لطفا چند لحظه صبر کنید ...

وام بانک رسالت

نسخه صوتی متن

دریافت وام قرض‌الحسنه از محل صندوق وام بانک رسالت

وام بانک رسالت در قالب وام قرض‌الحسنه به متقاضیان پرداخت می‌شود. همه ما می‌دانیم که وجوه نقد همواره مورد نیاز همگان است. تمام فعالیت‌های اقتصادی روزانه به منظور افزایش نقدینگی است؛ اکثر خرید و فروش‌ها در بازار امروز با پول نقد انجام می‌شود. پشتوانه اعتباری تمامی دسته‌چک‌ها، پول نقدی است که صاحب دسته‌چک دارد. با این اوصاف انجام برخی پروژه‌ها با موجودی در دسترس افراد حقیقی و حقوقی، امکان‌پذیر نیست. راه‌اندازی یک کارگاه تولیدی و به تبع آن اشتغال‌زایی، ازدواج و تهیه جهیزیه، تعمیر و تهیه مسکن و برخی امور درمانی با هزینه‌های گزاف، مواردی نیست که افراد قادر باشند به تنهایی و ظرف مدت زمان اندکی، از پس هزینه‌های آن برآیند. به همین دلیل است که یکی از وظایف دولت‌ها اختصاص بودجه‌هایی است که مردم بتوانند به کمک این بودجه‌ها به کسب و کارشان رونقی بدهند؛ امر ازدواج تسهیل شود؛ همگان از مسکن بهره‌مند شوند و هزینه‌های درمانی بیماران کاهش یابد. این بودجه‌ها به همراه بخشی از نقدینگی‌های سرگردان مردم توسط بانک‌ها مدیریت شده و در مجاری فوق سرمایه‌گذاری می‌شوند. بانک‌های دولتی پیشرو در ارائه وام‌های بانکی بوده‌اند. در کنار وام‌های دولتی؛ مؤسسات، صندوق‌های قرض‌الحسنه و بانک‌های خصوصی نیز به اعتبار اعتمادی که اشخاص حقیقی و حقوقی به این نهادها داشته‌اند و وجوه نقد خود را در این مراکز سپرده‌گذاری نموده‌اند، اقدام به پرداخت وام و تسهیلات به مشتریان نموده‌اند. بانک رسالت در راستای تحقق سیستم بانکداری اسلامی بدون ربا، به متقاضیان واجد شرایط، وام پرداخت می‌نماید.

وام بانک رسالت

بانک قرض‌الحسنه رسالت

بانک رسالت که جزء شرکت‌های سهامی عام می‌باشد؛ در سال ۱۳۷۹ با مالکیت اشخاص غیردولتی، تأسیس شده است. این بانک موظف است در چارچوب قوانین پولی و بانکی کشور؛ مصوبات شورای پول و اعتبار؛ بانکداری بدون ربا؛ بخشنامه‌های بانک مرکزی، اساسنامه بانک و سایر مقررات بانک رسالت، فعالیت بانکی خود را انجام دهد. بانک رسالت اولین بانک خصوصی کشور است.

بانک قرض‌الحسنه رسالت با هدف ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه و در جهت رفع حوائج ضروری مشتریان (ازدواج، اشتغال، درمان،‌ تولید و…) و با رعایت مقررات و قوانین مصوب بانکی اقدام به انجام برخی فعالیت‌های بانکی نموده است. از دیگر اهداف بانک رسالت، ارائه خدمات نوین بانکی و افزایش تعداد تسهیلات به سپرده‌گذاران برشمرده شده است. در اساسنامه بانک قرض‌الحسنه رسالت آمده است که بانک در پرداخت وام بانک رسالت هیچ شرط و تعهدی را وضع ننموده و متقابلا هیچ شرط و تعهدی را از جانب مشتریان نمی‌پذیرد و پرداخت وام بانک رسالت صرفا منوط به آیین‌نامه و ضوابط داخلی بانک خواهد بود. همچنین این بانک از نوع اجتماعی و خدماتی است و بابت تسهیلات اعطایی به متقاضیان، سودی دریافت نمی‌کند و به سپرده‌های مشتریان نیز سودی اختصاص نمی‌دهد. نمونه‌ای از قرارداد این وام قرض‌الحسنه را می‌توان اینـــــــــجا  مشاهده نمود.

در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه بانک رسالت،‌ به صور مختلف (ارزی، ریالی، سکه و طلا) در هنگام بازپرداخت، درست به همان صورت ریالی، ارزی، سکه و طلا انجام خواهد شد. این وام صرفا در قالب قرض‌الحسنه اعطا می‌شود.

وام بانک رسالت

بانک رسالت در کنار بانک مهر، بانکی است که به طور تخصصی در زمینه اعطای وام قرض‌الحسنه فعالیت می‌کند. علیرغم مراحل سخت و پیچیده بانکی برای دریافت وام قرض‌الحسنه، دریافت این وام آسانتر از سایر بانک‌هاست. وام بانک رسالت در قالب قرارداد قرض‌الحسنه منعقد شده و تا سقف ۲۰ میلیون تومان قابل دریافت است. کارمزد این وام  ۲ درصد است که این وام به وامی اشتهابرانگیز برای متقاضیان جلوه می‌دهد؛ البته قابل ذکر است که مبلغ وام بانک رسالت به نسبت میزان سپرده و مدتی که سپرده نزد بانک بوده است،‌ متغیر خواهد بود. زمان بازپرداخت اقساط این وام بین ۱ تا ۵ سال است و حداقل مدت زمانی که سپرده باید نزد بانک بماند ۳ ماه متوالی می‌باشد. وام‌های کمتر از ۱۰ میلیون تومان نیاز به یک ضامن معتبر دارد و وام‌های بیشتر از ۱۰ میلیون تومان، ممکن است بین یک تا سه ضامن نیاز داشته باشد.

با اینکه تجربه نشان داده که دریافت وام قرض‌الحسنه از بانک رسالت نسبت به سایر بانک‌ها آسانتر است؛‌ با این حال اینکه اعطای وام در این بانک صرفا منوط به آیین‌نامه و ضوابط داخلی بانک است؛ کار را باز هم برای متقاضیان وام قرض‌الحسنه سخت می‌کند. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود با ما همراه باشید تا از راهی به مراتب آسانتر بتوانید وام مورد نظر خود را تهیه کنید.

نحوه خرید وام قرض‌الحسنه بانک رسالت

وام‌چی که ابداع کننده طرح خرید و فروش انواع وام در فضای مجازی است؛ ضمن طراحی تخصصی سایت وام‌چی به منظور آگاهی‌بخشی از انجام معاملات و مبادلات امن انواع وام، اقدام به طراحی صفحاتی مربوط به درج آگهی توسط خریداران و فروشندگان وام نموده است. در وام‌چی می‌توانید بدون نگرانی بابت ضیق وقت اداری، گردش نموده و انواع آگهی‌های وام را در همه شهرهای کشور زیر و رو کنید تا به آگهی مورد نظرتان دست یابید. شما می‌توانید با سر زدن به منوهای پیشنهادی وام‌چی، از شرایط انواع وام،‌ ضامنین و سرمایه‌گذاران مطلع شده و با آگاهی کامل نسبت به خرید یا فروش وام رسالت خود اقدام کنید. همچنین امکان بهره‌مندی از خدمات مشاوره، درج رایگان آگهی و آشنایی با سیستم معاملات امن از دیگر ویژگی‌های وام‌چی است.

مراحل خرید وام قرض‌الحسنه بانک رسالت

کافی است سری به فهرست آگهی‌های وام در وام‌چی بزنید و از میان انبوه آگهی‌های درج‌شده، آگهی‌های مورد نظر خود را انتخاب نموده و با مطالعه جزئیات آگهی، با خریدار یا فروشنده وام درج‌شده، تماس بگیرید. پیشنهاد وام‌چی به شما این است که صرفا با اطلاعات درج‌شده در آگهی جهت عقد قرارداد خرید و فروش اکتفا نکنید؛ بلکه حتما اطلاعات موجود در آگهی را از طریق شعب بانک رسالت استعلام نمایید. بعد از مطالعه دقیق قسمت‌های مختلف وام‌چی جهت انجام معامله‌ای امن،‌ می‌توانید از مشاوران وام‌چی نیز برای جلوگیری از هرگونه ضرر احتمالی، کمک بگیرید. در نهایت با توافق بر سر شروط معامله، می‌توانید نسبت به خرید یا فروش وام اقدامات نهایی را انجام دهید. وام های بانک رسالت عموما قابلیت انتقال امتیاز به غیر (حساب های دیگر ) را دارا می باشند به شرطی که شخص دوم دارای حساب بانک رسالت باشد و  مدیر شعبه با انتقال امتیاز وام موافقت کند.

نحوه تهیه قراردادهای خرید و فروش انواع وام بانکی:

تیم حقوقی وام‌چی برای حفظ امنیت هر چه بیشتر معاملات شما قراردادهایی جهت خرید و فروش وام تنظیم نموده است که تمام منافع شما را در قالب یک معامله امن در برگیرد. شما برای دسترسی به لیست قراردادها از دو طریق می‌توانید اقدام نمایید:

در انتها شما برای دسترسی به لیست وام‌‌های قرض‌الحسنه بانک رسالت موجود در سایت وام‌چی، بر روی دکمه زیر کلیک نموده و با صاحبان آگهی‌های وام ثبت‌شده برای خرید یا فروش در سایت تماس حاصل نموده و با آنها وارد معامله شوید.

دیدگاه خود را بیان نمایید

برای ثبت دیدگاه تکمیل بخش های ستاره دار الزامی میباشد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • علیرضا کاظمی پور شهریور ۱۰, ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۴ ق٫ظ

  با سلام و تشکر چگونه به راحتی میتوانیم با شمادر تماس باشم اگر وام من را واریز کردید اطلاع دهید

  • پشتیبانی وام چی شهریور ۱۰, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۰ ق٫ظ

   درود بر شما، دوست عزیز در حال حاضر در وبسایت وام چی دیدگاه ثبت کردید. توصیه میکنیم به یکی از شعب نزدیک بانک رسالت مراجعه فرمایید.

 • 0914***9052 شهریور ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱:۵۵ ق٫ظ

  باسلام وخسته نباشیدامیدوارم موفق باشیدچون درراستای رفع مشکلات دیگران فعالیت میکنیدبه نظرم کارتون عالیه ارادتمندم

  • پشتیبانی وام چی شهریور ۲۱, ۱۳۹۸ در ۲:۱۲ ق٫ظ

   درود بر شما.

   با تشکر، خوشحالیم از اینکه مفید واقع شدیم.

 • حامد صفریان شهریور ۲۱, ۱۳۹۸ در ۴:۳۹ ب٫ظ

  بسیار عالی ست ولی اگر در قسمت وام های ۱۰ میلیون به بالا بجای اضافه کردن ضامنین سفته از خود وام گیرنده گرفته شود بهتر میشود

  • پشتیبانی وام چی شهریور ۲۱, ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۴ ب٫ظ

   درود بر شما.

   دیگر این مسئله بانکیست و قانون گذاران خود را دارد و وام گیرنده ملزم به رعایت این قوانین می باشد.

 • 0921***2559 شهریور ۲۵, ۱۳۹۸ در ۹:۰۲ ق٫ظ

  سلام آیا انتقال امتیاز از شهری دیگر به تهران جهت گرفتن وام مقدور هست

  • محمد تنهایی شهریور ۲۵, ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۹ ق٫ظ

   درود بر شما
   امتیاز های وام رسالت و مهر اقتصاد تنها در صورت موافقت رئیس شعبه قابل انتقال هستند.
   البته بانک مسکن هم بیانیه ای داده برای انتقال امتیاز وام به حساب شخص دیگر اما علنی نکرده این موضوع رو و فقط در تعداد معدودی از شعبه ها داره انجام می گیره

 • 0912***9451 شهریور ۲۵, ۱۳۹۸ در ۶:۱۶ ب٫ظ

  سلام- به نظر میرسد با عنایت به رایگان بودن ثبت آگهی ، افراد با ثبت آگهی به تعداد زیاد و با قیمت بالا ، دست به بازار گرمی زده و قیمت ها را بالا می برند.
  این امر علاوه کم شدن متقاضی ، منجر به گران شدن وام و راضی شدن افراد متقاضی به ربا می گردد. که شایسته از سوی متولیان تدبیری شود.
  یک پیشنهاد: برای وام ها با توجه به درصد و زمان بازپرداخت سقف قیمت بگذارید (مثلا حداکثر قیمت مجاز برای وام کم بهره(۴): ۲۰ درصد با شرایط دو ساله وبیشتر-(جمع ۲۴ درصد) و ۱۸ درصدر کمتر از ۲سال و ۱۶ درصدکمتر از ۱ سال)
  – میزان قسط هم درج شود انتخاب بهتر می شود. باتشکر

  • پشتیبانی وام چی شهریور ۲۵, ۱۳۹۸ در ۹:۴۰ ب٫ظ

   درود بر شما.

   در برنامه های آینده ما این امکانات حتما لحاظ خواهد شد.
   از داشتن کاربر فرهیخته و خوش قلبی مثل شما به خود می بالیم.
   حتما از نظرات سازنده ی شما بهرهمند خواهیم شد.
   با احترام

 • 0921***2559 شهریور ۲۶, ۱۳۹۸ در ۸:۲۱ ب٫ظ

  با سلام امتیاز وام از کرمان به تهران انتقال داده شده اکنون مسول قسمت وام قبول نمی‌کند می‌گوید چرا به ما نگفتی الان برو کرمان وام بگیر در حالی که من حسابم در تهران هست راهنمایی کنید خواهشن که چه کاری انجام دهم که به وام برسم میدانم که حرف زور می‌گوید به کجا مراجعه کنم ممنون میشم راهنمایی کنید مسول محترم جواب نگرفتم

  • پشتیبانی وام چی شهریور ۲۶, ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۴ ب٫ظ

   درود بر شما.

   با رئیس شعبه مطرح بفرمایید.

   با احترام