لطفا چند لحظه صبر کنید ...
شماره تماس جدید پشتیبانی وام چی - 02188834507

وام بانکی

نسخه صوتی متن

بدون سپرده گذاری،‌ وام بانكی دریافت كنید!

وام بانكی، مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانكی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، كارآفرینان،‌ مسكن‌جویان و خلاصه هر كسی كه قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام بانكی به‌عنوان یك وجه كمكی بهره‌مند شود. بانك‌ها با هدف ایجاد رونق اقتصادی، گردش مالی وجوه سپرده نزد بانك و تأمین منافع مادی و سود خود؛ به طور سالانه طرح‌های مختلفی برای متقاضیان ارائه می‌كنند. وام بانكی به كمك آن دسته از افرادی می‌آید كه نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا كه نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛ پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام بانكی و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانك‌ها می‌كند.

وام‌چی؛ با طراحی فضایی امن جهت خرید و فروش وام بانكی، در میان خریداران و فروشندگان قرار گرفته و به‌عنوان واسطه، نقش بی‌طرف خود را تا تكمیل فرایند معامله وام حفظ می‌نماید. وام‌چی؛ صرفا پل ارتباطی خریدار و فروشنده وام بانكی است، نه ارائه‌دهنده وام بانكی.

وام بانکی

وام بانكی چیست؟

وام بانكی یكی از اصطلاحات رایج در نظام بانكداری است و به مفهوم پول سودداری است كه به صورت قرض و در طی زمانی مشخص بین قرض‌دهنده (بانك) و قرض‌گیرنده (متقاضی) مبادله می‌شود؛ به عبارتی دیگر این وام نوعی امانت است و همانطور كه برای حفظ امانت نزد امانتدار، شرایطی جاری است؛ بر وام بانكی نیز شرایطی از سوی وام‌دهنده اعمال می‌شود. در نظام بانكی اسلامی اصطلاح وام صرفاً به وام قرض‌الحسنه اطلاق می‌شود. وام قرض‌الحسنه بدون بهره بوده و مبلغ ۴ درصدی كه بر اقساط بازپرداخت آن وضع می‌شود، در واقع كارمزد خدمات بانكی است. گرچه بر طبق قوانین اسلامی سنت قرض دادن، سنتی پسندیده است و به سهل‌گیری در شرایط آن توصیه می‌شود؛ با این حال با گسترش جمعیت و پیچیدگی روابط و قواعد حاكم بر نظام اقتصادی و نیز به منظور جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی، بانك‌ها مجبور به وضع قوانین سخت‌گیرانه‌تری جهت تضمین بازپرداخت وجوه مقروضه شده‌اند. تعیین مدت زمان مشخص جهت بازپرداخت وام و‌ ارائه دو ضامن از جمله این شرایط است.

وام‌چی؛ ضمن معرفی وام بانكی قرض‌الحسنه؛ به‌عنوان میانجی دارندگان و خریداران وام بانكی، بستر مناسبی برای خرید و فروش این وام فراهم نموده است.

اصطلاحات مرتبط با وام بانكی

لازم به یادآوری است كه وام بانكی اصطلاحی مرسوم در میان مردم است كه بر انواع وجوه مقروضه بانكی به اشخاص حقیقی و حقوقی اشاره دارد؛ در صورتی كه بانك‌ها این وجوه را با اهداف از پیش تعیین شده و با عناوین تسهیلات و وام قرض‌الحسنه پرداخت می‌كنند. قوانین بانكداری اسلامی مبتنی بر بانكداری بدون ربا؛ بانك‌ها را به در نظر گرفتن مشاركت در میزان سود شرعی حاصل از ارائه تسهیلات ملزم می‌كند. بانك‌ها در قالب طرح‌های مختلف، تسهیلات خود را ارائه می‌نمایند. تسهیلات به معنای آسان نمودن شرایط برای انجام كاری است؛ پرداخت وجه نقد برای اهدافی نظیر خرید و ساخت و تعمیر مسكن، خوداشتغالی، خرید لوازم و كالای داخلی، خرید تجهیزات، خرید خودرو، مشاغل خانگی و… و بازپرداخت قسطی آن؛ در واقع ایجاد بستری است كه واجدین شرایط می‌توانند آسان‌تر به هدف خود برسند. از سوی دیگر بانك‌ها با سود وضع‌شده بر تسهیلات، منابع مالی خود را تأمین و تجهیز می‌كنند.

وام‌چی؛ با ارائه اطلاعات كلی در زمینه خرید و فروش وام بانكی و تسهیلات بانكی، آموزش‌های كاملی را جهت انجام یك معامله امن به خریداران و فروشندگان وام بانكی ارائه می‌نماید. لازم به یادآوری است كه وام‌چی، صرفا واسطه خریدار و فروشنده وام بانكی و تسهیلات بانكی است، نه عرضه‌كننده آن.

چگونه می‌توان بدون طی روال اداری و صرف زمان، صاحب وام بانكی شد؟

همواره شرایطی وجود دارد كه برخی افراد، واجد شرایط دریافت وام بانكی و سایر تسهیلات بانك‌ها هستند اما به هر دلیلی قصد استفاده از وام خود را ندارند؛ از آن طرف افراد زیاد دیگری هم هستند كه نیاز مبرم به دریافت وام بانكی و دیگر تسهیلات بانكی دارند، اما شرایط لازم برای اخذ این وام را ندارند.

برای مثال ممكن است وام بانكی به فردی تعلق گیرد اما وی نتواند در فرصت تعیین‌شده، ضامن‌های خود را راضی به ضمانت از بازپرداخت وامش كند؛ و بالعكس این وام شامل حال فرد دیگری نشود، اما بنیه مالی و تعداد ضامن خواسته‌شده برای بازپرداخت وام بانكی را داشته باشد؛ در این صورت این دو فرد چگونه می‌توانند تعاملی سازنده و سودآور برای دو طرف معامله داشته باشند؟ در چنین شرایطی لازم است واسطه‌ای مطمئن، زمینه آشنایی این دو نفر را فراهم كند تا بتوانند به نحو شایسته‌ای با یكدیگر به توافق برسند. وام‌چی؛ همان واسطه مطمئن برای انجام چنین معامله‌ای است.

مبادلات امن وام بانكی و تسهیلات در وام‌چی

وام‌چی؛ مجهز به تیم حقوقی خبره و آشنا به فضای سایبری در زمینه مبادلات وام بانكی و سایر انواع وام فعالیت می‌كند. قابل ذكر است كه وام‌چی،‌ خود عرضه‌كننده یا فروشنده وام بانكی نیست بلكه به منظور تسهیل ارتباط میان خریداران و فروشندگان وام بانكی و انواع تسهیلات بانكی، آموزش‌های مدونی تهیه نموده و در قالب راهنمای معامله امن در اختیار طرفین معامله قرار می‌دهد.

تردد در فضای طراحی‌شده وام‌چی بسیار ساده و آسان است؛ كافی است وارد سربرگ وام‌ها شده و سپس عنوان وام بانكی را باز كنید؛ در صفحه پیش رو، تمامی آگهی‌های ۱۰ روز اخیر در رابطه با خرید و فروش وام بانكی درج شده است. متقاضیان و فروشندگان می‌توانند با عضویت در سامانه وام‌چی؛ آگهی خرید یا فروش وام مورد نظر خود را ثبت كنند و با بازدید از آگهی‌های جدید و قدیم، آگهی وام ایده‌آل خود را بیابند.

نحوه تهیه قراردادهای خرید و فروش انواع وام بانکی

تیم حقوقی وام‌چی برای حفظ امنیت معاملات كاربران، قراردادهایی جهت خرید و فروش وام تنظیم نموده است به گونه‌ای كه این قراردادها تمام منافع كاربران برای انجام یك معامله امن را تأمین می‌كند. برای دسترسی به لیست قراردادها می‌توان از دو طریق اقدام نمود :

در انتها برای دسترسی به فهرست وام‌های بانكی فروشی موجود در سایت وام‌چی، بر روی دکمه زیر کلیک نموده و با صاحبین آگهی‌های وام بانكی ثبت‌شده برای فروش در سایت، تماس حاصل نموده و با آنها وارد معامله شوید.

 

دیدگاه خود را بیان نمایید

برای ثبت دیدگاه تکمیل بخش های ستاره دار الزامی میباشد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • 0905***9643 ۲۱ مهر ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۱ ق٫ظ

  سلام و عرض ادب
  نیاز به وام بانکی یا ازاد به مبلغ
  ۴۰ میلیون دارم…ضامن ندارم..
  بابت خرید ضامن هم مشکلی ندارم.
  تمام مبالغ جهت خرید وام و ضامن از وام تقدیم میشود…

  • پشتیبانی وام چی ۲۱ مهر ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۴ ق٫ظ

   درود بر شما، لطفا لیست وام ها را مطالعه نمایید.

 • 0910***0130 ۱۷ مهر ۱۳۹۸ در ۱:۵۵ ب٫ظ

  ٣٠ مليون نياز دارم

  • پشتیبانی وام چی ۱۷ مهر ۱۳۹۸ در ۳:۵۵ ب٫ظ

   لطفا لیست وام هارو بررسی نمایید.

 • 0919***9441 ۱۴ مهر ۱۳۹۸ در ۶:۱۴ ق٫ظ

  سلام خسته نباشید چجوری میتونم ۲۰۰ وام با سفته بگیرم همین چند وقت پیش همینجوری ۲۵ ملیون پول ازم گرفتن بابت وام هم چشمم ترسیده هم واقعا به وام احتیاج دارم ادم مورد اعتماد نیست؟

  • پشتیبانی وام چی ۱۴ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۱۵ ق٫ظ

   درود بر شما وقتتون بخیر، از آنجا که وام هایی که در پلتفورم وام چی افزوده میشن، وام های بانکی می باشند، شما نمی توانید با سفته و بدون ضمانت معتبر این وام ها را دریافت نمایید.

 • 0938***6404 ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ در ۱:۳۳ ب٫ظ

  سلام میخاستم یه وام روی پول خودم بگیرم ۷۰میلیون کسی میدونه چقد وام بهم میدن و در چه مدتی وام میدن؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ در ۳:۰۶ ب٫ظ

   برای درخواست مشاوره وام بانکی می توانید از لینک زیر اقدام نمایید:
   درخواست مشاوره وام بانکی

 • 0912***9187 ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۲ ق٫ظ

  واقعا ممنون.از راهنماییتون .من زنگ زدم مشاوره سایتتون واقعا خوب و درست راهنماییم کردند.کارتون واقعا درسته آدم خیالش راحت میشه. ممنووووووون

  • پشتیبانی وام چی ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۹ ق٫ظ

   درود بر شما، انجام وظیفست

 • صالح بحرینی ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۷ ق٫ظ

  وام چی خیلی خوبه چونکه خیلیا میتونن مشکل مالیشونو حل کنند

  • پشتیبانی وام چی ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ در ۹:۲۰ ق٫ظ

   ممنون از حسن توجه شما دوست عزیز.

 • 0903***3020 ۱۹ تیر ۱۳۹۸ در ۳:۳۲ ق٫ظ

  بسیار عالی بود اگر کمی اسان تر مخصوصا جوانها وام تعلق میگرفت متاسفانه شرایط وام سخت و طاقت فرساست.

  • پشتیبانی وام چی ۱۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۵ ق٫ظ

   درود بر شما.

   شما از طریق پلتفرم وام چی در صورت آماده بودن ضمانت هاتون می تونید در کمتر از ۱۰ روز کاری وام رو دریافت کنید.

   می تونید تست کنید.

   با احترام