لطفا چند لحظه صبر کنید ...
از اینجا از سرویس جدید وام‌چی استفاده کنید

برای دریافت جدیدترین مقالات مشابه مقاله‌ای که خواندید، ایمیل خود را وارد کنید.

بانک حکمت ایرانیان را بشناسیم تا با آشنایی کامل از تسهیلاتش بهره ببریم

  • 0
  • 19/10/12
  • خواندن: 4 دقیقه
گاهی باید آدم با خودش صادق باشد. بعد از مدت ها فعالیت در زمینه اقتصادی و نوشتن مطلب هر موقع سر دَر بانک حکمت ایرانیان به چشمم می خورد خیلی به ریشه دار بودن و ماندگاریش اعتماد نمی کردم. شاید به خاطر کم بودن شعبه هایش در سطح شهر و ظاهر آروم و بی هیاهویش نظرم به طور ناخودآگاه این شکلی شکل گرفته بود. این بانک همیشه در اولویت انتخاب چندمین برای گرفتن وام و استفاده از امکاناتش بود. باید اعتراف کنم با تهیه این مطلب امروز نظرم نسبت به این بانک خیلی بازتر شد. به نظر وام چی ها اول باید اصل، هویت، از کجا آمده و به کجا می رود یک بانک و موسسه مالی مشخص شود. آن وقت می توان بگویی می شود روی آن حساب باز کرد یا نه؟. بانک حکمت ایرانیان از آن بانک هاست که می شود حساب ویژه روی آن باز کرد.

یک نکته از بانک حکمت ایرانیان

بانک حکمت ایرانیان دیگر از نظر ماهیتی وجود مستقل ندارد و حتی برای وارد شدن به فضای وب سایت این بانک باید از بانک سپه اقدام کنید و باید بگوییم به نوعی بانک حکمت ایرانیان سابق ، بانکی ادغامی در بانک بزرگتری به نام سپه است.

تاریخچه

تولد این بانک در سال ۱۳۸۹ (با دستور رهبرمان به منظور ارتقاء سطح کیفی زندگی نیروی ارتش جمهوری اسلامی ایران) است. از آن سال به صورت رسمی شروع به کار و عنوانش از مؤسسه مالی و اعتباری به بانک تغییر یافت. ۱۴ شرکت خصوصی، دولتی و نهادهای دولتی نیروهای مسلح ایران با هم جمع شدند و به این بانک موجودیت رسمی دادند.

حکیم

طرحی به نام طرح حکیم بانک حکمت ایرانیان را اندازی کرده است که با توجه به این که از اسم طرح هم مشخص بوده، طبق گفته و تاکید خود بانک صرفاً برای افراد شاغل در رشته های پزشکی و زیر مجموعه های آن قابل استفاده می باشد. سود این طرح ۱۸ درصد می باشد که با توجه به درآمد افراد شاغل در این زمینه سود قابل قبول و قابل پرداختی است. سقف تسهیلات هم ۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۲ ریال می باشد. تعداد سررسید اقساط ۳۶ ماه در نظر گرفته شده است.

  • طبق بررسی در سایت سپه تا ادغام نهایی که هنوز اتفاق نیفتاده طرح وام بانک های ادغامی به همان روال سابق است.

شرایط در حکیمانه بانک حکمت

اگر در زمینه پزشکی فعال هستید با توجه به مستنداتی که اعلام می کنیم می توانید واجد شرایط بهره بردن از این طرح حکیم باشید.

پروانه نظام پزشکی دارای اعتبار

پروانه تأسیس مطب در شهری که درخواست تسهیلات ارائه شده است.

فاکتور خرید تجهیزات به میزان کل مشارکت (سهم الشرکه بانک + سهم الشرکه مشتری).

وجه تسهیلات به حساب متقاضی  واریز خواهد شد.

فیش حقوقی پزشکان شاغل آجا ( جهت احراز اشتغال در آجا)

گزارش بازدید از مطب و محرز شدن داشتن مطب

طرح صدف بانک حکمت ایرانیان

بانک حکمت ایرانیان طرح دیگری دارد به نام طرح صدف که برای فعالیت های اقتصادی در نظر گرفته شده و می تواند برای به سازی محیط و تجهیز کسب و کارتان از ان استفاده کنید. به نوعی بانک با این طرح خواسته از فعالیت های خرد اقتصادی حمایت کند.. خودتان در این طرح، سرنوشت مبلغ وامتان را با میانگین معدل حسابتان مشخص خواهید کرد. ۱۸ درصد سود با ۳۶ ماه سر رسید بازگشت مبلغ قسط از ویژگی های این طرح است.

سروش

این طرح، از آن طرح های خوب است که آدم دلش نمی آید معرفی نکند. مبلغش بین ده تا سی میلیون تومان است. بانک با توجه به شرایط سود قرض الحسنه ایی مصوب بانک مرکزی از شما فقط کارمزد خواهد گرفت. ۶۰ ماه عدد بسیار محبوبی در پرداخت  این تسهیلات است.

طرح ماهان بانک حکمت

طرح ماهان هم از نوع طرح های قرض الحسنه ایی با نرخ سود ۴ درصد می باشد. میزان صد در صد موجودی و تا سقف سی میلیون تومان به شما وام خواهد داد. برابر دوره سرمایه گذاری از ۶ ماه تا ۶۰ به شما مهلت بازگشت خواهید داشت.

عروس دار ها

این طرح حکمتانه هم برای شما عروس دارها مناسب است. می توانید فروشگاههای تحت قرارداد این بانک را پیدا کنید و از بانک یک وام ده میلیون تومانی زیر پوشش این طرح با سود ۱۴ درصد بگیرید. البته ما هم با نظر شما موافقیم با در نظر گرفتن گرانی وسیله ها در دنیای تجاری امروز کشورمان بانک باید کمی حکمت این طرح و مبلغش را بچرباند.

تسهیلات پیمان بانک حکمت ایرانیان

بانک حکمت ایرانیان طرحی به نام پیمان دارد که اگر شما یک سپرده یکساله باز کنید به شما ۴ درصد سود می دهد و البته موقع دادن تسهیلات ۸ درصد یا کمی کمتر که مشخص نکرده کمتر چقدر است، سود خواهد گرفت. به نظر ما وام چی ها طرح منصفانه ایی است. بالاخره ۹۰ درصد سپرده را وام می دهد.

صندوق سرمایه گذاری بانک حکمت

همیشه از وام که نباید گفت. بانک حکمت ایرانیان یک صندوق خوش نام و خوش سود به نام صندوق سرمایه گذاری به نام حکمت آشنا ایرانیان دارد که سود منتهی به شهریور ماه امسال زنگ ۶/۲۴ دهم درصد را به صدا درآورده است. اما با پیگیری هایی که کردیم این صندوق در حال حاضر پذیره نویسی ندارد. اما گوش به زنگ باشید تا سقف آن باز شد در این بانک معتبر اقدام به ثبت نام کنید.

علاقه به عدد ۶ 

حالا یک ترفند به شما یاد بدهیم؛ بانک حکمت ایرانیان به عدد ۶ خیلی علاقه دارد. هر کجا دیدید بانکی ۶۰ ماه سر رسید اقساط گذاشته یک حدس محکم بزنید که بانکی جز بانک مهربان حکمت ایرانیان نیست.

دیدگاه خود را بیان نمایید

برای ثبت دیدگاه تکمیل بخش های ستاره دار الزامی میباشد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.