نرخ بهره این وام ها روی پاشنه چهار در صد می چرخد و سلام

0

وام های 4درصد و بانک آینده

وام های 4درصد به سراغ بانک آینده رفتیم و طرح نیکان با نشان 4 درصد را برایتان انتخاب کردیم. به پشتوانه حساب قرض الحسنه ایی در بانک آینده با مدت خواب سه ماه سپرده تا سقف بیست میلیون تومان از طرح نیکان می توانید وام بگیرید. مسدودی سپرده هم ندارد.

بانک

طرح بهره مدت زمان سقف وام مسدودی بازگشت
آینده نیکان 4درصد 3 ماه 20 میلیون ندارد نامعلوم

* بازگشت بین 12 تا 60 در به روزرسانی اعلام شد.

* مبلغ تسهیلات بر اساس میانگین ۳ ماهه گردش حساب، ۶۰ درصد این میانگین خواهد بود که در اقساط ۱۲ ماهه قابل بازپرداخت است.

  • توضیحات تکمیلی طرح نیکان را در اینجا مطالعه کنید.

بانک اقتصاد نوین و وام های 4درصد

بانک اقتصاد نوین در طرح کوشان به شما بدون نیاز به ضامن و در کمترین زمان ممکن بعد از افتتاح حساب  تا 80 درصد میزان سپرده خود تسهیلات ارزان‌ قیمت خواهد داد. حساب را به مدت 80 ماه مسدود می کند. سقف وام 1,000,000,000 میلیون تومان است. و به مدت 36 ماه زمان تسویه برای این طرح منظور شده است.

بانک

طرح بهره مدت زمان سقف وام مسدودی بازگشت
اقتصادنوین کوشان 4درصد در اولویت 1000000000 دارد 36 ماه

جزئیات طرح کوشان را در اینجا مطالعه کنید.

انصار

با مراجعه به بانک انصار و افتتاح یک حساب قرض الحسنه ایی با نام طرح رضوان می توانید از وامی با بهره بی نظیر دو درصد برخوردار شوید. سپرده ایی که برای این طرح نیاز است به سپرده قرض الحسنه کد33 معروف می باشد. زمان برگشتش هم باید بگوییم و عدد 60 ماه این طرح را دلچسب تر کرده است.

بانک

طرح بهره مدت زمان سقف وام مسدودی بازگشت
انصار رضوان 2درصد 3 ماه 20 میلیون ندارد 60 ماه

* در به روزرسانی به علت ادغام بانک انصار این طرح تعلیق شده است.

تجارت

با افتتاح حساب در بانک تجارت می توانید در طرح آنی بانک تجارت با توجه به کارکرد حساب خودتان تا سقف 300 میلیون با نرخ 4 درصد وام بگیرید. البته باید یک نکته هم متذکر شویم که این گونه حساب ها وقتی پشتوانه افتتاح حسابشان قرض الحسنه ایی نباشد و سود به حساب هم تعلق می گیرد؛ حداقل و حداکثری نرخ بهره برایشان مشخص می شود که این طرح حداقل نرخ بهره اش همین 4 درصد می باشد. برای گرفتن وام سه ماه از افتتاح حساب هم باید بگذرد.

بانک

طرح بهره مدت زمان سقف وام مسدودی بازگشت
تجارت آنی 4درصد 3ماه 300میلیون 85 ماه 36 ماه

* جزئیات این طرح را در اینجا مطالعه کنید.

تجارت 2

بر مبنای میانگین شش‌ ماه حساب‌های جاری البته جاری بدون دسته‌چک و یا کوتاه‌مدت خود در طرح افرای بانک تجارت می‌توانید تسهیلات بگیرید. شش ماه که از افتتاح حسابتان گذشت تا سقف 50% میانگین شش ‌ماه حساب‌های جاری، تسهیلات با نرخ 4% پرداخت می شود. حداکثر زمان باز پرداخت 24 ماه خواهد بود.

بانک

طرح بهره مدت زمان

سقف وام

مسدودی بازگشت
تجارت طلایی2 4درصد 6ماه میانگینی ندارد 24 ماه

دی

با افتتاح حساب قرض الحسنه ایی در بانک دی میزان تسهیلات در طرح شــکوه ارزش‌ آفرین حداکثر تا 100 درصد میانگین روزانه سپرده طی دوره 5 ماه تعیین‌شده که در صورت، سپرده‌گذاری بیش از 5 ماه امکان افزایش سقف تسهیلات تا 200 درصد میانگین روزانه سپرده هم وجود دارد. در طرح شــکوه ارزش‌ آفرین دی اقساط تسهیلات 2 برابر مدت سپرده‌گذاری در این بانک خواهد بود.

بانک

طرح بهره مدت زمان سقف وام مسدودی بازگشت
دی شکوه ارزش آفرینان 4درصد 5ماه میانگینی ندارد 60 ماه

جزئیات این طرح را در اینجا مطالعه کنید.

سپه

با مبلغ حداقل یک میلیون تومان در بانک سپه افتتاح حساب کنید تا بتوانید در طرح باران سپه وام با سود 2 درصد بگیرید. بین دو ماه تا شش ماه از افتتاح حساب که گذرد وامی تا سقف سی میلیون تومان به فرد دارنده حساب طرح باران تعلق خواهد گرفت. تعداد اقساط تسهیلات طرح باران با توجه به مدت زمان سپرده گذاری و میزان تسهیلات تعیین می شود. نهایت مدت زمان پرداختی برای این طرح 36 ماه تعیین شده است.

بانک

طرح بهره مدت زمان سقف وام مسدودی بازگشت
سپه باران2 2درصد 6-2ماه 30 میلیون ندارد 36 ماه

به مجموعه این وام ها که در این مطلب معرفی شد به وام هایی اصطلاحاً نقدی گفته می شود که به مزیت هایی که دارنده حساب دارد تعلق می گیرد. برای مثال یکی از مهمترین این مزیت ها کارکرد تراکنش دارنده حساب است. وقتی بانک با شرایط ویژه وامی را اعطا می کند فرد صاحب حساب هم باید در شرایطی با بانک کار کند که گرفتن این امتیاز با نرخ پایین و مدت زمان بالا برای بازگشت وام برای بانک صرفه اقتصادی داشته باشد. وام هایی با مبالغ بالای صد میلیون برای کاسبان و افراد دارای جواز کسب و کار بسیار مناسب است. این نوع تسهیلات با شرایط ویژه به افراد مشاغل آزاد با فعالیت داد وستدشان تعلق می گیرد اگر نیاز به استفاده از وامشان ندارند می تواند بدون دردسر با آگهی کردن وام خودشان در وام چی با گرفتن مبلغی، امتیاز کارکردشان را واگذار کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.