لطفا چند لحظه صبر کنید ...

برای دریافت جدیدترین مقالات مشابه مقاله‌ای که خواندید، ایمیل خود را وارد کنید.

شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد با حذف طرح ثمین به خاطر ادغام با سپه

 • 354,915
 • 301
 • ۹۸/۰۳/۲۶
 • خواندن: 13 دقیقه
شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد؛ بر مبنای تأمین منافع بانک مهر اقتصاد تنظیم شده است. این شرایط از جهاتی مثبت و از جهاتی منفی است. در این نوشتار قصد داریم توضیحاتی در رابطه با شرایط وضع‌شده بر طرح ثمین 3 به مخاطبان ارائه دهیم. با وام چی همراه باشید.
bank mehr eghtesad 1

 شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد با معرفی بانک مهر اقتصاد

شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد را در موردش بخواهیم بگوییم اول باید با تاریخچه بانک آشنا شویم:

بانک مهر اقتصاد در سال ۱۳۷۲ فعالیت بانکی خود را به منظور بهبود رشد اقتصادی و رفاه اجتماعی با عنوان مؤسسه قرض‌الحسنه بسیجیان آغاز نموده است؛ این مجموعه در سال ۱۳۷۹ با توسعه فعالیت‌های مؤسسه و عدم توان پاسخگویی به تعداد زیاد مشتریان، مجبور به درخواست جهت توسعه اختیارات خود از بانک مرکزی گردید. در سال ۱۳۸۱ این درخواست جامه عمل پوشیده و مؤسسه قرض‌الحسنه به مؤسسه مالی و اعتباری ارتقا یافت. از سال ۹۹ هم در بانک سپه ادغام شده است.

فعالیت بانکی مهر اقتصاد

فعالیت‌های بانکی بانک مهر اقتصاد متناسب با رقابت موجود در عرصه بانکی و نیازهای روز جامعه به خدماتی نوین، گسترش یافته و سیستم این بانک به ارائه خدماتی چون دستگاه‌های خودپرداز ATM، دستگاه POS، اینترنت بانک و… مجهز شده است.

بانک داری بدون ربا

مدل بانکداری بانک مهر اقتصاد بر اساس مدل جامع بانکداری بدون ربا تنظیم شده است؛ اولویت راهبردی این بانک تحقق طرح «توسعه بانکداری اسلامی» است.

اعطای تسهیلات بانک سابق مهر اقتصاد

بانک مهر اقتصاد در راستای افزایش جذب مشتریان، تاکنون طرح‌های مختلف در زمینه اعطای تسهیلات و وام ارائه نموده است؛ طرح‌هایی که با سپرده‌گذاری ارائه شده‌اند عبارت‌اند از: طرح مهر نوین، طرح شمیم مهر، طرح مشارکت، طرح مسدودی، طرح مهر ۵، طرح میثاق، طرح ارمغان مهر است.

 • با توجه به ادغام طرح ها با نظر بانک مورد تابعیت همان سپه باید فعالیت یا عدم فعالیتشان مشخص شود.

خرید کالای ایرانی با کالا کارت

گروه کارت‌های اعتباری بانک مهر اقتصاد نیز با ارائه کارت اعتباری کالای ایرانی، با هدف حمایت از کالای ایرانی، اقدام به توزیع کارت‌ اعتباری جهت تهیه و خرید کالای ایرانی نموده است. در کنار این طرح‌ها، طرح‌های بدون سپرده‌گذاری بانک مهر اقتصاد نیز به چشم می‌خورد؛ طرح حامی (ویژه تولیدکننده‌ها) در راستای حمایت از بخش تولید به مشتریان واجد شرایط دریافت وام ارائه می‌شود. طرح جدیدی که از سوی بانک مهر اقتصاد به منظور جذب مشتری ارائه شده است؛ طرح ثمین ۳ بود که با شرایط ادغامی کنسل شد.

طرح ثمین ۳

مدتی است که به دلیل نوسانات بازار ارز و سکه و به تبع آن نوسان در بخش‌های اقتصادی، بانک‌ها از ارائه وام به مشتریان خودداری می‌کنند. با این حال برخی از بانک‌ها به منظور تأمین نیاز فوری مشتریان به پول نقد، اقدام به پرداخت وام و تسهیلات با شرایط ویژه نموده‌اند. بانک مهر اقتصاد نیز با ارائه طرح ثمین ۳ رسالت بانکی خود را در روزهای اخیر انجام می‌دهد.

 • دیگر این طرح فعال نیست.

شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد

با اینکه اعطای وام‌ها به دلیل منابع مالی محدود و افزایش روزافزون متقاضیان وام با اهداف خاصی چون تخصیص در بخش‌تولید، اشتغال و ازدواج اعطای می‌شود؛ و به همین دلیل دریافت انواع وام برای همگان مقدور نیست، با این حال برخی بانک‌ها از جمله بانک مهر اقتصاد به منظور جلوگیری از به خواب رفتن سنت اعطای وام، اقدام به پرداخت وام بدون سپرده به مشتریان نموده است.

ساز و کار وام‌های بدون سپرده متفاوت از وام‌های قرض‌الحسنه و طرح‌های تسهیلاتی وابسته به سپرده‌گذاری است. در این طرح‌ها پشتوانه مالی و ضامن برگرداندن وام، بخشی از مبلغ وام است که توسط بانکدار نزد بانک بلوکه می‌شود. این مسدود شدن بخشی از وام تا انتهای بازپرداخت قسط نهایی ادامه دارد.

وام بدون سپرده گذاری

شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد به گونه‌ای است که افرادی که از شرایط حقوقی خوبی در انتهای هر ماه برخوردارند، می‌توانند نسبت به دریافت وام فوری بانک مهر اقتصاد اقدام کنند. وام فوری بانک مهر اقتصاد در زمره طر‌ح‌های اعطای وام بدون سپرده‌گذاری است؛ شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد طوری برنامه‌ریزی شده که برای طیف خاصی از جامعه می‌تواند کار راه‌انداز باشد.

بلوکه شدن حساب در وام فوری

از جمله شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد می‌توان به بلوکه شدن ۱۰ درصد از منابع مالی متقاضی وام نزد بانک اشاره کرد. این مبلغ ۱۰ درصدی به منزله وجه الضمان و جایگزینی برای مبلغ سپرده‌گذاری مشتری به شمار می‌رود.

نرخ بهره وام فوری بانک مهر اقتصاد سابق

سود ۱۸ درصدی که بر اقساط ماهیانه این وام وضع شده، از دیگر شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد است.

کارمزد ۵ درصد وام فوری

مورد دیگری که باید متقاضیان وام در مورد شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد به آن توجه داشته باشند؛ کارمزد ۵ درصدی جاری بر اقساط این وام است که البته در ابتدای اعطای وام از مبلغ اصلی وام به صورت نقد کسر خواهد شد.

اقساط بلند مدت در وام فوری

بازپرداخت وام در قالب اقساط ۶۰ ماهه، ویژگی دیگری است که در شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد به ان اشاره شده است.

خوش حسابی شرط اعطای وام

در شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد؛ لزومی به سپرده‌گذاری از سوی متقاضیان وام نمی‌باشد؛ بلکه اعتبار اشخاص حقیقی و حقوقی به لحاظ سابقه خوش‌حسابی شرط اولیه در اعتماد بانکداران به متقاضیان وام است. مورد دوم که در نظر گرفتن آن از سوی مشتریان ضروری است؛ توجه به مبلغ دریافتی از سوی بانک در قبال درخواست وام فوری است. متقاضیان باید توجه داشته باشند که اکثر وام‌های بانکی در قبال سپرده‌گذاری مشتریان بانک قابل ارائه است؛ در صورتی که در شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد، سپرده‌گذاری شرط نیست؛ متقاضی می‌بایست از خیر ۱۰ درصد از کل مبلغ وام خود تا انتهای زمان تسویه اقساط وام صرف نظر کند.

شروط وام فوری بانک مهر اقتصاد

لزوم تأکید بر این شرط از آن روست که متقاضیان هنگام دریافت وجه وام، متعجب نشوند. همچنین در نظر گرفتن کسر مبلغ کارمزد بانک که شامل ۵ درصد از کل مبلغ وام در ابتدای پرداخت وجه وام است نیز مورد دیگری است که بعضی از متقاضیان در ابتدای درخواست وام به آن توجه نمی‌کنند و هنگام مواجهه با مبلغ دریافتی سؤالات و ابهاماتی برایشان مطرح می‌شود. توجه به نکات فوق درباره شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد، افراد را از سردرگمی در روال دریافت وام نجات خواهد داد.

 • با توجه به ادغام بانک در مجموعه سپه به مشتریان بانک اعلام شده تا برج نهم سال ۹۹ می توانند برای امتیاز وام و گرفتن وامشان اقدام کنند. بعد این زمان دیگر امتیاز وام ها روی حسابشان لغو خواهد شد.

مراحل و شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد

افراد پس از مراجعه به یکی از شعب بانک مهر اقتصاد، بابت افتتاح حساب درخواست می‌دهند؛‌ افتتاح حساب باید در قالب طرح ثمین( تا قبل از ادغام، هم اکنون این طرح دیگر در وام فوری اهمیتی ندارد) باشد. شعبه بانک نسبت به شرایط مشتری، تسهیلات قابل ارائه را بررسی نموده و شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد را به متقاضی وام تشریح و تفهیم می‌کنند. در صورت توافق متقاضی وام،‌ سپرده مشتری در طرح مورد نظر وی افتتاح می‌شود. بعد از اینکه مدت تعیین‌شده برای سپرده‌گذاری طی شد؛ لازم است متقاضی وام مدارک مورد نیاز بانک را ارائه نماید. بانک بعد از آخرین اعتبارسنجی‌، تسهیلات را به متقاضی وام پرداخت نموده و مشتری می‌تواند مبلغ تسهیلات را برداشت نماید.

وام فروشی سایت وام چی

در انتها برای دسترسی به فهرست وام‌های فروشی موجود در سایت وام‌چی، بر روی دکمه زیر کلیک نموده و با صاحبین آگهی‌های وام ثبت‌شده برای فروش در سایت، تماس حاصل نموده و با آنها وارد معامله شوید.

اخبار تازه تر از بانک مهر اقتصاد

اخبار تازه تر از بانک مهر اقتصاد در مطلبی جدا با بررسی کامل طرح ها هم برای شما آماده کرده ایم که با این لینک می توانید به خواندن آن مطلب هدایت شوید.

دیدگاه خود را بیان نمایید

برای ثبت دیدگاه تکمیل بخش های ستاره دار الزامی میباشد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • علی خان ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ در ۶:۲۲ ب٫ظ

  سلام.آیا پرداخت وام باامتیاز طرح مهر۵ هم مثل طرح ثمین برج ۹ که اعلام شده بسته میشودیامیتوانیم امتیازمهر۵ رابرای سال آینده هم حفظ کنیم.

  • سردبیر تحریریه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ در ۸:۱۴ ب٫ظ

   سلام
   کاربر گرامی باید نظر خود بانک را جویا شوید.
   باتشکر تیم وام چی

 • سحر ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۹ ق٫ظ

  سلام الان بخوایم گواهی اشتغال بگیریم به نام کدوم شعبه باید گرفت ،سپه یا همون مهر اقتصاد ؟؟؟؟؟

  • سردبیر تحریریه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۸ ق٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   به نام شعبه ایی که محل اخذ وام است و در آن امتیاز دارید.
   باتشکر
   تیم وام چی

 • میثم عطاری ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ در ۵:۰۸ ب٫ظ

  سلام
  من ماه ۳ سال ۹۸ با بانک مهراقتصاد یه قرارداد بستم و بانک متعهد شده در قبال مبلغی که در ۲۰ ماه به حساب طرح میثاق واریز میکنم تا سقف ۶۰ میلیون تومان (۴٪) وام پرداخت بکنه، البته طبق سپرده و مدت مشخصی که بانک مشخص کرده…
  حالا که بانک سپه با مهراقتصاد ادغام شده به من که مشتری بانک هستم چه ربطی داره که برای خودشون بخشنامه صادر میکنن که تا پایان برج ۹ تکلیف حسابتون رو مشخص بکنید..!!!؟؟؟ و از ۹۹/۰۴/۲۴ دیگه اجازه ندارم سپرده‌ای که دارم رو افزایش بدم. پس تکلیف اون همه امضاء قراردادی که داریم چی میشه. به همین راحتی خودشون میبرن و میدوزن. من تا آخر برج ۱۰ طبق قرارداد وقت داشتم سپردمو افزایش بدم.
  این یعنی چی واقعا”
  همین کارهارو میکنن صدای مردم درمیاد…

  • سردبیر تحریریه ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ در ۶:۰۳ ب٫ظ

   سلام
   کاربر گرامی
   اول شما باید این را خودتان در نظر می گرفتید بانک های ادغامی قبل از زمان ۹۸ ادغامشان قطعی شده بود و خودتان باید این احتمالات را بررسی می کردید و از شعبه جویای آینده مبهم بانک می بودید. از جهتی هم حق دارید که شاکی زمان و پولتان هم باشید. دیگر بانک فرصت داده که تعیین و تکلیف تا مدت مشخص صورت بگیرد.
   باتشکر تیم وام چی

 • شکیبا ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ در ۸:۰۲ ب٫ظ

  سلام وقت بخیر
  من حدود چهار سال پیش یه وام فوری گرفتم مبلغ ۳۰ میلیون… ایا میشه با همون حساب دوباره وام فوری به مبلغ ۱۰۰ میلیون بگیرم و همون اندازه مسدودی.. البته یه حساب دیگه دارم که باید تا برج ۹ امتیاز وام رو بگیرم.. ایا میشه با یکی از این دو حساب وام فوری بگیرم.. ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • سردبیر تحریریه ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ در ۹:۳۶ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی این بانک ادغامی است و طرح ثمین هم حذف شده است اگر امتیاز وام دارید نهایت تا اوایل پاییز بانک با ظرفیتی که خودش تعیین می کند وام می دهد
   باتشکر تیم وام چی

 • 0921***4354 ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۷ ق٫ظ

  سلام من به یک وام ۲۰ تا ۳۰ میلیونی نیاز دارم کدوم بانک سریع ترین و بهترین شرایط رو داره ؟
  یه بانک معرفی کنید که بتونم وام بگیرم فقط تو کمتر از یک ماه

  • سردبیر تحریریه ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ در ۸:۱۶ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی. شرایط وام گیرنده برای وام و انتخاب بانک موثر است.
   باتشکر تیم وام چی

 • کیانا ندایی ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ در ۲:۵۵ ق٫ظ

  سلام حدو ۷ سال پیش سپرده گزاری کردم برای وام ۷ میلیون گذاشتم قرار بود ۲۸ میلیوک وام بگیرم بعد که نوبت وامم شد بانک گفت میتونی اصل پولتو برداری هر وقت خواستی بیا ی وامتو بگیری میخواستم ببینم آیا بعر گذشت این همه سال امتیاز وام من هنوز هست ومیتونم بگیرم

  • سردبیر تحریریه ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ در ۷:۰۳ ب٫ظ

   سلام.
   مهر اقتصاد جز بانک های ادغامی است و قاعده قبل فرق کرده است و معمولاً امتیاز وام بین یک تا سه سال محفوظ می ماند. باید از شعبه فعالیتتان بپرسید.
   باتشکر تیم وام چی

 • مصطفی ۲۳ تیر ۱۳۹۹ در ۶:۱۲ ب٫ظ

  سلام. الان که ادغام شده تو بانک سپه بازم میشه این وام ۴ درصد خرید کالا رو گرفت؟ یا اینکه از این به بعد فقط طبق همون وام های سپه وام میده فقط

  • سردبیر تحریریه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ در ۶:۱۵ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   در شرایط ادغامی بعضی طرح ها لغو شده است باید از خود بانک بپرسید. اگر وام کالا نیاز دارید یارا کارت و دیگر بانک ها هم فعالیت دارند و وام چی هم با قسطا برای خرید کالا بدون محدودیت در لنتخاب جنس ایرانی همکاری می کند.
   باتشکر تیم وام چی

 • مالک ۱۹ تیر ۱۳۹۹ در ۵:۳۸ ب٫ظ

  مهر اقتصادی در کار نیست تبدیل شد به سپه

  • سردبیر تحریریه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ در ۵:۴۷ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   مهر اقتصاد بانک زیر مجموعه بانک سپه و ادغامی در مجموعه بزرگتر است. هنوز تابلو های این بانک های ادغامی تغییری نکرده است و طبق گفته رئیس بانک سپه دو سال دیگر تا ادغام نهایی و یکی شدن یکپارچه زمان نیاز است.
   باتشکر تیم وام چی

 • Ehsan ۱۸ تیر ۱۳۹۹ در ۱۲:۰۸ ب٫ظ

  باسلام من سندخونه دارم میخوام چهل تاوام بگیرم و سندبعنوان ضامن باشه ضامن کسرحقوق ندارم ایاوامی هست که بتونم بگیرم؟

  • سردبیر تحریریه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۵ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   بله به بانک ملی مراجعه کنید در قبال ضمانت سندتان را ارائه کنید.
   باتشکر تیم وام چی

 • نوروزی ۱۷ تیر ۱۳۹۹ در ۴:۱۰ ب٫ظ

  سلام
  نیاز به وام فوری دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین در حال حاضر چه بانک هایی وام فوری میدن.

  • سردبیر تحریریه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ در ۷:۰۵ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر گرامی
   پیش بینی چنین سوالی در بلاگ شده است و در مطلب وام فوری سیاست هر بانکی نام تمام بانک ها در جدول آورده شده است. می توانید شرایط کامل این نوع وام ها را در آن مطلب مطالعه کنید.
   باتشکر تیم وام چی

 • حسن پور ۰۸ تیر ۱۳۹۹ در ۷:۰۶ ب٫ظ

  سلام من یه وام ۲۰۰ میلیونی میخوام و خودم ۳۰۰ میلیون دارم اگه این مبلغو سپرده گذاری کنم میتونم این وامو دریافت کنم اگه میتونم شرایطش چطوریه؟

  • سردبیر تحریریه ۰۹ تیر ۱۳۹۹ در ۲:۰۷ ق٫ظ

   سلام.
   کاربر عزیر.
   طرح های این وام در حال حاضر لغو شده است.
   باتشکرتیم وام چی

 • ماجد ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۸:۱۲ ق٫ظ

  چقدر بايد پول بخوابونم توزحساب

  • سردبیر تحریریه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۶:۴۰ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   از نیمه اردیبهشت این طرح معلق شد.
   هر چقدر پول می گذاشتید نهایت تا نود درصدش وام می گرفتید.
   باتشکر تیم وام چی

 • ساشا ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۷:۳۶ ق٫ظ

  با سلام چرا وام های تعویض کالا بسته شده من از بهمن ماه تشکیل پرونده دادم و متاسفانه بهم ندادند،، اول به بهانه کرونا،، بعد از عید هم به بهانه نبود منابع

  • سردبیر تحریریه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۶:۴۲ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   بانک مهراقتصاد کلاً تمام طرح هایش به علت ادغام با بانک سپه بسته شد. به شما وام کالا قسطا پیشنهاد می کنم.
   باتشکر تیم وام چی

 • محسن ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۲:۲۴ ب٫ظ

  سلام.طرح ثمین هنوز بسته است؟من نیاز به وام فوری دارم.تاریخی اعلام نشده؟

  • سردبیر تحریریه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ در ۸:۵۹ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز بله متاسفانه هنوز این طرح آغاز به فعالیت نکرده است. شما می توانید از وام های فوری دیگر بانک ها اقدام کنید. لینک مطلب را برایتان گذاشتیم.
   باتشکر تیم وام چی

 • مصطفی ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ در ۹:۲۴ ق٫ظ

  تهران هستم
  وام خیلی فوری میخوام

  • سردبیر تحریریه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۵ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   به آگهی وام های فروشی در سایت مراجعه کنید.
   باتشکر تیم وام چی

 • مصطفی ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ در ۹:۰۲ ق٫ظ

  سلام وقت بخیر وام فوری تاسقف سی میلیون تومن رو بدون سپرده ازکدوم بانک میشه گرفت لطفا راهنمایی کنین

  • سردبیر تحریریه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۴ ق٫ظ

   سلام.
   کاربر عزیز.
   مطلب سیاست وام فوری در مطلب وبلاگ مطالعه شود. جدول بانک ها هم در آنجا آورده شده است.
   باتشکر تیم وام چی

 • محسن ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ در ۱:۴۳ ق٫ظ

  سلام دوست عزیز.
  بنده نیازمند به یک وام فوری ۵ میلیون تومنی هستم…بنظر شما این وام رو چطور و از کدوم بانک میتونم طی یک هفته دریافت کنم؟!
  با تشکر از شما

  • سردبیر تحریریه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ در ۱:۲۵ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   وام فوری با مسدودی حساب مشتری ومعادل نود درصد موجودی می باشد که ۴۸ ساعت واربز می شود.
   اما این مبلغ بهتر است از صندوق های قرض الحسنه ایی در شهر سکونتنان وام بگیرید.
   باتشکر تیم وام چی

 • فرهاد ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ در ۹:۴۰ ق٫ظ

  سلام، الان کدوم بانکها وام فوری (بدون داشتن معدل حساب و سپرده) میدن؟ و واسه پنجاه میلیون چندتا ضامن میخوان

  • سردبیر تحریریه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۳ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   بانک گردشگری یکی از این بانک هاست.
   در مطالب وبلاگ، پوشه بانکی هم جدول بانک ها اعلام شده است.
   باتشکر تیم وام چی

 • مسعود ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۶ ب٫ظ

  با سلام
  ایا بانکی هست که بدون ضامن کارمند و فیش کسر حقوق وام پرداخت کنه ؟

  • سردبیر تحریریه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۴ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   بله.
   بانک رسالت بدون کارمند با برگه چک و سفته وام میدهد.
   باتشکر تیم وام چی

 • مهدی ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۱ ب٫ظ

  با سلام زمان ازاد شد وام فوری مهراقتصاد رو نمیدونید کی هست ؟

  • سردبیر تحریریه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۲:۳۹ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   نه متاسفانه بانک اطلاعاتی منتشر نکرده است.
   باتشکر تیم وام چی

 • کریمی ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۲:۰۹ ب٫ظ

  با سلام دوستان من اقدام کردم از بانک مهر اقتصاد وام بگیرم ولی گفتن فعلا وام آزاد بسته شده کسی اطلاعی داره کی آزاد میشه ؟ممنون میشم ۰۹۳۰۹۰۲۶۶۴۳

  • سردبیر تحریریه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ در ۱:۰۴ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   زمان مشخصی برای ازاد شدن و شروع مجددش نیست

 • Ali ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۹ ق٫ظ

  باسلام.
  من میخوام یه وام ۱۸درصد ۳۰میلیونی از بانک مهر اقتصاد با مسدودی حساب فوری بگیرم
  سوالم از شما اینه آیا جلوی وامها بسته هست یا نه؟
  ممنون

  • سردبیر تحریریه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ در ۱:۰۶ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز

   یک مدل وام با خواب سپرده شش ماه. سود ۱۸ درصد دارذ. طرح وام فوری در حال حاضر فعال نیست.
   باتشکر تیم وام چی

 • 0916***1154 ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۸ ق٫ظ

  با سلام از تیم وام چی آقا یه پیامی مبنی بر ادغام بانک مهر وسپه دریافت کردیم آیا دستور کاری در مورد پرداخت وام ثمین دو رو به اطلاع شما نرساندن یا طرح جایگزینی ممنون میشم راهنمای کنید با تشکر از لطف شما

  • سردبیر تحریریه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ در ۱:۰۷ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   نه هنوز خبری از آغاز فعالیت طرح ثمین ۲ یا وام های فوری نیست.
   بلتشکر تیم وام چی

 • سمانه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ در ۱:۴۹ ب٫ظ

  سلام.
  در مورد وام طرح ثمین ۶ مهر اقتصاد، سوالاتی دارم. اول اینکه مبلغی رو که برای دریافت وام، سپرده میکنیم میتونیم افزایش بدیم؟ مثلا در ماه دوم ۲ تومن به مبلغ سپرده در ماه اول اضافه کنیم؟
  بانک گفته این طرح ۴ ماهه است، اگه بفرض ۶ ماه سپرده رو برداشت نکنیم علاوه بر زیاد شدن اقساط آیا وام با مبلغ بالاتری نسبت به ۴ ماه بهمون تعلق میگیره؟
  ممنون

 • سمانه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۵ ق٫ظ

  سلام
  در مورد وام های بانک رسالت توضیحی بفرمایید.

  • سردبیر تحریریه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ در ۱:۱۷ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   بانک رسالت، بانک تخصصی وام می باشد. فرد در بانک یک حساب قرض الحسنه ایی بدون سود افتتاح می کند مبلغی را که قصد وام گرفتن دارد را در بانک سپرده می کند تا با گرفتن معدل و طی کردن زمان وام به وی تعلق بگیرد. در زمان گرفتن وام طبق آخرین نظر کارشناس با آوردن برگه چک یا خرید سفته به عنوان ضمانت می تواند وام را دریافت کند و اصل پولش را هم آزاد کند.
   باتشکر تیم وام چی

 • علیرضا حاجی صادقی ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۹ ق٫ظ

  سلام من یه وام ۱۵میلیونی بدون این که پول بخوابونم فوری میخوام میشه راهنماییم کنید خیلی سریع میخوام

  • سردبیر تحریریه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ در ۱:۲۱ ب٫ظ

   سلام.
   دوست عزیز می توانید مطلب شرایط وام فوری در بلاگ را مطالعه کنید. وام های فوری سپرده گذاری شرط حیاتی ان هاست. می توانید به آگهی های در سایت هم سر بزنید و بدون سپرده، وامی را بخرید و با فروشنده بدون دخالت وام چی توافق کنید. باتشکر تیم وام چی

 • ۹ ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ در ۴:۰۷ ب٫ظ

  درسته ۶ تومن میشه ولی من منظورم این بود که من ۱۰ تومن وام می خوام که با شرایطم جور دربیاد

  • سردبیر تحریریه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ در ۴:۲۴ ب٫ظ

   دوست عزیز به شما پاسخ دادم. وام ده میلیون تومان قرض الحسنه ایی باید خواب سپرده حتمن رعایت شه. وام های فوری هم حساب را مسدود می کنن. صندوق های قرض الحسنه ایی در هر شهر هم گزینه خوبی است که شما دو تا حساب پنج تومانی افتتاح و چهار ماه خواب حساب از هر کدام معادلش را با اقساط ۱۵ ماه که می شود ماهی حدوداً ۳۳۰ تومان پرداخت خواهند کرد. معمولاً با چهار ماه خواب حساب در صندوق های شهرستانی صندوق دارها وام خواهند داد.
   باتشکر تیم وام چی

 • م ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ در ۲:۵۰ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید
  من امروز رفتم بانک مهر اقتصاد
  درباره طرح میثاق توضیح دادن که با اون چیزی که من می خواستم جور درنیومد
  گفتن اگر ۱۰ تومن بذارم بعد از ۴ ماه ۶۰درصد پولم رو با اقساط یک ساله ۵۰۰ تومنی بهم وام‌میدن
  من می خوام ۱۰ تومن بذارم بعد از ۴ ماه ۱۰ تومن وام‌بگیرم کل پولم یعنی ۲۰ تومن و بعد از واریز وام می خوام بردارم استفاده کنم می خوام اقساطشم بیشتر از یک سال باشه فکر نمی کنم ۴ درصدی همچین وامی بدن ولی با درصد بالاتر طرحی هست که با شرایط من جور دربیاد ؟ لطفا کامل پاسخ بدید

  • سردبیر تحریریه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ در ۴:۰۱ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   عنوان کردید ۶۰ درصد ده میلیون حسابتان را وام می دهند. این مبلغ ده میلیون نمی شود، ۶ میلیون وام به شما تعلق می گیرد. وام قرض الحسنه ایی بهترین گزینه همان بانک رسالت است. شما وام کارمزدی با مسدودی حساب یا کارکرد و معدل می توانید دریافت کنید.
   باتشکر تیم وام چی

 • م ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ در ۲:۴۱ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید
  ببخشید
  من امروز رفتم بانک درباره طرح میثاق گفتن سود چهار درصدی داره و اینکه مدت بازپرداختش ۱ساله هست اگر ۱۰ میلیون بذارم ۶۰ درصد پولم رو بعد از ۴ ماه بهم وام میدن میشه ماهی ۵۰۰ یکساله باید قسط پرداخت کنم من فکر میکردم شرایط این وام‌جور دیگه ای اما بانک مهر اقتصاد طرح دیگه ای داره که با این شرایط من جور دربیاد
  من می خوام پولم و ۴ ماه بخوابونم ۱۰ میلیون یا ۱۲ تومن واریز کنم بعد ۴ماه به اندازه مبلغم وام‌می خوام مثلا ۱۰ میلیون وام بگیرم و بعدش بتونم‌کل پولم رو پس بگیریم یعنی ۲۰ میلیون و
  می خوام قسطش بیشتر از ۱ سال باشه همچین طرحی دارن ؟ فکر نکنم با ۴ درصد همچین وامی بدن ولی باسود بالاتر همچین طرحی هست که با شرایط من جور دربیاد ؟
  لطفا کامل پاسخ بدید

  • سردبیر تحریریه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ در ۴:۰۳ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   اگر می توانید مبلغ را بیشتر کنید در بانک رسالت افتتاح حساب کرده وام ده میلیون تومانی خود را بگیرید اما باز زمان بالای یکسال نخواهد شد با چهار ماه خواب حساب. همیشه به قول قدیمی ها خدا و خرما یک جا جمع نمی شود.
   باتشکر تیم وام چی

 • 0916***1154 ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ در ۴:۲۱ ب٫ظ

  باسلام از تیم وام چی
  آقا شما که رابط مشترکین هستید و بیشتر با کارشناسان بانک در ارتباط هستین و احتمال جواب بهتری رو دریافت مکنید از کارشناسان بانک تاریخ و امیدواری برای روز های آینده ندادند
  که از بلا تکلیفی در بیام ممنون از همکاریتان

  • سردبیر تحریریه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ در ۵:۳۱ ب٫ظ

   با سلام مجدد.
   کاربرعزیز.
   در اولین وقت ادارای حتماً پیگیری خواهیم کرد امیدواریم جواب قانع کننده ای برای شما و دیگر کاربران بدست بیاوریم.
   باتشکر از حسن انتخاب شما
   تیم وام چی

 • ریحون ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۶ ق٫ظ

  من ۱ ماه و نیم پیش تشکیل پرونده دادم پول ریختم به حساب اما هر روز دارن امروزو فردا میکنن اگه نمی‌دن حداقل پول خودمونو پس بگیریم یا اونم قرارهای بالا بکشن

  • سردبیر تحریریه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ در ۴:۰۴ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   نه تصورتان اشتباه است بانک مهراقتصاد بانک معتبری است و مشکلی تا امروز از ان رسانه ایی نشده بلکه در بانک بزرگتری مثل سپه هم در حال ادغام شدن می باشد. احتمالاً هم جا به جایی باعث مسدود شدن طرح در نیمه اردیبهشت شد.
   باتشکر تیم وام چی

 • مجید ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۱۲ ب٫ظ

  سلام با تشکر از اطلاع رسانی تون
  ما ۱۰روز پیش ضامن ها وپول وحتی پول بیمه هم ریختیم به حساب حالا تکلیف ما رو اصلا مشخص نمیکنن اگر میخوای وام ندیت خوب ندیت تکلیف ما رومشخص کنید

  • سردبیر تحریریه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۶ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   از نیکه اردیبهشت که این طرح لغو شده،کاربرهای زیادی مانند شما مطالبه گر هستند. امیدواریم هر چه زودتر تصمیم و طرح جایگزین اعلام شود
   باتشکر تیم وام چی

 • 0916***1154 ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ در ۴:۳۵ ب٫ظ

  با سلام و احترام
  من تشکیل پرونده دادم کارهای بانکی اهم از ضامن وغیر رو هم انجام دادم طرح سیمین ۲حالا که مراجع کردم برای دریافت وام میگن وام ها مسدود شده میشه راهنمای کنید کی باز میشن و ما به وام می رسیم با تشکر

  • سردبیر تحریریه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ در ۴:۴۶ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   طرح ثمین ۲ نه سیمین و با توجه به ادغام این بانک با بانک سپه احتمالاً دلیل مسدودی طرح می باشد. از کارشناس بانک هم پرس و جو انجام گرفته اما زمانی برای فعالیت طرح مشخص نکردند و دستوری اعلام نشده است.
   باتشکر تیم وام چی

 • خداداد ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۹ ق٫ظ

  عزیزم سر خودمون کلاه نزاریم خط نزول را واقعا بخواهیم طبق آیات قرآن معنی کنیم ۱ درصد هم نزول. کسی وام میگیره که نیاز داره یا دستش خالیه تا میاد اصلش را پس بده پدرش در میاد. کسی که ثروتمنده که وام نیاز نداره مگه … خدا وکیلی سر خودمون و خدا کلاه نمیخواد بگذاریم.ربا جنگ با خداست وقتی با افتخار میزنید ۱۸% سود از یعنی جنگ با خدا.کمی آیات ربا را تو قرآن بخوانید متوجه نکبتی که امروز از لطف ربا به جان مردم افتاده میشوید. کلاه شرعی روی خطای خود نگذارید. فردا جلوی خدا هم همین توجیحات کذب را میارید؟

  • سردبیر تحریریه ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۴ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   متوجه مفهوم و مخاطب پیامتان نشدیم. ما یک سایت آگهی هستیم. نه ربا می گیریم نه بهره پول بانک ها در حساب ما پرداخت می شود. وظیفه ما بررسی و معرفی طرح های تسهیلات و وام بانک ها می باشد و هیچ نفعی جز رسالت خبررسانی و بیان جزئیات طرح نداریم.
   باتشکر تیم وام چی

 • عبدالرضا ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ در ۶:۱۵ ق٫ظ

  حالا اگه میگفتن وام میدیم چند روز صبر کن خوب بود یا همون روز اون میگفتن ما این همه دوندگی نمی‌کردیم خوب بود یا حالا میگفتن نمی‌دهیم لاعق پول خودمونو بر میداشتیم

  • سردبیر تحریریه ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۷ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   امیدواریم این مشکل با بانک حل شود.
   باتشکر تیم وام چی

 • عبدالرضا ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ در ۶:۱۰ ق٫ظ

  سلام این طرح ثمین ۲کی بوجه میگیره ما پول ریختیم پرونده تکمیل کردیم پول بیمه وکلی امضا حالا تازه دارن میگن وام رو مسدود کردن من بدهکار بانک خودشون بودم میخواستم پول دوقسط عقب اوفدادم بدم تکلیف چیه نمی‌خواستن بدن چرا مردم آزاری میکنن کم گرفتاری داریم که اینم اضافه بشه یعنی خیر نبینه باعث وبانیش که مارو اینطور گرفتار کردن جواب درست هم به مردم نمی دن

  • سردبیر تحریریه ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۹ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   سیاست بانک مهراقتصاد این گونه سریع تغییر کرد. امیدواریم هر چه زودتر طرخی جایگزین کنند.
   باتشکر تیم وام چی

 • رضا ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ در ۴:۲۴ ب٫ظ

  تشکیل پرونده دادم روی وام حساب کرده بودم خونه قولنامه کردم حالا.۱۰روزه جلو وامها روبستن هیچ جوابی هم نمیدن.کی بازمیشه وام فوری

  • سردبیر تحریریه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ در ۸:۴۸ ب٫ظ

   سلام. کاربر عزیز.
   از کارشناس بانک پرس و جو شده است، گفتند زمان مشخصی وجود ندارد.
   باتشکر تیم وام چی

 • جواد ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ در ۴:۲۷ ق٫ظ

  ضمنا وام قبلی آزاد ضامن بردم حساب باز کردم حدود ۱۵۶۰۰۰۰۰تومان واریز کردم چه میشود جواب درست نمیدهند پیگیری کنید اگه واگذار نمیشود پولم الکی در بانک نباشد سر در گم شدم با یه بدبختی ضامن پیدا کردم ضامن هایم میگویند ما دیه چک نداریم

 • جواد ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ در ۴:۲۳ ق٫ظ

  سلام شرایط وام فوری در بانک مهر را اعلام کنید

 • ابوالفضل ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۷:۵۹ ق٫ظ

  با سلام. من مبلغی حدود ۲۰۰ میلیون پول دارم میخوایم ۲۰۰ میلیون از روی آن وام بگیرم با اقساط ۶۰ ماهه و بهره کم. آیا امکان دریافت چنین وامی هست؟

  • سردبیر تحریریه ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۳ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   متاسفانه بانک مهراقتصاد ۲۰ اردیبهشت طرح وامش را لغو کرد. و وامی با بهره ۱۸ درصد را جایگزین با مدت انتظار ۶ کرد.
   باتشکر تیم وام چی

 • 0913***3940 ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۱:۴۳ ق٫ظ

  سلام
  مورد فوری برای ماپیش آمده که نیاز به وام ۱۰ میلیارد تومانی داریم .جهت خرید البته امکان ارائه سند منزل هم هست .میشه راهنمایی بفرمایید

  • سردبیر تحریریه ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۵ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   به سایت قسمت وام ها مراجعه کنید و یک وام با شرایط خودتان پیدا کنید. امیداست فوریتتان خیر باشد.
   باتشکر تیم وام چی

 • جواد ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۷:۰۱ ب٫ظ

  حداقل یه جواب کلی بدین مشخص بشه من سر درگم شدم

  • سردبیر تحریریه ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۰ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   تیم وام چی برای جواب کلی و جزیی در خدمت کاربرانش است. متاسفانه این بانک ده روز پیش طرح هایش را لغو کرد و در حال حاضر وامی با چنین شرایطی دیگر ندارد. باز اگر سوالی بود با پیام گذاشتن پاسخگو خواهیم بود.
   باتشکرتیم وام چی

 • جواد ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۷:۰۰ ب٫ظ

  سلام رفتم ۸روز پیش بانک مهر اقتصاد واسه وام آزاد حساب باز کردم ضامن بردم پرونده تکمیل شد قرار شد روز بعد وام واریز شود ولی حالا ۸روز میگذرد میگن جلو وام گرفته شده پس چرا پول ما را گرفتین

  • سردبیر تحریریه ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۲ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   طرح های بانک مهراقتصاد خیلی مورد استقبال بود و ناگهانی وام ها طرحشان بسته شد. چون تازه تصمیم گیری شده احتمالاً تکلیف سپرده شما مشخص می شود.
   باتشکر تیم وام چی

 • برزگری ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۵:۱۴ ب٫ظ

  سلام من از بانک مهر اقتصاد وام گرفتمحدود یک سال هست که سر وقت پرداخت میکنم رستوران دار هستم تعطیل کردم چند ماه هست ولی از بانک هر روز زنگ میزنن میگن بیا قسط خالی کن منم ندارم خواهش میکنم پیگیری کنید یه مهلت برام بگیرید. تشکرحسین برزگری از فارس شهرستان بوانات

  • سردبیر تحریریه ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۹ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   ما یک سایت آگهی هستیم، کار ما ارتباط با بانک ها در حد پا در میانی نیست! شما تا زمانی که بهمن و قبل از بحران می باشد اگر مشتری خوش حسابی بودید، می توانید از تعویق سه ماه استفاده کنید و بانک حق گرفتن اقساط این سه ماه را ندارد.
   باتشکرتیم وام چی

 • یاری ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۹:۰۷ ب٫ظ

  سلام و عرض ادب
  من طالب یک وام ۲۵میلیون تومانی می باشم با کمترین سود و اقساط کم ، آیا چنین درخواستی امکان دارد؟
  دوسال پیش من یک وام به مبلغ ۵میلیون تومان از قرض الحسنه ی مهر ایران گرفتم با اقساط ۲۵۰
  هزار تومانی و حدود ۲۰۰ هزار تومان مبلغ سود این وام بود (ان شاالله اطلاعاتم اشتباه نباشه)
  نکته ی قابل ذکر این که من بابت وامی که دریافت کردم یه مبلغی تو حسابم خوابوندم به مدت مشخصی که بانک اعلام کرده بود. و بعد شرایط دریافت وام رو کسب کردم.
  با تشکر؟

  • سردبیر تحریریه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۰:۳۵ ق٫ظ

   سلام‌
   کاربرعزیز.
   بانک مهر ایران اطلاعات طرح هاش در سال ۹۹ هنوز به روز اعلام نشده.
   ولی امکان گرفتن وام با سود کم در بانک های قرض الحسنه ایی مهیا است.
   باتشکرتیم وام چی

 • میرهادی موسوی ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۳:۲۹ ب٫ظ

  سلام
  چه بانک بدقول و بی ارزشی تمام مدارک رو تحویل گرفته و ما رو حرف این بانک حساب بازکردیم و قول صد در صد داد به ما حالا میگه جلوی وام مهراقتصاد رو گرفتن و ما رو در این شرایط گذاشتن، خدا لعنتشون کنه.

  • سردبیر تحریریه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۰:۴۸ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   مسدودی وام های این بانک غیرقابل پیش بینی بود. حداقل بهتر بود به افرادی که قبل از تصمیمشان مدارک تحویل داده بودند وام را پرداخت می کردند. ولی نمی توان قضاوتی کرد وقتی سیاست بانک را نمی دانیم.
   امیداست که مشکلتان حل شود.
   باتشکر تیم وام چی

 • مهدی۴۴ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۰:۳۹ ق٫ظ

  جالبه که بیشترین میزان ربا حتی بیشتر از بزرگترین نزول خورها دریافت میشه اون وقت با کمال وقاهت بهش می گن بانکداری اسلامی

  • سردبیر تحریریه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۱ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   بانک ها بهره بالایی میگیرند. حق با شماست. بانکی مانند رسالت در وام ها با حساب دقیق همان کارمزد ۲ تا ۴ درصد رو میگیره. بانک داری اسلامی هم در مطلبی در وبلاگ سایت مفصل به آن پرداخته ایم که باید بگوییم بانکداری اسلامی دو طرف معامله دارد اگر بانک نباید ربا بگیرد، مصرف کننده را هم در مصرف مال قرضی با هر عقدی از مرابحه، مضاربه و… مشروط مصرف کرده که کمتر کسی به آن بها می دهد.
   باتشکر تیم وام چی

 • وحید رحیمی سرشت ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۰:۳۵ ق٫ظ

  سلام خسته نباشید . برای راه اندازی پرورش شتر مرغ احتیاج به وام فوری دارم . در صورت امکان راهنمایی کنید ممنون میشم . رحیمی سرشت
  ۰۹۱۰۵۷۴۴۱۹۰

  • سردبیر تحریریه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱:۰۰ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   طرح اشتغال زایی خودتان را به بانک کشاورزی ببرید تا با کارشناسی بانک اگر مشمول وام می شوید با شما همکاری کنند.
   باتشکر تیم وام چی

 • محمد ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۷ ب٫ظ

  سلام چند روز پیش وام ازاد را درخواست کرده و تمامی مدارک تکمیل شده و مبلغ سپرده گذاری هم به بانک واریز شد قرار بود سه روز بعد وام وایز شود ولی میگن واریز بسته شده لطفا میشه بگین کی باز میشه واقعا گرفتارم

  • سردبیر تحریریه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۴ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز
   تا هفته پیش برای این طرح مشکلی این چنینی نبود. از گزارشگر تیم وام چی خواسته شده در اولین فرصت کاری مسئله را پیگیری کند و دلیل این اتفاق و احتمال آغاز دوباره طرح را با شما و کاربران عزیزی که پیگیر وام بانک مهراقتصاد هستند درمیان بگذاریم.
   باتشکرتیم وام چی

 • رضا ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۸:۴۴ ق٫ظ

  سلام هفته گذشته منم به بانک مراجعه کردم تمام مدارک لازم رو تحویل داده بودم با این وجود گفتن که جلوی طرح ثمین روگرفتن حالا مامنتظر باشیم تکلیف چیه؟

  • سردبیر تحریریه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۵:۲۸ ب٫ظ

   سلام.
   ماربرعزیز.
   مطلب به روز شده در مورد بانک مهر اقتصاد تحریر شده. در زمان انتشار مطلب وام فوری و طرح ثمین۳ لغو شده بود و طرح ثمین۲ فعال بود. باز از گزارشگر تیم وام چی خواسته میشود در اولین وقت موضوع را پیگیری کنند تا برای شما کاربر عزیز و دیگر کاربران ما اطلاعات کامل تری ارائه شود.
   باتشکر تیم وام چی

 • ک. س ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۷:۴۵ ب٫ظ

  با سلام امروز برای تکمیل پرونده رفتم توبانک بهم گفتن فعلا جلو وامهارو بستن سوالم اینه کی این وام دستمونو میگیره با تشکر

  • سردبیر تحریریه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۰:۰۱ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   این مطلب در پارسال تهیه شده مطلب به روز در مورد وام های بانک مهر اقتصاد در وبلاگ وام چی جدید انتشار پیدا کرده آن را مطالعه کنید.
   باتشکر تیم وام چی

 • سید ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۲:۴۷ ب٫ظ

  سلام با سند ملکی به ارزش ۹۰۰میلیون / میشه وام ۵۰۰ میلیونی طرح ثمین گرفت ؟ / ضامن همان سند رهن بانک بشه؟

  • سردبیر تحریریه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۰:۱۲ ق٫ظ

   سلام.
   کاربر عزیز.
   با سند ملکی در هر بانکی می شود وام گرفت و ارزش تخمینی آن توسط کارشناسان بانک تعیین می شود و در رهن بانک قرار می گیرد. اگر اطلاعات جدیدی در مورد طرح ثمین می خواهید هم می توانید به مطلب به روز شده این بانک در وبلاگ وام چی مراجعه کنید که لینک آن گذاشته شده است.
   باتشکرتیم وام چی

 • Eli ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۲:۲۷ ب٫ظ

  سلام وقت بخیر
  وام فوری مهر اقتصاد شعبه بوشهر میگه که وام فوری بسته شده که؟
  کی دوباره باز میشه؟

  • سردبیر تحریریه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۴ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر عزیز.
   این مطلب و طرح متعلق به سال ۹۸ می باشد. می توانید در وبلاگ وام چی به مطلب به روز شده این بانک مراجعه کنید و اطلاعات جدید از طرح مشابه اش ثمین۲ بگیرید.
   باتشکر تیم وام چی

 • زهرا ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۱ ق٫ظ

  سلام. هفته ی پیش مدارک وضامن تهیه کردیم و درخواست وام دادیم امروز که تماس گرفتیم برای دریافت گفتند که دیگه جلوی وام هارو گرفتن. میخواستم ببینم کی میتونم وام رو بگیرم چون واقعا لازم داریم.
  ممنون

  • سردبیر تحریریه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۲ ب٫ظ

   سلام .
   کاربر عزیز.
   مطلب جدیدی در مورد وام فوری مهر اقتصاد در وبلاگ وام چی به روز شده تهیه شده است. می توانید از طرح ثمین۲ استفاده کنید.
   باتشکرتیم وام چی

 • م ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۹:۱۰ ب٫ظ

  با سلام و خسته نباشید
  برای فرهنگیان چه نوع وام هایی وجود دارد ؟؟؟

  • سردبیر تحریریه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۰:۰۹ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز
   وام بازنشستگان، وام کمک جهیزیه، وام صندوق بازنشستگان اگر در صندوق فرهنگیان حساب داشته باشید می توانید با توجه به سیاست صندوق در هر سال مبلغی وام بگیرید.
   باتشکر تیم وام چی

 • زهره كاظمي ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۸:۳۵ ب٫ظ

  سلام وقتتون بخير.من مغازه دارم و جواز كسب دارم.بدليل كرونا آسيب شديدي ب كسب و كارم وارد شده ميخاستم ببينم كدوم بانك هست ك فوري مبلغ بالاي سي ميليون بده.متاسفانه در چندروزي ك دنبال آماده كردن مدارك خودم و ضامن بودم وام ثمين برداشته شد.

  • سردبیر تحریریه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۵ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   مشاغل آسیب دیده از این وضعیت را اعلام کرده اند اگر شامل آن باشبد می توانید برای وام اقدام کنید. به جواز کسب وام تعلق نمی گیرد بلکه به اعتبار آن می توانید وام بگیرید. با گردش مالی حساب متصل به دستگاه پوز محل کسبتان هم می شود وام گرفت.
   باتشکر تیم وام چی

 • علی ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۸:۱۵ ب٫ظ

  ۱۸ درصد!!!!
  ۷۶ میلیون توی ۵ سال پرداخت میشه یعنی ۲۶ میلیون سود
  تازه ۱۱ میلیون بلوکه میشه ک سود ۵ سال اونم حساب کنی میشه ۱۸ میلیون
  یعنی۴۴میلیون سود
  ۵۰ میلیون وام
  ۱۰ میلیون ۵ سال دیگ ۵۰۰هزارتومن نیس

  • سردبیر تحریریه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۰:۱۵ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   حق با شما می باشد. با شرایط اکنون وضع اقتصادی و ارزش مالی پنج سال دیگر هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست. هر فرد در شرایط خودش تصمیم گیری میکند. امکان دارد قید ارزش پول مسدودی را بزند تا در زمانی که پول نیاز دارد بتواند آن را تامین کند.
   باتشکر تیم وام چی

 • امید شاکری ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۵:۱۹ ب٫ظ

  سلام،معذرت میخوام سوال من این بود که این وام ثمین ۳ یا وام فوری که بالا گفتین را من گرفتم،میخوام بدونم قرض الحسنه هست یا نه؟؟؟
  مورد دیگه هم گفتین باید تا بهمن ماه اقساط تصفیه شده باشه،پس چگونه هست که داخل سایت بانک و خبرگزاری ها گفته شده تا ۱دی ماه ۹۸ اقساط عقب افتاده نداشته باشن؟
  سپاسگزارم

 • امید شاکری ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۴:۰۲ ق٫ظ

  با عرض سلام و خسته نباشید،آیا این وام فوری که ما گرفتیم قرض الحسنه هست که جز تعویق اقساط۳ ماهه کرونا باشه؟؟لطفا اگه میتونید جواب بدین چون من توی این شرایط واقعا بخاطر بیماری و ریه ام نمیتونم برم شعبه بپرسم،همین اگه قرض الحسنه هم باشه و بدونید هست یا نه کافیه،ممنون

  • سردبیر تحریریه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱:۱۰ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   اگر تا بهمن ماه سال گذشته وام خود را اقساطش پرداخت کرده اید، بله این وام هم مشمول تعویق سه ماه می باشد.
   تمام بانک های دولتی، غیردولتی و موسسه هابا وام های قرض الحسنه ای و تسهیلات همه شامل تعلیق سه ماه هستند. مگر بانکی خلاف این قانون عمل کند.
   امیدواریم هر چه زودتر بهبود پیدا کنید.
   باتشکرتیم وام چی

 • ابوالفضل یونسی ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۶:۱۰ ب٫ظ

  سلام و عرض ادب خدمت شما تیم خوب وام چی
  اگر امکان داره اطلاعاتی راجع به دادن امتیاز وام مهر اقتصادبه شخص دیگر،توضیح بدین
  سپاسگذارم

  • پشتیبان ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۸ ب٫ظ

   درود بر شما
   کاربر عزیز اطلاعات اینچنینی را از شعبه بانکی مربوطه و یا از قسمت بلاگ سایت مطالعه فرماییدو
   با تشکر
   https://vamchi.com/blog

 • 0901***4044 ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۸ ب٫ظ

  سلام یه وام ۳۰تومنی میخواستم چجوری باید بگیرم واسه پوله پیش خونه

  • سردبیر تحریریه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۰:۱۳ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   به بانک انصار مراجعه کنید و شرایط خود را با کارشناسش در میان بگذارید.
   بانک مهرایران هم وام ودیعه مسکن هم داره.
   در حال حاضر وام یا تسهیلات در حالت عادی گذر زمان، معدل و میانگین نیاز دارد. اگر نیازتان فوری است باید وارد فاز وام های فوری شوید که در این دو بانکی اعلام کردم می توانید به نتیجه برسید.
   باتشکرتیم وام چی

 • سهراب ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۰:۱۰ ق٫ظ

  سلام خسته نباشید ایا هنوز هم طرح ثمین ۳ هست؟

  • سردبیر تحریریه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۲:۳۹ ق٫ظ

   سلام.
   کاربر عزیز.
   خیر.
   اکنون طرح ثمین ۲ وجود دارد.
   باتشکرتیم وام چی

 • نگار ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۹:۲۳ ب٫ظ

  سلام برای ضامنهای وام ازدواج برای سال ۹۹ چه مدارکی لازمه. ضامنها چیا هستن؟

  • سردبیر تحریریه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۹:۲۸ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر عزیز.
   ضامن، کارمند معتبر با فیش کسر از حقوق.
   ضامن بازاری یا شغل آزاد با دسته چک معتبر
   ضامن با جواز کسب تاریخ دار و با اعتبار
   ضامن خود فرد با فیش کسر از حقوق.
   برای ضمانت هر وامی از جمله وام ازدواج هم نیاز است. بسته به نظر بانک مرجع و انتخابی شماست.
   باتشکر تیم وام چی

 • سمیرا ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۲:۳۳ ب٫ظ

  وام خرید خودرو به چه صورته؟

 • مهرداد ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۹:۲۰ ق٫ظ

  با سلام و ارزوی قبولی طاعات و عبادت.
  نیازمبرم به چهل میلیون وام دارم خواهشمنداست درصورت ممکن دستورات لازم دراین زمینه مبدول فرمایید

  • پشتیبان ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۹:۵۸ ق٫ظ

   درود بر شما
   کاربرگرامی بررسی لیست وام های وام چی میتونه برای شما مفید واقع شود
   https://vamchi.com/loans میتونید این لینک رو بررسی کنید و با آگهی دهنده ها مستقیما وارد معامله شوید
   اگر هر جا در خصوص نحوه معاملات و استفاده از سایت سوال داشتید میتونید از طریق چت پشتیبانی با ما مطرح بفرمایید و راهنمایی بگیرید
   با احترام.

 • وحیدصالحی ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۴:۱۰ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید من شغل ازاد دارم ونیاز ب وام ۳۰ملیونی دارم و همچنین ضامن با پروانه کسب هم دارم میتونم در این صورت اقدام کنم برای وام؟ ممنونم ازتون

  • سردبیر تحریریه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۵:۵۶ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز
   برای وام اقدام کنید. اگر سرمایه ایی نقد دارید و توانایی بازپرداخت اقساط با بهره البته قرض الحسنه ایی در توان مالی شماست. وام گرفتن گزینه مناسبی است. حساب بانک رسالت افتتاح کنید با حسابتان کار کنیدتا معدل خوبی نصیبتان شود و وام بگیرید. ضامن با پروانه کسب، ضامن کارمند و ضامن با دسته چک معتبر این روزها کیمیاست.

 • علیرضا ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۹:۵۸ ب٫ظ

  سلام و عرض خسته نباشید خدمت ناظر سایت وام چی من فیش حقوقی ندارم چون بهم بجای پیش حقوقی کارت حقوقی داده اند آیا با این حالا می توانم وام را بردارم

 • ارمان ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۲:۰۷ ب٫ظ

  سلام من نظامی هستم ایا میتوانم ۶۰ میلیون وام بگیرم

  • سردبیر تحریریه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۸:۵۳ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر عزیز.
   بدون شک شما در سیستم داخلی شغلتان، طرح های بسیار خوبی از وام قرض الحسنه، مبلغ خوب وام برایتان مهیا می باشد. بانک انصار، قوامین و بانک رسالت با مجموعه های نظامی با قوانین و توافق های بین سپاه یا ارتش تعامل دارند.
   به واحد تسهیلات سرکارتان مراجعه کنید.
   با تشکر تیم وام چی

 • محمد رمضانی ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۴:۱۰ ق٫ظ

  سلام برای وام ضامن کارمند دارم ولی چک نداره.کاسب دارم پروانه نداره.کسی رو دیگه ندارم برای ضمانت.خیلی هم به وام نیاز دارم.لطفا راهنمایی کنید.ممنونم.

  • سردبیر تحریریه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۹:۰۰ ب٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   سایت وام چی پلتفرم آگهی است. شما می توانید در بخش ضامن ها، با قیمت توافقی که بین خودتان و ضامن به توافق میرسید البته بدون دخالت وام چی ضامن بیابید.
   باید دوباره متذکر شویم که ما مبلغی جز سهم اشتراک برای در اختیار گذاشتن اطلاعات تماس نمیگیریم و با ادامه ارتباط و قرارتان کاری نداریم و دخالت نمیکنیم.
   باتشکر تیم وام چی

 • محمد رمضانی ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۳:۲۶ ق٫ظ

  سلام من بعد از چند سال که تو بانک مهر حساب دارم رفتم ۷ ملیون وام قرض الحسنه بگیرم.ضامن کارمند دارم ولی چک نداره.کاسب چک دار هم دارم پروانه نداره.به این پول خیلی نیاز دارم.کسی رو دیگه نمی شناسم برای ضامن. لطفا راهنمایی کنید.ممنونم.

  • سردبیر تحریریه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۰:۴۵ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   شما می توانید در سایت وام چی در بخش ضامن ها، ضامنی با شرایط خودتان پیدا کنید.
   اگر یارانه بگیر هستید و وام یک میلیون را دریافت نکردید یارانه را ضمانت قرار دهید.
   پیدا کردن ضامن در سایت وام چی با سلیقه اقتصادی خودتان می باشد و ما هیچ دخالت در ارتباط شما با ضامن و توافقهای بعدیتان نداریم. جز هزینه اشتراک ما هیچ هزینه اضافی دیگر دریافت نمی کنیم.
   باتشکر تیم وام چی

 • مریم ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۵:۳۰ ب٫ظ

  سلام
  من وام رو دریافت کردم ولی نمیتونم کارت به کارت کنم میزنه صادرکننده کارت نامعتبر میشه راهنمایی بکنید

  • سردبیر تحریریه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۵:۳۹ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر عزیز.
   وام از کجا دریافت کرده اید؟ وام کالا گرفته اید؟ اگر وام کالا گرفته اید یا وامی که در قرارداد عقد مرابحه و خرید کالا و محصولی باشد باید به فروشگاه ها بروید خرید کنید و مبلغ را کم کنید. اگر پول به حساب شما واریز شده دیگر مشکلی در جا به جایی ندارید. اگر کارت صادر شده و به شما داده اند باید به بانک مورد نظر مراجعه کنید تا مشکل سیستمی یا محدودیتش را بردارند.
   باتشکر تیم وام چی

 • مریم ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۴:۴۲ ب٫ظ

  با سلام
  من وام رو دریافت کردم چرا نمیتونمکارت به کارت یا برداشتش بکنم میزنه صادر کننده کارت نامعتبر است!
  میشه لطفا جواب بدین

  • سردبیر تحریریه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۵:۳۴ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر عزیز
   اگر بین خودتان سند و قرارداد حقوقی تنظیم کرده اید، فرد مبلغی گرفته دیگر نمی تواند زیر حرفش بزند و باید جوابگو باشد. لغو امتیازی که در بانک مکتوب شده و به شما واگذار شده است را دقیق نمی دانیم از کارشناسان بانکی در صورت ضرورت برایتان پیگیری خواهیم کرد.
   با تشکر تیم وام چی

 • علیرضا ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۴:۱۷ ق٫ظ

  سلام من می خواستم وام ۵۰میلیونی بانک مهر اقتصاد را بردارم ولی شرط آنها این است که باید مدرک شغلی ارایه کنی ولی من مدرک شغلی ندارم ولی همسر شعید هستم و ماهانه حقوق میگیرم آیا با این وجود می تونم وام را بردارم
  لطفاً جواب را برام بگید

  • سردبیر تحریریه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۴:۲۱ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر عزیز.
   با درود فراوان بر شما همسر شهید و سپاس از ایثار و تحمل شما.
   شما به عنوان مستمری بگیر یا بازنشسته شناخته می شوید و حتماً فیش حقوقی به نام شما صادر می شود. همین فیش حقوقی می تواند ضامن شما در پرداخت و گرفتن مبلغ وام یا تسهبلات باشد. مگر اینکه وامی را انتخاب کرده باشید که به جز تسهیلات اشتغال باشد که اعلام مدرک شغلی ضرورت می یابد.
   با تشکر تیم وام چی

 • حمید ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۸:۰۵ ب٫ظ

  لطفآ در مورد بانکداری اسلامی توضیحاتی بدهید این بانکها در کجاها وجود دارند و نحوه ی دریافت وام از آنها چیست؟

  • سردبیر تحریریه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۳:۰۴ ق٫ظ

   سلام.
   کاربرعزیز.
   بانکداری اسلامی یک اصل اساسی دارد حذف ربا از مبلغ پول در یافتی و اگر عقد قراردادی نوشته شد با همان اصول به آن عمل شود. عقد سلف، مرابحه، مضاربه و… . ما در مطالب وبلاگ در مورد تمام عقود اسلامی مفصل حرف زدیم و اگر مشخصا جزئیات خاصی مد نظرتان هست اعلام کنید. بانک های اسلامی هم تمام بانک های کشورمان جز آن هستند! یعنی اگر اصول اسلامی را رعایت نکنند مجوز نخواهند گرفت.
   با تشکر تیم وام چی

 • حبیب ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۴:۳۱ ق٫ظ

  سلام. آیا بیمه وام اجباری است

  • پشتیبان ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱:۰۱ ب٫ظ

   درود بر شما.
   این اطلاعات رو از شعبات بانکی و یا قسمت بلاگ سایت جویا شوید.
   با تشکر

 • محمد ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱:۵۸ ب٫ظ

  من رفتم بانک مهر اقتصاد برای وام فوری میگه ۲۲ درصد بلوکه میشه و پنج درصد هم کارمزد میگیرن، کسی اطلاع داره؟

  • سردبیر تحریریه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۴:۱۲ ب٫ظ

   سلام.
   کاربر عزیز
   همانطور که در مطلب عنوان شده وام فوری بدون سپرده قبلی به متقاضی داده می شود و در قبال آن مسدودی مبلغ چند درصد از وام و کارمزدش می شود. اگر منظور شما از اطلاع داشتن درصد مسدودی وام می باشد و تفاوت عدد ۱۰ تا ۲۲ درصد است؛ باید عنوان کنیم مطلب در سال گذشته تحریر شده و امکان افزایش رقم در سال جدید بی شک وجود داشته. تیم تحریریه وام چی با اولویت وام های پرطرفدار در حال به روز رسانی می باشد و در طی چند روز آینده این طرح وام فوری مهر اقتصاد را هم پیگیری می کنیم و شما می توانید اطلاعات دقیق طرح را مطالعه کنید.
   با تشکر تیم وام چی

 • افشین عزیززاده ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۱:۰۰ ب٫ظ

  برای وام ۳۰میلیونی چندتا ضامن لازمه؟ ممنونم

  • سردبیر تحریریه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۰:۳۰ ق٫ظ

   سلام . کاربر عزیز
   ضامن گرفتن برای وام ها الگو وام ازدواج می باشد که برای هر سی میلیون تومان یک ضامن برای وام ازدواج در نظر گرفته است. بانک انصار در سال گذشته برای هر ۲۰ میلیون تومان یک ضامن لازم می دانست. بعضی بانک ها مانند ملی هر ده میلیون تومان یک ضامن مد نظر دارند. قاعده ایی که بانک ها در قوانین داخلی خودشان آن را عملی می کنند و خیلی از الگوی بانک مرکزی پیروی نمی کنند. مسئله این است که شما از کدام بانک می خواهید وام بگیرید و باید حتماً بعد از اعتبار سنجی نظر نهایی را رئیس شعبه برای ضامن اعلام کنند.

 • نرگس فرزانه کندری ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۸:۴۰ ب٫ظ

  سلام
  برای گرفتن وام ۹۰ میلیون چقد سپرده و مبلغ قسط ۶۰ ماه چقدر و چند تا ضامن لازم داریم و چند روز طول میکشه که وجه نقد وام به دستمون برسه

  • پشتیبان ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۰:۰۲ ق٫ظ

   درود بر شما
   دوست عزیز این موضوع رو لازمه از شعبه بانک مد نظر جویا شوید
   با احترام

 • احسان ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ در ۹:۰۳ ب٫ظ

  سلام ببخشید این مشاور یا پاسخگویی سوالات که بجای پاسخ همش میگه مراجعه کنید به شعبات و وام چی و….‌
  خواهشا ینفر کارشناس زبده را اینجا بزارید که توانایی کامل به قوانین و مقررات و بخشنامه های وام و…..داشته باشه.
  سپاسگذاریم

  • پشتیبانی وام چی ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ در ۶:۴۴ ب٫ظ

   درود بر شما،

   در واقع کارشناسان مار راهنمایی اشتباهی نکردند، وام چی وام نمی دهد و تنها یک پایگاه بی واسطه ی آگهیست که شما را در پیدا کردن وام های افراد از سرتاسر ایران کمک می کند.

   اما این موضوع مطرح شده و قرار بر این شده تا برای این قسمت که طرفداران زیادی دارد حتما کارشناسی را در نظر بگیریم و به سوالات اختصاصی کاربران پاسخ بدیم.

   ممنون و متشکریم از توصیه ی ارزشمند شما.

   با احترام

 • کیارش ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ در ۲:۵۱ ق٫ظ

  وام مضاربه بدون سابقه گردش مالی در حساب با دادن سند آیا وام میدن؟

  • پشتیبان ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ در ۴:۵۲ ب٫ظ

   درود بر شما
   این رو لازمه از شعبه بانک مد نظر جویا شوید
   با احترام.

 • رها ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ در ۰:۳۳ ق٫ظ

  سلام چرا بازنشسته های نیروهای مسلح از طرف بانک مهراقتصاد به عنوان ضامن شناخته نمیشود؟ چرا

  • پشتیبان ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ در ۹:۲۵ ق٫ظ

   درود بر شما
   دوست عزیز قطعا این رو با افرادی که نقش و دخالت در این موضوع دارند لازمه که مطرح بفرمایید
   با احترام.

 • بوعذار ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ در ۲:۵۲ ب٫ظ

  سلام.بنده بعداز جدایی از همسرم دوباره با ایشان مجددا ازدواج نمودم.باتوجه به اینکه کلا تاکنون وام ازدواج نگرفته ایم اکنون این وام به ما تعلق میگیرد؟ با تشکر

  • پشتیبان ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ در ۳:۲۲ ب٫ظ

   درود بر شما
   دوست عزیز بهتر هست که این موضوع رو از شعب بانک ها جویا شوید.
   با احترام.

 • افشار ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ در ۵:۲۱ ب٫ظ

  سلام من قبل عید کارش روکردم ایا تو فروردین پرداخت میکنن

  • پشتیبان ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ در ۹:۴۵ ق٫ظ

   درود بر شما

   این موضوع رو لازمه از شعبه بانک مربوطه جویا شوید

   با احترام

 • یاسین ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ در ۴:۱۷ ق٫ظ

  سلام .شاغل دولتی هستم میانگین اقساط ۱.۵۰۰میتونم قسط بدم ایا وام ۱۰۰میلیونی باسود کمتر ودرصدمناسب ازبانک مهراقتصاد داریدیاخیرراهنمایی فرماییددرضمن شرایط وام توضیح دهید باتشکر.

  • پشتیبان ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ در ۱۰:۰۱ ق٫ظ

   درود بر شما
   در خصوص گرفتن وام از بانک مهر اقتصاد لازمه از خود بانک این اطلاعات رو جویا شوید
   هم چنین بررسی لیست وام های وام چی میتونه بهتون کمک کنه
   با احترام

 • 0918***4927 ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ در ۰:۴۳ ق٫ظ

  سلام حداکثر وام با سند ملکی چقدر هست؟

  • پشتیبان ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ در ۹:۴۱ ق٫ظ

   درود بر شما
   مقدار وامی که به سند تعلق میگیره بسته به ارزش سند متفاوت هست
   که میتوانید از بانک جویا شوید
   با احترام

 • 0921***0639 ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ در ۴:۴۳ ب٫ظ

  سلام.خسته نباشید.۱۰میلیون وام میخواستم ازبانک بگیرم.توی شرکت کارم میکنم.ماهی۲میلیون درامدمه.ایا میتونم وام‌بگیرم؟؟

  • پشتیبان ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ در ۱:۲۱ ب٫ظ

   درود بر شما
   دوست عزیز شرایط گرفتن وام از هر بانکی متفات هست که لازمه از شعبه بانک مد نظر جویا شوید
   لیست وام های وام چی رو هم بررسی کنید میتونه مفید باشه براتون
   با احترام

 • مهدی ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ در ۱:۴۴ ق٫ظ

  سلام و خسته نباشید.
  ۱. در بانک مهر اقتصاد هر یک نفر ضامن حداکثر چه مبلغ وام رو میتونه ضمانت کنه؟
  ۲. اگر ضامن صرفا چک و فیش حقوقی ارائه بده کافیه یا اینکه نامه کسر از حقوق هم لازمه؟

  • پشتیبانی وام چی ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ در ۵:۳۸ ب٫ظ

   درود بر شما

   این موضوع رو باید از طریق بانک پیگیری نمایید.

   با احترام

 • جابر ابراهیمی ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ در ۶:۰۱ ب٫ظ

  سلام.پرونده ی وامم تکمیله بدون سپردس.از قبل عید مونده آیا فروردین پرداخت میکنن؟؟؟

  • پشتیبانی وام چی ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ در ۰:۲۱ ق٫ظ

   درود بر شما

   این موضوع رو باید از شعبه ی مربوطه جویا بشید.

   با احترام

 • Seyed ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ در ۱:۲۷ ب٫ظ

  سلام برای دریافت وام
  مثلا من ۱۰ تا میخوابونم بعد ۶ماه نصفش رو
  به من تحویل میدن خب خواستم بدونم اون ۱۰تایی رو که خوابوندیم روهم بهم پس میدن بعد از ۶ماه؟؟

  • پشتیبان ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ در ۷:۰۴ ب٫ظ

   درود بر شما
   شما باید جواب این سوال را از شعبات بانک مربوطه حویا شوید بستگی به شرایط مختلف متفاوت هست.
   با احترام .

 • محمد ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ در ۷:۵۶ ب٫ظ

  سلام با سپرده گذاری ۵۰میلیون چه قدر وام می توان دریافت کرد بازده طولانی مدت

  • پشتیبان ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ در ۹:۳۵ ب٫ظ

   درود بر شما
   شما باید جواب این سوال را از شعبات بانک مربوطه حویا شوید
   با احترام .

 • 0902***7007 ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ در ۹:۵۸ ب٫ظ

  وام۶۰ میلیونی سود چقدر است چند تا ضامن میخواد قسط چطوری

  • پشتیبان ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ در ۹:۰۵ ق٫ظ

   درود بر شما .
   نسب به نوع وام سودش متغیر است و حداقل دو ضامن نیاز دارد.
   با احترام .

 • صادقی ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ در ۴:۱۷ ق٫ظ

  سلام تو سال جدید از چ تاریخی وام میدن؟

  • پشتیبان ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ در ۹:۰۶ ق٫ظ

   درود بر شما
   انشالله از ۱۵ فروردین به بعد
   با احترام .

 • محمد لشنی ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ در ۰:۱۹ ق٫ظ

  سلام‌خسته نباشید واسه گرفتن این وام مشکلی نداره ضامنم بازنشسته تامین اجتماعی باشه؟

  • پشتیبان ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ در ۱:۱۰ ب٫ظ

   درود بر شما
   این موضوع رو لازمه از خود شعبات بانک جویا شوید
   با احترام

 • مجتبی ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۹ ب٫ظ

  سلام . من این وامو گرفتم اما سوال اینجاست که این وام هم جزو مصوبه اخیر مبنی بر تعویق ۳ ماهه اقساط برای وضع موجود میشه یا نه؟

  • پشتیبان ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ در ۱:۳۷ ب٫ظ

   درود بر شما

   این موضوع مربوط به شعبه هست و از آنجا لازمه پیگیر این موضوع باشید.

   با احترام

 • ناشناس ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ در ۳:۵۴ ب٫ظ

  سلام.میخواسنم ببینم خودم کارمند رسمی هستم.بازم ضامن میخواد.

  • پشتیبان ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ در ۴:۰۷ ب٫ظ

   درود بر شما

   ضمانت هر وام بسته به نوع وام،مبلغ،سود و اقساطی که داره متفاوت میشه این اطلاعات رو لازمه از بانک جویا شوید

   با احترام

 • کریمی ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ در ۵:۱۰ ب٫ظ

  سلام. در سال ۹۷، پس از سپرده گذاری یکساله وامی از بانک شما گرفتم. اقساط آنرا دو سال است که سر موعد بدون یک روز تاخیر داده ام. ولی باشرایط پیش آمده در اسفند امسال،کسب من بکلی خوابیده،و واقعا نمیتوانم به موقع قسطمو بدم. آیا مشمول تعویق سه ماهه در سر رسید وام میشوم.خواهش میکنم جواب بدین!؟؟

  • پشتیبان ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ در ۲:۱۷ ب٫ظ

   درود بر شما

   این موضوع مربوط به شعبه هست و از آنجا لازمه پیگیر این موضوع باشید.

   با احترام

 • سلطانی ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ در ۶:۲۷ ب٫ظ

  سلام
  وامی رو با سپرده گذاری تقریبا ۸ ماهه در بانک مهر به مبلغ ۶۰ میلیون دریافت کردم در دفترچه وام نوع وام رو زده مرابحه
  میخواستم بدونم آیا این وام قرض الحسنه است و مشمول اون سه ماه تاخیر برای پرداخت اقساط میشه
  چون من در حال حاضر به دلیل تعطیلی کارم نمی تونم پرداخت کنم

  • پشتیبان ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ در ۷:۰۰ ب٫ظ

   درود بر شما

   این موضوع مربوط به شعبه هست و از آنجا باید پیگیر این موضوع باشید.

   با احترام

 • کریمی ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۴ ق٫ظ

  سلام واحترام،بنده از بانک مهرلنگرودوام طرح ثمین گرفتم،ولی۲۲درصدش روبلوکه کردن چرا؟

  • پشتیبان ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ در ۱:۱۷ ب٫ظ

   درود بر شما

   این موضوع مربوط به شعبه هست و از آنجا باید پیگیر این موضوع باشید.

   با احترام

 • حسین ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ در ۶:۰۵ ب٫ظ

  سلام امکان دریافت وام ۳۰۰میلیونی وجود دارد؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ در ۷:۴۵ ب٫ظ

   درود بر شما

   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و با آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.

   https://vamchi.com/loans

   لطفا مطالعه ی راهنمای معامله امن رو در انتهای آگهی خود فراموش نکنید.

   اگر نیازمند مشاوره تلفنی بودید کارشناسان ما در خدمت شما هستند. ۰۲۱۸۸۸۳۴۵۰۷

   با احترام

 • علی عباسی ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ در ۵:۱۹ ب٫ظ

  سلام
  ببخشید ما تمامی مدارک و مراحل وام رو انجام دادیم گفتن تا دو سه روز پرداخت میشه ولی چرا پرداخت نمیشه؟

  • پشتیبان ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ در ۱:۰۴ ب٫ظ

   درود بر شما
   دوست عزیز این موضوع مربوط به شعبه بانک مورد نظر شما میباشد و متاسفانه بنده اطلاعی ندارم
   با احترام

 • 0913***1930 ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ در ۶:۴۶ ب٫ظ

  سلام. بنده محمد عباسی هستم. در بانک مهر اقتصاد شعبه مرکزی سیرجان الان نزدیک به یکماهه پرونده دریافت ۷۰ میلیون تومان وام فوری را تکمیل کردم سپرده گذاری هم انجام شده. پس چرا واریز نمیشود؟

  • پشتیبان ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ در ۸:۵۵ ب٫ظ

   درود بر شما.

   این موضوع مربوط به شعبه ی بانک مورد نظر شما می شود.

   با احترام

 • Mitra ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ در ۴:۴۸ ب٫ظ

  درمورد وام طلاق توضیح میدید؟

  • پشتیبان ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ در ۵:۰۰ ب٫ظ

   درود بر شما
   دوست عزیز متاسفانه بنده در مورد این وام اطلاعی ندارم

  • پشتیبان ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ در ۵:۰۱ ب٫ظ

   درود بر شما
   میتونید قسمت بلاگ سایت رو مطالعه فرمایید.
   با احترام

 • س.پ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ در ۴:۲۰ ب٫ظ

  باسلام.
  به بانک مهراقتصاد،شعبه ی آزادگان اهواز مراجعه نمودیم وخاستیم از طرح وام ثمین استفاده کنیم.
  متاسفانه بانک اعلام کرد فقط به کارمندات دولتی ورسمی وبا بلوک کردن ۲۲ درصد از پول وام،واگذار می شود.
  واگرکسی درشرکت خصوصی کارکند شامل دریافت این وام نمی شود.
  خاستم بپرسم،پس چرا این حرف بانک جزو شرایط دریافت وام اعلام نشده؟؟؟
  آیاکسی که درشرکت خصوصی کارکند نباید ازتسهیلات بانک مهراقتصاد استفاده کند؟

  • پشتیبان ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ در ۴:۵۹ ب٫ظ

   درود بر شما.

   این موضوع مربوط به شعبه ی بانک مورد نظر شما مربوط می شود.

   با احترام

 • 0912***2535 ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ در ۹:۲۵ ق٫ظ

  آیا طرح ثمین پابرجاست گیرم به شدت الان اقدام کنم

  • پشتیبان ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ در ۴:۵۷ ب٫ظ

   درود بر شما.

   این موضوع مربوط به شعبه ی بانک می شود.

   با احترام

 • 0914***3121 ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۹ ب٫ظ

  بانک مهر این خدمت رو الان هم ارایه میده؟ فقط ۱۰ درصد دارایی ضامن هستش و دیگه نیاز به ضامن نیست؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ در ۸:۵۷ ق٫ظ

   درود بر شما وقتتون بخیر.
   برای اطلاعات دقیق و بروزتر میتوانید به نزدیک ترین شعب مراجعه نمایید.

 • معراج ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ در ۹:۰۹ ب٫ظ

  سلام من کارگر هستم و میخواهم وام ۳۰ میلیون درخواست بدم میخام بتونم ماهانه چقدر باید پرداخت کنم

  • پشتیبان ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ در ۹:۲۷ ب٫ظ

   درود بر شما

   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و با آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.

   https://vamchi.com/loans

   لطفا مطالعه ی راهنمای معامله امن رو در انتهای آگهی خود فراموش نکنید.

   اگر نیازمند مشاوره تلفنی بودید کارشناسان ما در خدمت شما هستند. ۰۲۱۸۸۸۳۴۵۰۷

   با احترام

 • صادقي ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ در ۱:۱۵ ب٫ظ

  سلام من ١٠٠ تومن وام ميخوام چك و كسر از حقوق هم دارم خودمم كارمند رسمي هستم
  چند تا ضامن ديگه لازم هست داشته باشم
  و اينكه طي چند روز وام فوري رو ميدن ؟؟؟
  ممنون

  • پشتیبانی وام چی ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ در ۱:۳۳ ب٫ظ

   درود بر شما

   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و با آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.

   https://vamchi.com/loans

   لطفا مطالعه ی راهنمای معامله امن رو در انتهای آگهی خود فراموش نکنید.

   اگر نیازمند مشاوره تلفنی بودید کارشناسان ما در خدمت شما هستند. ۰۲۱۸۸۸۳۴۵۰۷

   با احترام

 • صالح رحمانی ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۲ ب٫ظ

  وام ۲۰ تومنی بدون دردسر و زود چطور میتونم بگیرم

  • پشتیبانی وام چی ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ در ۹:۰۰ ق٫ظ

   درود بر شما

   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و با آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.

   https://vamchi.com/loans

   لطفا مطالعه ی راهنمای معامله امن رو در انتهای آگهی خود فراموش نکنید.

   با احترام

 • مجید ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ در ۲:۱۸ ب٫ظ

  سلام وام بدون سپرده میخواستم … طرحش هنوز هست؟؟

  • پشتیبانی وام چی ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ در ۲:۳۹ ب٫ظ

   درود بر شما

   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و با آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.

   https://vamchi.com/loans

   لطفا مطالعه ی راهنمای معامله امن رو در انتهای آگهی خود فراموش نکنید.

   با احترام

 • 0913***7282 ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ در ۷:۱۲ ب٫ظ

  من ی وام ۸۰ تومنی میخام البته از اصفهااااان

 • 0913***7282 ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ در ۷:۱۰ ب٫ظ

  ثمین ۳ را تو اصفهان نیس

  • پشتیبانی وام چی ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ در ۸:۴۹ ب٫ظ

   درود بر شما،
   این مورد رو لطفا از شعبات بانک مربوطه جویا بشید.
   با احترام

 • شاهرخ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۷ ب٫ظ

  سلام وام فوری ۶۰ میلیون تومنی میخواستم فقط ضامن چک دار دارم نه کسر از حقوق،امروز هم رفتم مهراقتصاد گفتن فعلا وام فوری نداریم خواهشا راهنماییم کنید

  • پشتیبانی وام چی ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ در ۲:۴۰ ب٫ظ

   درود بر شما

   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و با آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.

   https://vamchi.com/loans

   لطفا مطالعه ی راهنمای معامله امن رو در انتهای آگهی خود فراموش نکنید.

   با احترام

 • ایزدی ۳۰ دی ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۲ ب٫ظ

  با سلام و خسته نباشین اگه من بخوام ۱۰۰میلیون پول ۱ماهه سپرده گذاری کنم میتونم یه وام ۱۵تا ۲۰تومنی بگیرم شرایطش به چه صورته..چون در شهری که هستم بانک مهر نیست ممنون میشم زود پاسخ بدین

  • پشتیبانی وام چی ۳۰ دی ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۰ ب٫ظ

   درود بر شما.

   این مورد رو باید از شعبه پرسوجو کنید تا بتونید راهنمایی دقیقی دریافت کنید.

   اما وام های موجود در وام چی، نیاز به سپرده گذاری نداشته و شما فقط با تامین ضمانت های مورد نیاز وام که بانک تعیین می کند، می توانید این وام ها را دریافت نمایید.

   لیست وام ها : https://vamchi.com/loans

   با احترام

 • محیا حنیف ۲۹ دی ۱۳۹۸ در ۴:۲۲ ب٫ظ

  سلام من میخواهم وام ۵ تومنی بگیرم چه جوریه شرایطش

  • پشتیبان ۲۹ دی ۱۳۹۸ در ۶:۴۳ ب٫ظ

   درود بر شما

   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و با آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.

   https://vamchi.com/loans

   لطفا مطالعه ی راهنمای معامله امن رو در انتهای آگهی خود فراموش نکنید.

   با احترام

 • امیر ۲۸ دی ۱۳۹۸ در ۹:۲۱ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید من نیاز به وام فوری دارم سپرده دارم.فقط میخوام بدونم ک آیا هرکدوم از این وام ها نیاز به ضامن هم دارند یا فقط اون پولی ک ابتدا سپرده میزاریم کافی است؟چه مدت هم طول میکشد بعد اینکه سپرده را گذاشتیم وام رو بهمون بدن؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۹ دی ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۸ ق٫ظ

   درود بر شما.

   هیچ کدام از این وام ها نیازی به سپرده گذاری ندارند.

   جهت راهنمایی کامل لطفا با پشتیبانی ارتباط بگیرید.

   ۰۲۱۸۸۸۳۴۵۰۷

   با احترام

 • احسان اسماعیلی ۲۶ دی ۱۳۹۸ در ۱:۰۸ ب٫ظ

  سلام درود من به وام ۵۰ تومن وام نیازمند هستم برای شاغل شدن برای ارائه مغازه راه اندازی کنم میشه لطفا بیشتر راهنمای کنید واسه وام چه شرایطی داره

  • پشتیبانی وام چی ۲۶ دی ۱۳۹۸ در ۴:۴۷ ب٫ظ

   درود بر شما، وقتتون بخیر
   ما در اینجا شرایط کلی دریافت وام از بانک مهر اقتصاد را شرح دادیم، شما می توانید با مراجعه به نزدیک ترین شعبه بانک مهر اقتصاد از آخرین شرایط دریافت وام با خبر شوید.

 • صادق الهی ۱۰ دی ۱۳۹۸ در ۵:۱۶ ب٫ظ

  سلام وام ۸۰ میلیونی حدود ۷ سال قبل گرفتم ولی بعلت ورشکستگی نتونستم تسویه بدهی نمایم از طریق ضمانت ها تا الان ۱۱۵ میلیون تومان از من دریافت شده ولی هنوز حدود ۳۰۰میلیون تومان بانک مهر اقتصاد منو بدهکار کرده و ماشین من را توقیف کرده آیا راهی برای امهال این وام ویا بخشیدن سود بزرگ این وام هست

  • پشتیبانی وام چی ۱۰ دی ۱۳۹۸ در ۶:۱۱ ب٫ظ

   درود بر شما

   درخواست خود را لطفا از ناحیه ی کاربری خود بخش ” درخواست مشاوره ” برای مشاورین ما ارسال کنید.
   کارشناسان بانکی زبده ی ما به حتم شما را راهنمایی خواهند نمود.
   برقرار باشید

 • مجتبي ۱۰ دی ۱۳۹۸ در ۲:۱۳ ب٫ظ

  سلام خسته نباشيد
  من قصد خريد خونه دارم ولي ٥٠٠ ميليون ميخوام وام بگيرم سند خونه حاضر و اماده دارم
  نميتونم سپرده بزارم يه راهنمايي ميكنيد كه چيكار ميتونم بكنم

  • پشتیبانی وام چی ۱۰ دی ۱۳۹۸ در ۲:۱۷ ب٫ظ

   درود بر شما.

   لطفا به لیست وام ها و یا سرمایه گذاران در سایت وام چی مراجعه نمایید.

   با احترام

 • فاطمه جوادپور ۰۸ دی ۱۳۹۸ در ۱:۱۶ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید
  درخواست وام ۳۰ میلیونی دارم بابت پول پیش خونه
  خیلی لازم دارم اگه مقدور هست زود ok بشه
  لطفا رسیدگی کنید با تشکر

  • پشتیبانی وام چی ۰۸ دی ۱۳۹۸ در ۲:۵۱ ب٫ظ

   درود بر شما،
   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و با آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.
   لیست وام ها :
   https://vamchi.com/loans
   مطالعه ی راهنمای معامله امن رو پیش از معاملاتتون فراموش نکنید.
   با احترام

 • فائزه ۰۶ دی ۱۳۹۸ در ۱:۲۸ ق٫ظ

  سلام وام ۱۰۰میلیون تومانی میخوام خیلی فوری لطفا راهنمایی کنید چطور بدون سند میشه انقدر وام گرفت

  • پشتیبانی وام چی ۰۷ دی ۱۳۹۸ در ۷:۱۹ ب٫ظ

   درود بر شما،

   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و با آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.

   لیست وام ها : https://vamchi.com/loans/

   با احترام

 • مهدی ۰۳ دی ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۸ ب٫ظ

  سلام. من از یه فروشگاه پیش فاکتور کالا گرفتم که معرفیم کرد بانک مهر اقتصاد و بانک ۳۰ میلیون تومان در قالب کارت اعتباری به من داد و بهم گفتن که برو از همون فروشگاهی که فاکتور گرفتی خرید کن. حالا سوالم اینه که من میتونم این کارت رو جای دیگه یعنی تو دستگاه پوز دیگه ای بکشم و پولش رو بگیرم؟ در ضمن بهم گفتن قسطاش از زمانی که کارت رو میکشی حساب میشه. و اینکه فروشگاهی که به من اون پیش فاکتور رو داد اصلا اسمش تو لیست فروشگاههای طرف قرارداد با بانک مهر اقتصاد نیست.

  • پشتیبانی وام چی ۰۷ دی ۱۳۹۸ در ۷:۲۲ ب٫ظ

   درود بر شما،

   قطعا این مبالغ رو باید در فروشگاه های طرف قرارداد بانک مربوطه خرج کنید.

   اطلاعات دقیقتر رو باید از شعبه جویا بشید.

   با احترام

 • علی ۰۱ دی ۱۳۹۸ در ۸:۲۵ ب٫ظ

  سلام برای دریافت این وام ضامن هم نیاز هست؟

  • پشتیبان ۰۱ دی ۱۳۹۸ در ۹:۰۵ ب٫ظ

   درود بر شما.
   برای دریافت کدام وام؟
   اگر منظور وام هایی آگهی شده در سایت هستند باید با آگهی دهنده گفتگو کنید.

 • 0990***4171 ۲۹ آذر ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۰ ق٫ظ

  سلام سپرده ندارم نیازمند وام ۵۰ میلیونی فوری هستم ضامن سفته وچک دارم لطفا راهنماییم کنید

  • پشتیبان ۲۹ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۶ ق٫ظ

   درود بر شما.
   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و مستقیما با خود آگهی دهندگان در ارتباط باشید.
   لیست وام های وام چی : https://vamchi.com/loans/
   با احترام

 • احمد ۲۴ آذر ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۷ ق٫ظ

  سلام من ۵۵ تومن پول نقدی دارم که میخوام روش ۴۰ تومن وام خرید خودرو بگیرم و ۹۵ تومن یک ماشین پژو دو گانه سوز بخرم آیا میتونم ازین بانک وام بگیرم اگه ۹۰ تومن بمن وام بدن همه ۵۵ تومن رو اونجا تا تمام شدن اقساط میزارم بمونه لطفا راهنمایی کنید احمد از استان گلستان
  ۰۹۱۱۵۴۱۴۲۲۵

  • پشتیبانی وام چی ۲۴ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۱ ق٫ظ

   درود بر شما،
   لطفا درخواست خود را با پشتیبانی مطرح بفرمایید.
   حتما همکاران ما در وام چی تمامی راهنمایی های لازم را خدمت شما اعلام خواهند نمود.
   مشاوره تلفنی به صورت رایگان هست.
   ۰۲۱۸۸۸۳۴۵۰۷

 • جواد ۲۳ آذر ۱۳۹۸ در ۷:۴۱ ب٫ظ

  صد میلیون تومان بازپرداخت هاش در هر ماه چه مبلغی هستش ؟؟؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۳ آذر ۱۳۹۸ در ۸:۴۷ ب٫ظ

   درود بر شما.
   چون تنوع وام ها متفاوت هست، نمی شه گفت به چه صورته.
   چون وام با وام شرایطش متفاوته.
   پیشنهاد می کنم با پشتیبانی ارتباط بگیرید.
   همکاران تمام و کمال شما رو راهنمایی خواهند کرد.
   ۰۲۱۸۸۸۳۴۵۰۷
   با احترام

 • حسین ۲۰ آذر ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۵ ب٫ظ

  تو سایت یک سری آگهی برای فروش وام جانبازی هست.
  خواستم بپرسم کسی که قصد خرید چنین وامیو داره باید خودش جانباز باشه؟

  • پشتیبانی وام چی ۰۷ دی ۱۳۹۸ در ۷:۳۲ ب٫ظ

   درود بر شما،

   خیر، خریدار باید تنها ضمانت های مورد نیاز وام رو تامین کنند.

   با احترام

 • حسین ۲۰ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۴ ق٫ظ

  پس همه کسانی که در سایت شما وام میفروشن مبلغ فروش رو از خود وام کم میکنن درسته؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۰ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۱ ق٫ظ

   قطعا باید همین کار رو بکنند، در راهنمای معامله امن هم ذکر شده، به غیر از این روال با هیچ احدی وارد معامله نشوید. شک نکنید کسی که طلب بیعانه و یا پیش پرداخت کند کلاهبردار است.

 • حسین ۲۰ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۶ ق٫ظ

  سلام.
  این مبلغ ۱۰ درصد ار مقدار وام کم میشه یا همون ابتدا از مشتری به صورت نقدی می گیرن؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۰ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۰ ق٫ظ

   درود بر شما، اگر خرید و فروش وام باشه بله، باید از روی وام برداشته بشه، اما اگر مورد مربوط به دریافت مستقیم وام از بانک هست بهترین گزینه برای یافتن پاسخ سوالتون خود شعبه هست.

 • M.g ۱۵ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۰ ب٫ظ

  سلام
  من معلم آموزشگاه خصوصی هستم، خواستم ضامن همسرم بشم میگن نمیشه. با اینکه چک صیاد و فیش حقوقی و معرفی نامه دارم ولی سابقه بیمه ندارم میگن نمیشه ضامن بشم. آخه چرا اینطوریه؟؟؟
  واقعا ارزش یه معلم همینقدره؟

  • پشتیبانی وام چی ۱۶ آذر ۱۳۹۸ در ۹:۲۴ ق٫ظ

   درود بر شما.

   دوست عزیز به دلیل نداشتن کسر از حقوق متاسفانه طبق قوانین بانکی ضمانت شما مورد قبول بانک نیست.
   حتی از کاربران خودمون که درخواست مشاوره ثبت کرده بودند، مورد داشتیم حتی طرف مقابل نماینده ی یکی از سازمان های بیمه ی خصوصی کشور بوده اند و با وجود میانگین حقوق ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومانی و ارائه ی اشتغال به کار و کسر از حقوق از خود سازمان بیمه مرکزی، ضمانت ایشان مورد قبول بانک واقع نشده است.

   با احترام

 • زارعی ۰۸ آذر ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۰ ق٫ظ

  سلام دریافت وام بانک ثمین طی چند روز انجام میشه اگه همه مدارک اماده باشه.من مبلغ ۵۰ میلیون میخوام

  • پشتیبان ۰۸ آذر ۱۳۹۸ در ۱:۰۲ ب٫ظ

   درود بر شما. این سوالات رو از شعبه های بانکی بپرسید. تا راهنمایی بهتری بگیرید.

 • 0990***2422 ۲۵ آبان ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۴ ق٫ظ

  سلام من احتیاج به ۲۰ میلیون وام برای درمان نیاز دارم شوهرم دستش خالیه برای گرفتن وام چکار باید کنم

  • پشتیبانی وام چی ۲۵ آبان ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۹ ق٫ظ

   درود بر شما.

   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و با آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.

   لیست وام ها : https://vamchi.com/loans

   با احترام

 • سلام من میخوام وام فوری بگیرم منتهی ضامن های من ی شهر دیگ هستن ایا امکانش هست راه حلی هست برای امضای ضامن ها از شهر دیگر؟؟؟ ۲۰ آبان ۱۳۹۸ در ۸:۴۷ ب٫ظ

  سلام ایا میشه صامن ها از شهر دیگه ای باشند و بشود از انها از شعبه شهر های دیگر امضا و تاییدیه گرفت؟؟؟

  • ندا جعفری ۲۰ آبان ۱۳۹۸ در ۹:۰۲ ب٫ظ

   درود برشما‍‍ خیر امکان این مورد وجود ندارد.

 • میثم ۱۲ آبان ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۷ ب٫ظ

  سلام و‌عرض ادب،من مراجعه کردم بانک میگه ۲۰تومن وام میدم،۴میلیونش بلوکه میشه تا زمانی که اقساط تمام بشه،ولی نفهمیدم آیا بجز ۴میلیون بلوکه،کارمزد ۵درصدی هم داره؟و اگه داره کارمزد ۲۰میلیون چقد میشه؟

  • پشتیبانی وام چی ۱۳ آبان ۱۳۹۸ در ۱:۲۹ ق٫ظ

   درود بر شما.
   بله اون شرایط اعطا کننده ی تسهیلات هستش و باید بلوکه بشه. سود وام هم جدا محاسبه می شه، البته اون ۴ میلیون پس از پایان اقساط براتون قابل برداشته.

   با احترام

 • بابک امیری ۱۲ آبان ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۰ ق٫ظ

  وام طرح ثمین چند روز طول میکشد که صاحب پول شویم

  • پشتیبانی وام چی ۱۲ آبان ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۵ ق٫ظ

   درود بر شما

   این نکته رو باید از خود شعبه بپرسید.

   اگر به دنبال خرید وام فوری هستید می تونید به لیست وام های وام چی هم یه سری بزنید.

   https://vamchi.com/loans

   با احترام

 • مهدی ۰۷ آبان ۱۳۹۸ در ۲:۳۶ ب٫ظ

  سلام خسته نباشین…من ۶۰ تومن وام میخوام که طی یه هفته بگیرم لطفان راهنمایی بکنین ضامن دارم فقط سپرده و سند ندارم دفترچه دام دارم ولی بنام خودم نیس ممنونم

  • پشتیبانی وام چی ۰۷ آبان ۱۳۹۸ در ۳:۰۴ ب٫ظ

   درود بر شما وقتتون بخیر، لطفا لیست وام های ازدواج و رسالت رو مشاهده نمایید.

 • 0990***2640 ۰۴ آبان ۱۳۹۸ در ۰:۴۷ ق٫ظ

  سلام.خسته نباشید.من نیازبه وام فوری از۵میلیون تا۱۰میلیون تومن دارم.یک روزممکنه بهم پرداخت بشه باچک یافیش حقوقی بازنشستگی.

  • پشتیبانی وام چی ۰۴ آبان ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۱ ق٫ظ

   درود بر شما

   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و با آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.

   https://vamchi.com/loans

   با احترام

 • 0917***4250 ۳۰ مهر ۱۳۹۸ در ۶:۳۳ ب٫ظ

  سلام لطفا لینک ثبت نام وام را بذارید

  • پشتیبانی وام چی ۰۱ آبان ۱۳۹۸ در ۰:۰۳ ق٫ظ

   درود بر شما.
   این وام ها ثبت نامی نیستند برای متقاضی .
   لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید تا کارشناسامون راهنماییتون کنند.
   ۰۲۱۸۸۸۳۴۵۰۷
   با احترام

 • طلائی ۳۰ مهر ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۳ ب٫ظ

  سلام
  من درخواست وام ۳۰ میلیونی دادم. ۶۰ ماهه ۱۸%. به من گفتند ۲۰% مسدود داری. من ۳۷ تومن وام درخواست بدم
  یعنی الان تو گواهی کسر از حقوق بنویسم ۳۷ میلیون؟

  • پشتیبانی وام چی ۳۰ مهر ۱۳۹۸ در ۱:۴۸ ب٫ظ

   درود بر شما، سوال خودتان را می بایست از شعب بانک مهر اقتصاد بپرسید، کاملا راهنماییتون خواهند کرد.

 • حمید صفدری ۲۹ مهر ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۸ ب٫ظ

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما،،،
  ببخشید یعنی من که پانزده میلیون تومان وام نیاز دارم نیازی به سپرده گذاری هست یا خیر ؟ با تشکر

  • پشتیبانی وام چی ۲۹ مهر ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۲ ب٫ظ

   درود بر شما.

   اگر خریداری کنید خیر، اما دریافت مستقیمش رو باید از شعبه بپرسید.

   با احترام

 • 0937***4287 ۲۴ مهر ۱۳۹۸ در ۴:۲۸ ق٫ظ

  با سلام و عرض ادب خدمت شما
  من چند روز پیش بانک بودم و می گفتن که این طرح مدتش تموم شده میخواستم بدونم آیا صحت داره ؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • پشتیبانی وام چی ۲۴ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۰۸ ق٫ظ

   درود بر شما.

   ملاک تصمیم گیری اطلاعاتی هست که در نهایت شعبه در اختیارتون می ذاره.

   رسالت ما اطلاع رسانی هست.

   ممنون از اینکه اطلاعاتتون رو با سایر کاربران به اشتراک می گذارید.

   با احترام

 • نظری ۲۱ مهر ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۰ ب٫ظ

  با عرض سلام وخسته نباشید اگه یک مثال عملی میزدین بهتر متوجه میشدیم مثلا اگه کسی ۱۰ میلیون وام بدون سپرده بخواهد چقدر بهش میدینوقسطش جقدر میشه

  • پشتیبانی وام چی ۲۱ مهر ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۲ ب٫ظ

   درود بر شما.

   وام چی هیچ کمیسیونی از معاملات شما دریافت نمی کند و هیچ دخالتی نیز در معاملات شما ندارد.

   معمولا در قسمت جزئیات هر آگهی این موضوع توضیح داده می شه توسط آگهی دهنده، اما در نهایت توضیحات تکمیلی رو باید از خود آگهی دهندگان جویا بشید.

   با احترام

 • Afsaneh ۱۶ مهر ۱۳۹۸ در ۰:۰۰ ق٫ظ

  سلام چجوری میشه بدحسابی روازبین بردرفتم بانک میگه بدحسابی وام بهت تعلق نمیگیره این وام که گرفتم مال ۱۰سال پیشه نمیشه ازسیستم حذف بشه یابخشودگی نداره راهی داره یانه ممنون؟

  • پشتیبانی وام چی ۱۶ مهر ۱۳۹۸ در ۰:۲۰ ق٫ظ

   درود بر شما.

   با پشتیبانی تماس بگیرید تا مشاورین ما راهنماییتون کنند.

   ۰۲۱۸۸۸۳۴۵۰۷

   با احترام

 • رضا ۱۵ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۲۶ ب٫ظ

  واقعاً بانک مهر اقتصاد یه جوری به گدایی میدازنت اصلأ خودت نفهمی چه غلتی کردی ۳۰میلیون توبانک گذاشتم ۴ماه بدون سود بعد۳۰ وام بیم بدن حسابکردم با ۱۸درصدسود میشه ۲۵درصد سودازت میگیرند ۱۸+۵کارمزد+۳میلیونت میمونه ۴ماه هم ۳۰میلیون خوابیده جمعا میشه ۳۰درصدسود ولی قرار۳۰میلیون توبانک بزاری با۱۸درصدسود آخرش حساب میکنی ۱۵درصداست

  • پشتیبانی وام چی ۱۶ مهر ۱۳۹۸ در ۰:۱۹ ق٫ظ

   درود بر شما.

   با تشکر از به اشتراک گذاری تجربه و تعامل شما با سایت وام چی.

   با احترام

 • Samineh ۰۵ مهر ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۲ ب٫ظ

  من سابقه دریافت وام از مهر اقتصاد رو دارم بنظرم بدترین بانکه سماه پول من رو بلاکه کرد این همه خرج رو دستم گذاشت از بابت گرو گذاشتن وثیقه برای ضمانت مثل عوارض و مالیات شهرداری و عکس و هزینه کارشناسی و … سر آخر گفت نمیدم و مدارک من رو برای اینکه نتونم پیگیری کنم پاره کرد و بهم نداد چون امثا موافقت وامم در مدارک بود در شرایطی بودم که به شدت ابرو و اعتبارم در خطر بود و حاضر به پرداخت هر مقدار سودی بودم ولی بازم بعد از سه ماه دوندگی به دلایل نامعلوم نفرتی که رییس شعبه با من داشت این وام رو دریافت نکردم

  • پشتیبانی وام چی ۰۶ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۱۵ ق٫ظ

   درود بر شما

   با تشکر از تعامل شما با سایت وام چی و ممنون از اینکه تجربه ی خود را با دیگران به اشتراک می گذارید.

   با احترام

 • محمدی ۰۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۴ ب٫ظ

  کاشکی از شرایط ضامن هم مینوشتید

  • پشتیبانی وام چی ۰۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۸ ب٫ظ

   درود بر شما، ممنون از توصیه ی شما، حتما لحاظ خواهد شد.

 • پژمان ۰۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۷ ب٫ظ

  با سلام وام گیرنده حتمی باید کارمند باشد یعنی یه آدم معمولی شغل آزاد نمیتونه وام بگیره؟

  • پشتیبانی وام چی ۰۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۰ ب٫ظ

   درود بر شما.

   وام گیرنده هر شخصی می تونه باشه تنها در صورتی که توانایی تامین ضمانت های مورد نیاز بانک برای اعطای وام رو داشته باشه.

   با احترام

 • سعیدجواهری ۰۳ مهر ۱۳۹۸ در ۲:۴۴ ب٫ظ

  سلام هنوزم طرح ثمین موجوده برای وام فوری

  • پشتیبان ۰۳ مهر ۱۳۹۸ در ۲:۴۸ ب٫ظ

   درود بر شما
   استعلام این مورد را باید از طریق بانک پی گیری کنید.

 • میثم ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ در ۱:۲۸ ب٫ظ

  اتفاقا در این شرایط و تورم خیلی هم خوبه..من خودم اوایل سال ۹۷ قصد گرفتن وام ۴۰ میلیونی داشتم که میخاستم یه ماشین صفر بگیرم و متاسفانه به علت نبود ضامن جور نشد،که اگه جور شده بود الان اون ماشین ۹۰ میلیون قیمتش بود که سود و اصل وام رو با هم توجیه میکرد..متاسفانه تو این مملکت که به فرداش اعتباری نیست این وام گرفتن خوبه

  • پشتیبانی وام چی ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ در ۲:۰۰ ب٫ظ

   درود بر شما.

   با تشکر از تعامل شما با مطالب وام چی، همچنین دانشی که در اختیار سایر کاربران قرار می دهید.

   با احترام

 • یوسفی ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۵ ق٫ظ

  این دوستانی که میان اینجا نظر میدن که مابدبخت شدیم و حتی بعضا میگن نزوله باید توجه داشته باشند که با توجه به شرایط حال حاضر جامعه بزرگترین مشکل در حاضر نبود نقدینگی هست و در این شرایط هیچ شخص حقیقی و یا حقوقی (مثلا همین بانک مهر اقتصاد) منابعش رو رایگان در اختیار دیگران قرار نمیده به عنوان مثال توجه شما رو به افزایش بیش از سه برابری قیمت ارز و طلا جلب میکنم از همین رو شما در صورتی که نقدینگی داشته باشید و اون رو درست سرمایه گذاری کنید مطمئن باشید که سود شما به مراتب بیشتر از سودی هست که بانک از شما خواهد گرفت ولی در صورتی که این قبیل وام ها رو برای امور غیر ضرور مثل مسافرت و …. هزینه کنید مسلما متضرر خواهید شد

  • پشتیبانی وام چی ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۱ ق٫ظ

   باتشکر از شما بابت به اشتراک گذاری نقطه نظراتتون

 • تارا ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ در ۹:۵۹ ق٫ظ

  آقای مدیر بانک مهر اقتصاد (مثل سایر آقایان و آقازاده ها) فرموده اند که بانکشون در راستای مسولیت اجتماعی بانک و و به افراد نیازمند وام میده.
  من خودم آدمی رو میشناسم که همسرش کارخونه داره و این خانم صرفا برای سرگرمی و این که مثلا خودشو راضی کنه که داره برای آینده و روز مبادای خودش پس انداز میکنه از این بانک وام ۱۰ میلیونی گرفته و رفته طلا خریده. جالبه که پشتوانه وامش هم حساب چند میلیاردی همسرشه.
  این نیازمنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  نیازمند شناسی و اعتبارسنجیتون همینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • پشتیبانی وام چی ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۱ ق٫ظ

   ممنون از این که اطلاعات ارزشمندتون رو با دیگر کاربران وام چی به اشتراک می گذارید

 • هادی ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۵ ب٫ظ

  سلام. من این وام برداشت کردم و بدبخت شدم. ۲۰میلیون وام گرفتم. ۲ میلیون ریختم و بلوکه شد و ۱.۵ هم ریختم حساب باز شد و ۱میلیون کارمزد کسر شد و مبلغ ۲۰میلیون با اقساط ۶۰ ماهه هر ماه ۵۰۷ هزار تومن دریافت کردم. حالا اگه مبلغ هر ماه را به ۶۰ ماه ضرب کنی مبلغ ۳۰.۵ میلیون تومن میشه یعنی سودش بالای ۵۰٪ میشه و من بدبخت شدم

  • پشتیبانی وام چی ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ در ۴:۲۱ ب٫ظ

   درود بر شما.

   ممنون از اینکه در خصوص این وام تجربه ی خودتون رو با کاربران به اشتراک می گذارید.

   تیم وام چی وظیفه ی خود می داند تا با انتشار مقالات مرتبط باعث افزایش دانش شما در خصوص چنین وام هایی شود.

   با احترام.

 • علی ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ در ۷:۳۲ ب٫ظ

  سلام
  شرایط این وام تغییر کرده, اطلاعی دارید؟

  • پشتیبانی وام چی ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ در ۸:۵۶ ق٫ظ

   درود بر شما،

   لطفا اگر نقطه نظری دارید بفرمایید تا بهره مند بشیم.

   با احترام

 • رضا ۲۹ تیر ۱۳۹۸ در ۱:۳۳ ب٫ظ

  ايشالا كه اين طرح مثل بقيه طرح ها نزول نيست .بلكه پدر جد نزوله

  • پشتیبانی وام چی ۲۹ تیر ۱۳۹۸ در ۲:۰۰ ب٫ظ

   درود بر شما، ما صرفا این مقالات را به نقل از خود بانک ها برای شما عزیزان تفسیر می کنیم، تا دانش مالی شما افزایش پیدا کند.