لطفا چند لحظه صبر کنید ...
از اینجا از سرویس جدید وام‌چی استفاده کنید

وام بانکی

نسخه صوتی متن

وام بانکی بدون سپرده قبلی

وام بانكی مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانكی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، كارآفرینان،‌ مسكن‌جویان و خلاصه هر كسی كه قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام بانكی به‌عنوان یك وجه كمكی بهره‌مند شود. بانك‌ها با هدف ایجاد رونق اقتصادی، گردش مالی وجوه سپرده نزد بانك و تأمین منافع مادی و سود خود؛ به طور سالانه طرح‌های مختلفی برای متقاضیان ارائه می‌كنند. وام بانكی به كمك آن دسته از افرادی می‌آید كه نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا كه نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛ پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام بانكی و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانك‌ها می‌كند.

وام‌چی؛ با طراحی فضایی امن جهت خرید و فروش وام بانكی، در میان خریداران و فروشندگان قرار گرفته و به‌عنوان واسطه، نقش بی‌طرف خود را تا تكمیل فرایند معامله وام حفظ می‌نماید. وام‌چی؛ صرفا پل ارتباطی خریدار و فروشنده وام بانكی است، نه ارائه‌دهنده وام بانكی.

وام بانکی

وام بانكی چیست؟

وام بانكی یكی از اصطلاحات رایج در نظام بانكداری است و به مفهوم پول سودداری است كه به صورت قرض و در طی زمانی مشخص بین قرض‌دهنده (بانك) و قرض‌گیرنده (متقاضی) مبادله می‌شود؛ به عبارتی دیگر این وام نوعی امانت است و همانطور كه برای حفظ امانت نزد امانتدار، شرایطی جاری است؛ بر وام بانكی نیز شرایطی از سوی وام‌دهنده اعمال می‌شود. در نظام بانكی اسلامی اصطلاح وام صرفاً به وام قرض‌الحسنه اطلاق می‌شود. وام قرض‌الحسنه بدون بهره بوده و مبلغ ۴ درصدی كه بر اقساط بازپرداخت آن وضع می‌شود، در واقع كارمزد خدمات بانكی است. گرچه بر طبق قوانین اسلامی سنت قرض دادن، سنتی پسندیده است و به سهل‌گیری در شرایط آن توصیه می‌شود؛ با این حال با گسترش جمعیت و پیچیدگی روابط و قواعد حاكم بر نظام اقتصادی و نیز به منظور جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی، بانك‌ها مجبور به وضع قوانین سخت‌گیرانه‌تری جهت تضمین بازپرداخت وجوه مقروضه شده‌اند. تعیین مدت زمان مشخص جهت بازپرداخت وام و‌ ارائه دو ضامن از جمله این شرایط است.

وام‌چی؛ ضمن معرفی وام بانكی قرض‌الحسنه؛ به‌عنوان میانجی دارندگان و خریداران وام بانكی، بستر مناسبی برای خرید و فروش این وام فراهم نموده است.

اصطلاحات مرتبط با وام بانكی

لازم به یادآوری است كه وام بانكی اصطلاحی مرسوم در میان مردم است كه بر انواع وجوه مقروضه بانكی به اشخاص حقیقی و حقوقی اشاره دارد؛ در صورتی كه بانك‌ها این وجوه را با اهداف از پیش تعیین شده و با عناوین تسهیلات و وام قرض‌الحسنه پرداخت می‌كنند. قوانین بانكداری اسلامی مبتنی بر بانكداری بدون ربا؛ بانك‌ها را به در نظر گرفتن مشاركت در میزان سود شرعی حاصل از ارائه تسهیلات ملزم می‌كند. بانك‌ها در قالب طرح‌های مختلف، تسهیلات خود را ارائه می‌نمایند. تسهیلات به معنای آسان نمودن شرایط برای انجام كاری است؛ پرداخت وجه نقد برای اهدافی نظیر خرید و ساخت و تعمیر مسكن، خوداشتغالی، خرید لوازم و كالای داخلی، خرید تجهیزات، خرید خودرو، مشاغل خانگی و… و بازپرداخت قسطی آن؛ در واقع ایجاد بستری است كه واجدین شرایط می‌توانند آسان‌تر به هدف خود برسند. از سوی دیگر بانك‌ها با سود وضع‌شده بر تسهیلات، منابع مالی خود را تأمین و تجهیز می‌كنند.

وام‌چی؛ با ارائه اطلاعات كلی در زمینه خرید و فروش وام بانكی و تسهیلات بانكی، آموزش‌های كاملی را جهت انجام یك معامله امن به خریداران و فروشندگان وام بانكی ارائه می‌نماید. لازم به یادآوری است كه وام‌چی، صرفا واسطه خریدار و فروشنده وام بانكی و تسهیلات بانكی است، نه عرضه‌كننده آن.

چگونه می‌توان بدون طی روال اداری و صرف زمان، صاحب وام بانكی شد؟

همواره شرایطی وجود دارد كه برخی افراد، واجد شرایط دریافت وام بانكی و سایر تسهیلات بانك‌ها هستند اما به هر دلیلی قصد استفاده از وام خود را ندارند؛ از آن طرف افراد زیاد دیگری هم هستند كه نیاز مبرم به دریافت وام بانكی و دیگر تسهیلات بانكی دارند، اما شرایط لازم برای اخذ این وام را ندارند.

برای مثال ممكن است وام بانكی به فردی تعلق گیرد اما وی نتواند در فرصت تعیین‌شده، ضامن‌های خود را راضی به ضمانت از بازپرداخت وامش كند؛ و بالعكس این وام شامل حال فرد دیگری نشود، اما بنیه مالی و تعداد ضامن خواسته‌شده برای بازپرداخت وام بانكی را داشته باشد؛ در این صورت این دو فرد چگونه می‌توانند تعاملی سازنده و سودآور برای دو طرف معامله داشته باشند؟ در چنین شرایطی لازم است واسطه‌ای مطمئن، زمینه آشنایی این دو نفر را فراهم كند تا بتوانند به نحو شایسته‌ای با یكدیگر به توافق برسند. وام‌چی؛ همان واسطه مطمئن برای انجام چنین معامله‌ای است.

مبادلات امن وام بانكی و تسهیلات در وام‌چی

وام‌چی؛ مجهز به تیم حقوقی خبره و آشنا به فضای سایبری در زمینه مبادلات وام بانكی و سایر انواع وام فعالیت می‌كند. قابل ذكر است كه وام‌چی،‌ خود عرضه‌كننده یا فروشنده وام بانكی نیست بلكه به منظور تسهیل ارتباط میان خریداران و فروشندگان وام بانكی و انواع تسهیلات بانكی، آموزش‌های مدونی تهیه نموده و در قالب راهنمای معامله امن در اختیار طرفین معامله قرار می‌دهد.

تردد در فضای طراحی‌شده وام‌چی بسیار ساده و آسان است؛ كافی است وارد سربرگ وام‌ها شده و سپس عنوان وام بانكی را باز كنید؛ در صفحه پیش رو، تمامی آگهی‌های ۱۰ روز اخیر در رابطه با خرید و فروش وام بانكی درج شده است. متقاضیان و فروشندگان می‌توانند با عضویت در سامانه وام‌چی؛ آگهی خرید یا فروش وام مورد نظر خود را ثبت كنند و با بازدید از آگهی‌های جدید و قدیم، آگهی وام ایده‌آل خود را بیابند.

نحوه تهیه قراردادهای خرید و فروش انواع وام بانکی

تیم حقوقی وام‌چی برای حفظ امنیت معاملات كاربران، قراردادهایی جهت خرید و فروش وام تنظیم نموده است به گونه‌ای كه این قراردادها تمام منافع كاربران برای انجام یك معامله امن را تأمین می‌كند. برای دسترسی به لیست قراردادها می‌توان از دو طریق اقدام نمود :

 • انتخاب گزینه بانک قراردادها در قسمت ناحیه کاربری .
 • مطالعه راهنمای معامله امن در انتهای هر آگهی .

در انتها برای دسترسی به فهرست وام‌های بانكی فروشی موجود در سایت وام‌چی، بر روی دکمه زیر کلیک نموده و با صاحبین آگهی‌های وام بانكی ثبت‌شده برای فروش در سایت، تماس حاصل نموده و با آنها وارد معامله شوید.

سوالات متداول

ساز و کار وام چی چگونه است ؟

وام چی با طراحی فضایی امن جهت خرید و فروش وام بانكی، در میان خریداران و فروشندگان قرار گرفته و به ‌عنوان واسطه، نقش بی ‌طرف خود را تا تكمیل فرایند معامله وام حفظ می‌ نماید.

آیا وام چی ارائه دهنده وام بانکی است ؟

وام ‌چی؛ صرفا پل ارتباطی خریدار و فروشنده وام بانكی است. چون از خود منبع مالی ندارد؛ ارائه‌ دهنده وام بانكی نیست.

منظور از وام بانکی چیست ؟

وام بانکی یكی از اصطلاحات رایج در نظام بانكداری است و به مفهوم پول سودداری است كه به صورت قرض و در طی زمانی مشخص بین قرض‌ دهنده (بانك) و قرض‌ گیرنده (متقاضی) مبادله می ‌شود.

چگونه با وام چی می شود بدون طی کردن زمان و سپرده قبلی وام بانکی بگیریم ؟

برخی افراد، واجد شرایط دریافت وام بانكی و سایر تسهیلات بانك‌ ها هستند اما به هر دلیلی قصد استفاده از وام خود را ندارند؛ از آن طرف افراد زیاد دیگری هم هستند كه نیاز مبرم به دریافت وام بانكی و دیگر تسهیلات بانكی دارند، اما شرایط لازم برای اخذ این وام را ندارند و به واسطه وام چی  این دو فرد، دو طرف معامله به هم متصل می شوند.

دیدگاه خود را بیان نمایید

برای ثبت دیدگاه تکمیل بخش های ستاره دار الزامی میباشد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • 0903***3020 10 جولای 2019 در 3:32 ق.ظ

  بسیار عالی بود اگر کمی اسان تر مخصوصا جوانها وام تعلق میگرفت متاسفانه شرایط وام سخت و طاقت فرساست.

  • پشتیبانی وام چی 06 اکتبر 2019 در 10:15 ق.ظ

   درود بر شما.

   شما از طریق پلتفرم وام چی در صورت آماده بودن ضمانت هاتون می تونید در کمتر از ۱۰ روز کاری وام رو دریافت کنید.

   می تونید تست کنید.

   با احترام

 • صالح بحرینی 16 آگوست 2019 در 11:27 ق.ظ

  وام چی خیلی خوبه چونکه خیلیا میتونن مشکل مالیشونو حل کنند

  • پشتیبانی وام چی 17 آگوست 2019 در 9:20 ق.ظ

   ممنون از حسن توجه شما دوست عزیز.

 • 0912***9187 26 آگوست 2019 در 10:32 ق.ظ

  واقعا ممنون.از راهنماییتون .من زنگ زدم مشاوره سایتتون واقعا خوب و درست راهنماییم کردند.کارتون واقعا درسته آدم خیالش راحت میشه. ممنووووووون

  • پشتیبانی وام چی 26 آگوست 2019 در 10:39 ق.ظ

   درود بر شما، انجام وظیفست

 • 0938***6404 18 سپتامبر 2019 در 1:33 ب.ظ

  سلام میخاستم یه وام روی پول خودم بگیرم ۷۰میلیون کسی میدونه چقد وام بهم میدن و در چه مدتی وام میدن؟

  • پشتیبانی وام چی 18 سپتامبر 2019 در 3:06 ب.ظ

   برای درخواست مشاوره وام بانکی می توانید از لینک زیر اقدام نمایید:
   درخواست مشاوره وام بانکی

 • 0919***9441 06 اکتبر 2019 در 6:14 ق.ظ

  سلام خسته نباشید چجوری میتونم ۲۰۰ وام با سفته بگیرم همین چند وقت پیش همینجوری ۲۵ ملیون پول ازم گرفتن بابت وام هم چشمم ترسیده هم واقعا به وام احتیاج دارم ادم مورد اعتماد نیست؟

  • پشتیبانی وام چی 06 اکتبر 2019 در 9:15 ق.ظ

   درود بر شما وقتتون بخیر، از آنجا که وام هایی که در پلتفورم وام چی افزوده میشن، وام های بانکی می باشند، شما نمی توانید با سفته و بدون ضمانت معتبر این وام ها را دریافت نمایید.

 • 0910***0130 09 اکتبر 2019 در 1:55 ب.ظ

  ٣٠ مليون نياز دارم

  • پشتیبانی وام چی 09 اکتبر 2019 در 3:55 ب.ظ

   لطفا لیست وام هارو بررسی نمایید.

 • 0905***9643 13 اکتبر 2019 در 11:21 ق.ظ

  سلام و عرض ادب
  نیاز به وام بانکی یا ازاد به مبلغ
  ۴۰ میلیون دارم…ضامن ندارم..
  بابت خرید ضامن هم مشکلی ندارم.
  تمام مبالغ جهت خرید وام و ضامن از وام تقدیم میشود…

  • پشتیبانی وام چی 13 اکتبر 2019 در 11:54 ق.ظ

   درود بر شما، لطفا لیست وام ها را مطالعه نمایید.

 • 0919***4253 15 اکتبر 2019 در 3:27 ب.ظ

  سلام.خسته نباشید..جایی نوشید از پلتفرم وام چی میتونیم با ضامن وام بگیریم.لطفا راهنمایی بفرمائید.. بنده هیچ اطلاعاتی و آگاهی ندارم..چطور وارد پلتفرم بشورم؟ از وام پی و سایت تشکر دارم که ما رو از دست سود جویان و کلاهبرداران که برای ضمانت پیش پرداخت میگیرن، نجات دادید..الان دیگه با امنیت کامل ضامن بدون ودیعه و پیش پرداخت یا وام درخواستی رو پیدا میکنیم..خدا پشت و پناهتان باشد

  • پشتیبانی وام چی 15 اکتبر 2019 در 3:45 ب.ظ

   درود بر شما، ممنون از تعاملتون با وام چی، لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر با کارشناسان وام چی تماس حاصل فرمایید

   ۰۲۱۸۸۸۳۴۵۰۷

 • 0902***2282 28 اکتبر 2019 در 2:29 ب.ظ

  سلام وعرض ادب خاستم بدونم من میتونم هم وام وهم ضامن رو از وام چی بگیرم چون خیلی اورژانسی احتیاج ب وام دارم ولی متاسفانه ضامن کارمند ندارم هردو رو وام چی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟
  ممنون از سایت خوبتون نظرها و جواب ها تون ک نشون دهنده رضایتمندی مشتریان بود خدا کنه کار من هم ردیف بشه.یا حق

  • پشتیبان 28 اکتبر 2019 در 3:25 ب.ظ

   درود بر شما
   بله میتونید هم وام و هم ضامن رو تهیه فرمایید، اما پیشنهاد ما این است که این کار را توام با هم انجام ندهید چون در این صورت هم باید مبلغی برای خرید وام و هم مبلغی را برای فرد ضامن بپردازید.
   با احترام

 • 0936***8370 13 نوامبر 2019 در 7:03 ب.ظ

  وام صد میلیونی با نرخ سود چهار درصد میخوام فقطمیتونم سه تا جواز کسبب بیارم .لطفا اطلاع رسانی کنید.با تشکر

  • پشتیبانی وام چی 13 نوامبر 2019 در 7:18 ب.ظ

   درود بر شما.

   هم میتونید درخواستتون رو بر روی وام چی به صورت رایگان آگهی کنید و هم می تونید از لیست وام ها، به دنبال وام مورد نظرتون باشید.
   لینک ثبت آگهی :
   https://vamchi.com/requests
   لیست وام ها :
   https://vamchi.com/loans
   با احترام