لطفا چند لحظه صبر کنید ...

وام بانکی

نسخه صوتی متن

بدون سپرده گذاری،‌ وام بانكی دریافت كنید!

وام بانكی، مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانكی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، كارآفرینان،‌ مسكن‌جویان و خلاصه هر كسی كه قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام بانكی به‌عنوان یك وجه كمكی بهره‌مند شود. بانك‌ها با هدف ایجاد رونق اقتصادی، گردش مالی وجوه سپرده نزد بانك و تأمین منافع مادی و سود خود؛ به طور سالانه طرح‌های مختلفی برای متقاضیان ارائه می‌كنند. وام بانكی به كمك آن دسته از افرادی می‌آید كه نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا كه نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛ پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام بانكی و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانك‌ها می‌كند.

وام‌چی؛ با طراحی فضایی امن جهت خرید و فروش وام بانكی، در میان خریداران و فروشندگان قرار گرفته و به‌عنوان واسطه، نقش بی‌طرف خود را تا تكمیل فرایند معامله وام حفظ می‌نماید. وام‌چی؛ صرفا پل ارتباطی خریدار و فروشنده وام بانكی است، نه ارائه‌دهنده وام بانكی.

وام بانکی

وام بانكی چیست؟

وام بانكی یكی از اصطلاحات رایج در نظام بانكداری است و به مفهوم پول سودداری است كه به صورت قرض و در طی زمانی مشخص بین قرض‌دهنده (بانك) و قرض‌گیرنده (متقاضی) مبادله می‌شود؛ به عبارتی دیگر این وام نوعی امانت است و همانطور كه برای حفظ امانت نزد امانتدار، شرایطی جاری است؛ بر وام بانكی نیز شرایطی از سوی وام‌دهنده اعمال می‌شود. در نظام بانكی اسلامی اصطلاح وام صرفاً به وام قرض‌الحسنه اطلاق می‌شود. وام قرض‌الحسنه بدون بهره بوده و مبلغ ۴ درصدی كه بر اقساط بازپرداخت آن وضع می‌شود، در واقع كارمزد خدمات بانكی است. گرچه بر طبق قوانین اسلامی سنت قرض دادن، سنتی پسندیده است و به سهل‌گیری در شرایط آن توصیه می‌شود؛ با این حال با گسترش جمعیت و پیچیدگی روابط و قواعد حاكم بر نظام اقتصادی و نیز به منظور جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی، بانك‌ها مجبور به وضع قوانین سخت‌گیرانه‌تری جهت تضمین بازپرداخت وجوه مقروضه شده‌اند. تعیین مدت زمان مشخص جهت بازپرداخت وام و‌ ارائه دو ضامن از جمله این شرایط است.

وام‌چی؛ ضمن معرفی وام بانكی قرض‌الحسنه؛ به‌عنوان میانجی دارندگان و خریداران وام بانكی، بستر مناسبی برای خرید و فروش این وام فراهم نموده است.

اصطلاحات مرتبط با وام بانكی

لازم به یادآوری است كه وام بانكی اصطلاحی مرسوم در میان مردم است كه بر انواع وجوه مقروضه بانكی به اشخاص حقیقی و حقوقی اشاره دارد؛ در صورتی كه بانك‌ها این وجوه را با اهداف از پیش تعیین شده و با عناوین تسهیلات و وام قرض‌الحسنه پرداخت می‌كنند. قوانین بانكداری اسلامی مبتنی بر بانكداری بدون ربا؛ بانك‌ها را به در نظر گرفتن مشاركت در میزان سود شرعی حاصل از ارائه تسهیلات ملزم می‌كند. بانك‌ها در قالب طرح‌های مختلف، تسهیلات خود را ارائه می‌نمایند. تسهیلات به معنای آسان نمودن شرایط برای انجام كاری است؛ پرداخت وجه نقد برای اهدافی نظیر خرید و ساخت و تعمیر مسكن، خوداشتغالی، خرید لوازم و كالای داخلی، خرید تجهیزات، خرید خودرو، مشاغل خانگی و… و بازپرداخت قسطی آن؛ در واقع ایجاد بستری است كه واجدین شرایط می‌توانند آسان‌تر به هدف خود برسند. از سوی دیگر بانك‌ها با سود وضع‌شده بر تسهیلات، منابع مالی خود را تأمین و تجهیز می‌كنند.

وام‌چی؛ با ارائه اطلاعات كلی در زمینه خرید و فروش وام بانكی و تسهیلات بانكی، آموزش‌های كاملی را جهت انجام یك معامله امن به خریداران و فروشندگان وام بانكی ارائه می‌نماید. لازم به یادآوری است كه وام‌چی، صرفا واسطه خریدار و فروشنده وام بانكی و تسهیلات بانكی است، نه عرضه‌كننده آن.

چگونه می‌توان بدون طی روال اداری و صرف زمان، صاحب وام بانكی شد؟

همواره شرایطی وجود دارد كه برخی افراد، واجد شرایط دریافت وام بانكی و سایر تسهیلات بانك‌ها هستند اما به هر دلیلی قصد استفاده از وام خود را ندارند؛ از آن طرف افراد زیاد دیگری هم هستند كه نیاز مبرم به دریافت وام بانكی و دیگر تسهیلات بانكی دارند، اما شرایط لازم برای اخذ این وام را ندارند.

برای مثال ممكن است وام بانكی به فردی تعلق گیرد اما وی نتواند در فرصت تعیین‌شده، ضامن‌های خود را راضی به ضمانت از بازپرداخت وامش كند؛ و بالعكس این وام شامل حال فرد دیگری نشود، اما بنیه مالی و تعداد ضامن خواسته‌شده برای بازپرداخت وام بانكی را داشته باشد؛ در این صورت این دو فرد چگونه می‌توانند تعاملی سازنده و سودآور برای دو طرف معامله داشته باشند؟ در چنین شرایطی لازم است واسطه‌ای مطمئن، زمینه آشنایی این دو نفر را فراهم كند تا بتوانند به نحو شایسته‌ای با یكدیگر به توافق برسند. وام‌چی؛ همان واسطه مطمئن برای انجام چنین معامله‌ای است.

مبادلات امن وام بانكی و تسهیلات در وام‌چی

وام‌چی؛ مجهز به تیم حقوقی خبره و آشنا به فضای سایبری در زمینه مبادلات وام بانكی و سایر انواع وام فعالیت می‌كند. قابل ذكر است كه وام‌چی،‌ خود عرضه‌كننده یا فروشنده وام بانكی نیست بلكه به منظور تسهیل ارتباط میان خریداران و فروشندگان وام بانكی و انواع تسهیلات بانكی، آموزش‌های مدونی تهیه نموده و در قالب راهنمای معامله امن در اختیار طرفین معامله قرار می‌دهد.

تردد در فضای طراحی‌شده وام‌چی بسیار ساده و آسان است؛ كافی است وارد سربرگ وام‌ها شده و سپس عنوان وام بانكی را باز كنید؛ در صفحه پیش رو، تمامی آگهی‌های ۱۰ روز اخیر در رابطه با خرید و فروش وام بانكی درج شده است. متقاضیان و فروشندگان می‌توانند با عضویت در سامانه وام‌چی؛ آگهی خرید یا فروش وام مورد نظر خود را ثبت كنند و با بازدید از آگهی‌های جدید و قدیم، آگهی وام ایده‌آل خود را بیابند.

نحوه تهیه قراردادهای خرید و فروش انواع وام بانکی

تیم حقوقی وام‌چی برای حفظ امنیت معاملات كاربران، قراردادهایی جهت خرید و فروش وام تنظیم نموده است به گونه‌ای كه این قراردادها تمام منافع كاربران برای انجام یك معامله امن را تأمین می‌كند. برای دسترسی به لیست قراردادها می‌توان از دو طریق اقدام نمود :

در انتها برای دسترسی به فهرست وام‌های بانكی فروشی موجود در سایت وام‌چی، بر روی دکمه زیر کلیک نموده و با صاحبین آگهی‌های وام بانكی ثبت‌شده برای فروش در سایت، تماس حاصل نموده و با آنها وارد معامله شوید.

 

دیدگاه خود را بیان نمایید

برای ثبت دیدگاه تکمیل بخش های ستاره دار الزامی میباشد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • مهتاب ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۰ ق٫ظ

  سلام برای تعمیرات وام قرض الحسنه نیاز دارم ،
  راهنمایی لطفا

  • سردبیر تحریریه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۰ ق٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی وام تعمیرات قرض الحسنه ایی نیست. شما یک وام قرض الحسنه ایی بدون در نظر گرفتن منبع مصرف از بانک رسالت اقدام کنید.
   باتشکر تیم وام چی

 • 0938***0043 ۰۷ تیر ۱۳۹۹ در ۱:۱۳ ب٫ظ

  قسمت وام های فروشی کجاست؟

  • پشتیبان ۰۷ تیر ۱۳۹۹ در ۱:۲۳ ب٫ظ

   درود بر شما
   صفحه اول سایت وام چی نوشته لیست وام ها که از اون طریق میتونید وام های فروشی رو مشاهده فرمایید
   https://vamchi.com/loans
   لینک وام های فروشی خدمت شما
   با احترام

 • حسین ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۱:۲۹ ق٫ظ

  سلام ده میلیون وام اضطراری لازم دارم ولی ضامن ندارم برای رهن خانه

  • سردبیر تحریریه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۶:۴۳ ب٫ظ

   سلام. کاربرعزیز.
   در سایت آگهی ضامنین را مد نظر قرار دهید.
   باتشکر تیم وام چی

 • 0912***6810 ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ در ۳:۴۰ ب٫ظ

  سلام وام لازم دارم از قزوین ممنون میشم کسب هست اطلاع بده

  • سردبیر تحریریه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ در ۸:۵۶ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   به وام های فروشی در سایت مراجعه کنید. آگهی ها را تماشا کنید در صورت هماهنگی آگهی با شرایطتان، اشتراک تهیه تا اطلاعات تماس را دریافت و با فروشنده مذاکره کنید.
   باتشکرتیم وام چی

 • 0912***7031 ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۶:۲۰ ب٫ظ

  سلام دوستان ، من یک وام ۲۰ میلیون تومانی میخوام ، به نظرتون چه وامی بگیرم ؟

  • سردبیر تحریریه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۱ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   وام گرفتن به پارامترهای دیگری متصل است.
   چقدر بنیه مالی برای قسط دادن دارید.
   وام قرض الحسنه ایی یا بهره دار
   در چه یانکی حساب دارید؟
   موجودی حساب و زمان افتتاح چقدر است.
   وام فوری نیاز دارید؟ یا زمان گذراندن سیکل عادی بانک ها برای وام دادن دارید.
   ضامن می توانید تهیه کنید؟
   وام برای چه کاری میخواهید؟ وام کالا، ماشین ودیعه مسکن و…
   قبل از هر چیزی باید به این سوال ها جواب دهید.
   باتشکرتیم وام چی

 • 0933***7707 ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۷:۰۷ ب٫ظ

  سلام دوستان یکی راهنماییم کنه ۶۰ میلیون میخوام وام از بانک بگیریم برای خرید دستگاه دیجی و غیره اسمش میشه چی خرید کالا یا……؟؟؟؟؟لطفا بهم بگین

  • سردبیر تحریریه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۵:۵۶ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   وام کالا فقط به کالای ایرانی تعلق می گیرد. می توانید به سایت قسطا که محدودیت ندارد سر بزنید برای خرید کردن کالای مورد نیازتان.
   باتشکرتیم وام چی

 • 0911***6229 ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۴:۰۵ ب٫ظ

  درخواست وام دارم

  • پشتیبان ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۵:۰۰ ب٫ظ

   درود بر شما
   دوست عزیز بررسی لیست وام های وام چی میتواند مفید واقع شود
   https://vamchi.com/loans
   خدمت شما
   بااحترام.

 • وحید صالحی ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۲:۰۹ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید من نیاز به وام ۳۰ملیونی دارم ولی هیچ گردش حسابی ندارم ضامن هم دارم چه جوری باید اقدام؟اصلا امکانش هس؟

  • پشتیبان ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۲:۲۴ ب٫ظ

   درود بر شما
   بله دوست عزیز شما با فراهم کردن ضمانت وام های روی سایت وام چی بدون هیچ شرایط خاصی میتونید وام ها رو از افراد خریداری کنید
   https://vamchi.com/loans این لینک رو بررسی کنید و با آگهی دهنده ها مستقیما وارد معامله شوید
   با احترام.

 • 0916***3411 ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ در ۰:۵۰ ق٫ظ

  سلام من اشتراک یک ماه خریدم چرا فعال نیست

  • پشتیبانی وام چی ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ در ۱:۲۲ ق٫ظ

   درود بر شما وقتتون بخیر، پرداخت اشتراک شما به صورت موفق نبوده است، اگر وجهی از حساب شما کم شده است، توسط درگاه به حساب شما عودت داده خواهد شد.

 • 0912***6687 ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ در ۷:۱۳ ب٫ظ

  باسلاموخسته نباشید خاستم بگم اگرکسی بخاد اگهی بده دروامچی باید دوباره مبلغی پرداخت کنه واینکه بنده هرکارمیکنم نمیشه ازطریق همراه بانک این کارصورت نمیگیره چون ازسایت وامچی بایدخارج بشی رمزبگیری ودوباره تااطلاعاتو ثبت کنی یک دقیقه تموم میشه ورمزدومت باطل میشه این خیلی مشکل سازشده متاسفانه ممنون راهنمایی کنید

  • پشتیبانی وام چی ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ در ۲:۱۶ ب٫ظ

   درود بر شما

   فقط ارتقای آگهی نیازمند هزینه است.

   درج آگهی در وام چی کاملا رایگان می باشد.

   با احترام

 • 0912***3903 ۱۱ دی ۱۳۹۸ در ۰:۵۵ ق٫ظ

  من کارت بانکیم رمزدوم نداره ای کاش راه دیگه ای برای تماس با شمابود

  • پشتیبانی وام چی ۱۱ دی ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۶ ق٫ظ

   درود بر شما.

   اگر با مشکلی مواجه هستید حتما با پشتیبانی مطرح بفرمایید.

   ۰۲۱۸۸۸۳۴۵۰۷

   با احترام

 • 0916***5080 ۰۳ دی ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۶ ب٫ظ

  کسی که وام میگیرد از نظر قانونی و شرعی میباید در همان راهی که در تقاضای ارائه شده به بانک بیان شده است آن وام را مصرف نماید نه به دیگری بپردازد شما کار حرامی را انجام میدهید اگر کسی نزد بانکها معتبر باشد و بانک به او اختیار دهد افرادی را جهت دریافت وام یا تسهیلات اعطائی معرفی نماید این هیچ گونه اشکال شرعی و قانونی ندارد دارنده امتیاز وام میتواند کارمزدی را از کسی که به بانک معرفی می نماید دریافت کند پس فقط اجازه دهید چنین افرادی تبلیغ وام و تسهیلات نمایند (کارشناس بانکی داریوش )

  • پشتیبانی وام چی ۰۷ دی ۱۳۹۸ در ۷:۲۸ ب٫ظ

   درود بر شما.

   وام چی صرفا منتشر کننده ی آگهی های افراد می باشد.

   ما کاربران را در مسیر معاملات راهنمایی می کنیم تا بهترین انتخاب رو بتتون از میان گزینه های موجود برگزینند.

   البته به غیر از فرموده ی شما هم نیست، وام های بانک مسکن و مسکن جانبازی دقیقا برای خرید مسکن مورد استفاده قرار می گیرند، این وام ها هم بانکی هستند و فقط در جهت مصارفی که مشخص شده اند قابلیت استفاده دارند.

   اگر بانک در هزینه کرد وام محدودیتی قائل نشود طبیعتا خریدار هم محدودیتی در خرج اون مبلغ ندارد و در نهایت تصمیم نحوه ی عملکرد به عهده ی طرفین معامله می باشد.

   ممنون از اینکه به صورت کارشناسانه بر اطلاعات کاربران افزودید.

   با تشکر از تعامل شما با سایت وام چی

 • 0938***4857 ۰۲ دی ۱۳۹۸ در ۶:۱۰ ب٫ظ

  كارخيلي خيلي خوبي است فقط بايددررساندن مردم به احتياجاتشون كمي عجله كرد.

  • پشتیبان ۰۲ دی ۱۳۹۸ در ۷:۱۶ ب٫ظ

   نشکر

 • 0938***9160 ۰۲ دی ۱۳۹۸ در ۲:۰۸ ق٫ظ

  salam man moteasefane dar yek saneheye atash sozi sadamat jesmiye ziyadi khordam niyazmand 8 million vam hastam baraye jarahi bime ham nistam lotfan komaki mitonid bokonid

  • پشتیبان ۰۲ دی ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۷ ق٫ظ

   درود بر شما.
   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و با آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.
   با احترام

 • 0912***0081 ۲۷ آذر ۱۳۹۸ در ۷:۱۳ ب٫ظ

  سلام من به خاطر یه مشکل خانوادگی به مبلغ ۱۳۰ میلیون وام نیاز دارم خونه دارم لطفا اگه میشه کمکم کنید

  • پشتیبانی وام چی ۲۷ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۰ ب٫ظ

   درود بر شما.
   به امید اینکه مشکل شما هر چه سریعتر مرتفع بشه.
   لطفا از لیست وام ها به دنبال وام مورد نظرتون رو جستجو نموده و با آگهی دهندگان وارد معامله شوید.
   با احترام

 • فرزانه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ در ۲:۲۴ ق٫ظ

  ما که نه ضامن کارمند داریم نه فیش حقوقی نه گردش حساب بالا رسماً باید جان به جان آفرین تسلیم کنیم،

  • پشتیبانی وام چی ۲۷ آذر ۱۳۹۸ در ۸:۵۹ ق٫ظ

   درود بر شما.

   جونتون سلامت.

   میتونید به لیست ضامنین و یا سرمایه گذاران وام چی مراجعه نمایید.

   با احترام

 • 0913***9550 ۲۵ آذر ۱۳۹۸ در ۱:۲۵ ب٫ظ

  سلام،۴۰۰ الی ۵۰۰ میلیون وام کم بهره با بازپرداخت بلند مدت خریدارم.البته کرمان باشه

  • پشتیبان ۲۵ آذر ۱۳۹۸ در ۸:۰۰ ب٫ظ

   درود بر شما.
   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و مستقیما با خود آگهی دهندگان در ارتباط باشید.
   لیست وام های وام چی : https://vamchi.com/loans/
   با احترام

 • 0939***9217 ۲۴ آذر ۱۳۹۸ در ۳:۱۸ ب٫ظ

  سلام وقت بخیر من میخوام یه وام ۱۵ میلیونی بگیرم دنبال یه ضامن کسر ازحقوق یا جواز کسب دار میگردم ؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۴ آذر ۱۳۹۸ در ۴:۴۰ ب٫ظ

   درود بر شما.

   لطفا لیست ضامنین را بررسی نموده و با خود آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.

   لیست ضامنین : https://vamchi.com/warranties

   با احترام

 • علی شیخ ۰۴ آذر ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۳ ب٫ظ

  سلام احتیاج به وام بانکی ۱۵میلیون تومانی دارم ضامن میتونم یکی با فیش حقوقی یا چک بیارم البته با اقساط پایین ممنون

  • پشتیبان ۰۴ آذر ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۶ ب٫ظ

   درود بر شما. از آگهی های مربوط به وام با توجه به شهر محل سکونت خود وام مد نظر رو جستجو کنید.

 • 0936***8370 ۲۲ آبان ۱۳۹۸ در ۷:۰۳ ب٫ظ

  وام صد میلیونی با نرخ سود چهار درصد میخوام فقطمیتونم سه تا جواز کسبب بیارم .لطفا اطلاع رسانی کنید.با تشکر

  • پشتیبانی وام چی ۲۲ آبان ۱۳۹۸ در ۷:۱۸ ب٫ظ

   درود بر شما.

   هم میتونید درخواستتون رو بر روی وام چی به صورت رایگان آگهی کنید و هم می تونید از لیست وام ها، به دنبال وام مورد نظرتون باشید.
   لینک ثبت آگهی :
   https://vamchi.com/requests
   لیست وام ها :
   https://vamchi.com/loans
   با احترام

 • 0902***2282 ۰۶ آبان ۱۳۹۸ در ۲:۲۹ ب٫ظ

  سلام وعرض ادب خاستم بدونم من میتونم هم وام وهم ضامن رو از وام چی بگیرم چون خیلی اورژانسی احتیاج ب وام دارم ولی متاسفانه ضامن کارمند ندارم هردو رو وام چی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟
  ممنون از سایت خوبتون نظرها و جواب ها تون ک نشون دهنده رضایتمندی مشتریان بود خدا کنه کار من هم ردیف بشه.یا حق

  • پشتیبان ۰۶ آبان ۱۳۹۸ در ۳:۲۵ ب٫ظ

   درود بر شما
   بله میتونید هم وام و هم ضامن رو تهیه فرمایید، اما پیشنهاد ما این است که این کار را توام با هم انجام ندهید چون در این صورت هم باید مبلغی برای خرید وام و هم مبلغی را برای فرد ضامن بپردازید.
   با احترام

 • 0919***4253 ۲۳ مهر ۱۳۹۸ در ۳:۲۷ ب٫ظ

  سلام.خسته نباشید..جایی نوشید از پلتفرم وام چی میتونیم با ضامن وام بگیریم.لطفا راهنمایی بفرمائید.. بنده هیچ اطلاعاتی و آگاهی ندارم..چطور وارد پلتفرم بشورم؟ از وام پی و سایت تشکر دارم که ما رو از دست سود جویان و کلاهبرداران که برای ضمانت پیش پرداخت میگیرن، نجات دادید..الان دیگه با امنیت کامل ضامن بدون ودیعه و پیش پرداخت یا وام درخواستی رو پیدا میکنیم..خدا پشت و پناهتان باشد

  • پشتیبانی وام چی ۲۳ مهر ۱۳۹۸ در ۳:۴۵ ب٫ظ

   درود بر شما، ممنون از تعاملتون با وام چی، لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر با کارشناسان وام چی تماس حاصل فرمایید

   ۰۲۱۸۸۸۳۴۵۰۷

 • 0905***9643 ۲۱ مهر ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۱ ق٫ظ

  سلام و عرض ادب
  نیاز به وام بانکی یا ازاد به مبلغ
  ۴۰ میلیون دارم…ضامن ندارم..
  بابت خرید ضامن هم مشکلی ندارم.
  تمام مبالغ جهت خرید وام و ضامن از وام تقدیم میشود…

  • پشتیبانی وام چی ۲۱ مهر ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۴ ق٫ظ

   درود بر شما، لطفا لیست وام ها را مطالعه نمایید.

 • 0910***0130 ۱۷ مهر ۱۳۹۸ در ۱:۵۵ ب٫ظ

  ٣٠ مليون نياز دارم

  • پشتیبانی وام چی ۱۷ مهر ۱۳۹۸ در ۳:۵۵ ب٫ظ

   لطفا لیست وام هارو بررسی نمایید.

 • 0919***9441 ۱۴ مهر ۱۳۹۸ در ۶:۱۴ ق٫ظ

  سلام خسته نباشید چجوری میتونم ۲۰۰ وام با سفته بگیرم همین چند وقت پیش همینجوری ۲۵ ملیون پول ازم گرفتن بابت وام هم چشمم ترسیده هم واقعا به وام احتیاج دارم ادم مورد اعتماد نیست؟

  • پشتیبانی وام چی ۱۴ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۱۵ ق٫ظ

   درود بر شما وقتتون بخیر، از آنجا که وام هایی که در پلتفورم وام چی افزوده میشن، وام های بانکی می باشند، شما نمی توانید با سفته و بدون ضمانت معتبر این وام ها را دریافت نمایید.

 • 0938***6404 ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ در ۱:۳۳ ب٫ظ

  سلام میخاستم یه وام روی پول خودم بگیرم ۷۰میلیون کسی میدونه چقد وام بهم میدن و در چه مدتی وام میدن؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ در ۳:۰۶ ب٫ظ

   برای درخواست مشاوره وام بانکی می توانید از لینک زیر اقدام نمایید:
   درخواست مشاوره وام بانکی

 • 0912***9187 ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۲ ق٫ظ

  واقعا ممنون.از راهنماییتون .من زنگ زدم مشاوره سایتتون واقعا خوب و درست راهنماییم کردند.کارتون واقعا درسته آدم خیالش راحت میشه. ممنووووووون

  • پشتیبانی وام چی ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۹ ق٫ظ

   درود بر شما، انجام وظیفست

 • صالح بحرینی ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۷ ق٫ظ

  وام چی خیلی خوبه چونکه خیلیا میتونن مشکل مالیشونو حل کنند

  • پشتیبانی وام چی ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ در ۹:۲۰ ق٫ظ

   ممنون از حسن توجه شما دوست عزیز.

 • 0903***3020 ۱۹ تیر ۱۳۹۸ در ۳:۳۲ ق٫ظ

  بسیار عالی بود اگر کمی اسان تر مخصوصا جوانها وام تعلق میگرفت متاسفانه شرایط وام سخت و طاقت فرساست.

  • پشتیبانی وام چی ۱۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۵ ق٫ظ

   درود بر شما.

   شما از طریق پلتفرم وام چی در صورت آماده بودن ضمانت هاتون می تونید در کمتر از ۱۰ روز کاری وام رو دریافت کنید.

   می تونید تست کنید.

   با احترام