لطفا چند لحظه صبر کنید ...
از اینجا از سرویس جدید وام‌چی استفاده کنید

وام بانکی

نسخه صوتی متن

وام بانکی بدون سپرده قبلی

وام بانكی مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانكی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، كارآفرینان،‌ مسكن‌جویان و خلاصه هر كسی كه قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام بانكی به‌عنوان یك وجه كمكی بهره‌مند شود. بانك‌ها با هدف ایجاد رونق اقتصادی، گردش مالی وجوه سپرده نزد بانك و تأمین منافع مادی و سود خود؛ به طور سالانه طرح‌های مختلفی برای متقاضیان ارائه می‌كنند. وام بانكی به كمك آن دسته از افرادی می‌آید كه نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا كه نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛ پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام بانكی و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانك‌ها می‌كند.

وام‌چی؛ با طراحی فضایی امن جهت خرید و فروش وام بانكی، در میان خریداران و فروشندگان قرار گرفته و به‌عنوان واسطه، نقش بی‌طرف خود را تا تكمیل فرایند معامله وام حفظ می‌نماید. وام‌چی؛ صرفا پل ارتباطی خریدار و فروشنده وام بانكی است، نه ارائه‌دهنده وام بانكی.

وام بانکی

وام بانكی چیست؟

وام بانكی یكی از اصطلاحات رایج در نظام بانكداری است و به مفهوم پول سودداری است كه به صورت قرض و در طی زمانی مشخص بین قرض‌دهنده (بانك) و قرض‌گیرنده (متقاضی) مبادله می‌شود؛ به عبارتی دیگر این وام نوعی امانت است و همانطور كه برای حفظ امانت نزد امانتدار، شرایطی جاری است؛ بر وام بانكی نیز شرایطی از سوی وام‌دهنده اعمال می‌شود. در نظام بانكی اسلامی اصطلاح وام صرفاً به وام قرض‌الحسنه اطلاق می‌شود. وام قرض‌الحسنه بدون بهره بوده و مبلغ ۴ درصدی كه بر اقساط بازپرداخت آن وضع می‌شود، در واقع كارمزد خدمات بانكی است. گرچه بر طبق قوانین اسلامی سنت قرض دادن، سنتی پسندیده است و به سهل‌گیری در شرایط آن توصیه می‌شود؛ با این حال با گسترش جمعیت و پیچیدگی روابط و قواعد حاكم بر نظام اقتصادی و نیز به منظور جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی، بانك‌ها مجبور به وضع قوانین سخت‌گیرانه‌تری جهت تضمین بازپرداخت وجوه مقروضه شده‌اند. تعیین مدت زمان مشخص جهت بازپرداخت وام و‌ ارائه دو ضامن از جمله این شرایط است.

وام‌چی؛ ضمن معرفی وام بانكی قرض‌الحسنه؛ به‌عنوان میانجی دارندگان و خریداران وام بانكی، بستر مناسبی برای خرید و فروش این وام فراهم نموده است.

اصطلاحات مرتبط با وام بانكی

لازم به یادآوری است كه وام بانكی اصطلاحی مرسوم در میان مردم است كه بر انواع وجوه مقروضه بانكی به اشخاص حقیقی و حقوقی اشاره دارد؛ در صورتی كه بانك‌ها این وجوه را با اهداف از پیش تعیین شده و با عناوین تسهیلات و وام قرض‌الحسنه پرداخت می‌كنند. قوانین بانكداری اسلامی مبتنی بر بانكداری بدون ربا؛ بانك‌ها را به در نظر گرفتن مشاركت در میزان سود شرعی حاصل از ارائه تسهیلات ملزم می‌كند. بانك‌ها در قالب طرح‌های مختلف، تسهیلات خود را ارائه می‌نمایند. تسهیلات به معنای آسان نمودن شرایط برای انجام كاری است؛ پرداخت وجه نقد برای اهدافی نظیر خرید و ساخت و تعمیر مسكن، خوداشتغالی، خرید لوازم و كالای داخلی، خرید تجهیزات، خرید خودرو، مشاغل خانگی و… و بازپرداخت قسطی آن؛ در واقع ایجاد بستری است كه واجدین شرایط می‌توانند آسان‌تر به هدف خود برسند. از سوی دیگر بانك‌ها با سود وضع‌شده بر تسهیلات، منابع مالی خود را تأمین و تجهیز می‌كنند.

وام‌چی؛ با ارائه اطلاعات كلی در زمینه خرید و فروش وام بانكی و تسهیلات بانكی، آموزش‌های كاملی را جهت انجام یك معامله امن به خریداران و فروشندگان وام بانكی ارائه می‌نماید. لازم به یادآوری است كه وام‌چی، صرفا واسطه خریدار و فروشنده وام بانكی و تسهیلات بانكی است، نه عرضه‌كننده آن.

چگونه می‌توان بدون طی روال اداری و صرف زمان، صاحب وام بانكی شد؟

همواره شرایطی وجود دارد كه برخی افراد، واجد شرایط دریافت وام بانكی و سایر تسهیلات بانك‌ها هستند اما به هر دلیلی قصد استفاده از وام خود را ندارند؛ از آن طرف افراد زیاد دیگری هم هستند كه نیاز مبرم به دریافت وام بانكی و دیگر تسهیلات بانكی دارند، اما شرایط لازم برای اخذ این وام را ندارند.

برای مثال ممكن است وام بانكی به فردی تعلق گیرد اما وی نتواند در فرصت تعیین‌شده، ضامن‌های خود را راضی به ضمانت از بازپرداخت وامش كند؛ و بالعكس این وام شامل حال فرد دیگری نشود، اما بنیه مالی و تعداد ضامن خواسته‌شده برای بازپرداخت وام بانكی را داشته باشد؛ در این صورت این دو فرد چگونه می‌توانند تعاملی سازنده و سودآور برای دو طرف معامله داشته باشند؟ در چنین شرایطی لازم است واسطه‌ای مطمئن، زمینه آشنایی این دو نفر را فراهم كند تا بتوانند به نحو شایسته‌ای با یكدیگر به توافق برسند. وام‌چی؛ همان واسطه مطمئن برای انجام چنین معامله‌ای است.

مبادلات امن وام بانكی و تسهیلات در وام‌چی

وام‌چی؛ مجهز به تیم حقوقی خبره و آشنا به فضای سایبری در زمینه مبادلات وام بانكی و سایر انواع وام فعالیت می‌كند. قابل ذكر است كه وام‌چی،‌ خود عرضه‌كننده یا فروشنده وام بانكی نیست بلكه به منظور تسهیل ارتباط میان خریداران و فروشندگان وام بانكی و انواع تسهیلات بانكی، آموزش‌های مدونی تهیه نموده و در قالب راهنمای معامله امن در اختیار طرفین معامله قرار می‌دهد.

تردد در فضای طراحی‌شده وام‌چی بسیار ساده و آسان است؛ كافی است وارد سربرگ وام‌ها شده و سپس عنوان وام بانكی را باز كنید؛ در صفحه پیش رو، تمامی آگهی‌های ۱۰ روز اخیر در رابطه با خرید و فروش وام بانكی درج شده است. متقاضیان و فروشندگان می‌توانند با عضویت در سامانه وام‌چی؛ آگهی خرید یا فروش وام مورد نظر خود را ثبت كنند و با بازدید از آگهی‌های جدید و قدیم، آگهی وام ایده‌آل خود را بیابند.

نحوه تهیه قراردادهای خرید و فروش انواع وام بانکی

تیم حقوقی وام‌چی برای حفظ امنیت معاملات كاربران، قراردادهایی جهت خرید و فروش وام تنظیم نموده است به گونه‌ای كه این قراردادها تمام منافع كاربران برای انجام یك معامله امن را تأمین می‌كند. برای دسترسی به لیست قراردادها می‌توان از دو طریق اقدام نمود :

 • انتخاب گزینه بانک قراردادها در قسمت ناحیه کاربری .
 • مطالعه راهنمای معامله امن در انتهای هر آگهی .

در انتها برای دسترسی به فهرست وام‌های بانكی فروشی موجود در سایت وام‌چی، بر روی دکمه زیر کلیک نموده و با صاحبین آگهی‌های وام بانكی ثبت‌شده برای فروش در سایت، تماس حاصل نموده و با آنها وارد معامله شوید.

سوالات متداول

ساز و کار وام چی چگونه است ؟

وام چی با طراحی فضایی امن جهت خرید و فروش وام بانكی، در میان خریداران و فروشندگان قرار گرفته و به ‌عنوان واسطه، نقش بی ‌طرف خود را تا تكمیل فرایند معامله وام حفظ می‌ نماید.

آیا وام چی ارائه دهنده وام بانکی است ؟

وام ‌چی؛ صرفا پل ارتباطی خریدار و فروشنده وام بانكی است. چون از خود منبع مالی ندارد؛ ارائه‌ دهنده وام بانكی نیست.

منظور از وام بانکی چیست ؟

وام بانکی یكی از اصطلاحات رایج در نظام بانكداری است و به مفهوم پول سودداری است كه به صورت قرض و در طی زمانی مشخص بین قرض‌ دهنده (بانك) و قرض‌ گیرنده (متقاضی) مبادله می ‌شود.

چگونه با وام چی می شود بدون طی کردن زمان و سپرده قبلی وام بانکی بگیریم ؟

برخی افراد، واجد شرایط دریافت وام بانكی و سایر تسهیلات بانك‌ ها هستند اما به هر دلیلی قصد استفاده از وام خود را ندارند؛ از آن طرف افراد زیاد دیگری هم هستند كه نیاز مبرم به دریافت وام بانكی و دیگر تسهیلات بانكی دارند، اما شرایط لازم برای اخذ این وام را ندارند و به واسطه وام چی  این دو فرد، دو طرف معامله به هم متصل می شوند.

دیدگاه خود را بیان نمایید

برای ثبت دیدگاه تکمیل بخش های ستاره دار الزامی میباشد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • علی شیخ 25 نوامبر 2019 در 10:03 ب.ظ

  سلام احتیاج به وام بانکی ۱۵میلیون تومانی دارم ضامن میتونم یکی با فیش حقوقی یا چک بیارم البته با اقساط پایین ممنون

  • پشتیبان 25 نوامبر 2019 در 10:16 ب.ظ

   درود بر شما. از آگهی های مربوط به وام با توجه به شهر محل سکونت خود وام مد نظر رو جستجو کنید.

 • 0939***9217 15 دسامبر 2019 در 3:18 ب.ظ

  سلام وقت بخیر من میخوام یه وام ۱۵ میلیونی بگیرم دنبال یه ضامن کسر ازحقوق یا جواز کسب دار میگردم ؟

  • پشتیبانی وام چی 15 دسامبر 2019 در 4:40 ب.ظ

   درود بر شما.

   لطفا لیست ضامنین را بررسی نموده و با خود آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.

   لیست ضامنین : https://vamchi.com/warranties

   با احترام

 • 0913***9550 16 دسامبر 2019 در 1:25 ب.ظ

  سلام،۴۰۰ الی ۵۰۰ میلیون وام کم بهره با بازپرداخت بلند مدت خریدارم.البته کرمان باشه

  • پشتیبان 16 دسامبر 2019 در 8:00 ب.ظ

   درود بر شما.
   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و مستقیما با خود آگهی دهندگان در ارتباط باشید.
   لیست وام های وام چی : https://vamchi.com/loans/
   با احترام

 • فرزانه 18 دسامبر 2019 در 2:24 ق.ظ

  ما که نه ضامن کارمند داریم نه فیش حقوقی نه گردش حساب بالا رسماً باید جان به جان آفرین تسلیم کنیم،

  • پشتیبانی وام چی 18 دسامبر 2019 در 8:59 ق.ظ

   درود بر شما.

   جونتون سلامت.

   میتونید به لیست ضامنین و یا سرمایه گذاران وام چی مراجعه نمایید.

   با احترام

 • 0912***0081 18 دسامبر 2019 در 7:13 ب.ظ

  سلام من به خاطر یه مشکل خانوادگی به مبلغ ۱۳۰ میلیون وام نیاز دارم خونه دارم لطفا اگه میشه کمکم کنید

  • پشتیبانی وام چی 18 دسامبر 2019 در 11:00 ب.ظ

   درود بر شما.
   به امید اینکه مشکل شما هر چه سریعتر مرتفع بشه.
   لطفا از لیست وام ها به دنبال وام مورد نظرتون رو جستجو نموده و با آگهی دهندگان وارد معامله شوید.
   با احترام

 • 0938***9160 23 دسامبر 2019 در 2:08 ق.ظ

  salam man moteasefane dar yek saneheye atash sozi sadamat jesmiye ziyadi khordam niyazmand 8 million vam hastam baraye jarahi bime ham nistam lotfan komaki mitonid bokonid

  • پشتیبان 23 دسامبر 2019 در 10:57 ق.ظ

   درود بر شما.
   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و با آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.
   با احترام

 • 0938***4857 23 دسامبر 2019 در 6:10 ب.ظ

  كارخيلي خيلي خوبي است فقط بايددررساندن مردم به احتياجاتشون كمي عجله كرد.

  • پشتیبان 23 دسامبر 2019 در 7:16 ب.ظ

   نشکر

 • 0916***5080 24 دسامبر 2019 در 10:06 ب.ظ

  کسی که وام میگیرد از نظر قانونی و شرعی میباید در همان راهی که در تقاضای ارائه شده به بانک بیان شده است آن وام را مصرف نماید نه به دیگری بپردازد شما کار حرامی را انجام میدهید اگر کسی نزد بانکها معتبر باشد و بانک به او اختیار دهد افرادی را جهت دریافت وام یا تسهیلات اعطائی معرفی نماید این هیچ گونه اشکال شرعی و قانونی ندارد دارنده امتیاز وام میتواند کارمزدی را از کسی که به بانک معرفی می نماید دریافت کند پس فقط اجازه دهید چنین افرادی تبلیغ وام و تسهیلات نمایند (کارشناس بانکی داریوش )

  • پشتیبانی وام چی 28 دسامبر 2019 در 7:28 ب.ظ

   درود بر شما.

   وام چی صرفا منتشر کننده ی آگهی های افراد می باشد.

   ما کاربران را در مسیر معاملات راهنمایی می کنیم تا بهترین انتخاب رو بتتون از میان گزینه های موجود برگزینند.

   البته به غیر از فرموده ی شما هم نیست، وام های بانک مسکن و مسکن جانبازی دقیقا برای خرید مسکن مورد استفاده قرار می گیرند، این وام ها هم بانکی هستند و فقط در جهت مصارفی که مشخص شده اند قابلیت استفاده دارند.

   اگر بانک در هزینه کرد وام محدودیتی قائل نشود طبیعتا خریدار هم محدودیتی در خرج اون مبلغ ندارد و در نهایت تصمیم نحوه ی عملکرد به عهده ی طرفین معامله می باشد.

   ممنون از اینکه به صورت کارشناسانه بر اطلاعات کاربران افزودید.

   با تشکر از تعامل شما با سایت وام چی

 • 0912***3903 01 ژانویه 2020 در 12:55 ق.ظ

  من کارت بانکیم رمزدوم نداره ای کاش راه دیگه ای برای تماس با شمابود

  • پشتیبانی وام چی 01 ژانویه 2020 در 10:06 ق.ظ

   درود بر شما.

   اگر با مشکلی مواجه هستید حتما با پشتیبانی مطرح بفرمایید.

   ۰۲۱۸۸۸۳۴۵۰۷

   با احترام

 • 0912***6687 14 فوریه 2020 در 7:13 ب.ظ

  باسلاموخسته نباشید خاستم بگم اگرکسی بخاد اگهی بده دروامچی باید دوباره مبلغی پرداخت کنه واینکه بنده هرکارمیکنم نمیشه ازطریق همراه بانک این کارصورت نمیگیره چون ازسایت وامچی بایدخارج بشی رمزبگیری ودوباره تااطلاعاتو ثبت کنی یک دقیقه تموم میشه ورمزدومت باطل میشه این خیلی مشکل سازشده متاسفانه ممنون راهنمایی کنید

  • پشتیبانی وام چی 15 فوریه 2020 در 2:16 ب.ظ

   درود بر شما

   فقط ارتقای آگهی نیازمند هزینه است.

   درج آگهی در وام چی کاملا رایگان می باشد.

   با احترام