واریز شه بحسابم

  • پشتیبان ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ در ۲:۱۷ ب٫ظ

   درود بر شما
   این موضوع رو لازمه از خود شعبه بانک مد نظر جویا شوید دوست عزیز
   با احترام

 • سعیدیایجی ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ در ۲:۲۵ ق٫ظ

  من الان نزدیکه یک ماه هست که بانک رسالت حساب باز کردم برای وام و نزدیکه ۳۰۰۰۰۰۰سی میلیون تومان گذاشتم و میخواهم ۳۰۰۰۰۰۰سی میلیون تومان بگیرم باید چند ماه پولم بخوابه؟
  و ضمنا من تو بانک رسالت که حساب دارم کسی نیست که اونجا حساب داشته باشه و ضامنم بشه میخواستم بپرسم از بانک دیگری یا چک برای ضامن قبول میکنند یانه؟ممنونم

  • پشتیبان ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ در ۹:۴۳ ق٫ظ

   درود بر شما
   این موضوع رو لازمه از خود شعبات بانک رسالت جویا شوید
   با احترام

 • Nil ۰۳ فروردین ۱۳۹۹ در ۷:۱۳ ق٫ظ

  سلام.من ۶ ماهه حساب دارم.ولی هنوز پولی نریختم تو حساب.اگر پول بریزم میشه روش وام بگیرم ظرف یک ماه؟

  و اگر وام رو گرفتم میتونم از پول اصلی خودم برداشت کنم؟

  • پشتیبان ۰۳ فروردین ۱۳۹۹ در ۹:۰۱ ق٫ظ

   درود بر شما
   این موضوع رو لازمه از خود شعبات بانک جویا شوید
   با احترام

 • معروفی ۰۲ فروردین ۱۳۹۹ در ۳:۵۴ ب٫ظ

  من ۵۰میلیون تومان وام۳ساله می خوام میشه راهنمایی کنید لطفا

  • پشتیبان ۰۳ فروردین ۱۳۹۹ در ۹:۰۷ ق٫ظ

   درود بر شما
   لطفا لیست وام ها رو بررسی نموده و سپس بدون وسطه وارد معامله شوید.
   لیست وام ها
   با احترام

 • اصغری ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۰ ق٫ظ

  با سلام و خسته نباشد بنده ۲۵ تومان ت و سپرده رسالت گذاشتم چقدر طول میکشه ۳۰ تومان وام ۲۴ ماه بهم بدن

  • پشتیبان ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ در ۱:۱۶ ب٫ظ

   درود بر شما
   این موضوع رو لازمه از خود شعبات بانک رسالت جویا شوید
   با احترام

 • 0902***0340 ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ در ۰:۲۶ ق٫ظ

  من نیازمند ۵میلیون وام میباشم

  • پشتیبان ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ در ۱:۱۱ ب٫ظ

   درود بر شما
   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و با آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.

   https://vamchi.com/loans

   لطفا مطالعه ی راهنمای معامله امن رو در انتهای آگهی خود فراموش نکنید.

 • سامان ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۰ ب٫ظ

  سلام من اگر بخوام بخشی از امتیاز حسابم را به کسی دیگر انتقال بدم برای مابقی امتیاز ایراد پیش نمیاد یا بخشی از امتیاز باقی مونده کسر نمیشه؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ در ۶:۳۰ ب٫ظ

   درود بر شما.

   بله، به اصطلاح به این عملی که فرمودید مشارکت در دریافت وام می گویند.

   اما امتیاز اکثر وام ها قابل انتقال به غیر نیستند، یعنی شما وام رو دریافت می کنید و بر حسب توافق مبلغ را تسلیم مشارکت کننده می کنید.

   معمولا در این معاملات مشارکت کننده ضمانت ها رو تامین می کنه و به بانک شما ارائه می ده و شما وام رو دریافت می کنید.

   و کل مبلغ رو بین خودتون تقسیم می کنید و به نسبت سهمی که دریافت کردید همونقدر هم اقساطش رو پرداخت می کنید.

   با احترام.

 • 0933***5072 ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ در ۳:۵۵ ب٫ظ

  بانک مردمی وصفردرصدواقعی .

  • پشتیبانی وام چی ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ در ۷:۴۶ ب٫ظ

   درود بر شما.

   با تشکر از اینکه نظرات خودتون رو با ما به اشتراک می گذارید.

   با احترام

 • محمدی ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ در ۱:۳۱ ب٫ظ

  میشه نصف امتیازو انتقال داد؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ در ۷:۵۱ ب٫ظ

   درود بر شما.

   بله، به اصطلاح به این عملی که فرمودید مشارکت در دریافت وام می گویند.

   اما امتیاز اکثر وام ها قابل انتقال به غیر نیستند، یعنی شما وام رو دریافت می کنید و بر حسب توافق مبلغ را تسلیم مشارکت کننده می کنید.

   معمولا در این معاملات مشارکت کننده ضمانت ها رو تامین می کنه و به بانک شما ارائه می ده و شما وام رو دریافت می کنید.

   و کل مبلغ رو بین خودتون تقسیم می کنید و به نسبت سهمی که دریافت کردید همونقدر هم اقساطش رو پرداخت می کنید.

   با احترام.

 • محمدی ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ در ۷:۱۷ ب٫ظ

  سلام تو بانک رسالت امکانش هست کسی با داشتن شماره ملی صاحب حساب بدون اینکه از نزدیکان درجه یک باشه امتیاز خودشو به حساب فرد انتقال بده

 • محمدی ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ در ۷:۰۹ ب٫ظ

  سلام امکانش هست کسی با داشتن شماره ملی صاحب حساب بدون اینکه از نزدیکان درجه یک باشه امتیاز خودشو به حیاب فرد انتقال بده ؟ تو بانک رسالت

  • پشتیبان ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ در ۷:۳۲ ب٫ظ

   درود بر شما
   احتمالا نیازمند حضور صاحب امتیاز هست
   این اطلاعات رو از شعبات بانک رسالت جویا شوید تا راهنمایی بهتری بگیرید.
   تشکر

 • عرب بیگی ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ در ۲:۰۸ ب٫ظ

  سلام متقاضی وام دانشجویی برای پسرم هستم لطفا راهنمایی کنید

 • محمودیان از اصفهان ۱۴ دی ۱۳۹۸ در ۹:۰۲ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید .ممنون از پاسخگویی به مشکلات .من متقاضی وام هستم ولی خانه دار هستم چند مدرک فنی حرفه ای مثل خیاطی .هویه کاری وغیره دارم ایا همین مدارک فایده داره یا باید کار دیگه ای انجام بدهم مثل انتقال امتیاز وام. ممنون .

  • پشتیبانی وام چی ۱۵ دی ۱۳۹۸ در ۱:۴۲ ب٫ظ

   درود بر شما.
   در خصوص دریافت مستقیم وام از بانک باید از شعبات بانک ها سوال بفرمایید.
   اما در خصوص وام هایی که در لیست وام های وام چی جهت واگذاری درج شده اند، فقط کافیه ضمانت های مورد نیاز اون وام رو تامین کنید.
   با احترام

 • امین ۱۳ دی ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۸ ق٫ظ

  سلام خسته نباشید . در مورد انتقال امتیاز وام به یه شعبه دیگه در یه استان دیگه مثلا از تهران به بوشهر
  ایا موافقت میکنه رییس شعبه ؟؟ سابقه شه وجود اینکه امتیاز جابه جا شده با داره ؟ چند درصد احتمال داره ؟ اصلا شدنیه؟
  با تشکر فراوان .

  • پشتیبانی وام چی ۱۴ دی ۱۳۹۸ در ۳:۵۱ ب٫ظ

   درود بر شما، این مسائل رو باید از نزدیکترین شعبه به محل سکونت خودتون جویا بشید.

 • محمدعلی ۱۲ دی ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۱ ب٫ظ

  با سلام خریدار امتیاز از بانک رسالتم پولمم نقده
  لطفا تماس حاصل فرمااید:۰۹۱۳۷۵۶۳۰۲۸

  • پشتیبان ۱۲ دی ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۹ ب٫ظ

   درود بر شما،
   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و با آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.
   لیست وام ها :
   https://vamchi.com/loans
   مطالعه ی راهنمای معامله امن رو پیش از معاملاتتون فراموش نکنید.
   با احترام

 • mosi ۰۳ دی ۱۳۹۸ در ۰:۳۰ ق٫ظ

  سلام .اگه وام گرفته شده رو كامل تصفيه كني بعد دوباره بخاي همون وام رو بگيري همون سند ملكي رو بخاي بزاري بايد باز بري دفتر خونه يا همون سند كه رهن بانكه و فك رهن نشده رو همون جور ميشه بزاري؟

  • پشتیبان ۰۳ دی ۱۳۹۸ در ۲:۲۶ ب٫ظ

   درود بر شما،

   این موضوع رو باید از شعبه جویا بشید.

   با احترام

 • محمدی ۲۶ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۴ ق٫ظ

  دوست عزیز با عرض خسته نباشید میخواستم بپرسم که من دانشجوی دندانپزشکی هستم و میخوام از امتیاز وامی که دارم استفاده کنم اما درامدی که دارم به صورت فیش حقوقی نیست و در طی تحصیل کار میکنم از طرفی به این وام نیاز دارم آیا روشی هست که بتونم وامو با ضامن کارمندی ک دارم بگیرم؟
  سولل دوم اینکه من حساب رسالتمو یه شهر دیگه باز کردم و الان جای دیگه زندگی میکنم. آیا امکان انتقال اپتیاز به حساب جدید رسالت تو شهر محل سکونت فعلیم هست؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۶ آذر ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۷ ب٫ظ

   درود بر شما،

   امیدواریم حالتون خوب باشه.

   در خصوص سوال اولی که فرمودید باید عرض کنم به صورت کلی هیچ نشدی در نظام بانکی کشور وجود نداره و همه چیز حل شدنیه فقط باید با مدیریت محترم شعبه مذاکره کنید.
   در حالت کلی امکان چنین امری محیا نیست، چون باید ضامن کارمند رو که دارای گواهی کسر از حقوق هست رو به بانک ارائه بدید.
   در مورد سوال بعدیتون باید عرض کنم شما فقط می تونید وام شهر هایی رو دریافت کنید که در اون شهر ضامن دارید، فقط اینکه قبلش با مدیر شعبات مبدا و مقصد مذاکره کنید در خصوص انتقال امتیاز.

   با احترام

 • 0991***8681 ۲۴ آذر ۱۳۹۸ در ۴:۲۹ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید،من در طرح مرات ثبت نام کردم و میخوام وام بگیرم،باز هم بازپرداخت همان ۱۲ماهه است؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۴ آذر ۱۳۹۸ در ۴:۳۶ ب٫ظ

   درود بر شما،

   این موضوع رو باید از شعبه جویا بشید.

   با احترام

 • 0938***4857 ۲۴ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۰ ق٫ظ

  وام بامبلغ ۲۰۰۰۰۰۰۰توماني نيازدارم لطفاكمكم كنيدچون واقعانيازدارم

  • پشتیبانی وام چی ۲۴ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۲ ق٫ظ

   درود بر شما.
   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و مستقیما با خود آگهی دهندگان در ارتباط باشید.
   لیست وام های وام چی : https://vamchi.com/loans/
   با احترام

 • خبات آهی ۱۵ آذر ۱۳۹۸ در ۰:۳۹ ق٫ظ

  درخواست وام دارم

  • پشتیبانی وام چی ۱۵ آذر ۱۳۹۸ در ۰:۴۷ ق٫ظ

   درود بر شما

   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و با آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.

   لیست وام ها : https://vamchi.com/loans

   با احترام

 • امین ۱۰ آذر ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۹ ب٫ظ

  سلام دوستان کسی امتیاز بانک رسالت داره در حد ۲ یا ۳ میلیون بهم انتقال بده برای کسی میخوام شدید نیاز منده
  ۰۹۰۱۲۶۷۳۸۶۸
  بردبار

  • پشتیبانی وام چی ۱۰ آذر ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۳ ب٫ظ

   درود بر شما،

   می تونید لیست وام ها رو هم بررسی بفرمایید.

   با احترام

 • Ahmad ۰۴ آذر ۱۳۹۸ در ۲:۵۹ ب٫ظ

  سلام
  من امروز برای انتقال امتیاز وامم به بانک رسالت کرمانشاه رفتم
  گفتن که فقط میتونی به بستگان درجه یک وام رو منتقل کنی!
  چنین قانونی وجود داره واقعا؟

 • Ahmad ۰۴ آذر ۱۳۹۸ در ۲:۴۹ ب٫ظ

  بله بانک رسالت شهر کرمانشاه

  • پشتیبانی وام چی ۰۴ آذر ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۵ ب٫ظ

   به اقوام درجه یک بله درسته، اما طبق آخرین اطلاعات ما در بانک رسالت با موافقت رئیس شعبات مبدا و مقصد امکان انتقال امتیاز وام بین اشخاص وجود داره. ( با رئیس شعبه مذاکره کنید )

 • Ahmad ۰۴ آذر ۱۳۹۸ در ۲:۲۲ ب٫ظ

  سلام
  من امروز برای انتقال امتیاز وامم به بانک رفتم

  گفتن که فقط میتونی به بستگان درجه یک وام رو منتقل کنی!
  چنین قانونی وجود داره واقعا؟

  • پشتیبانی وام چی ۰۴ آذر ۱۳۹۸ در ۲:۲۳ ب٫ظ

   درود بر شما.

   بانک مورد نظر رسالت بوده ؟

 • 0919***2093 ۲۱ آبان ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۴ ق٫ظ

  سلام نیاز به ضامن با چک صیاد و کارت ملی جدید وام بانک رسالت

  • پشتیبانی وام چی ۲۱ آبان ۱۳۹۸ در ۴:۱۰ ب٫ظ

   درود بر شما

   لطفا به لیست ضامنین مراجعه نمایید.

   لیست ضامن ها : https://vamchi.com/warranties/

   با احترام

 • 0938***4868 ۱۴ آبان ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۹ ب٫ظ

  سلام
  نیازمندفیش حقوقی بمبلغ ۵۰۰۰۰۰۰تومان هستم

  • پشتیبانی وام چی ۱۵ آبان ۱۳۹۸ در ۰:۰۲ ق٫ظ

   درود بر شما، لطفا لیست ضامنین را بررسی نمایید، همچنین میتوانید درخواست خودتان را به صورت رایگان در وام چی درج نمایید.

 • علی ۱۲ آبان ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۰ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید من اگه بخوام ۲۰ میلیون وام بگیرم باید چقد پول بزارم و چ مدت باید بمونه ممنون میشم راهنمایی کنید

  • پشتیبانی وام چی ۱۲ آبان ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۵ ب٫ظ

   درود بر شما

   اگر بیست میلیون بخواین با بازپرداخت ۲۴ ماهه، باید ۲۰ میلیون به مدت ۱۲ ماه در بانک رسالت سپرده گذاری کنید.

   جزئیات رو باید از شعبه های بانک رسالت جویا بشید.

   اگر به دنبال وام های بانک رسالت بدون سپرده گذاری و دریافت فوری هستید می تونید از لیست وام های بانک رسالت سایت وام چی دیدن کنید.

   لیست وام های بانک رسالت از طریق لینک زیر قابل مشاهده هستند:

   https://vamchi.com/%d9%88%d8%a7%d9%85-%d8%a8%d8%a7%d9%86%da%a9-%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%84%d8%aa/

   با احترام

 • 0913***0961 ۱۱ آبان ۱۳۹۸ در ۵:۴۱ ب٫ظ

  من دنبال یک وام بیست میلونی با باز پرداخت ۲۴ ماهه هستم از اصفهان هستم لطفا اگر یک شخصی هست که وامش اینجوریه به بنده حقیر اطلاع بده به شدتاحتیاج دارم تا اخر همین هفته ضامن هم پدرم که بازنشسته صنایع دفاع هم هست

  • پشتیبانی وام چی ۱۱ آبان ۱۳۹۸ در ۶:۳۳ ب٫ظ

   درود بر شما.

   می تونید لیست وام ها رو هم بررسی کنید، ممکنه مشکلتون در اون قسمت مرتفع بشه.

   با احترام

 • 0933***3003 ۲۳ مهر ۱۳۹۸ در ۲:۲۸ ق٫ظ

  وام بانک رسالت مشکلی که داره . باز پرداختشه که ۱۲ ماهس

  • پشتیبانی وام چی ۲۳ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۰۴ ق٫ظ

   درود بر شما، ممنون از تعامل شما با وام چی

 • حسین ۱۹ مهر ۱۳۹۸ در ۰:۰۰ ق٫ظ

  با سلام من یک بار از بانک رسالت وام گرفتم درسته برا بار دوم دیگر ضامن نیاز نیست فقط درخواست اینترنتی چون مدارکی که امضا میکنی تا ۵ الی ۱۰ سال اعتبار دارد

  • پشتیبانی وام چی ۱۹ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۳۷ ق٫ظ

   درود بر شما، ممنون از تعامل شما کاربر گرامی

 • 0939***3244 ۱۲ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۲۷ ب٫ظ

  سلام بیشتراز۲۰تومن نمیده

  • پشتیبانی وام چی ۱۲ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۳۴ ب٫ظ

   درود بر شما.

   سقف وام رو خود بانک ۳۰ میلیون مشخص کرده اما اگر قصد خرید داشته باشید هیچ محدودیتی وجود نداره، می تونید چند تا وام رو بخرید تا معادل مبلغ مورد نیازتون تامین بشه، البته فراموش نکنید به میزان مبلغی که خریداری می کنید نیازمند تامین ضمانت های مورد نیاز اون وام نیز هستید.
   با احترام

 • 0905***9643 ۱۲ مهر ۱۳۹۸ در ۲:۵۲ ق٫ظ

  سلام و عرض ادب
  ایا وامهایه فروشی که خریدار ملزم به داشتن ضامن میباشد این امکان وجود داره که در صورتی که خریدار ضامنی نداشته باشه افرادی که شرایط ضمانت رو دارن
  به اونا هم مبلغی داده بشه؟؟
  به طور واضح علرغم خرید وام ضامن هم بخریم؟؟؟

  • پشتیبانی وام چی ۱۲ مهر ۱۳۹۸ در ۶:۳۰ ق٫ظ

   درود بر شما.

   قطعا همینطور هست و بسته به شرایط باید در موردش تصمیم گرفت.

   شما می تونید هم وام و هم ضامن رو از وام چی پیدا کنید اما ما به هیچ عنوان چنین عملی را توصیه نمی کنیم، در واقع چیزی که در نهایت بعد از دادن کارمزد فروشنده وام و ضامن دست شما را خواهد گرفت به اصطلاح لاشه ی وام خواهد بود.
   پیشنهاد می کنیم تنها از یک خدمت وام چی جهت تامین مالی خود استفاده کنید.
   به عنوان مثال: اگر وام دارید به دنبال ضامن از وام چی باشید و بالعکس.

   با احترام

 • 0914***9052 ۰۳ مهر ۱۳۹۸ در ۱:۵۱ ب٫ظ

  من امروزدرپیرانشهررفتم بانک رسالت ام مدیرشعبه میگفت ازشهرستان نمیشه امتیازبخری تنهابایدازشهرخودت باشه آیاچنین است؟

  • پشتیبان ۰۳ مهر ۱۳۹۸ در ۲:۲۳ ب٫ظ

   درود بر شما
   تصمیم در این مورد به عهده مدیر شعبه می باشد.

 • 0921***2559 ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ در ۸:۲۱ ب٫ظ

  با سلام امتیاز وام از کرمان به تهران انتقال داده شده اکنون مسول قسمت وام قبول نمی‌کند می‌گوید چرا به ما نگفتی الان برو کرمان وام بگیر در حالی که من حسابم در تهران هست راهنمایی کنید خواهشن که چه کاری انجام دهم که به وام برسم میدانم که حرف زور می‌گوید به کجا مراجعه کنم ممنون میشم راهنمایی کنید مسول محترم جواب نگرفتم

  • پشتیبانی وام چی ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۴ ب٫ظ

   درود بر شما.

   با رئیس شعبه مطرح بفرمایید.

   با احترام

 • 0912***9451 ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ در ۶:۱۶ ب٫ظ

  سلام- به نظر میرسد با عنایت به رایگان بودن ثبت آگهی ، افراد با ثبت آگهی به تعداد زیاد و با قیمت بالا ، دست به بازار گرمی زده و قیمت ها را بالا می برند.
  این امر علاوه کم شدن متقاضی ، منجر به گران شدن وام و راضی شدن افراد متقاضی به ربا می گردد. که شایسته از سوی متولیان تدبیری شود.
  یک پیشنهاد: برای وام ها با توجه به درصد و زمان بازپرداخت سقف قیمت بگذارید (مثلا حداکثر قیمت مجاز برای وام کم بهره(۴): ۲۰ درصد با شرایط دو ساله وبیشتر-(جمع ۲۴ درصد) و ۱۸ درصدر کمتر از ۲سال و ۱۶ درصدکمتر از ۱ سال)
  – میزان قسط هم درج شود انتخاب بهتر می شود. باتشکر

  • پشتیبانی وام چی ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ در ۹:۴۰ ب٫ظ

   درود بر شما.

   در برنامه های آینده ما این امکانات حتما لحاظ خواهد شد.
   از داشتن کاربر فرهیخته و خوش قلبی مثل شما به خود می بالیم.
   حتما از نظرات سازنده ی شما بهرهمند خواهیم شد.
   با احترام

 • 0921***2559 ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ در ۹:۰۲ ق٫ظ

  سلام آیا انتقال امتیاز از شهری دیگر به تهران جهت گرفتن وام مقدور هست

  • پشتیبان ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۹ ق٫ظ

   درود بر شما
   امتیاز های وام رسالت و مهر اقتصاد تنها در صورت موافقت رئیس شعبه قابل انتقال هستند.
   البته بانک مسکن هم بیانیه ای داده برای انتقال امتیاز وام به حساب شخص دیگر اما علنی نکرده این موضوع رو و فقط در تعداد معدودی از شعبه ها داره انجام می گیره

 • حامد صفریان ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ در ۴:۳۹ ب٫ظ

  بسیار عالی ست ولی اگر در قسمت وام های ۱۰ میلیون به بالا بجای اضافه کردن ضامنین سفته از خود وام گیرنده گرفته شود بهتر میشود

  • پشتیبانی وام چی ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۴ ب٫ظ

   درود بر شما.

   دیگر این مسئله بانکیست و قانون گذاران خود را دارد و وام گیرنده ملزم به رعایت این قوانین می باشد.

 • 0914***9052 ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ در ۱:۵۵ ق٫ظ

  باسلام وخسته نباشیدامیدوارم موفق باشیدچون درراستای رفع مشکلات دیگران فعالیت میکنیدبه نظرم کارتون عالیه ارادتمندم

  • پشتیبانی وام چی ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ در ۲:۱۲ ق٫ظ

   درود بر شما.

   با تشکر، خوشحالیم از اینکه مفید واقع شدیم.

 • علیرضا کاظمی پور ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۴ ق٫ظ

  با سلام و تشکر چگونه به راحتی میتوانیم با شمادر تماس باشم اگر وام من را واریز کردید اطلاع دهید

  • پشتیبانی وام چی ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۰ ق٫ظ

   درود بر شما، دوست عزیز در حال حاضر در وبسایت وام چی دیدگاه ثبت کردید. توصیه میکنیم به یکی از شعب نزدیک بانک رسالت مراجعه فرمایید.