حتما قبل از معامله راهنمای معامله امن را مطالعه بفرمایید

0

درود و شادباش خدمت شما

لطفا قبل از انجام هر گونه معامله ای حتما، راهنمای معامله امن را که در انتهای هر آگهی وجود دارد، مطالعه بفرمایید، انجام دادن مواردی که در زیر ذکر می شود در روند انجام معامله ضروری و الزامی است. توجه بفرمایید وام چی هیچگونه وجه و یا کمیسیونی در قبال معاملات شما دریافت نمی کند و صرفا یک پلتفورم آگهی بوده،که به شما این امکان را می دهد که بدون واسطه اقدام به خرید و فروش وام، ارائه و دریافت ضمانت و همچنین سرمایه نمایید.وام چی این مهم را وظیفه ی خود می داندکه شما را از روند این معاملات آگاه سازد. اکیدا به مواردی که در ذیل ذکر شده دقت و توجه فرمایید:

امن معامله کنید

۱- با کسانی معامله کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد.
۲- هرگز پیش از به قطعیت رسیدن معامله هزینه‌ای اعم از پیش پرداخت و یا بیعانه پرداخت نکنید ( چه ضامن، چه فروشنده ی وام) .
۳- اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء‌استفاده قرار گرفته باشد.
۴- برای اطمینان طرفین باید قرار داد محضری امضا کنند و در صورت لزوم هر دو طرف یا یکی از آن ها باید چک و یا سفته بر اساس شرایط وام و توافق ارائه دهند.
۵- حتما برای محضری کردن معاملات خود از نمونه قرارداد های موجود در بانک قرارداد ها که توسط تیم حقوقی وام چی برای شما تهیه شده است استفاده نمایید.


در مواقع زیر بیشتر احتیاط کنید

۱- قیمت و شرایط معامله ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می‌رسد.
۲- فروشنده یا خریداری که بی‌دلیل و به طرزی مشکوک اطلاعات حساب بانکی شما را می‌پرسد.
۳- می‌خواهید مبلغ قابل توجهی به کسی که نمی‌شناسید، بپردازید. سعی کنید در محلی امن مانند پایگاه‌های پلیس یا شعب بانک‌ها قرار بگذارید.
تذکر: تکمیل مراحل ثبت نام در سایت وام چی به منزله مطالعه و پذیرش قوانین  و مقررات از طرف شما خواهد بود.

در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، می‌توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا،‌ از اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شده و موضوع را از آن طریق پیگیری کنید.

موفق و پیروز باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.