لطفا چند لحظه صبر کنید ...
انجمن وام چی دایر شد، برای تبادل با سایرین اینجا کلیک کنید.

وام بانک رسالت

نسخه صوتی متن

دریافت وام قرض‌الحسنه از محل صندوق وام بانک رسالت

وام بانک رسالت در قالب وام قرض‌الحسنه به متقاضیان پرداخت می‌شود. همه ما می‌دانیم که وجوه نقد همواره مورد نیاز همگان است. تمام فعالیت‌های اقتصادی روزانه به منظور افزایش نقدینگی است؛ اکثر خرید و فروش‌ها در بازار امروز با پول نقد انجام می‌شود. پشتوانه اعتباری تمامی دسته‌چک‌ها، پول نقدی است که صاحب دسته‌چک دارد. با این اوصاف انجام برخی پروژه‌ها با موجودی در دسترس افراد حقیقی و حقوقی، امکان‌پذیر نیست.

راه اندازی کسب و کار

راه‌اندازی یک کارگاه تولیدی و به تبع آن اشتغال‌زایی، ازدواج و تهیه جهیزیه، تعمیر و تهیه مسکن و برخی امور درمانی با هزینه‌های گزاف، مواردی نیست که افراد قادر باشند به تنهایی و ظرف مدت زمان اندکی، از پس هزینه‌های آن برآیند. به همین دلیل است که یکی از وظایف دولت‌ها اختصاص بودجه‌هایی است که مردم بتوانند به کمک این بودجه‌ها به کسب و کارشان رونقی بدهند؛ امر ازدواج تسهیل شود؛ همگان از مسکن بهره‌مند شوند و هزینه‌های درمانی بیماران کاهش یابد. این بودجه‌ها به همراه بخشی از نقدینگی‌های سرگردان مردم توسط بانک‌ها مدیریت شده و در مجاری فوق سرمایه‌گذاری می‌شوند.

بانک های دولتی و وام بدون ربا

بانک‌های دولتی پیشرو در ارائه وام‌های بانکی بوده‌اند. در کنار وام‌های دولتی؛ مؤسسات، صندوق‌های قرض‌الحسنه و بانک‌های خصوصی هم به اعتبار اعتمادی که اشخاص حقیقی و حقوقی به این نهادها داشته‌اند و وجوه نقد خود را در این مراکز سپرده‌گذاری نموده‌اند، اقدام به پرداخت وام و تسهیلات به مشتریان نموده‌اند. بانک رسالت در راستای تحقق سیستم بانکداری اسلامی بدون ربا به متقاضیان واجد شرایط، وام پرداخت می‌نماید.

وام بانک رسالت

بانک قرض‌الحسنه رسالت

بانک رسالت که جزء شرکت‌های سهامی عام می‌باشد؛ به عنوان صندوق قرض الحسنه ماهیت و فعالیت اولیه خود را با مالکیت غیردولتی، آغاز می کند. این بانک با فراخوان بانک مرکزی در سال ۱۳۸۹ به اولین بانک قرض الحسنه ایی خصوصی ایران تبدیل می شود.

ترویج فرهنگ قرض الحسنه

بانک قرض‌الحسنه رسالت با هدف ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه و در جهت رفع حوائج ضروری مشتریان (ازدواج، اشتغال، درمان،‌ تولید و…) و با رعایت مقررات و قوانین مصوب بانکی اقدام به انجام فعالیت‌های بانکی نموده است.

بانکی بدون سود سپرده

از دیگر اهداف بانک رسالت، ارائه خدمات نوین بانکی و افزایش تعداد تسهیلات به سپرده‌گذاران است. در اساسنامه بانک قرض‌الحسنه رسالت آمده است که بانک در پرداخت وام بانک رسالت هیچ شرط و تعهدی را وضع ننموده و متقابلا هیچ شرط و تعهدی را از جانب مشتریان نمی‌پذیرد و پرداخت وام بانک رسالت صرفا منوط به آیین‌نامه و ضوابط داخلی بانک خواهد بود.

بانکداری اجتماعی

همچنین این بانک از نوع اجتماعی و خدماتی است و بابت تسهیلات اعطایی به متقاضیان، سودی دریافت نمی‌کند و به سپرده‌های مشتریان نیز سودی اختصاص نمی‌دهد. نمونه‌ای از قرارداد این وام قرض‌الحسنه را می‌توان اینـــــــــجا  مشاهده نمود.

وامی با کارمزد

در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه بانک رسالت،‌ به صور مختلف (ارزی، ریالی، سکه و طلا) در هنگام بازپرداخت، درست به همان صورت ریالی، ارزی، سکه و طلا انجام خواهد شد. این وام صرفا در قالب قرض‌الحسنه اعطا می‌شود.

وام بانک رسالت

بانک رسالت در کنار بانک مهر ایران، بانکی است که به طور تخصصی در زمینه اعطای وام قرض‌الحسنه فعالیت می‌کند. علیرغم مراحل سخت و پیچیده بانکی برای دریافت وام قرض‌الحسنه، دریافت این وام آسان تر از سایر بانک‌هاست.

سقف وام در سال ۹۹

وام بانک رسالت در قالب قرارداد قرض‌الحسنه منعقد شده و تا سقف ۶۰ میلیون قابال دریافت و کارمزد این وام  ۲ درصد است که این وام به وامی اشتهابرانگیز برای متقاضیان جلوه می‌دهد؛ البته قابل ذکر است که مبلغ وام بانک رسالت به نسبت میزان سپرده و مدتی که سپرده نزد بانک بوده است،‌ متغیر خواهد بود.

بازپرداخت اقساط بانک رسالت

زمان بازپرداخت اقساط این وام ها نسبت به معدل و امتیاز موجودی می تواند بین ۱ تا ۵ سال است و حداقل مدت زمانی که سپرده باید نزد بانک بماند ۳ ماه متوالی می‌باشد. هر ماه خواب اضافه سپرده دو ماه به تعداد اقساط اضافه می شود.

در سال ۹۹ضمانت وام بانک رسالت

برای ضمانت وام بانک رسالت با سیاست بانک رسالت می توان برگه چک، سفته ارائه کرد و خود فرد در صورت داشتن فیش کسر حقوق می تواند ضمانت وام خود را انجام دهد.

انتقال امتیاز وام

هر فرد بعد از گرفتن امتیاز وام خود از پیشخوان الکترونیکی بانک رسالت می تواند امتیاز وام خود را به بستگان درجه یک انتقال دهد.

واجدین وام در بانک رسالت

اگر دوست دارید از بانک رسالت وام بگیرید باید هیچ قسط عقب مانده در هیچ بانکی نداشته باشید. برگه چک برگشتی هم در پرونده فعالیت های اقتصادیتان نباشد.

راه دومی برای گرفتن وام

با اینکه تجربه نشان داده که دریافت وام قرض‌الحسنه از بانک رسالت نسبت به سایر بانک‌ها آسانتر است؛‌ با این حال اینکه اعطای وام در این بانک صرفا منوط به آیین‌نامه و ضوابط داخلی بانک است؛ کار را باز هم برای متقاضیان وام قرض‌الحسنه سخت می‌کند. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود با ما همراه باشید تا از راهی به مراتب آسانتر بتوانید وام مورد نظر خود را تهیه کنید.

اولین بانکداری اینترنتی

بانک قرض الحسنه رسالت، اولین بانکداری اینترنتی ایران است که با حذف شعبه های فیزیکی در شهرستان ها و حضور یک بانک در مراکز استان به پیشخوان بانک رسالت تبدیل شده است. این که بانک ورشکست شده و در حال جمع شدن است؛ شایعه ایی بیش نیست.

نحوه خرید وام قرض‌الحسنه بانک رسالت

وام‌چی که ابداع کننده طرح خرید و فروش انواع وام در فضای مجازی است؛ ضمن طراحی تخصصی سایت وام‌چی به منظور آگاهی‌بخشی از انجام معاملات و مبادلات امن انواع وام، اقدام به طراحی صفحاتی مربوط به درج آگهی توسط خریداران و فروشندگان وام نموده است.

در وام چی بدون نگرانی از کمبود زمان

در وام‌چی می‌توانید بدون نگرانی بابت ضیق وقت اداری، گردش نموده و انواع آگهی‌های وام را در همه شهرهای کشور زیر و رو کنید تا به آگهی مورد نظرتان دست یابید. شما می‌توانید با سر زدن به منوهای پیشنهادی وام‌چی، از شرایط انواع وام،‌ ضامنین و سرمایه‌گذاران مطلع شده و با آگاهی کامل نسبت به خرید یا فروش وام رسالت خود اقدام کنید.

از وام چی مشاوره مالی بگیرید

همچنین امکان بهره‌مندی از خدمات مشاوره، درج رایگان آگهی و آشنایی با سیستم معاملات امن از دیگر ویژگی‌های وام‌چی است.

مراحل خرید وام قرض‌الحسنه 

کافی است سری به فهرست آگهی‌های وام در وام‌چی بزنید و از میان انبوه آگهی‌های درج‌شده، آگهی‌های مورد نظر خود را انتخاب نموده و با مطالعه جزئیات آگهی، با خریدار یا فروشنده وام درج‌شده، تماس بگیرید. پیشنهاد وام‌چی به شما این است که صرفا با اطلاعات درج‌شده در آگهی جهت عقد قرارداد خرید و فروش اکتفا نکنید؛ بلکه حتما اطلاعات موجود در آگهی را از طریق شعب بانک رسالت استعلام نمایید.

قدم بعد از مطالعه

بعد از مطالعه دقیق قسمت‌های مختلف وام‌چی جهت انجام معامله‌ای امن،‌ می‌توانید از مشاوران وام‌چی نیز برای جلوگیری از هرگونه ضرر احتمالی، کمک بگیرید. در نهایت با توافق بر سر شروط معامله، می‌توانید نسبت به خرید یا فروش وام اقدامات نهایی را انجام دهید. وام های بانک رسالت عموما قابلیت انتقال امتیاز به غیر (حساب های دیگر ) را دارا می باشند به شرطی که شخص دوم دارای حساب بانک رسالت باشد و  مدیر شعبه با انتقال امتیاز وام موافقت کند.

نحوه تهیه قراردادهای خرید و فروش انواع وام بانکی:

تیم حقوقی وام‌چی برای حفظ امنیت هر چه بیشتر معاملات شما قراردادهایی جهت خرید و فروش وام تنظیم نموده است که تمام منافع شما را در قالب یک معامله امن در برگیرد. شما برای دسترسی به لیست قراردادها از دو طریق می‌توانید اقدام نمایید:

 • انتخاب گزینه بانک قراردادها در قسمت ناحیه کاربری.
 • مطالعه راهنمای معامله امن در انتهای هر آگهی.
لینک آگهی وام ها

در انتها شما برای دسترسی به لیست وام‌‌های قرض‌الحسنه بانک رسالت موجود در سایت وام‌چی، بر روی دکمه زیر کلیک نموده و با صاحبان آگهی‌های وام ثبت‌شده برای خرید یا فروش در سایت تماس حاصل نموده و با آنها وارد معامله شوید.

سوالات متداول

آیا گرفتن وام بانک رسالت فقط با سپرده گذاری میسر است ؟

وام گرفتن نیاز به سپرده گذاری برای کسب امتیاز یا خرید امتیاز از افراد دارد و یا ترکیبی از جفتش هیچ محدودیتی ندارد.

آیا انتقال امتیاز وام در بانک رسالت ممکن است ؟

بله انتقال امتیاز وام از افراد غیر درجه یک هم ممکن شده است.

ضمانت برای وام بانک رسالت چگونه است ؟

برای گرفتن ضمانت فرد گیرنده و ضامنش هر دو باید در سامانه اعتبار سنجی مرآت اعتبارسنجی شوند.

سقف وام فردی رسالت در سال ۹۹ چقدر است ؟

سقف وام فردی بانک رسالت در سال ۹۹ برای هر فرد ۶۰ میلیون تومان است.

دیدگاه خود را بیان نمایید

برای ثبت دیدگاه تکمیل بخش های ستاره دار الزامی میباشد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • msabdi ۲۳ آذر ۱۳۹۹ در ۳:۱۹ ب٫ظ

  با سلام
  با توجه به فرآیند اعطای وام با تایید در سامانه مرآت، آیا ضامن باید حتما مراجعه حضوری به بانک داشته باشد؟ از طرف شرکت اقدام به دریافت وام کردم، گفتند غیر از تایید در سامانه، ضامن باید چک یا سفته هم حضورا تحویل دهد.
  ضامن من بدلیل شرایط کرونا امکان حضور فیزیکی ندارند ولی همه مدارک ایشان برای ضمانت کامل است.
  متشکرم

  • سردبیر تحریریه ۲۵ آذر ۱۳۹۹ در ۱:۵۹ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرگرامی
   دو مرحله حضوری و غیرحضوری باید طی شود مگر اینکه بانک با شما همکاری کند.
   باتشکر تیم وام چی

 • نوربخش ۲۳ آذر ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۴ ب٫ظ

  سلام
  وقت بخیر
  برای وام ۶۰ میلیون تومانی ماهی چقدر باید قسط داد؟
  و باید حتما ضامن کارمند رسمی ؟

  • سردبیر تحریریه ۲۵ آذر ۱۳۹۹ در ۱:۵۸ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   چند ماه تعداد بازگشت اقساط است یک ور معامله برای حساب درخواست شماست که اعلام نکرده اید. از محاسبه گر انلاین وام چی می توانید بهره ببرید
   باتشکر تیم وام چی

 • حامد ۲۴ آذر ۱۳۹۹ در ۹:۴۴ ق٫ظ

  سلام
  گام ۵ ثبت نام در پیشخوان
  دو تا شماره سپرده خواسته
  مقصد و مبدا
  بنده فقط یک شماره سپرده دارم
  منظور از سپرده مقصد را توضیح دهید؟؟؟؟؟

  • سردبیر تحریریه ۲۵ آذر ۱۳۹۹ در ۱:۵۷ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   سپرده اصلی و مکمل را در نظر بگیرید. سپرده ای که شما از آن برداشت می کنید و سپرده دیگری که به سپرده مقصد متصل است اما امکان برداشت و نمایش موجودی در رسید عابربانکی وجود ندارد.
   باتشکر تیم وام چی

 • 0919***4744 ۲۵ آذر ۱۳۹۹ در ۲:۵۹ ق٫ظ

  عرض ادب و احترام خدمت اعضای محترم وام چی
  خدا قوت و خسته نباشید عرض میکنم خدمتتون.خدا خیرتون بده که حداقل با فراهم کردن این بستر مناسب و امن باعث رفع و برطرف ساختن نیازها و دغدغه ها و مشکلات ملت شریف ایران هستید.بنده سرانجامی هستم به شدت نیازمند بودجه ای حداقلی برای سامان بخشیدن به زندگی و اقدام به جامعه عمل پوشاندن به ایده ها و بحث درآمدزایی و کسب و کار هستم.ماه هاست که درآمدی ندارم و حتی تشکیل خانواده و ازدواج بنده هم متاسفانه درگیر این مسائل شده.اگر امکانش هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  در بانک رسالت هم حسابی ندارم و اعتبار سنجی و امثالهم هم انجام نداده ام.با سپاس فراوان و تقدیر و تشکر که اجازه صحبت دادین

  • سردبیر تحریریه ۲۵ آذر ۱۳۹۹ در ۱:۵۲ ب٫ظ

   سلام
   کاربر گرامی
   برای گرفتن وام از بانک رسالت نیاز به افتتاح حساب است. شما با خواب سچرده خودتان امتیاز کسب می کنید و راه دوم خرید امتیاز از افراد واگذار کننده امتیاز است.
   بهره این وام های ۲ درصد می باشد و برای کسب و کار شما بهترین مزیت است.
   ممنون از قددرانی و انرژی مثبت شما.
   باتشکر تیم وام چی

 • 0915***7953 ۰۴ دی ۱۳۹۹ در ۵:۰۶ ق٫ظ

  باسلام
  در یک آگهی،فروشنده در خصوص دریافت مبلغ فروش امتیاز وام،نوشته اند”مبلغ انتقال امتیاز، همزمان با انتقال امتیاز نقد دریافت می شود”

  همانطور که میدانیم <>
  سوال اینجاست: باتوجه به اینکه عموما فروشندگان امتیاز وام در ابتدا و یا حین انتقال امتیاز،درخواست مبلغ فروش امتیاز را دارند، دو حالت پیش می آید:۱- “خریدار امتیاز” باید به فروشنده اعتماد کند و مبلغ را پرداخت کند و یا اینکه برعکس،۲-“فروشنده” منتظر بماند تا “وام” را خریدار امتیاز دریافت کند(اعتماد فروشنده به خریدار) و مبلغ خرید امتیاز را به فروشنده بپردازد.
  آیا راه سومی وجود دارد که بعد از ثبت انتقال امتیاز توسط فروشنده امتیاز صحت میزان امتیاز فروشنده وام استعلام شود؟؟

  • سردبیر تحریریه ۰۵ دی ۱۳۹۹ در ۳:۳۹ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   راه سوم همان راه اول است. با چنین واگذار کننده ای که هنوز هیچ انتقالی انجام نداده و مبلغ می خواهد معامله نمی شود. وقتی با چنین واگذار کننده ای روبرو شدید. یک نه بگویید تا متوجه شود روشش اشتباهست، چند بار نه بشنود روشش را بر برابری با مشتری و انتقال بعد از انتقال می گذارد.
   باتکشر تیم وام چی

 • محمدطاها ۱۸ دی ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۷ ق٫ظ

  باسلام .درحال حاضر سود وامهای بانک رسالت حدود۱۱درصده نه ۲درصد که میفرمایید. استناد میکنم به درخواست وامی که انجام دادم.۲۸میلیون وام ،۲۱ماهه ،بااقساط ماهیانه ۱۴۷۳۶۸۴۲ ریال .دقیقا محاسبه کنید سود ۱۱درصدی.اگر غیر ازاین میشه بفرمایید

  • سردبیر تحریریه ۲۰ دی ۱۳۹۹ در ۵:۴۵ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   ما چندبار برای کاربران دقیق محاسبع کرده ایم و این بانک همین کارمزد اعلامی را می گیردو کارمزد ها هم اقساط اول است.
   با توجه به سال بازپرداخت
   باتشکر تیم وام چی

 • P ۲۰ دی ۱۳۹۹ در ۹:۴۱ ق٫ظ

  با سلام خسته نباشید ،من وام برای شهریه میخواستم و تمامی مراحل اعتبار سنجی را انجام دادم و تمام مدارک خود و ضامن را تکمیل و تحویل دادم اما نمیدونم وام چه زمانی به حساب دانشگاه ریخته میشه؟ من شماره تسهیلات و لیست اقساط ندارم

  • سردبیر تحریریه ۲۰ دی ۱۳۹۹ در ۵:۳۹ ب٫ظ

   سلام. کاربر گرامی
   زمان واریزی وام مربوط به خود بانک می شود ما نمی توانیم نظر بدهیم.
   باتشکر تیم وام چی

 • احمد سعادتی نیا ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۵ ق٫ظ

  سلام آیا انتقال امتیاز وام از استان به استان دیگری امکان پذیرهست
  سوال بعد پیشخوان الکترونیک بانک رسالت باید چطوری واز کجا اقدام کرد

  • سردبیر تحریریه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ در ۹:۳۹ ب٫ظ

   سلام.
   بله امکان دارد. پیشخوان بانک رسالت در مطالب راه های نصب اش را بیان کرده ایم.
   باتشکر
   تیم وام چی

 • مجید ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ در ۹:۴۷ ق٫ظ

  قیمت فروش مشخص نیست

  • پشتیبان ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۶ ق٫ظ

   درود بر شما
   وقتتون بخیر
   برای اطلاع از شرایط و جزییات بیشتر آگهی لازم است با آگهی دهنده ها در ارتباط باشید
   با احترام

  1 7 8 9