لطفا چند لحظه صبر کنید ...
از اینجا از سرویس جدید وام‌چی استفاده کنید

وام بانکی

نسخه صوتی متن

وام بانکی بدون سپرده قبلی

وام بانكی مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانكی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، كارآفرینان،‌ مسكن‌جویان و خلاصه هر كسی كه قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام بانكی به‌عنوان یك وجه كمكی بهره‌مند شود. بانك‌ها با هدف ایجاد رونق اقتصادی، گردش مالی وجوه سپرده نزد بانك و تأمین منافع مادی و سود خود؛ به طور سالانه طرح‌های مختلفی برای متقاضیان ارائه می‌كنند. وام بانكی به كمك آن دسته از افرادی می‌آید كه نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا كه نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛ پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام بانكی و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانك‌ها می‌كند.

وام‌چی؛ با طراحی فضایی امن جهت خرید و فروش وام بانكی، در میان خریداران و فروشندگان قرار گرفته و به‌عنوان واسطه، نقش بی‌طرف خود را تا تكمیل فرایند معامله وام حفظ می‌نماید. وام‌چی؛ صرفا پل ارتباطی خریدار و فروشنده وام بانكی است، نه ارائه‌دهنده وام بانكی.

وام بانکی

وام بانكی چیست؟

وام بانكی یكی از اصطلاحات رایج در نظام بانكداری است و به مفهوم پول سودداری است كه به صورت قرض و در طی زمانی مشخص بین قرض‌دهنده (بانك) و قرض‌گیرنده (متقاضی) مبادله می‌شود؛ به عبارتی دیگر این وام نوعی امانت است و همانطور كه برای حفظ امانت نزد امانتدار، شرایطی جاری است؛ بر وام بانكی نیز شرایطی از سوی وام‌دهنده اعمال می‌شود. در نظام بانكی اسلامی اصطلاح وام صرفاً به وام قرض‌الحسنه اطلاق می‌شود. وام قرض‌الحسنه بدون بهره بوده و مبلغ ۴ درصدی كه بر اقساط بازپرداخت آن وضع می‌شود، در واقع كارمزد خدمات بانكی است. گرچه بر طبق قوانین اسلامی سنت قرض دادن، سنتی پسندیده است و به سهل‌گیری در شرایط آن توصیه می‌شود؛ با این حال با گسترش جمعیت و پیچیدگی روابط و قواعد حاكم بر نظام اقتصادی و نیز به منظور جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی، بانك‌ها مجبور به وضع قوانین سخت‌گیرانه‌تری جهت تضمین بازپرداخت وجوه مقروضه شده‌اند. تعیین مدت زمان مشخص جهت بازپرداخت وام و‌ ارائه دو ضامن از جمله این شرایط است.

وام‌چی؛ ضمن معرفی وام بانكی قرض‌الحسنه؛ به‌عنوان میانجی دارندگان و خریداران وام بانكی، بستر مناسبی برای خرید و فروش این وام فراهم نموده است.

اصطلاحات مرتبط با وام بانكی

لازم به یادآوری است كه وام بانكی اصطلاحی مرسوم در میان مردم است كه بر انواع وجوه مقروضه بانكی به اشخاص حقیقی و حقوقی اشاره دارد؛ در صورتی كه بانك‌ها این وجوه را با اهداف از پیش تعیین شده و با عناوین تسهیلات و وام قرض‌الحسنه پرداخت می‌كنند. قوانین بانكداری اسلامی مبتنی بر بانكداری بدون ربا؛ بانك‌ها را به در نظر گرفتن مشاركت در میزان سود شرعی حاصل از ارائه تسهیلات ملزم می‌كند. بانك‌ها در قالب طرح‌های مختلف، تسهیلات خود را ارائه می‌نمایند. تسهیلات به معنای آسان نمودن شرایط برای انجام كاری است؛ پرداخت وجه نقد برای اهدافی نظیر خرید و ساخت و تعمیر مسكن، خوداشتغالی، خرید لوازم و كالای داخلی، خرید تجهیزات، خرید خودرو، مشاغل خانگی و… و بازپرداخت قسطی آن؛ در واقع ایجاد بستری است كه واجدین شرایط می‌توانند آسان‌تر به هدف خود برسند. از سوی دیگر بانك‌ها با سود وضع‌شده بر تسهیلات، منابع مالی خود را تأمین و تجهیز می‌كنند.

وام‌چی؛ با ارائه اطلاعات كلی در زمینه خرید و فروش وام بانكی و تسهیلات بانكی، آموزش‌های كاملی را جهت انجام یك معامله امن به خریداران و فروشندگان وام بانكی ارائه می‌نماید. لازم به یادآوری است كه وام‌چی، صرفا واسطه خریدار و فروشنده وام بانكی و تسهیلات بانكی است، نه عرضه‌كننده آن.

چگونه می‌توان بدون طی روال اداری و صرف زمان، صاحب وام بانكی شد؟

همواره شرایطی وجود دارد كه برخی افراد، واجد شرایط دریافت وام بانكی و سایر تسهیلات بانك‌ها هستند اما به هر دلیلی قصد استفاده از وام خود را ندارند؛ از آن طرف افراد زیاد دیگری هم هستند كه نیاز مبرم به دریافت وام بانكی و دیگر تسهیلات بانكی دارند، اما شرایط لازم برای اخذ این وام را ندارند.

برای مثال ممكن است وام بانكی به فردی تعلق گیرد اما وی نتواند در فرصت تعیین‌شده، ضامن‌های خود را راضی به ضمانت از بازپرداخت وامش كند؛ و بالعكس این وام شامل حال فرد دیگری نشود، اما بنیه مالی و تعداد ضامن خواسته‌شده برای بازپرداخت وام بانكی را داشته باشد؛ در این صورت این دو فرد چگونه می‌توانند تعاملی سازنده و سودآور برای دو طرف معامله داشته باشند؟ در چنین شرایطی لازم است واسطه‌ای مطمئن، زمینه آشنایی این دو نفر را فراهم كند تا بتوانند به نحو شایسته‌ای با یكدیگر به توافق برسند. وام‌چی؛ همان واسطه مطمئن برای انجام چنین معامله‌ای است.

مبادلات امن وام بانكی و تسهیلات در وام‌چی

وام‌چی؛ مجهز به تیم حقوقی خبره و آشنا به فضای سایبری در زمینه مبادلات وام بانكی و سایر انواع وام فعالیت می‌كند. قابل ذكر است كه وام‌چی،‌ خود عرضه‌كننده یا فروشنده وام بانكی نیست بلكه به منظور تسهیل ارتباط میان خریداران و فروشندگان وام بانكی و انواع تسهیلات بانكی، آموزش‌های مدونی تهیه نموده و در قالب راهنمای معامله امن در اختیار طرفین معامله قرار می‌دهد.

تردد در فضای طراحی‌شده وام‌چی بسیار ساده و آسان است؛ كافی است وارد سربرگ وام‌ها شده و سپس عنوان وام بانكی را باز كنید؛ در صفحه پیش رو، تمامی آگهی‌های ۱۰ روز اخیر در رابطه با خرید و فروش وام بانكی درج شده است. متقاضیان و فروشندگان می‌توانند با عضویت در سامانه وام‌چی؛ آگهی خرید یا فروش وام مورد نظر خود را ثبت كنند و با بازدید از آگهی‌های جدید و قدیم، آگهی وام ایده‌آل خود را بیابند.

نحوه تهیه قراردادهای خرید و فروش انواع وام بانکی

تیم حقوقی وام‌چی برای حفظ امنیت معاملات كاربران، قراردادهایی جهت خرید و فروش وام تنظیم نموده است به گونه‌ای كه این قراردادها تمام منافع كاربران برای انجام یك معامله امن را تأمین می‌كند. برای دسترسی به لیست قراردادها می‌توان از دو طریق اقدام نمود :

 • انتخاب گزینه بانک قراردادها در قسمت ناحیه کاربری .
 • مطالعه راهنمای معامله امن در انتهای هر آگهی .

در انتها برای دسترسی به فهرست وام‌های بانكی فروشی موجود در سایت وام‌چی، بر روی دکمه زیر کلیک نموده و با صاحبین آگهی‌های وام بانكی ثبت‌شده برای فروش در سایت، تماس حاصل نموده و با آنها وارد معامله شوید.

سوالات متداول

ساز و کار وام چی چگونه است ؟

وام چی با طراحی فضایی امن جهت خرید و فروش وام بانكی، در میان خریداران و فروشندگان قرار گرفته و به ‌عنوان واسطه، نقش بی ‌طرف خود را تا تكمیل فرایند معامله وام حفظ می‌ نماید.

آیا وام چی ارائه دهنده وام بانکی است ؟

وام ‌چی؛ صرفا پل ارتباطی خریدار و فروشنده وام بانكی است. چون از خود منبع مالی ندارد؛ ارائه‌ دهنده وام بانكی نیست.

منظور از وام بانکی چیست ؟

وام بانکی یكی از اصطلاحات رایج در نظام بانكداری است و به مفهوم پول سودداری است كه به صورت قرض و در طی زمانی مشخص بین قرض‌ دهنده (بانك) و قرض‌ گیرنده (متقاضی) مبادله می ‌شود.

چگونه با وام چی می شود بدون طی کردن زمان و سپرده قبلی وام بانکی بگیریم ؟

برخی افراد، واجد شرایط دریافت وام بانكی و سایر تسهیلات بانك‌ ها هستند اما به هر دلیلی قصد استفاده از وام خود را ندارند؛ از آن طرف افراد زیاد دیگری هم هستند كه نیاز مبرم به دریافت وام بانكی و دیگر تسهیلات بانكی دارند، اما شرایط لازم برای اخذ این وام را ندارند و به واسطه وام چی  این دو فرد، دو طرف معامله به هم متصل می شوند.

دیدگاه خود را بیان نمایید

برای ثبت دیدگاه تکمیل بخش های ستاره دار الزامی میباشد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • 0916***3411 29 مارس 2020 در 12:50 ق.ظ

  سلام من اشتراک یک ماه خریدم چرا فعال نیست

  • پشتیبانی وام چی 29 مارس 2020 در 1:22 ق.ظ

   درود بر شما وقتتون بخیر، پرداخت اشتراک شما به صورت موفق نبوده است، اگر وجهی از حساب شما کم شده است، توسط درگاه به حساب شما عودت داده خواهد شد.

 • وحید صالحی 05 مه 2020 در 12:09 ب.ظ

  سلام خسته نباشید من نیاز به وام ۳۰ملیونی دارم ولی هیچ گردش حسابی ندارم ضامن هم دارم چه جوری باید اقدام؟اصلا امکانش هس؟

  • پشتیبان 05 مه 2020 در 12:24 ب.ظ

   درود بر شما
   بله دوست عزیز شما با فراهم کردن ضمانت وام های روی سایت وام چی بدون هیچ شرایط خاصی میتونید وام ها رو از افراد خریداری کنید
   https://vamchi.com/loans این لینک رو بررسی کنید و با آگهی دهنده ها مستقیما وارد معامله شوید
   با احترام.

 • 0911***6229 07 مه 2020 در 4:05 ب.ظ

  درخواست وام دارم

  • پشتیبان 07 مه 2020 در 5:00 ب.ظ

   درود بر شما
   دوست عزیز بررسی لیست وام های وام چی میتواند مفید واقع شود
   https://vamchi.com/loans
   خدمت شما
   بااحترام.

 • 0933***7707 15 مه 2020 در 7:07 ب.ظ

  سلام دوستان یکی راهنماییم کنه ۶۰ میلیون میخوام وام از بانک بگیریم برای خرید دستگاه دیجی و غیره اسمش میشه چی خرید کالا یا……؟؟؟؟؟لطفا بهم بگین

  • سردبیر تحریریه 16 مه 2020 در 5:56 ق.ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   وام کالا فقط به کالای ایرانی تعلق می گیرد. می توانید به سایت قسطا که محدودیت ندارد سر بزنید برای خرید کردن کالای مورد نیازتان.
   باتشکرتیم وام چی

 • 0912***7031 16 مه 2020 در 6:20 ب.ظ

  سلام دوستان ، من یک وام ۲۰ میلیون تومانی میخوام ، به نظرتون چه وامی بگیرم ؟

  • سردبیر تحریریه 16 مه 2020 در 11:11 ب.ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   وام گرفتن به پارامترهای دیگری متصل است.
   چقدر بنیه مالی برای قسط دادن دارید.
   وام قرض الحسنه ایی یا بهره دار
   در چه یانکی حساب دارید؟
   موجودی حساب و زمان افتتاح چقدر است.
   وام فوری نیاز دارید؟ یا زمان گذراندن سیکل عادی بانک ها برای وام دادن دارید.
   ضامن می توانید تهیه کنید؟
   وام برای چه کاری میخواهید؟ وام کالا، ماشین ودیعه مسکن و…
   قبل از هر چیزی باید به این سوال ها جواب دهید.
   باتشکرتیم وام چی

 • 0912***6810 09 ژوئن 2020 در 3:40 ب.ظ

  سلام وام لازم دارم از قزوین ممنون میشم کسب هست اطلاع بده

  • سردبیر تحریریه 09 ژوئن 2020 در 8:56 ب.ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   به وام های فروشی در سایت مراجعه کنید. آگهی ها را تماشا کنید در صورت هماهنگی آگهی با شرایطتان، اشتراک تهیه تا اطلاعات تماس را دریافت و با فروشنده مذاکره کنید.
   باتشکرتیم وام چی

 • حسین 10 ژوئن 2020 در 1:29 ق.ظ

  سلام ده میلیون وام اضطراری لازم دارم ولی ضامن ندارم برای رهن خانه

  • سردبیر تحریریه 10 ژوئن 2020 در 6:43 ب.ظ

   سلام. کاربرعزیز.
   در سایت آگهی ضامنین را مد نظر قرار دهید.
   باتشکر تیم وام چی

 • 0938***0043 27 ژوئن 2020 در 1:13 ب.ظ

  قسمت وام های فروشی کجاست؟

  • پشتیبان 27 ژوئن 2020 در 1:23 ب.ظ

   درود بر شما
   صفحه اول سایت وام چی نوشته لیست وام ها که از اون طریق میتونید وام های فروشی رو مشاهده فرمایید
   https://vamchi.com/loans
   لینک وام های فروشی خدمت شما
   با احترام

 • مهتاب 03 آگوست 2020 در 10:20 ق.ظ

  سلام برای تعمیرات وام قرض الحسنه نیاز دارم ،
  راهنمایی لطفا

  • سردبیر تحریریه 04 آگوست 2020 در 10:50 ق.ظ

   سلام.
   کاربر گرامی وام تعمیرات قرض الحسنه ایی نیست. شما یک وام قرض الحسنه ایی بدون در نظر گرفتن منبع مصرف از بانک رسالت اقدام کنید.
   باتشکر تیم وام چی

 • افشین 31 آگوست 2020 در 11:00 ب.ظ

  سلام خسته نباشید میخواستم وام ۱۰۰ملیونی بگیرم چه مدارکی لازمه برای وام

  • سردبیر تحریریه 01 سپتامبر 2020 در 11:54 ق.ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   در مطلبی تخصصی در قسمت آموزش مدارک مورد نیاز را کامل بیان کرده ایمو مقررات کلی برای گرفتن امتیاز وام بیان شده است.
   باتشکر تیم وام چی