لطفا چند لحظه صبر کنید ...

مشاوره خرید و واگذاری امتیاز وام

خرید و واگذاری امتیاز وام بانکی یکی از راه های سریع رسیدن و بدون دردسر به وام بانکی می باشد ولی در صورتی که با مسائل قانونی این کار آشنایی نداشته باشید قطعا دچار مشکلات جدی خواهید شد.

نحوه ی انتقال اسناد، نحوه ی انتقال امتیاز وام، دریافت ضمانت های لازم و قرارداد های ضروری که ارجعیت قانونی داشته و قابل اثبات در دادگاه جهت حق شما باشد نیازمند تخصص و تبحر قانونی و مشاوره است.

مرکز مشاوره وام چی با تجربه ی انتقال صد ها امتیاز وام در سراسر کشور به شما توصیه می کند اگر قصد خرید و یا فروش امتیاز وام بانکی، ازدواجی، جانبازان، مضاربه ای، قرض الحسنه و یا هر وام بانکی دیگری دارید حتما از مشاوره های کارشناسان متخصص ما استفاده کنید.

در صورتی که امتیاز وام خود را از طریق وام چی خرید یا فروخته باشید این سرویس به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

اگر امتیاز وام خود را خارج از وام چی خرید و فروش کرده اید با پرداخت حق مشاوره، از مشاوره تخصصی تیم وام چی بهره مند شوید.

جهت استفاده از مشاوره کارشناسان تخصصی وام چی در خصوص خرید و فروش امتیاز وام لطفا از طریق لینک زیر اقدام نمایید تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.