لطفا چند لحظه صبر کنید ...
دانلود نسخه جدید اپلیکیشن وام چی از مارکت های اندرویدی

شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد

 • 93,888
 • 82
 • ۹۸/۰۳/۲۶
 • خواندن: 8 دقیقه
شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد؛ بر مبنای تأمین منافع بانک مهر اقتصاد تنظیم شده است. این شرایط از جهاتی مثبت و از جهاتی منفی است. در این نوشتار قصد داریم توضیحاتی در رابطه با شرایط وضع‌شده بر طرح ثمین 3 به مخاطبان ارائه دهیم. با وام چی همراه باشید.
bank mehr eghtesad 1

معرفی بانک مهر اقتصاد

بانک مهر اقتصاد در سال ۱۳۷۲ فعالیت بانکی خود را به منظور بهبود رشد اقتصادی و رفاه اجتماعی با عنوان مؤسسه قرض‌الحسنه بسیجیان آغاز نموده است؛ این مجموعه در سال ۱۳۷۹ با توسعه فعالیت‌های مؤسسه و عدم توان پاسخگویی به تعداد زیاد مشتریان، مجبور به درخواست جهت توسعه اختیارات خود از بانک مرکزی گردید. در سال ۱۳۸۱ این درخواست جامه عمل پوشیده و مؤسسه قرض‌الحسنه به مؤسسه مالی و اعتباری ارتقا یافت.

فعالیت‌های بانکی بانک مهر اقتصاد متناسب با رقابت موجود در عرصه بانکی و نیازهای روز جامعه به خدماتی نوین، گسترش یافته و سیستم این بانک به ارائه خدماتی چون دستگاه‌های خودپرداز ATM، دستگاه POS، اینترنت بانک و… مجهز شده است.

مدل بانکداری بانک مهر اقتصاد بر اساس مدل جامع بانکداری بدون ربا تنظیم شده است؛ اولویت راهبردی این بانک تحقق طرح «توسعه بانکداری اسلامی» است.

بانک مهر اقتصاد در راستای افزایش جذب مشتریان، تاکنون طرح‌های مختلف در زمینه اعطای تسهیلات و وام ارائه نموده است؛ طرح‌هایی که با سپرده‌گذاری ارائه شده‌اند عبارت‌اند از: طرح مهر نوین، طرح شمیم مهر، طرح مشارکت، طرح مسدودی، طرح مهر ۵، طرح میثاق، طرح ارمغان مهر.

گروه کارت‌های اعتباری بانک مهر اقتصاد نیز با ارائه کارت اعتباری کالای ایرانی، با هدف حمایت از کالای ایرانی، اقدام به توزیع کارت‌ اعتباری جهت تهیه و خرید کالای ایرانی نموده است. در کنار این طرح‌ها، طرح‌های بدون سپرده‌گذاری بانک مهر اقتصاد نیز به چشم می‌خورد؛ طرح حامی (ویژه تولیدکننده‌ها) در راستای حمایت از بخش تولید به مشتریان واجد شرایط دریافت وام ارائه می‌شود. طرح جدیدی که از سوی بانک مهر اقتصاد به منظور جذب مشتری ارائه شده است؛ طرح ثمین ۳ است.

طرح ثمین ۳

مدتی است که به دلیل نوسانات بازار ارز و سکه و به تبع آن نوسان در بخش‌های اقتصادی، بانک‌ها از ارائه وام به مشتریان خودداری می‌کنند. با این حال برخی از بانک‌ها به منظور تأمین نیاز فوری مشتریان به پول نقد، اقدام به پرداخت وام و تسهیلات با شرایط ویژه نموده‌اند. بانک مهر اقتصاد نیز با ارائه طرح ثمین ۳ رسالت بانکی خود را در روزهای اخیر انجام می‌دهد.

طرح ثمین ۳ از وجوه مثبت و منفی برخوردار است؛ کمک به پرداخت فوری وجه نقد به مشتریان، مهمترین وجه اعطای این وام است؛ اما شاید بتوان گفت سود ۱۸ درصدی که بر این وام بسته شده و در کنار آن کارمزد ۵ درصدی این وام از ویژگی‌های منفی این وام به شمار می‌رود. از طرفی برای پرداخت این وام ده درصد منابع مالی مشتری نیز مسدود می‌شود.

شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد

با اینکه اعطای وام‌ها به دلیل منابع مالی محدود و افزایش روزافزون متقاضیان وام با اهداف خاصی چون تخصیص در بخش‌تولید، اشتغال و ازدواج اعطای می‌شود؛ و به همین دلیل دریافت انواع وام برای همگان مقدور نیست، با این حال برخی بانک‌ها از جمله بانک مهر اقتصاد به منظور جلوگیری از به خواب رفتن سنت اعطای وام، اقدام به پرداخت وام بدون سپرده به مشتریان نموده است.

ساز و کار وام‌های بدون سپرده متفاوت از وام‌های قرض‌الحسنه و طرح‌های تسهیلاتی وابسته به سپرده‌گذاری است. در این طرح‌ها پشتوانه مالی و ضامن برگرداندن وام، بخشی از مبلغ وام است که توسط بانکدار نزد بانک بلوکه می‌شود. این مسدود شدن بخشی از وام تا انتهای بازپرداخت قسط نهایی ادامه دارد.

شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد به گونه‌ای است که افرادی که از شرایط حقوقی خوبی در انتهای هر ماه برخوردارند، می‌توانند نسبت به دریافت وام فوری بانک مهر اقتصاد اقدام کنند. وام فوری بانک مهر اقتصاد در زمره طر‌ح‌های اعطای وام بدون سپرده‌گذاری است؛ شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد طوری برنامه‌ریزی شده که برای طیف خاصی از جامعه می‌تواند کار راه‌انداز باشد.

از جمله شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد می‌توان به بلوکه شدن ۱۰ درصد از منابع مالی متقاضی وام نزد بانک اشاره کرد. این مبلغ ۱۰ درصدی به منزله وجه الضمان و جایگزینی برای مبلغ سپرده‌گذاری مشتری به شمار می‌رود.

سود ۱۸ درصدی که بر اقساط ماهیانه این وام وضع شده، از دیگر شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد است.

مورد دیگری که باید متقاضیان وام در مورد شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد به آن توجه داشته باشند؛ کارمزد ۵ درصدی جاری بر اقساط این وام است که البته در ابتدای اعطای وام از مبلغ اصلی وام به صورت نقد کسر خواهد شد.

بازپرداخت وام در قالب اقساط ۶۰ ماهه، ویژگی دیگری است که در شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد به ان اشاره شده است.

در شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد؛ لزومی به سپرده‌گذاری از سوی متقاضیان وام نمی‌باشد؛ بلکه اعتبار اشخاص حقیقی و حقوقی به لحاظ سابقه خوش‌حسابی شرط اولیه در اعتماد بانکداران به متقاضیان وام است. مورد دوم که در نظر گرفتن آن از سوی مشتریان ضروری است؛ توجه به مبلغ دریافتی از سوی بانک در قبال درخواست وام فوری است. متقاضیان باید توجه داشته باشند که اکثر وام‌های بانکی در قبال سپرده‌گذاری مشتریان بانک قابل ارائه است؛ در صورتی که در شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد، سپرده‌گذاری شرط نیست؛ متقاضی می‌بایست از خیر ۱۰ درصد از کل مبلغ وام خود تا انتهای زمان تصفیه اقساط وام صرف نظر کند.

لزوم تأکید بر این شرط از آن روست که متقاضیان هنگام دریافت وجه وام، متعجب نشوند. همچنین در نظر گرفتن کسر مبلغ کارمزد بانک که شامل ۵ درصد از کل مبلغ وام در ابتدای پرداخت وجه وام است نیز مورد دیگری است که بعضی از متقاضیان در ابتدای درخواست وام به آن توجه نمی‌کنند و هنگام مواجهه با مبلغ دریافتی سؤالات و ابهاماتی برایشان مطرح می‌شود. توجه به نکات فوق درباره شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد، افراد را از سردرگمی در روال دریافت وام نجات خواهد داد.

مراحل و شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد

افراد پس از مراجعه به یکی از شعب بانک مهر اقتصاد، بابت افتتاح حساب درخواست می‌دهند؛‌ افتتاح حساب باید در قالب طرح ثمین باشد. شعبه بانک نسبت به شرایط مشتری، تسهیلات قابل ارائه را بررسی نموده و شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد را به متقاضی وام تشریح و تفهیم می‌کنند. در صورت توافق متقاضی وام،‌ سپرده مشتری در طرح مورد نظر وی افتتاح می‌شود. بعد از اینکه مدت تعیین‌شده برای سپرده‌گذاری طی شد؛ لازم است متقاضی وام مدارک مورد نیاز بانک را ارائه نماید. بانک بعد از آخرین اعتبارسنجی‌، تسهیلات را به متقاضی وام پرداخت نموده و مشتری می‌تواند مبلغ تسهیلات را برداشت نماید.

در انتها برای دسترسی به فهرست وام‌های فروشی موجود در سایت وام‌چی، بر روی دکمه زیر کلیک نموده و با صاحبین آگهی‌های وام ثبت‌شده برای فروش در سایت، تماس حاصل نموده و با آنها وارد معامله شوید.

 

دیدگاه خود را بیان نمایید

برای ثبت دیدگاه تکمیل بخش های ستاره دار الزامی میباشد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • ایزدی ۳۰ دی ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۲ ب.ظ

  با سلام و خسته نباشین اگه من بخوام ۱۰۰میلیون پول ۱ماهه سپرده گذاری کنم میتونم یه وام ۱۵تا ۲۰تومنی بگیرم شرایطش به چه صورته..چون در شهری که هستم بانک مهر نیست ممنون میشم زود پاسخ بدین

  • پشتیبانی وام چی ۳۰ دی ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۰ ب.ظ

   درود بر شما.

   این مورد رو باید از شعبه پرسوجو کنید تا بتونید راهنمایی دقیقی دریافت کنید.

   اما وام های موجود در وام چی، نیاز به سپرده گذاری نداشته و شما فقط با تامین ضمانت های مورد نیاز وام که بانک تعیین می کند، می توانید این وام ها را دریافت نمایید.

   لیست وام ها : https://vamchi.com/loans

   با احترام

 • محیا حنیف ۲۹ دی ۱۳۹۸ در ۴:۲۲ ب.ظ

  سلام من میخواهم وام ۵ تومنی بگیرم چه جوریه شرایطش

  • پشتیبان ۲۹ دی ۱۳۹۸ در ۶:۴۳ ب.ظ

   درود بر شما

   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و با آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.

   https://vamchi.com/loans

   لطفا مطالعه ی راهنمای معامله امن رو در انتهای آگهی خود فراموش نکنید.

   با احترام

 • امیر ۲۸ دی ۱۳۹۸ در ۹:۲۱ ب.ظ

  سلام خسته نباشید من نیاز به وام فوری دارم سپرده دارم.فقط میخوام بدونم ک آیا هرکدوم از این وام ها نیاز به ضامن هم دارند یا فقط اون پولی ک ابتدا سپرده میزاریم کافی است؟چه مدت هم طول میکشد بعد اینکه سپرده را گذاشتیم وام رو بهمون بدن؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۹ دی ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۸ ق.ظ

   درود بر شما.

   هیچ کدام از این وام ها نیازی به سپرده گذاری ندارند.

   جهت راهنمایی کامل لطفا با پشتیبانی ارتباط بگیرید.

   ۰۲۱۸۸۸۳۴۵۰۷

   با احترام

 • احسان اسماعیلی ۲۶ دی ۱۳۹۸ در ۱:۰۸ ب.ظ

  سلام درود من به وام ۵۰ تومن وام نیازمند هستم برای شاغل شدن برای ارائه مغازه راه اندازی کنم میشه لطفا بیشتر راهنمای کنید واسه وام چه شرایطی داره

  • پشتیبانی وام چی ۲۶ دی ۱۳۹۸ در ۴:۴۷ ب.ظ

   درود بر شما، وقتتون بخیر
   ما در اینجا شرایط کلی دریافت وام از بانک مهر اقتصاد را شرح دادیم، شما می توانید با مراجعه به نزدیک ترین شعبه بانک مهر اقتصاد از آخرین شرایط دریافت وام با خبر شوید.

 • صادق الهی ۱۰ دی ۱۳۹۸ در ۵:۱۶ ب.ظ

  سلام وام ۸۰ میلیونی حدود ۷ سال قبل گرفتم ولی بعلت ورشکستگی نتونستم تسویه بدهی نمایم از طریق ضمانت ها تا الان ۱۱۵ میلیون تومان از من دریافت شده ولی هنوز حدود ۳۰۰میلیون تومان بانک مهر اقتصاد منو بدهکار کرده و ماشین من را توقیف کرده آیا راهی برای امهال این وام ویا بخشیدن سود بزرگ این وام هست

  • پشتیبانی وام چی ۱۰ دی ۱۳۹۸ در ۶:۱۱ ب.ظ

   درود بر شما

   درخواست خود را لطفا از ناحیه ی کاربری خود بخش ” درخواست مشاوره ” برای مشاورین ما ارسال کنید.
   کارشناسان بانکی زبده ی ما به حتم شما را راهنمایی خواهند نمود.
   برقرار باشید

 • مجتبي ۱۰ دی ۱۳۹۸ در ۲:۱۳ ب.ظ

  سلام خسته نباشيد
  من قصد خريد خونه دارم ولي ٥٠٠ ميليون ميخوام وام بگيرم سند خونه حاضر و اماده دارم
  نميتونم سپرده بزارم يه راهنمايي ميكنيد كه چيكار ميتونم بكنم

  • پشتیبانی وام چی ۱۰ دی ۱۳۹۸ در ۲:۱۷ ب.ظ

   درود بر شما.

   لطفا به لیست وام ها و یا سرمایه گذاران در سایت وام چی مراجعه نمایید.

   با احترام

 • فاطمه جوادپور ۰۸ دی ۱۳۹۸ در ۱:۱۶ ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  درخواست وام ۳۰ میلیونی دارم بابت پول پیش خونه
  خیلی لازم دارم اگه مقدور هست زود ok بشه
  لطفا رسیدگی کنید با تشکر

  • پشتیبانی وام چی ۰۸ دی ۱۳۹۸ در ۲:۵۱ ب.ظ

   درود بر شما،
   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و با آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.
   لیست وام ها :
   https://vamchi.com/loans
   مطالعه ی راهنمای معامله امن رو پیش از معاملاتتون فراموش نکنید.
   با احترام

 • فائزه ۰۶ دی ۱۳۹۸ در ۱:۲۸ ق.ظ

  سلام وام ۱۰۰میلیون تومانی میخوام خیلی فوری لطفا راهنمایی کنید چطور بدون سند میشه انقدر وام گرفت

  • پشتیبانی وام چی ۰۷ دی ۱۳۹۸ در ۷:۱۹ ب.ظ

   درود بر شما،

   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و با آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.

   لیست وام ها : https://vamchi.com/loans/

   با احترام

 • مهدی ۰۳ دی ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۸ ب.ظ

  سلام. من از یه فروشگاه پیش فاکتور کالا گرفتم که معرفیم کرد بانک مهر اقتصاد و بانک ۳۰ میلیون تومان در قالب کارت اعتباری به من داد و بهم گفتن که برو از همون فروشگاهی که فاکتور گرفتی خرید کن. حالا سوالم اینه که من میتونم این کارت رو جای دیگه یعنی تو دستگاه پوز دیگه ای بکشم و پولش رو بگیرم؟ در ضمن بهم گفتن قسطاش از زمانی که کارت رو میکشی حساب میشه. و اینکه فروشگاهی که به من اون پیش فاکتور رو داد اصلا اسمش تو لیست فروشگاههای طرف قرارداد با بانک مهر اقتصاد نیست.

  • پشتیبانی وام چی ۰۷ دی ۱۳۹۸ در ۷:۲۲ ب.ظ

   درود بر شما،

   قطعا این مبالغ رو باید در فروشگاه های طرف قرارداد بانک مربوطه خرج کنید.

   اطلاعات دقیقتر رو باید از شعبه جویا بشید.

   با احترام

 • علی ۰۱ دی ۱۳۹۸ در ۸:۲۵ ب.ظ

  سلام برای دریافت این وام ضامن هم نیاز هست؟

  • پشتیبان ۰۱ دی ۱۳۹۸ در ۹:۰۵ ب.ظ

   درود بر شما.
   برای دریافت کدام وام؟
   اگر منظور وام هایی آگهی شده در سایت هستند باید با آگهی دهنده گفتگو کنید.

 • 0990***4171 ۲۹ آذر ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۰ ق.ظ

  سلام سپرده ندارم نیازمند وام ۵۰ میلیونی فوری هستم ضامن سفته وچک دارم لطفا راهنماییم کنید

  • پشتیبان ۲۹ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۶ ق.ظ

   درود بر شما.
   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و مستقیما با خود آگهی دهندگان در ارتباط باشید.
   لیست وام های وام چی : https://vamchi.com/loans/
   با احترام

 • احمد ۲۴ آذر ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۷ ق.ظ

  سلام من ۵۵ تومن پول نقدی دارم که میخوام روش ۴۰ تومن وام خرید خودرو بگیرم و ۹۵ تومن یک ماشین پژو دو گانه سوز بخرم آیا میتونم ازین بانک وام بگیرم اگه ۹۰ تومن بمن وام بدن همه ۵۵ تومن رو اونجا تا تمام شدن اقساط میزارم بمونه لطفا راهنمایی کنید احمد از استان گلستان
  ۰۹۱۱۵۴۱۴۲۲۵

  • پشتیبانی وام چی ۲۴ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۱ ق.ظ

   درود بر شما،
   لطفا درخواست خود را با پشتیبانی مطرح بفرمایید.
   حتما همکاران ما در وام چی تمامی راهنمایی های لازم را خدمت شما اعلام خواهند نمود.
   مشاوره تلفنی به صورت رایگان هست.
   ۰۲۱۸۸۸۳۴۵۰۷

 • جواد ۲۳ آذر ۱۳۹۸ در ۷:۴۱ ب.ظ

  صد میلیون تومان بازپرداخت هاش در هر ماه چه مبلغی هستش ؟؟؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۳ آذر ۱۳۹۸ در ۸:۴۷ ب.ظ

   درود بر شما.
   چون تنوع وام ها متفاوت هست، نمی شه گفت به چه صورته.
   چون وام با وام شرایطش متفاوته.
   پیشنهاد می کنم با پشتیبانی ارتباط بگیرید.
   همکاران تمام و کمال شما رو راهنمایی خواهند کرد.
   ۰۲۱۸۸۸۳۴۵۰۷
   با احترام

 • حسین ۲۰ آذر ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۵ ب.ظ

  تو سایت یک سری آگهی برای فروش وام جانبازی هست.
  خواستم بپرسم کسی که قصد خرید چنین وامیو داره باید خودش جانباز باشه؟

  • پشتیبانی وام چی ۰۷ دی ۱۳۹۸ در ۷:۳۲ ب.ظ

   درود بر شما،

   خیر، خریدار باید تنها ضمانت های مورد نیاز وام رو تامین کنند.

   با احترام

 • حسین ۲۰ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۴ ق.ظ

  پس همه کسانی که در سایت شما وام میفروشن مبلغ فروش رو از خود وام کم میکنن درسته؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۰ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۱ ق.ظ

   قطعا باید همین کار رو بکنند، در راهنمای معامله امن هم ذکر شده، به غیر از این روال با هیچ احدی وارد معامله نشوید. شک نکنید کسی که طلب بیعانه و یا پیش پرداخت کند کلاهبردار است.

 • حسین ۲۰ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۶ ق.ظ

  سلام.
  این مبلغ ۱۰ درصد ار مقدار وام کم میشه یا همون ابتدا از مشتری به صورت نقدی می گیرن؟

  • پشتیبانی وام چی ۲۰ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۰ ق.ظ

   درود بر شما، اگر خرید و فروش وام باشه بله، باید از روی وام برداشته بشه، اما اگر مورد مربوط به دریافت مستقیم وام از بانک هست بهترین گزینه برای یافتن پاسخ سوالتون خود شعبه هست.

 • M.g ۱۵ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۰ ب.ظ

  سلام
  من معلم آموزشگاه خصوصی هستم، خواستم ضامن همسرم بشم میگن نمیشه. با اینکه چک صیاد و فیش حقوقی و معرفی نامه دارم ولی سابقه بیمه ندارم میگن نمیشه ضامن بشم. آخه چرا اینطوریه؟؟؟
  واقعا ارزش یه معلم همینقدره؟

  • پشتیبانی وام چی ۱۶ آذر ۱۳۹۸ در ۹:۲۴ ق.ظ

   درود بر شما.

   دوست عزیز به دلیل نداشتن کسر از حقوق متاسفانه طبق قوانین بانکی ضمانت شما مورد قبول بانک نیست.
   حتی از کاربران خودمون که درخواست مشاوره ثبت کرده بودند، مورد داشتیم حتی طرف مقابل نماینده ی یکی از سازمان های بیمه ی خصوصی کشور بوده اند و با وجود میانگین حقوق ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومانی و ارائه ی اشتغال به کار و کسر از حقوق از خود سازمان بیمه مرکزی، ضمانت ایشان مورد قبول بانک واقع نشده است.

   با احترام

 • زارعی ۰۸ آذر ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۰ ق.ظ

  سلام دریافت وام بانک ثمین طی چند روز انجام میشه اگه همه مدارک اماده باشه.من مبلغ ۵۰ میلیون میخوام

  • پشتیبان ۰۸ آذر ۱۳۹۸ در ۱:۰۲ ب.ظ

   درود بر شما. این سوالات رو از شعبه های بانکی بپرسید. تا راهنمایی بهتری بگیرید.

 • 0990***2422 ۲۵ آبان ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۴ ق.ظ

  سلام من احتیاج به ۲۰ میلیون وام برای درمان نیاز دارم شوهرم دستش خالیه برای گرفتن وام چکار باید کنم

  • پشتیبانی وام چی ۲۵ آبان ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۹ ق.ظ

   درود بر شما.

   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و با آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.

   لیست وام ها : https://vamchi.com/loans

   با احترام

 • سلام من میخوام وام فوری بگیرم منتهی ضامن های من ی شهر دیگ هستن ایا امکانش هست راه حلی هست برای امضای ضامن ها از شهر دیگر؟؟؟ ۲۰ آبان ۱۳۹۸ در ۸:۴۷ ب.ظ

  سلام ایا میشه صامن ها از شهر دیگه ای باشند و بشود از انها از شعبه شهر های دیگر امضا و تاییدیه گرفت؟؟؟

  • ندا جعفری ۲۰ آبان ۱۳۹۸ در ۹:۰۲ ب.ظ

   درود برشما‍‍ خیر امکان این مورد وجود ندارد.

 • میثم ۱۲ آبان ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۷ ب.ظ

  سلام و‌عرض ادب،من مراجعه کردم بانک میگه ۲۰تومن وام میدم،۴میلیونش بلوکه میشه تا زمانی که اقساط تمام بشه،ولی نفهمیدم آیا بجز ۴میلیون بلوکه،کارمزد ۵درصدی هم داره؟و اگه داره کارمزد ۲۰میلیون چقد میشه؟

  • پشتیبانی وام چی ۱۳ آبان ۱۳۹۸ در ۱:۲۹ ق.ظ

   درود بر شما.
   بله اون شرایط اعطا کننده ی تسهیلات هستش و باید بلوکه بشه. سود وام هم جدا محاسبه می شه، البته اون ۴ میلیون پس از پایان اقساط براتون قابل برداشته.

   با احترام

 • بابک امیری ۱۲ آبان ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۰ ق.ظ

  وام طرح ثمین چند روز طول میکشد که صاحب پول شویم

  • پشتیبانی وام چی ۱۲ آبان ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۵ ق.ظ

   درود بر شما

   این نکته رو باید از خود شعبه بپرسید.

   اگر به دنبال خرید وام فوری هستید می تونید به لیست وام های وام چی هم یه سری بزنید.

   https://vamchi.com/loans

   با احترام

 • مهدی ۰۷ آبان ۱۳۹۸ در ۲:۳۶ ب.ظ

  سلام خسته نباشین…من ۶۰ تومن وام میخوام که طی یه هفته بگیرم لطفان راهنمایی بکنین ضامن دارم فقط سپرده و سند ندارم دفترچه دام دارم ولی بنام خودم نیس ممنونم

  • پشتیبانی وام چی ۰۷ آبان ۱۳۹۸ در ۳:۰۴ ب.ظ

   درود بر شما وقتتون بخیر، لطفا لیست وام های ازدواج و رسالت رو مشاهده نمایید.

 • 0990***2640 ۰۴ آبان ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۷ ق.ظ

  سلام.خسته نباشید.من نیازبه وام فوری از۵میلیون تا۱۰میلیون تومن دارم.یک روزممکنه بهم پرداخت بشه باچک یافیش حقوقی بازنشستگی.

  • پشتیبانی وام چی ۰۴ آبان ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۱ ق.ظ

   درود بر شما

   لطفا لیست وام ها را بررسی نموده و با آگهی دهندگان بدون واسطه وارد معامله شوید.

   https://vamchi.com/loans

   با احترام

 • 0917***4250 ۳۰ مهر ۱۳۹۸ در ۶:۳۳ ب.ظ

  سلام لطفا لینک ثبت نام وام را بذارید

  • پشتیبانی وام چی ۰۱ آبان ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۳ ق.ظ

   درود بر شما.
   این وام ها ثبت نامی نیستند برای متقاضی .
   لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید تا کارشناسامون راهنماییتون کنند.
   ۰۲۱۸۸۸۳۴۵۰۷
   با احترام

 • طلائی ۳۰ مهر ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۳ ب.ظ

  سلام
  من درخواست وام ۳۰ میلیونی دادم. ۶۰ ماهه ۱۸%. به من گفتند ۲۰% مسدود داری. من ۳۷ تومن وام درخواست بدم
  یعنی الان تو گواهی کسر از حقوق بنویسم ۳۷ میلیون؟

  • پشتیبانی وام چی ۳۰ مهر ۱۳۹۸ در ۱:۴۸ ب.ظ

   درود بر شما، سوال خودتان را می بایست از شعب بانک مهر اقتصاد بپرسید، کاملا راهنماییتون خواهند کرد.

 • حمید صفدری ۲۹ مهر ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۸ ب.ظ

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما،،،
  ببخشید یعنی من که پانزده میلیون تومان وام نیاز دارم نیازی به سپرده گذاری هست یا خیر ؟ با تشکر

  • پشتیبانی وام چی ۲۹ مهر ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۲ ب.ظ

   درود بر شما.

   اگر خریداری کنید خیر، اما دریافت مستقیمش رو باید از شعبه بپرسید.

   با احترام

 • 0937***4287 ۲۴ مهر ۱۳۹۸ در ۴:۲۸ ق.ظ

  با سلام و عرض ادب خدمت شما
  من چند روز پیش بانک بودم و می گفتن که این طرح مدتش تموم شده میخواستم بدونم آیا صحت داره ؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • پشتیبانی وام چی ۲۴ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۰۸ ق.ظ

   درود بر شما.

   ملاک تصمیم گیری اطلاعاتی هست که در نهایت شعبه در اختیارتون می ذاره.

   رسالت ما اطلاع رسانی هست.

   ممنون از اینکه اطلاعاتتون رو با سایر کاربران به اشتراک می گذارید.

   با احترام

 • نظری ۲۱ مهر ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۰ ب.ظ

  با عرض سلام وخسته نباشید اگه یک مثال عملی میزدین بهتر متوجه میشدیم مثلا اگه کسی ۱۰ میلیون وام بدون سپرده بخواهد چقدر بهش میدینوقسطش جقدر میشه

  • پشتیبانی وام چی ۲۱ مهر ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۲ ب.ظ

   درود بر شما.

   وام چی هیچ کمیسیونی از معاملات شما دریافت نمی کند و هیچ دخالتی نیز در معاملات شما ندارد.

   معمولا در قسمت جزئیات هر آگهی این موضوع توضیح داده می شه توسط آگهی دهنده، اما در نهایت توضیحات تکمیلی رو باید از خود آگهی دهندگان جویا بشید.

   با احترام

 • Afsaneh ۱۶ مهر ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۰ ق.ظ

  سلام چجوری میشه بدحسابی روازبین بردرفتم بانک میگه بدحسابی وام بهت تعلق نمیگیره این وام که گرفتم مال ۱۰سال پیشه نمیشه ازسیستم حذف بشه یابخشودگی نداره راهی داره یانه ممنون؟

  • پشتیبانی وام چی ۱۶ مهر ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۰ ق.ظ

   درود بر شما.

   با پشتیبانی تماس بگیرید تا مشاورین ما راهنماییتون کنند.

   ۰۲۱۸۸۸۳۴۵۰۷

   با احترام

 • رضا ۱۵ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۲۶ ب.ظ

  واقعاً بانک مهر اقتصاد یه جوری به گدایی میدازنت اصلأ خودت نفهمی چه غلتی کردی ۳۰میلیون توبانک گذاشتم ۴ماه بدون سود بعد۳۰ وام بیم بدن حسابکردم با ۱۸درصدسود میشه ۲۵درصد سودازت میگیرند ۱۸+۵کارمزد+۳میلیونت میمونه ۴ماه هم ۳۰میلیون خوابیده جمعا میشه ۳۰درصدسود ولی قرار۳۰میلیون توبانک بزاری با۱۸درصدسود آخرش حساب میکنی ۱۵درصداست

  • پشتیبانی وام چی ۱۶ مهر ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۹ ق.ظ

   درود بر شما.

   با تشکر از به اشتراک گذاری تجربه و تعامل شما با سایت وام چی.

   با احترام

 • Samineh ۰۵ مهر ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۲ ب.ظ

  من سابقه دریافت وام از مهر اقتصاد رو دارم بنظرم بدترین بانکه سماه پول من رو بلاکه کرد این همه خرج رو دستم گذاشت از بابت گرو گذاشتن وثیقه برای ضمانت مثل عوارض و مالیات شهرداری و عکس و هزینه کارشناسی و … سر آخر گفت نمیدم و مدارک من رو برای اینکه نتونم پیگیری کنم پاره کرد و بهم نداد چون امثا موافقت وامم در مدارک بود در شرایطی بودم که به شدت ابرو و اعتبارم در خطر بود و حاضر به پرداخت هر مقدار سودی بودم ولی بازم بعد از سه ماه دوندگی به دلایل نامعلوم نفرتی که رییس شعبه با من داشت این وام رو دریافت نکردم

  • پشتیبانی وام چی ۰۶ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۱۵ ق.ظ

   درود بر شما

   با تشکر از تعامل شما با سایت وام چی و ممنون از اینکه تجربه ی خود را با دیگران به اشتراک می گذارید.

   با احترام

 • محمدی ۰۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۴ ب.ظ

  کاشکی از شرایط ضامن هم مینوشتید

  • پشتیبانی وام چی ۰۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۸ ب.ظ

   درود بر شما، ممنون از توصیه ی شما، حتما لحاظ خواهد شد.

 • پژمان ۰۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۷ ب.ظ

  با سلام وام گیرنده حتمی باید کارمند باشد یعنی یه آدم معمولی شغل آزاد نمیتونه وام بگیره؟

  • پشتیبانی وام چی ۰۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۰ ب.ظ

   درود بر شما.

   وام گیرنده هر شخصی می تونه باشه تنها در صورتی که توانایی تامین ضمانت های مورد نیاز بانک برای اعطای وام رو داشته باشه.

   با احترام

 • سعیدجواهری ۰۳ مهر ۱۳۹۸ در ۲:۴۴ ب.ظ

  سلام هنوزم طرح ثمین موجوده برای وام فوری

  • پشتیبان ۰۳ مهر ۱۳۹۸ در ۲:۴۸ ب.ظ

   درود بر شما
   استعلام این مورد را باید از طریق بانک پی گیری کنید.

 • میثم ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ در ۱:۲۸ ب.ظ

  اتفاقا در این شرایط و تورم خیلی هم خوبه..من خودم اوایل سال ۹۷ قصد گرفتن وام ۴۰ میلیونی داشتم که میخاستم یه ماشین صفر بگیرم و متاسفانه به علت نبود ضامن جور نشد،که اگه جور شده بود الان اون ماشین ۹۰ میلیون قیمتش بود که سود و اصل وام رو با هم توجیه میکرد..متاسفانه تو این مملکت که به فرداش اعتباری نیست این وام گرفتن خوبه

  • پشتیبانی وام چی ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ در ۲:۰۰ ب.ظ

   درود بر شما.

   با تشکر از تعامل شما با مطالب وام چی، همچنین دانشی که در اختیار سایر کاربران قرار می دهید.

   با احترام

 • یوسفی ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۵ ق.ظ

  این دوستانی که میان اینجا نظر میدن که مابدبخت شدیم و حتی بعضا میگن نزوله باید توجه داشته باشند که با توجه به شرایط حال حاضر جامعه بزرگترین مشکل در حاضر نبود نقدینگی هست و در این شرایط هیچ شخص حقیقی و یا حقوقی (مثلا همین بانک مهر اقتصاد) منابعش رو رایگان در اختیار دیگران قرار نمیده به عنوان مثال توجه شما رو به افزایش بیش از سه برابری قیمت ارز و طلا جلب میکنم از همین رو شما در صورتی که نقدینگی داشته باشید و اون رو درست سرمایه گذاری کنید مطمئن باشید که سود شما به مراتب بیشتر از سودی هست که بانک از شما خواهد گرفت ولی در صورتی که این قبیل وام ها رو برای امور غیر ضرور مثل مسافرت و …. هزینه کنید مسلما متضرر خواهید شد

  • پشتیبانی وام چی ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۱ ق.ظ

   باتشکر از شما بابت به اشتراک گذاری نقطه نظراتتون

 • تارا ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ در ۹:۵۹ ق.ظ

  آقای مدیر بانک مهر اقتصاد (مثل سایر آقایان و آقازاده ها) فرموده اند که بانکشون در راستای مسولیت اجتماعی بانک و و به افراد نیازمند وام میده.
  من خودم آدمی رو میشناسم که همسرش کارخونه داره و این خانم صرفا برای سرگرمی و این که مثلا خودشو راضی کنه که داره برای آینده و روز مبادای خودش پس انداز میکنه از این بانک وام ۱۰ میلیونی گرفته و رفته طلا خریده. جالبه که پشتوانه وامش هم حساب چند میلیاردی همسرشه.
  این نیازمنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  نیازمند شناسی و اعتبارسنجیتون همینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • پشتیبانی وام چی ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۱ ق.ظ

   ممنون از این که اطلاعات ارزشمندتون رو با دیگر کاربران وام چی به اشتراک می گذارید

 • هادی ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۵ ب.ظ

  سلام. من این وام برداشت کردم و بدبخت شدم. ۲۰میلیون وام گرفتم. ۲ میلیون ریختم و بلوکه شد و ۱.۵ هم ریختم حساب باز شد و ۱میلیون کارمزد کسر شد و مبلغ ۲۰میلیون با اقساط ۶۰ ماهه هر ماه ۵۰۷ هزار تومن دریافت کردم. حالا اگه مبلغ هر ماه را به ۶۰ ماه ضرب کنی مبلغ ۳۰.۵ میلیون تومن میشه یعنی سودش بالای ۵۰٪ میشه و من بدبخت شدم

  • پشتیبانی وام چی ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ در ۴:۲۱ ب.ظ

   درود بر شما.

   ممنون از اینکه در خصوص این وام تجربه ی خودتون رو با کاربران به اشتراک می گذارید.

   تیم وام چی وظیفه ی خود می داند تا با انتشار مقالات مرتبط باعث افزایش دانش شما در خصوص چنین وام هایی شود.

   با احترام.

 • علی ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ در ۷:۳۲ ب.ظ

  سلام
  شرایط این وام تغییر کرده, اطلاعی دارید؟

  • پشتیبانی وام چی ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ در ۸:۵۶ ق.ظ

   درود بر شما،

   لطفا اگر نقطه نظری دارید بفرمایید تا بهره مند بشیم.

   با احترام

 • رضا ۲۹ تیر ۱۳۹۸ در ۱:۳۳ ب.ظ

  ايشالا كه اين طرح مثل بقيه طرح ها نزول نيست .بلكه پدر جد نزوله

  • پشتیبانی وام چی ۲۹ تیر ۱۳۹۸ در ۲:۰۰ ب.ظ

   درود بر شما، ما صرفا این مقالات را به نقل از خود بانک ها برای شما عزیزان تفسیر می کنیم، تا دانش مالی شما افزایش پیدا کند.