لطفا چند لحظه صبر کنید ...

وام بانک رسالت

نسخه صوتی متن

دریافت وام قرض‌الحسنه از محل صندوق وام بانک رسالت

وام بانک رسالت در قالب وام قرض‌الحسنه به متقاضیان پرداخت می‌شود. همه ما می‌دانیم که وجوه نقد همواره مورد نیاز همگان است. تمام فعالیت‌های اقتصادی روزانه به منظور افزایش نقدینگی است؛ اکثر خرید و فروش‌ها در بازار امروز با پول نقد انجام می‌شود. پشتوانه اعتباری تمامی دسته‌چک‌ها، پول نقدی است که صاحب دسته‌چک دارد. با این اوصاف انجام برخی پروژه‌ها با موجودی در دسترس افراد حقیقی و حقوقی، امکان‌پذیر نیست.

راه اندازی کسب و کار

راه‌اندازی یک کارگاه تولیدی و به تبع آن اشتغال‌زایی، ازدواج و تهیه جهیزیه، تعمیر و تهیه مسکن و برخی امور درمانی با هزینه‌های گزاف، مواردی نیست که افراد قادر باشند به تنهایی و ظرف مدت زمان اندکی، از پس هزینه‌های آن برآیند. به همین دلیل است که یکی از وظایف دولت‌ها اختصاص بودجه‌هایی است که مردم بتوانند به کمک این بودجه‌ها به کسب و کارشان رونقی بدهند؛ امر ازدواج تسهیل شود؛ همگان از مسکن بهره‌مند شوند و هزینه‌های درمانی بیماران کاهش یابد. این بودجه‌ها به همراه بخشی از نقدینگی‌های سرگردان مردم توسط بانک‌ها مدیریت شده و در مجاری فوق سرمایه‌گذاری می‌شوند.

بانک های دولتی و وام بدون ربا

بانک‌های دولتی پیشرو در ارائه وام‌های بانکی بوده‌اند. در کنار وام‌های دولتی؛ مؤسسات، صندوق‌های قرض‌الحسنه و بانک‌های خصوصی هم به اعتبار اعتمادی که اشخاص حقیقی و حقوقی به این نهادها داشته‌اند و وجوه نقد خود را در این مراکز سپرده‌گذاری نموده‌اند، اقدام به پرداخت وام و تسهیلات به مشتریان نموده‌اند. بانک رسالت در راستای تحقق سیستم بانکداری اسلامی بدون ربا به متقاضیان واجد شرایط، وام پرداخت می‌نماید.

وام بانک رسالت

بانک قرض‌الحسنه رسالت

بانک رسالت که جزء شرکت‌های سهامی عام می‌باشد؛ به عنوان صندوق قرض الحسنه ماهیت و فعالیت اولیه خود را با مالکیت غیردولتی، آغاز می کند. این بانک با فراخوان بانک مرکزی در سال ۱۳۸۹ به اولین بانک قرض الحسنه ایی خصوصی ایران تبدیل می شود.

ترویج فرهنگ قرض الحسنه

بانک قرض‌الحسنه رسالت با هدف ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه و در جهت رفع حوائج ضروری مشتریان (ازدواج، اشتغال، درمان،‌ تولید و…) و با رعایت مقررات و قوانین مصوب بانکی اقدام به انجام فعالیت‌های بانکی نموده است.

بانکی بدون سود سپرده

از دیگر اهداف بانک رسالت، ارائه خدمات نوین بانکی و افزایش تعداد تسهیلات به سپرده‌گذاران است. در اساسنامه بانک قرض‌الحسنه رسالت آمده است که بانک در پرداخت وام بانک رسالت هیچ شرط و تعهدی را وضع ننموده و متقابلا هیچ شرط و تعهدی را از جانب مشتریان نمی‌پذیرد و پرداخت وام بانک رسالت صرفا منوط به آیین‌نامه و ضوابط داخلی بانک خواهد بود.

بانکداری اجتماعی

همچنین این بانک از نوع اجتماعی و خدماتی است و بابت تسهیلات اعطایی به متقاضیان، سودی دریافت نمی‌کند و به سپرده‌های مشتریان نیز سودی اختصاص نمی‌دهد. نمونه‌ای از قرارداد این وام قرض‌الحسنه را می‌توان اینـــــــــجا  مشاهده نمود.

وامی با کارمزد

در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه بانک رسالت،‌ به صور مختلف (ارزی، ریالی، سکه و طلا) در هنگام بازپرداخت، درست به همان صورت ریالی، ارزی، سکه و طلا انجام خواهد شد. این وام صرفا در قالب قرض‌الحسنه اعطا می‌شود.

وام بانک رسالت

بانک رسالت در کنار بانک مهر ایران، بانکی است که به طور تخصصی در زمینه اعطای وام قرض‌الحسنه فعالیت می‌کند. علیرغم مراحل سخت و پیچیده بانکی برای دریافت وام قرض‌الحسنه، دریافت این وام آسان تر از سایر بانک‌هاست.

سقف وام در سال ۹۹

وام بانک رسالت در قالب قرارداد قرض‌الحسنه منعقد شده و تا سقف ۶۰ میلیون قابال دریافت و کارمزد این وام  ۲ درصد است که این وام به وامی اشتهابرانگیز برای متقاضیان جلوه می‌دهد؛ البته قابل ذکر است که مبلغ وام بانک رسالت به نسبت میزان سپرده و مدتی که سپرده نزد بانک بوده است،‌ متغیر خواهد بود.

بازپرداخت اقساط بانک رسالت

زمان بازپرداخت اقساط این وام ها نسبت به معدل و امتیاز موجودی می تواند بین ۱ تا ۵ سال است و حداقل مدت زمانی که سپرده باید نزد بانک بماند ۳ ماه متوالی می‌باشد. هر ماه خواب اضافه سپرده دو ماه به تعداد اقساط اضافه می شود.

در سال ۹۹ضمانت وام بانک رسالت

برای ضمانت وام بانک رسالت با سیاست بانک رسالت می توان برگه چک، سفته ارائه کرد و خود فرد در صورت داشتن فیش کسر حقوق می تواند ضمانت وام خود را انجام دهد.

انتقال امتیاز وام

هر فرد بعد از گرفتن امتیاز وام خود از پیشخوان الکترونیکی بانک رسالت می تواند امتیاز وام خود را به بستگان درجه یک انتقال دهد.

واجدین وام در بانک رسالت

اگر دوست دارید از بانک رسالت وام بگیرید باید هیچ قسط عقب مانده در هیچ بانکی نداشته باشید. برگه چک برگشتی هم در پرونده فعالیت های اقتصادیتان نباشد.

راه دومی برای گرفتن وام

با اینکه تجربه نشان داده که دریافت وام قرض‌الحسنه از بانک رسالت نسبت به سایر بانک‌ها آسانتر است؛‌ با این حال اینکه اعطای وام در این بانک صرفا منوط به آیین‌نامه و ضوابط داخلی بانک است؛ کار را باز هم برای متقاضیان وام قرض‌الحسنه سخت می‌کند. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود با ما همراه باشید تا از راهی به مراتب آسانتر بتوانید وام مورد نظر خود را تهیه کنید.

اولین بانکداری اینترنتی

بانک قرض الحسنه رسالت، اولین بانکداری اینترنتی ایران است که با حذف شعبه های فیزیکی در شهرستان ها و حضور یک بانک در مراکز استان به پیشخوان بانک رسالت تبدیل شده است. این که بانک ورشکست شده و در حال جمع شدن است؛ شایعه ایی بیش نیست.

نحوه خرید وام قرض‌الحسنه بانک رسالت

وام‌چی که ابداع کننده طرح خرید و فروش انواع وام در فضای مجازی است؛ ضمن طراحی تخصصی سایت وام‌چی به منظور آگاهی‌بخشی از انجام معاملات و مبادلات امن انواع وام، اقدام به طراحی صفحاتی مربوط به درج آگهی توسط خریداران و فروشندگان وام نموده است.

در وام چی بدون نگرانی از کمبود زمان

در وام‌چی می‌توانید بدون نگرانی بابت ضیق وقت اداری، گردش نموده و انواع آگهی‌های وام را در همه شهرهای کشور زیر و رو کنید تا به آگهی مورد نظرتان دست یابید. شما می‌توانید با سر زدن به منوهای پیشنهادی وام‌چی، از شرایط انواع وام،‌ ضامنین و سرمایه‌گذاران مطلع شده و با آگاهی کامل نسبت به خرید یا فروش وام رسالت خود اقدام کنید.

از وام چی مشاوره مالی بگیرید

همچنین امکان بهره‌مندی از خدمات مشاوره، درج رایگان آگهی و آشنایی با سیستم معاملات امن از دیگر ویژگی‌های وام‌چی است.

مراحل خرید وام قرض‌الحسنه 

کافی است سری به فهرست آگهی‌های وام در وام‌چی بزنید و از میان انبوه آگهی‌های درج‌شده، آگهی‌های مورد نظر خود را انتخاب نموده و با مطالعه جزئیات آگهی، با خریدار یا فروشنده وام درج‌شده، تماس بگیرید. پیشنهاد وام‌چی به شما این است که صرفا با اطلاعات درج‌شده در آگهی جهت عقد قرارداد خرید و فروش اکتفا نکنید؛ بلکه حتما اطلاعات موجود در آگهی را از طریق شعب بانک رسالت استعلام نمایید.

قدم بعد از مطالعه

بعد از مطالعه دقیق قسمت‌های مختلف وام‌چی جهت انجام معامله‌ای امن،‌ می‌توانید از مشاوران وام‌چی نیز برای جلوگیری از هرگونه ضرر احتمالی، کمک بگیرید. در نهایت با توافق بر سر شروط معامله، می‌توانید نسبت به خرید یا فروش وام اقدامات نهایی را انجام دهید. وام های بانک رسالت عموما قابلیت انتقال امتیاز به غیر (حساب های دیگر ) را دارا می باشند به شرطی که شخص دوم دارای حساب بانک رسالت باشد و  مدیر شعبه با انتقال امتیاز وام موافقت کند.

نحوه تهیه قراردادهای خرید و فروش انواع وام بانکی:

تیم حقوقی وام‌چی برای حفظ امنیت هر چه بیشتر معاملات شما قراردادهایی جهت خرید و فروش وام تنظیم نموده است که تمام منافع شما را در قالب یک معامله امن در برگیرد. شما برای دسترسی به لیست قراردادها از دو طریق می‌توانید اقدام نمایید:

 • انتخاب گزینه بانک قراردادها در قسمت ناحیه کاربری.
 • مطالعه راهنمای معامله امن در انتهای هر آگهی.
لینک آگهی وام ها

در انتها شما برای دسترسی به لیست وام‌‌های قرض‌الحسنه بانک رسالت موجود در سایت وام‌چی، بر روی دکمه زیر کلیک نموده و با صاحبان آگهی‌های وام ثبت‌شده برای خرید یا فروش در سایت تماس حاصل نموده و با آنها وارد معامله شوید.

سوالات متداول

آیا گرفتن وام بانک رسالت فقط با سپرده گذاری میسر است ؟

وام گرفتن نیاز به سپرده گذاری برای کسب امتیاز یا خرید امتیاز از افراد دارد و یا ترکیبی از جفتش هیچ محدودیتی ندارد.

آیا انتقال امتیاز وام در بانک رسالت ممکن است ؟

بله انتقال امتیاز وام از افراد غیر درجه یک هم ممکن شده است.

ضمانت برای وام بانک رسالت چگونه است ؟

برای گرفتن ضمانت فرد گیرنده و ضامنش هر دو باید در سامانه اعتبار سنجی مرآت اعتبارسنجی شوند.

سقف وام فردی رسالت در سال ۹۹ چقدر است ؟

سقف وام فردی بانک رسالت در سال ۹۹ برای هر فرد ۶۰ میلیون تومان است.

دیدگاه خود را بیان نمایید

برای ثبت دیدگاه تکمیل بخش های ستاره دار الزامی میباشد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • ثبتینو ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ در ۵:۰۴ ب٫ظ

  سلام من موسسه ثبت شرکت دارم با مدارک شرکتی میتونم ضامن همسرم بشم دسته چکم دارم. و سال بعدی اینکه انتقال امتیاز فقط برای اقوام درجه یک شدنیه؟؟

  • سردبیر تحریریه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ در ۶:۴۳ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   بله در قسمت تسهیلات در پیشخوان بانک انتقال امتیاز به افراد درجه یک امکان دارد. بانک رسالت برگه چک و سفته به عنوان ضمانت می پذیرد.
   باتشکر تیم وام چی

 • ژیلا حسینی ۰۱ مهر ۱۳۹۹ در ۹:۳۴ ق٫ظ

  سلام وقتتون بخیر .سوالم این هست کسی که قبلا حدود ۴سال پیش چک برگشتی داشته و رفع اثر شده باشه میتونه وام دریافت کنه از بانک رسالت یا خیر.

  • سردبیر تحریریه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ در ۲:۰۳ ق٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی.
   اگر رفع اثر شده باشد مشکلی نیست. مگر این که بانکی سیاست خاص خودش را اجرا کند.
   انشالا موفق باشید.
   باتشکر تیم وام چی

 • علی ۰۲ مهر ۱۳۹۹ در ۲:۱۵ ب٫ظ

  سلام
  من اعتبار سنجی شدم به بانک مراجعه کردم و مدارک را جهت دریافت وام تحویل دادم.پیامک از بانک دریافت کردم که به سایت مراجعه کنم و درخواست مبلغ و اقساط را بدم الان نمیدونم کدوم قسمت سایت باید برم میشه راهنمایی کنید؟

  • سردبیر تحریریه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ در ۱:۵۷ ق٫ظ

   سلام. کاربر گرامی.
   برای کمک کردن به شما باید جزییات ثبت درخواست شما را بدانیم.
   مطالب آموزشی در مورد پیشخوان مجازی رسالت در سایت موجود است بررسی کنید اگر کمکی نکرد دوباره در خدمت شما هستیم اما این بار جزیی تر توضیح دهید
   باتشکر تیم وام چی

 • 0930***0099 ۰۴ مهر ۱۳۹۹ در ۱۲:۵۵ ب٫ظ

  من کاسبم کارتخوان شخصی دارم
  حساب بانک ملت وصله بهش تراکنش بالا گردش و میانگین خوب ،
  چک ندارم نداشتم اصلا ،
  در حال حاضر نیاز دارم به یک وام ۱۵ت فوری ،
  ساکنه فولادشهر اصفهانم هستم.

  • سردبیر تحریریه ۰۴ مهر ۱۳۹۹ در ۴:۰۸ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   برای گرفتن وام از پوز دستگاهی شما باید به خود بانک ملت مراجعه کنید اگر وام فوری فروشی نیازتان است و مد نظر باید وارد سایت بخش آگهی های وام شوید.
   باتشکر تیم وام چی

 • 0936***9529 ۰۹ مهر ۱۳۹۹ در ۰:۱۴ ق٫ظ

  سلام من با یکی از آگهی ها تماس گرفتم گفتن ۱۳ میلیون میگیرن امتیاز وام ۶۰ میلیونی رو انتقال میدن به حساب من.ولی من از کجا باید بفهمم امتیاز رو انتقال دادن ؟و ایشون ادعا کردن فامیل رئیس بانک هستن فقط من باید پول رو اول بدم. آیا کلاهبرداریه؟

  • سردبیر تحریریه ۰۹ مهر ۱۳۹۹ در ۲:۴۳ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   وقتی امتیاز انتقال نداده اند؟ پولی به شما واریز نشده از کجا می شود اطمینان کرد؟ قاعده کار این گونه است تا انتهای کار هیچ مبلغی جا به جا نمی شود و از مبلغ همان وام حق فروش و واگذاری مبلغ باید کسر شود نه پولی پیش می شود داد نه بیعانه مفهومی در این نوع معامله دارد.
   باتشکر تیم وام چی

 • ّZ.F ۱۲ مهر ۱۳۹۹ در ۴:۱۲ ب٫ظ

  سلام برای انتقال امتیاز وام باید چکار کنیم در سایت هر چه گشتم نبود

  • سردبیر تحریریه ۱۲ مهر ۱۳۹۹ در ۴:۵۳ ب٫ظ

   سلام.وارد پیشخوان حسابتان در بانک رسالت می شوید و در تسهیلات انتقال امتیاز را انجام می دهید.
   باتشکر تیم وام چی

 • فریاد ۱۴ مهر ۱۳۹۹ در ۹:۳۲ ق٫ظ

  یک قانون خیلی مضحک این بانک دارد این است بابت درخواست وام باید اعتبارسنجی کنی و هزینه کنی برای خودت و ضامنت که بانکهای دیگر این استعلام را خودشان بدون گرفتن هزینه انجام می دهند و که اگر کسی در پرداخت اقساط دیرکرد داشته باشد دیرکردی که می گیرند هیچ . دیگر به ایشان از بانک رسالت هیچگونه وامی داده نمی شود حالا چندسال بعد هم اعتبارسنجی کند باز هم بابت همان اقساط گذشته که دیرکرد گرفتند وام به شخص تعلق نمی گیرد.

  • سردبیر تحریریه ۱۴ مهر ۱۳۹۹ در ۵:۱۱ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی چون این بانک کامل الکترونیکی شده هزینه هایش شفاف سازی شده. بله این بانک سیستمی برایش خوش حسابی ملاک است.
   باتشکر تیم وام چی

 • پریا ۰۵ آبان ۱۳۹۹ در ۱:۲۳ ب٫ظ

  سلام وقتتون بخیر شرایط وام بدون سپرده چجوریه و تا چقد میشه وام برداشت.

  • سردبیر تحریریه ۰۵ آبان ۱۳۹۹ در ۲:۲۲ ب٫ظ

   سلام
   کاربر گرامی در بخش اخبار و تسهیلات شرایط وام های بدون سپرده یا وام فوری را به طور کامل بررسی کرده ایم مطالعه کنید. وام های بدون سپرده یا خرید وام اگر منظورتان است با مشاورهای آنلاین سایت یا تماس با شرکت گفتگو کنید.
   باتشکر تیم وام چی

  1 6 7 8